Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość niki818
czesc Szaninka, prosze Ciebie o pomoc, jestem załamana :( . Byłam niedawno u fryzier ale wygladam okropnie, chciałam zrobic ładny blad, taki jasniutki, pasemka, ale neistety wyszło cos innego. Fryzierka napoczatku nałożyła 2 odcienie blondu, myslałam ze wyjda taki jasny i ciemny, nałozyła jakas farbe z popielatym bolndem,a druga nie wiem jaka-nie braz jakas z odcieni blondu, ale po umyciu wyszedł na włosach "kurczak", złóte jak zółteczko od jajka :(, wiec pozniej nałozyła na te zółte pasemka inny kolor, ale teraz mam kolor włosów rudy, z racji tego ze te pasemka były cienkie to sie pomieszały i sa rude, ale nie ładne, nie chciałam juz nic robic z włosami, znow rozjasniac, bo by tego nie przetrwały. Wiec fryzierka kazała mi uzywac Regenal Welli, który niby zmieni mi kolor włosów na popielaty, i wypłucze z tych rudo-złotych złótka poswiatę, ale nie wiem czy to prawda :(. Prosze doradz mi cos i co myslisz o tym pomysle. Naturalny mam kolor mysi, latem wchodza w jasny kolor, mam dosc duzo włosów ale jednak sa cieniutkie, i w dodatku sie kreca. Oczy mam zielono-zółte, usta bardziej rózowe i średniej wielkosci, cere jak sie opale nie mam piegów, i raczej łatwo sie opalam, ale takto jest jasna.Jestem dosc drobna osoba nie zawysoka, myslałam ze ten blond mnie rozjasni Kupiłam sobie ostatnio DOry ampułki do wcierania we włosy, do włosów zniszczonych, mam nadzieje ze mi pomoga odratowac włosy, tylko pewnie duługo je musze stosowac :(. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz :) Kolor mam nadzieje ze sie zmyje(28 myc)m i wtedy zafarbuje na cos jasniejszego.Blondu nie lubie,wygladam pospolicie,moze jakis jasniejszy braz tak jak radzisz popielaty oczywiscie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz :) Kolor mam nadzieje ze sie zmyje(28 myc)m i wtedy zafarbuje na cos jasniejszego.Blondu nie lubie,wygladam pospolicie,moze jakis jasniejszy braz tak jak radzisz popielaty oczywiscie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak blond :-) Pomysle nad zmiana, bo w tej chwili mam ten czekoladowybraz i nie wiem czy nie byloby to zbyt drastyczne :-) Bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do nikki818
No cóz,widocznie na twoją fryzjerkę bardzo głeboko wpłynął klimat świąt wielkanocnych ;-) Szkoda,że nie napisałaś wcześniej to obyło by się bez zbędnych komplikacji,ale trudno.... więc tak,na twoim miejscu to pozbyłabym się tego rudwego koloru, myj włosy szamponem przeciwłupiezowym i najlepiej typu 2w1(o ile się nie myle są takie z fructisa), powodują one że kolor szybciej się zmywa. Jak uzyskasz kolor już żółty( na pewno będzie przebłyskiwał na rudy) to zastosuj płukankę do blond włosów ,,Flor Illum" ,kolor srebrny, dostępna u fryzjera i w hurtowniach fryzjerskich. koszt.10zł www.progress.pl , podobno jest rewelacyjna i łamie własnie taki żółty odcień, jeżeli chodzi o ten szampon Regenal Welli to rzeczywiście rozjasnia on włosy i nadaje im albo srebrnego(siwe) albo złocistego koloru(złote blond),jednk na twoim miesjcu nie ryzykowałabym nadto i stosowała go dopiero gdy twoje włosy uzyskają żółty kolor. A potem jak już będziesz miała blond włosy to przede wszystkim odzywioanie i regeneracja,bo naprawdę twoje włosy przeszły traumę. Kosmetyki Dory są naprawdę