Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Witam, chciałabym zmienić kolor włosów na coś w kolorze rudym, kasztanowym (jak ma teraz Steczkowska). Oto mój profil: 1. Kolor włosów: ciemny blond, kręcone 2.Kolor brwi: ciemny blond 3. kolor oczu: ciemny niebieski w tonacji chłodnej 4. powieki są delikatnie ciemniejsze od cery 5. cera jasna, delikatnie widoczne piegi na nosie i policzkach. (widać delikatnie przebarwienia, mankamenty, cera jakby przeźroczysta) 6.usta w kolorze ciemnego różu - tonacja chłodna 7. opalam się trudno i najpierw na czerwono Pozdrawiam i czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym zmienić kolor włosów na coś w kolorze rudym, kasztanowym (jak ma teraz Steczkowska). Oto mój profil: 1. Kolor włosów: ciemny blond, kręcone 2.Kolor brwi: ciemny blond 3. kolor oczu: ciemny niebieski w tonacji chłodnej 4. powieki są delikatnie ciemniejsze od cery 5. cera jasna, delikatnie widoczne piegi na nosie i policzkach. (widać delikatnie przebarwienia, mankamenty, cera jakby przeźroczysta) 6.usta w kolorze ciemnego różu - tonacja chłodna 7. opalam się trudno i najpierw na czerwono Pozdrawiam i czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klausia
www.klausia.fbl.pl tam znajdziecie moje zdjecie i prosze doradzcie mi ja chce zmienic kolorek na taki koniakowy czy bedzie mi pasowal ??? Dodam ze on 4 lat jestem jasna blondyka i mi sie juz to znudzilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proszę Oto mój profil: 1. Kolor włosów: ciemny szatyn, proste, 2.Kolor brwi: ciemny brąz 3. kolor oczu: orzechowe, ciepłe z iskierką zółtego 4. powieki są delikatnie ciemniejsze od cery 5. cera raczej śniada 6.usta w kolorze ciemnego różu - tonacja chłodna 7. opalam się łatwo, na złocisty brąz 8. twarz raczej okrągłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proszę Oto mój profil: 1. Kolor włosów: ciemny szatyn, proste, 2.Kolor brwi: ciemny brąz 3. kolor oczu: orzechowe, ciepłe z iskierką zółtego 4. powieki są delikatnie ciemniejsze od cery 5. cera raczej śniada 6.usta w kolorze ciemnego różu - tonacja chłodna 7. opalam się łatwo, na złocisty brąz 8. twarz raczej okrągłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja blada nie jestem...ani ciemna...taka cere normalna ale zawsze różowe policzki takie zaczerwienione niebieskie oczy brwi jasny braz ale wlosy zafarbowalam na czarno choc wszytscy mowili ze nie bedzie pasowac a teraz jestem zadowolona juz 2 lata brwi robie specjalna kredka do brwi i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamalutka85
To może i ja poproszę o radę.. Mam jasnoniebieskie oczy z jakby ciemną obwódką,czarna oprawa,czarne brwi i naturalny kolor włosów to ciemny brąz,usta pełne i ciemnoróżowe. Mam oliwkową cerę i pociągłą twarz. Od kilku lat farbuję włosy na granatową czerń,ale ponieważ rzadko bywam w Polsce rzadko bywam też u fryzjera i odrosty doprowadzają mnie do białej gorączki.Myślałam o jakimś kolorze zbliżonym może do naturalnego,żeby odrosty były mniej widoczne.Nie wiem tylko co by mi pasowało..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaCZ
ja zawsz esobie sprawdza na tej stronie http://www.handsomemen.pl/Tag,Ciemny%20blond.html Powiązania z rodzajem skóry Twój kolor włosów jest także ściśle związany z kolorem twojej skóry. W zasadzie im ciemniejszy kolor włosów tym ciemniejsza skóra. Dlatego też czarnoskóre kobiety prawie zawsze mają czarne włosy, natomiast blondynki mają skórę jasną, nie mówiąc o rudowłosych, których skóra jest najjaśniejsza, ponieważ ich skóra zawiera bardzo mało melaniny. Wyjątkiem jest uderzająca kombinacja bladej (czasami piegowatej) skóry oraz głębokich brązowych lub czarnych włosów u Celtów. Bardzo rzadko, czarnoskórzy ludzie mieszanej rasy mogą mieć włosy blond bądź rude. Albinosi to ludzie, których ciało pozbawione jest normalnych pigmentów, melaniny i feomelaniny. Skóra tych ludzi jest niesamowicie blada, oczy są różowe, a włosy kompletnie białe. Albinosi mogą być każdej rasy, a gen powodujący albinizm jest recesywny także rodzice dziecka albinosa mogą mieć całkowicie normalne zabarwienie skóry. Jeśli albinos weźmie ślub z kimś o normalnym zabarwieniu skóry ich dzieci nie będą albinosami (jednak będą posiadać gen recesywny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaCZ
