Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość JAKI MI PASUJE KOLOR
zapomnilam dodac ze mam krecone wlosy;/ z gory dzieki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaaaaaa
witam serdecznie>Własni emam ochotę przefarbować włosy i zastanawiam sie jaki kolor mi pasuje albo własciwie jaki odcien ??Oczy mam jasno zielone, oprawki również jasne,bardzo malo widoczne rzęsy oraz popielate brwi,twarz skłonna do rumieńców,usta lekko różowe.Jaki kolor byś mi doradzała i czy jednolity czy też z jakimis refleksami???Z natury jestem szatynką ale po wielu farbowaniach (ostatnio na czekoladowy brąz)moje włosy stały sie popielate a kolor wypłowiał mocno>Chciałabym si erówinież dowiedzieć jaką firmę farby polecasz>prosze o poradę .Pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka88sdl
witam mam takie pytanie i prosze pilnie o odpowiedz! Moj naturalny kolor to sredni blond! Od jakiegos czasu robie pasemka rozjasniaczem na platynowy blond, ale 3 miesiace temu cos mnie podkusilo zeby moja fryzjerka zrobila mi kilka pasemek w kolorze sredni braz. Niestety zwalila mi to jednym slowem:( teraz chcialabym pomalowac wszystkie wlosy na platynowy blond. Mam takie pytanie czy to, ze mam trzy odcienie na glowie nie bedzie mialo wplywy na moj nowy kolor i czy farba pokryje te ciemne pasemka, nie chce miec plam i nie wiem co mam zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sugababe
Mam naturalnie ciemne blond włoski. mam zielone oczka. Do tej pory robilam pasemka sredni braz,jasnyzloty blond i platynowy blond. chce teraz pomalowac wlosy na jeden kolor. nie chcialabym zeby to byl standardowy blond. bo mialam kiedys i nie podobalam sie sobie:(. Moje zdjecia są na stronie www.crazydaizy.fotka.pl. Prosze spojrzec jaki kolor moge sobie zafundowac:):). Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska87
szaninko blagam Cie pomoz mi!! Moj naturalny kolor wlosow to sredni braz raczej z szarawym odcieniem taki sprany i matowy =/.Teraz farbuje wlosy na odcien opalizujacy braz (chyba toscan sie nazywal ten kolor) mam zielone kocie oczy, brzoskwiniowa cere i rozowe usta, opalam sie na czekoladowy braz.Brwi mam geste i ciemne.Chcialabym pofarbowac wlosy na jakis ciemny braz ale niestety mam pewien klopot..Ostatnio zrobilam sobie na grzywce pasemko koloru rozowego =/ farba palette xxl(niezmywalne) =( nie wiem teraz jakim kolorem uda mi sie to obrzydlistwo zafarbowac zeby nie wygladac jeszcze gorzej ='( czy nada sie farba garnier color naturals w odcieniu ciemnego brazu?? Blagam o pomoc!! Bo teraz wygladam strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziq
a i usta ciemne,rozowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexihexi
czy wy jeszcze nie zauwazylyscie ze szaninki to juz od bardzo dawna nie ma i nie udziela porad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmponetka
hej mam dylemat. nie wiem na jaki kolor pofarbować włosy. jestem ciemną blondynką, mam ciemnozielono-niebieskie oczy, opalam się na brązowo,brwi mam czarne. doradź mi. pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbowałam kilkanaście razy szamponetką palette i kolor mnie wogóle nie zadowalał! ostatnio użyła szamponu też z palette i w sumie jestem zdowolona . a jesli nie chcecie mieć czarrgo koloru zamiast brązowego to wystarczy troche wcześniej spłukać:)) a tak przy okazji to jaki mi pasuje kolor: mam niebieskie oczy, jasną cere, ciemnie brwi(ale nie tak bardzo:))) i właśnie lubie sie w ciemnych (brązowych) włosach ... ale sama nie wiem...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o radę. Jaki kolor włosów byłby dla mnie najlepszy, a właściwie kolor pasemek. Mam niebieskie oczy i straszne sińce pod nimi, cerę raczej ciemna.Naturalny kolor włosów to brąz w pełnym tego slowa znaczeniu, choć od wielu lat maluję na czarno.Brwi cienkie, nie maluję ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroOolkaaa
Cześć:) mój naturalny kolor włosów to brąz, mam raczej ciemna karnacje.. szybko opalam sie na taki brązowawy kolor.. Niebieskie oczyIciemna oprawa), usta jakby morelowe, w sumie lubie każdy kolor.. jednak najbardziej czarny,pastelowe kolory,jasne.. Jaki kolor włosów mi pasuje.. Doradzcie Mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 1- nturalny kolor włosów- jasny brąz 2-kolor brwi- ciemne 3-kolor powiek- ciemniejszy od cery 4-odcień koloru oczu- jasny brąz z zielonym 5-kolor ust- bardzo jasne, blade 6-opalenizna- bardzo szybko się opalam na brązowo, cere mam ciemną mam nadzieje że doradzisz mi odpowiedni kolor, z góry dziekuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1430
niom to mi poradz www.kita1430.photoblog.pl tylko jak najszybciej jutro mam bal thx:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemna blondynka
Mam włosy ciemny blond i chciałabym coś z nimi zrobić - pasemka albo wogle inny kolorek, nie wiem tylko jaki. Mam złocistą karnację, ale jasną z zaróżowieniami na policzkach, pociągłą twarz, powieki są tego samego odcienia co cała twarz, usta średniociemne (ani nie jasne ani nie ciemne), moje oczy są ciemno zielone, brwi brązowe, rzęsy jasno czarne, jasna oprawa oczu, Proszę pomóż:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anathalla
naturalny kolor włosów- ciemny brąż kolor brwi- ciemne kolor powiek- taki sam jak cera odcień koloru oczu- bardzo ciemny brąż kolor ust- ciemny czerwone opalenizna- szybko się opalam na bardzo ciemy brąz cera: ciemna (typ śródziemnomorski) Co poardzicie ? TYlko nie bązy bo to już próbowałam setki razy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlosy ciemny blond, oczy zielone, cera srednio\\\" nie jasna\\\" bazowa.. powieki ciemniejsze od cery.. brwi i rzesy normalne.. prosze poradz jaki kolor by mi pasowal.. Czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.....