świetne i dobrze ,że się w nie zaopatrzyłaś. Osobiście to polecam ci białko Subrinę ,pisałam o niej na 8 str,chyba,nie musisz na zastosowanie jej czekac aż kolor sie zmieni,bo nie ma ona żadnego działania koloryzującego. I jeszce ,jeżeli kolor będzie żółtawy to spróbuj może którychś z naturalnych sposobów rozjasnianie ,które wypisałam(str.8 chyba ;-),podobno świetna jest rozjasniająca płukanka z rabarbaru: filiżankę sproszkowanego korzenia rabarbaru rozmieszać z gorącą woda i odrobiną soku cytrynowego aby otrzymac półpłynną papkę. Suchym włosom dobrze zrobi dodanie oleju lub żółtka Papkę nanieść pędzelkiem na umyte włosy nastepnie owinąc głowe czepkiem, folią itp. Dodatkowo okręcić głowę ciepłym ręcznikiem i trzymać 30-60 minut. Natsępnie spłukać. Tylko trudno powiedziec kiedy po stosowaniu takich metod będą widoczne efekty. Jeąeli chodzi o regenerację to zobacza na 8 str.naturalne sposoby,a tutaj wklejam ci co możesz zakupić: -serum na zniszcone końcówki z Avonu (w promocji 14zł ,normalnie chyba20),myślę że wystarczy nakładać 2-3 razy w tyg. jest naprawdę świetne -maseczkę z babmusa z Dory (www.cosmeticididora.com tutaj jest spis produktów i ptek gdzie mozna dostac ich produkty),koszt.ok37zł, mozna dostać też na www.aptecus.pl -spróbuj jaedwabiu do włosów np.Gliss Kur,koszt.15-18zł -możesz jescze zastosowac naftę kosmetyczną,koszt.5zł w aptece -są dostępne rekonstruktory do włosów np. www.joico.pl albo com.pl tylko niestey są drogie ok100zł.(ale starcza na długo) labo rekonstruktor lanzy www.lanza.pl albo com.pl -WAX w aptece ok.13zł -najlepszy sposób jaki znam na zniszczone włosy to stosowanie białka keratynowego,jest ono podstawowym składniekiem budulcowym włosa ,po prostu wnika w uszkodzone miejsca i je wypełnia, naprawdę włosy po 2 zabiegach sa odżywione ,wzmocnieone,mięciutkie,lsniące,zdrowe i w ogółe świetne. Takie biłko kosztuje 20zł,dostepne jest w hurtowniach fryzjerskich(niestety tylko dla fryzjerów) ale tez na stronie www.fryzjer-sklep.pl , dokładnie to jest to http://www.fryzjer-sklep.pl/index.php?cat=2&act=product&mode=cp&prd=25&id=1753 I jeszce żeby kolor ci nie zżókł to powinnaś stosować specjalne kosmetyki do blond włosów np.z gliss kura,Avonu, serię SoBlondy albo odżwykę WAX. dobra,to chyba wszystko,mam nadzieję ,że nie zapomniałam ci o czymś napisać. Jakby co to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatucha
Witam Cie i proszę o radę:) Otóż moje włosy są brązowe-dość ciemny brąż,cera raczej ciemna,szybko się opalam,oprawa oczu też dość ciemna-ale brwi jaśniejsze.Jednak pojawia się problem-nie mam pojęcia na jaki kolor pofarbować włosy,ponieważ: a)włosy mi sie kręcą b)nie chce farbować na stałe tylko na okres 1 miesiąca.Poradź co mam zrobic?Pasemka czy raczej bez???:)help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatucha
Witam Cie i proszę o radę:) Otóż moje włosy są brązowe-dość ciemny brąż,cera raczej ciemna,szybko się opalam,oprawa oczu też dość ciemna,oczy piwne-ale brwi jaśniejsze.Jednak pojawia się problem-nie mam pojęcia na jaki kolor pofarbować włosy,ponieważ: a)włosy mi sie kręcą b)nie chce farbować na stałe tylko na okres 1 miesiąca.Poradź co mam zrobic?Pasemka czy raczej bez???:)help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatucha
Witam Cie i proszę o radę:) Otóż moje włosy są brązowe-dość ciemny brąż,cera raczej ciemna,szybko się opalam,oprawa oczu też dość ciemna,oczy piwne-ale brwi jaśniejsze.Jednak pojawia się problem-nie mam pojęcia na jaki kolor pofarbować włosy,ponieważ: a)włosy mi sie kręcą b)nie chce farbować na stałe tylko na okres 1 miesiąca.Poradź co mam zrobic?Pasemka czy raczej bez???:)help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki818
dziekuje Szaninka za pomoc, dostosuje sie do Twoich porad :), napewno jestes fryzierka z "połowaniem" a nie tak jak co niektórzy. Mam pytanie, czy jest np. mozliwosc spotakania sie z Toba w realu, ja jestem z Lodzi, jak bede chciała za jakis czas ufarbowac włosy. Mysle ze moim włosa i mi potrzebna jest taka stylistka jak Ty :). Jeszcze nikt nie dobrał koloru odpowiedniego do mnie. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz, biore sie teraz za regeneracje, włosy zaczeły mi sie łamac :(, ale damy rade :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelli
Witam! Poradź coś. Mam jasną cerę (tzn. nie jak blondynka czy ruda, ale jaśniejszą może o 2 tony od naturalnego), bardzo ciemny brąz włosów i oczu oraz czarną oprawę oczu. Włosy długie za łopatki, bardzo cieniutkie. Okrągła buzia. Da się coś ze mnie wyczarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki818
dziekuje Szaninka za pomoc, dostosuje sie do Twoich porad :), napewno jestes fryzierka z "połowaniem" a nie tak jak co niektórzy. Mam pytanie, czy jest np. mozliwosc spotakania sie z Toba w realu, ja jestem z Lodzi, jak bede chciała za jakis czas ufarbowac włosy. Mysle ze moim włosa i mi potrzebna jest taka stylistka jak Ty :). Jeszcze nikt nie dobrał koloru odpowiedniego do mnie. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz, biore sie teraz za regeneracje, włosy zaczeły mi sie łamac :(, ale damy rade :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do hogatuchej
hmmmmmmm......Jeżeli chodzi o kolor włosów to proponuję przede wszystkim brązy, podkreślą kolor oczu oraz kasztan i mahoń (mogłabyś tez zafarbowac henną brwi żeby miały nieco ciemnejszy,ale nie czarny). A tym,że masz kręcone włosy to się nie przejmuj,chyba ,ze robisz trwałą,to wtedy lepiej zrezygnuj z tej czerweinie,bo ona mają bardzo dużo barwników ,i moga bardziej szkoldliwie wpływć na włosy. Jeżeli chodzi o to ,ze włosy chcesz zmienic na miesiąc,to przede wszystkim niestosuj żadnych szamponów do 24 myć ,bo wcale wtedy tak szybki nie schodzą. Problem polega na tym,że masz stosunkowo ciemne włosy i raczej spekatkularnych efektów nie ma co się spodzeiwać. Możesz zastosować hennę,ale ona schodzi dłużej niż miesiąc podbnie jak szamponetki(niby do 3 myć,ale to też zalezy od włosów,niektórym schodza rzeczywiście po3 myciach ,choc rzadko to się zdarza),takiego sposobu na zmianę koloru na m-c to chyba nie znam. Są farby u profesjonalnych fryzjerów,które szybko się zmywają ,ale u niektrych nawet po 1 myciu,więc chyba nie warto płcić 100zł żeby mieć iny kolor do 1 mycia(ale to też zalezy od włosów). nic mi nie przychodzi na myśl,możesz jeszce stosowac płukanki naturlane do włosów ciemnych(wypisłm na 8 str.),moze stosuj szampon do brązowych włosów(np.Timotei,podobno sa efekty,niewielkie ale są) ale no nie za bardzo jest co liczyć ,ze to jakos specjalnie zmieni twój kolor włosów. Jeszce znalazłam odzywkę do włolsów kręconych ,może ci sie przyda: : łyżka gliceryny+łyżka olejku z kiełków pszenicy+2łyzki soku z cytryny.Wetrzyj we włosy na 15min, przed myciem. A tutaj jest odzywka do włosów na wzmocnieni koloru(niby farbowanego,ale podejrzewam,ze na anturalne tez podziała) : zaparzyć litrem wrzątku 4-5 łyżek ziela,przestudzonym naparem płukać umyte włosy. do jasnych-rumianek,kora wierzby;ciemne-kora deębu,melisa,pokrzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do niki818