ja zawsz esobie sprawdza na tej stronie http://www.handsomemen.pl/Tag,Ciemny%20blond.html Powiązania z rodzajem skóry Twój kolor włosów jest także ściśle związany z kolorem twojej skóry. W zasadzie im ciemniejszy kolor włosów tym ciemniejsza skóra. Dlatego też czarnoskóre kobiety prawie zawsze mają czarne włosy, natomiast blondynki mają skórę jasną, nie mówiąc o rudowłosych, których skóra jest najjaśniejsza, ponieważ ich skóra zawiera bardzo mało melaniny. Wyjątkiem jest uderzająca kombinacja bladej (czasami piegowatej) skóry oraz głębokich brązowych lub czarnych włosów u Celtów. Bardzo rzadko, czarnoskórzy ludzie mieszanej rasy mogą mieć włosy blond bądź rude. Albinosi to ludzie, których ciało pozbawione jest normalnych pigmentów, melaniny i feomelaniny. Skóra tych ludzi jest niesamowicie blada, oczy są różowe, a włosy kompletnie białe. Albinosi mogą być każdej rasy, a gen powodujący albinizm jest recesywny także rodzice dziecka albinosa mogą mieć całkowicie normalne zabarwienie skóry. Jeśli albinos weźmie ślub z kimś o normalnym zabarwieniu skóry ich dzieci nie będą albinosami (jednak będą posiadać gen recesywny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaCZ
ja korzystam zawsze z porad z tej strony http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Ciemny%20blond,0.html ... ogólnie fajnie jest wytłumaczona zależność cery i skory do koloru wlosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaCZ
ja korzystam zawsze z porad z tej strony http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Ciemny%20blond,0.html ... ogólnie fajnie jest wytłumaczona zależność cery i skory do koloru wlosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamalutka85
Witam, Ja również chciałabym się poradzić. Mam w tej chwili czarne wlosy,jednak rzadko bywam w Polsce i tym samym rzadko farbuję,a widok odrostów doprowadza mnie do szału. Myślałam o kolorze zbliżonym do naturalnego,żeby odrosty nie były aż tak widoczne,ale nie wiem co by mi pasowało. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Mam pociągłą twarz,niebieskie oczy,tęczówka ma ciemną obwódkę,ciemna oprawa,cera oliwkowa,usta pełne,ciemnoróżowe.Bardzo proszę o radę. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamalutka85
Witam, Ja również chciałabym się poradzić. Mam w tej chwili czarne wlosy,jednak rzadko bywam w Polsce i tym samym rzadko farbuję,a widok odrostów doprowadza mnie do szału. Myślałam o kolorze zbliżonym do naturalnego,żeby odrosty nie były aż tak widoczne,ale nie wiem co by mi pasowało. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Mam pociągłą twarz,niebieskie oczy,tęczówka ma ciemną obwódkę,ciemna oprawa,cera oliwkowa,usta pełne,ciemnoróżowe.Bardzo proszę o radę. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamalutka85
Witam, Ja również chciałabym się poradzić. Mam w tej chwili czarne wlosy,jednak rzadko bywam w Polsce i tym samym rzadko farbuję,a widok odrostów doprowadza mnie do szału. Myślałam o kolorze zbliżonym do naturalnego,żeby odrosty nie były aż tak widoczne,ale nie wiem co by mi pasowało. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Mam pociągłą twarz,niebieskie oczy,tęczówka ma ciemną obwódkę,ciemna oprawa,cera oliwkowa,usta pełne,ciemnoróżowe.Bardzo proszę o radę. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamalutka85