mam niebieski kolor oczu jasne brwi ale robie czarną henną, i jasną karnację...proszę o rade jaki kolor powinnam użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet20
witam bardzo chciałabym poznac wasze zdanie ...w sierpniu wraca moj chłopak zaagranicy i chiałabym cos w sobie zmienic a konkretnie wlosy. Mam farbowane dośc długie ciemne włosy.Kolor to słodko gorzka czekolada włoski są ciemne.Mam niebieski kolor oczu karnacja dośc opalona.Chcialaby zrobic sobie balejaz ale nie wiem jakie kolorki wyszły by na mojej głowie:) pomożcie prosze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nassai
Mam pytanko. Chcę zafarbować włosy, a własciwie nie zupełnie zafarbować. Mam bardzo asymetryczną fryzurę i podłużną, ale nie bardzo szczupłą twarz. Nigdy nie farbowałam włosów bo uważam , że są bardzo ładne i mają śliczny kolor (blond). Tym razem chcę jednak zrobić kilka pasemek. Rozwżąm dwie opcje: 6 pasemek, tylko na grzywce-trzy czarne i trzy różowe, albo dużo czarnorózowtch pasemek rozchozących sie od środka głowy (nie mam przedziałka) na wszystkie strony nierównomiernie (tworząć coś w rodzaju plamy). Chciałam zapytać czy bedzie mi to pasować. Mam bardzo jasną cerę. Jesli nie, to co mi proponujesz, podkreślam, że chciałabym pankowe kolory...ale jak miałyby wyglądać. I na koniec...nie chcę farbować calych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nassai
jeszcze jedno pytanie, jaką farbą mogę zrobić różowe pasemka, by były na dłyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo żart
jasna cera błękitne oczy owalna twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo żart
mam drobne piegi gdzie niegdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreuelia
MAM RACZEJ BLADA TWARZ, na lato opala sie na brzoskwiniowy na początku, pozniej ewentualnie troche mocniej ale to nie trwa szybko:( oczy takie szaro albo niebiesko-zielone, usta różowo czerwone, brwi brązowe, naturalnie jestem szatynka. prosze poradz w jakim kolorze bedzie mi dobrze.. podoba mi sie taki bardzo ciemny braz, prawie czarny lub blond.. ale czy mi bedzie dobrze? natomiast nie umiem se przekonac co do takiego jasnego brazu.. pozdrawiam;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreuelia ==> przeczytalam Twoj post w ktorym opisujesz swoja twarz - ja mam podobnie, ciemne brwi, brazowe wlosy, jasna karnacja trudno opalajaca sie i szaro - zielone oczy. Moja przyjaciolka ktora akurat tez ma podobnie ufarbowala wlosy na taki ciemny kolor jak Ty opisalas, u jej fryzjera nazywalo sie to zloty mahon chyba... Wyglada nienaturalnie przy bladej twarzy, wiec choc nie jestem fryzjerka to moge z cala pewnoscia odradzic taki ciemny kolor przy naszej karnacji :( juz lepiej rozjasnic 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska87
Do Nassai! Jesli chcesz miec trwale pasemka koloru rozowego to wybierz farbe palette XXL do pasemek na opakowaniu nie pisze dokladnie rozowy kolor tylko cos z wisnia ale w zaleznosci od tego jak mocny chcesz miec kolorek poprostu wyd;luzysz albo skrocisz czas trzymania farby na wlosach.Ehs moge sama po sobie powiedziec ze jest trwala farba =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochka
hejka napisalam juz do ciebie maila z zaloaczonym zdjeciem mam nadzieje ze mi pomozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icb
Ja tez proszę o poradę :). Mam 20 lat i jeszcze nigdy nie zmieniałam koloru włosów. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Brwi są ciemne, ale nie można powiedzieć, ze czarne (mniej więcej takie jak kolor włosów), a gęstość raczej normalna. Cera jest dosyć ciemna tak jakbym była ciągle opalona. Kolor powiek jest ciemniejszy od cery. Oczy niebieskie o odcieniu zimnym. Usta mają odcień różowy. Opalam sie na brązowo i bardzo szybko. Nie mam piegów ani popękanych naczynek, od czasu do czasu pojawi się na cerze jakaś krostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medio
1-naturalny kolor włosów- jasna szatynka 2-kolor brwi-czarne (naturalne) 3-kolor powiek-takie jak cera, może nawet ciemniejsze 4-kolor oczu- niebieskie 5-kolor ust-czerwone 6-kolor cery- średnia karnacja 7-dodatkowo jak się opalasz-szybko,umiararkowanie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinakostrzewa
mam zamiar zmienic kolor wlosow ale zupelnie nie wiem na jaki. prosze doradz mi cos. moj naturalny kolor wlosow to sredni blad ale aktualnie mam blad pasemka, mam jasna karnacje, niebieskie oczy, troche piegow i lekki blizny po tradziku, mam lekko rozowe usta i jasne brwi tak jak naturalny kolor wlosow. prosze pomoz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×