Dzięki za miłe słowa,ciesze sie,że mogłam ci pomóc.Chyba niedługo wpadnę w samozachwyt ;-) Myślę,że od tego jest właśnie fryzjer,żeby sprawiać ludziom przyjemność a nie doprowadzac ich do depresji,co bardzo często się zdarza w naszej polskiej biednej rzeczywistości. Jeżeli chodzi o spotkanie to niestey jest to niemożliwe,bo mieszkam na Dolnym Ślasku a poza tym ja chcę być fryzjerką a jeszcze nią nie jestem i w rzecywistości to jestem młodsza od węekszości osób proszących mnie o radę,ale to chyba nieważne....Nie chcę być posądzona o megalomanię ale tak mi się wydaje,że mam takie oko,że potrafię powiedzieć jaki komu będzie pasował kolor, chociaż jak na razie nie wiem kto skorzystał z moich rad i jak to wyszło,bo prawd ajest tez taka ,ze łatwo napisac ,ze kolor ma byc taki i taki ,bez docieni takiego i takiego ale trudno wykonać na włosach zwłaszcza wczesniej farbowanych. Kurczę,chyba się trochę zapędziłam, zaraz powstenie tutaj jakaś roprawa filozoficzna na temat fryzjerstwa... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do martelli
Rzadko kiedy radzę komus ten kolor,bo trudno tak z opisu wywnioskować czy bedzie pasował a poza tym trudno się go pozbyć ,ale u ciebie zaryzykuję -zwykła czerń,moga być jakies tam kawowoe odcienie np.palona kawa(taki bardzo ciemny brąz albo ciemna czekolada (pod światłem widac przebłyski brązu), jeżeli miłas te kolory i ci sie nie pdobało to mogę jeszce zaproponować ciemną śliwkę(ale tez nie jestem pewna),zasatanwiam sie jeszce nad czerwineiami,ale jeżeli już to jakies ciemne :ciemne bordo ,ewenualnie może byc ciemny kasztan. Jeżeli masz zdjęcie to przyślij na szaninka@interia.pl na razie tyle mogę ci doradzić. 'chyba,że chcesz rozjasnic te włosy to możesz zrobic pasemka w jasnieszjym kolorze brązu. Na twiom miejscu wybierałabym przed wszystkim ciemne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaEWa
Witam Szaninko Przeczytałam ze skupieniem Twoje rady, trochę dało to mi do myślenia bo mnie zaskoczyłaś swoją propzycją, następnie wzięłam sie roboty, postanowiłam przejść na farby ziołowe ponieważ moje włosy są już tak osłabione rozjaśnianiem ,że wole je wcmocnić taka ziołową odżywka. Niestety nie znalazłam odcienia mahoń w palecie farb ziołowych , były ksaztan i burgund z tej samej serii kolorytycznej, a że kasztan wydawał mi sie wyjatkowo spokojny i stonowany wybrałam burgund, który najbardziej przypominał kolorystycznie mahoń.....no właśnie czy moja intuicja się sprawdziła?.........kurcze własnie trzymam to coś na glowie i sie martwię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
szaroniebieskie oczy, jasną oprawe, ciemne blond włosy i podobno chłodny typ urody. Do tej pory najlepiej wyglądałam z blond pasemkami, ale teraz obcinam włosy na krótko i zastanawiam się nad bardzo jasnym blondem na całości ale nie wiem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatucha
Dziekuje bardzo za rade:):):)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatucha
Dziekuje bardzo za rade:):):)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatucha
Jeszcze jedno pytanko-uważasz ze szampony koloryzujace-te do 24 myc sa niedobre,ale sa jeszcze takie co schodza po paru myciach-co z nimi??Sa ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do AgnieskziEwy
Niestety, burgund( http://www.twojecentrum.pl/product_info.php?cPath=345_187_192&products_id=1542 bynajmniej ten odcię nktóry ja zanlazłam)a mahoń jednak dosyć sie różnią, taki kolor jak jest w linku pasuje raczej do kobiet ,których cera jest lekko różowawa ,a ty napisałas że twoja jest raczej zółtawa. Zobaczymy co wyjdzioe ,bo różne firmy różnie odcienie nazywają np.w tym linku jest kasztan,który jak dla mnie wygląda jak prawdziwy brąz i nigdy kasztanem bym go nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do a ja mam
najlepiej zrobić pasemka w kolorze bardzo bardzo bardzo jasnego blondu(praktycznie białego) im więcej zrobisz tym bardziej będziesz wyglądac jak bardzo jasna blondynka,możesz jeszce zrobić dwukolorowy balejaż np.popielety/ciemny blond(taki szary kolor)+bardzo bardzo bardzo jasny blond, takie połączenie wzmocni efekt i kolor będzie bardziej widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do hagatuchej
problem polega ne tym,że te kolory w większości nie schodzą z włosów,nawet te do 3 myć(szamponetki) moga się utrzymać kilka miesięcy, choć kolor będzie się zmywał ale nawet po 6 m-cach włosy będą miały taki inny odcień(co nie zanczy ,że brzydki ;-), będą odblaskiwac pod świtłem tym kolorem z szamponetki. Jednak faktem jest że u niektórych (rzadko się zdarza) , te szamponetki schodzą po 3,8 a nawet po pierwszym myciu. Natomiast te do 24 myć to prawie to samo co te na stałe,wcale nie schodzą po 24 myciach ,bardzo długo sie utrzymują na włosach( też są wyjątki ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaninka - dziękuje bardzo za radę. Zdjecia nie mam. Farbowałam kiedyś włosy na czarno, ale musiałam chodzić na solarium, bo wygladałam za blado. Wszyscy pytali, czy jestem chora :p Po jakimś czasie (ok. 2 mies.) farba zaczynała schodzić i miałam baaardzo kolorowe włosy. To mi się podobało, bo były czarno - bordowo - granatowo - brązowo - fioletowe. Ale nie wyglądały jakbym miała zrobione pasemka i nie było tak, że na górze brąz, niżej czerń, w połowie fiolet itd. Czy coś takiego można zrobić u fryzjera, czy muszę zafarbować włosy na czarno i czekać, aż znów farba będzie schodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaninka - dziękuje bardzo za radę. Zdjecia nie mam. Farbowałam kiedyś włosy na czarno, ale musiałam chodzić na solarium, bo wygladałam za blado. Wszyscy pytali, czy jestem chora :p Po jakimś czasie (ok. 2 mies.) farba zaczynała schodzić i miałam baaardzo kolorowe włosy. To mi się podobało, bo były czarno - bordowo - granatowo - brązowo - fioletowe. Ale nie wyglądały jakbym miała zrobione pasemka i nie było tak, że na górze brąz, niżej czerń, w połowie fiolet itd. Czy coś takiego można zrobić u fryzjera, czy muszę zafarbować włosy na czarno i czekać, aż znów farba będzie schodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do martelli
nie spotkałam się z czyms takim i trudno mi powiedziec czy coś takiego jest możliwe bo musiałabym sama zobaczyć jak to dokładnie wygląda. ale nie sądze żeby można było zrobić coś takego u fryzjera,no chyba że 5 fryzjerów na raz robiłoby ci balejaż w 5 róznych kolorach to wtedy tak ;-) a może efekt był taki bo pod tą czernią miałas wczesniej farbowane włosy na inny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacynkata
szaninko czy moglabys mi polecic dobra farbe do wlosow z tych sklepowych konkretnie chodzi mi o jakis bardzo jasny blond ktory rozjasni moje naturalnie ciemne blond wlosy i nie pozostawi na nich zolci , kiedys mialam robione u fryzjera blond pasemka (myslalam ze bedzie to lepsze rozwiazanie niz niszczenie ich sklepowa farba ale niestety bylo gorzej ) aha i czy mozliwy jest do uzyskania w domowych warunkach taki kolor jak ma malgorzata kozuchowska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do pacunkaty
mogę cio polecic farby z Welli(z Safiry jest taki jeden bardzo jasny blond), L'oreal jest nawet taka seria w której sa same farby blond ,chbya Creme cos tam) i Garnier( duży wybór z serii Belle Color),ale problem polega na tym,że trudno pwoiedize cjaki kolor wyjdzie na włosach,bo to jest indywidualna sprawa i jest dopsyć duże prawdopodobieństwo ,że wyjdzie żółty,lepiej wybierzkolor o ton jasniejszy niż byś chciał a,najwyżej potrzymasz krócej. Naprawde nie mogę ci powioedziec jaka frba nie wyjdzie na włosach żółta,ale jeżeli coś by sie nieu dało to zastosuj płukankę do blond włosów ,,Flor Illum" ,kolor srebrny, dostępna u fryzjera i w hurtowniach fryzjerskich. koszt.10zł www.progress.pl ,niweluje żółty kolor. PoWODZENIA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaninko, ja też mam pytanko. Chciałabym ufarbować włosy na ciemno rudy, może być wchodzący w czerwień, albo nawet coś w stylu ostrej czerwieni (takiej punkowej). Problem w tym, że mam w tej chwili kolor brązowy. Czy koniecznie muszę rozjaśniać wcześniej włosy? A może znasz jakąś farbę, która może być kładziona na ciemniejsze włosy (np jakiś bardzo intensywny kolor, albo która nie potrzebuje wcześniejszego rozjaśniania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do smarkuli
to wssytko zalezy od farby i włosów,jeżeli ten brązopwy kolor jest bardzo ciemny to jeżeli je zafarbujesz na jakis czerwień to na raczej uzyskasz tylko taki odblask. Ale naprwade trudno pprzewidziec jaki będzie efekt,zwłaszca ,że nie mogę zobaczyc jaki masz teraz kolor włosów,ale nie wiem czy to dużo pomogłoby. Ja mogę ci jedynie zaproponowac zafarbowanie włolsów na kasztanowy kolor (brąz z odblaskiem mahoniu). Ale jeżeli chcesz jakies inatnseywnie barwiące farby to może spróbuj Safirę,z L'oreala Color Booster tez są jakies czerwone kolorki ale obawiam się ,że po tej farbie spektakularnych efektów raczej nie ma co się spodziewać. Spróbowac możesz...raczej nic tragicznego nie pwoinno z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olostwór
Hej Szaninko. Wczoraj kupilam sobie farbe, ale wybralam ja chyba nieswiadomie i jeszcze nie jestem pewna czy chce ja wykorzystac, jest czarna. MAm kasztanowe wlosy, krotkie, owalna twarz, brwi delikatne kasztanowe, oczy piwne. Narazie eksperymentowalam z odcieniami czerwieni, ale nie wygladalo to najciekawiej. Prosze poradz mi cos. Z gory slicznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×