Witam, Ja również chciałabym się poradzić. Mam w tej chwili czarne wlosy,jednak rzadko bywam w Polsce i tym samym rzadko farbuję,a widok odrostów doprowadza mnie do szału. Myślałam o kolorze zbliżonym do naturalnego,żeby odrosty nie były aż tak widoczne,ale nie wiem co by mi pasowało. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Mam pociągłą twarz,niebieskie oczy,tęczówka ma ciemną obwódkę,ciemna oprawa,cera oliwkowa,usta pełne,ciemnoróżowe.Bardzo proszę o radę. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka2323232323
Witam, Ja również chciałabym się poradzić. Mam w tej chwili czarne wlosy,jednak rzadko bywam w Polsce i tym samym rzadko farbuję,a widok odrostów doprowadza mnie do szału. Myślałam o kolorze zbliżonym do naturalnego,żeby odrosty nie były aż tak widoczne,ale nie wiem co by mi pasowało. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Mam pociągłą twarz,niebieskie oczy,tęczówka ma ciemną obwódkę,ciemna oprawa,cera oliwkowa,usta pełne,ciemnoróżowe.Bardzo proszę o radę. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka8853
Witam, Ja również chciałabym się poradzić. Mam w tej chwili czarne wlosy,jednak rzadko bywam w Polsce i tym samym rzadko farbuję,a widok odrostów doprowadza mnie do szału. Myślałam o kolorze zbliżonym do naturalnego,żeby odrosty nie były aż tak widoczne,ale nie wiem co by mi pasowało. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Mam pociągłą twarz,niebieskie oczy,tęczówka ma ciemną obwódkę,ciemna oprawa,cera oliwkowa,usta pełne,ciemnoróżowe.Bardzo proszę o radę. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libraxxxx
moj naturalny kolor to sredni blond, mam niebiesko-szare oczy, jasną cerę i dosć ciemną oprawę oczu. Zastanawiam się czy pasowałaby mi granatowa czern... ?? *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
jezeli masz naprawde ciemna oprawe oczu to bedzie ci dobrze w ciemnych kolorach, granatowy odcien bedzie ładnie podkreslał twoje oczy. Ponadto ciemne kłosy wyostrzaja rysy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
jezeli masz naprawde ciemna oprawe oczu to bedzie ci dobrze w ciemnych kolorach, granatowy odcien bedzie ładnie podkreslał twoje oczy. Ponadto ciemne kłosy wyostrzaja rysy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibi
Hej! Zastanawiam sie nad zmianą koloru włosów. Urodziłam sie z bardzo ciemnymi włosami, potem same mi sie rozjaśniły i miały kolor jasnego brązu, średniego, troche myszowate sie zimą robiły i tak na zmianę. Obecnie mam czarne. Jest mi w mire dobrze ale chciałabym je rozjaśnić na może ciemny bblond ale taki zimny, mroźny bez odcieni ciepłych, rydawych. Mam ciemne, brązowe, oczy ale dość jasną cerę, szarą mimo ze dobrze sie opalam. Dobrze mi w całkowitej bieli, różu, fiolecie, jaskrawej zieleni, cytrynie. Źle w pomarańczowym, tragicznie w beżu. Co poradzicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
moze popielaty ciemny blond? a jesli nie chcesz za mocno rozjasniac włosów to mozesz sprobowac jakiegos odcienia fioletowego czy ciemnego mahoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapkaa
Chciała bym cor zrobić z włosami.. jak sie urodziłam i długo po miałam włosy o odcieniu złota..takie bardzo jasne blond jednak z wiekiem mi ciemniały. Mam cere jasną.. brwi jasne.. rzesy ciemniejsze. Jaki kolor bedzie mi pasował? jeśli blond to jaki odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naturalne wlosy to średni brąz,choć teraz są ufarbowane na ciemny brąz, mam ciemna oprawe oczu: czarne brwi i rzęsy a oczy w kolorze brązowym,cera nie jest taka blada.Marzą mi się jaśniejsze refleksy na tych ciemnych włosach-jaki odcień by mi pasował i czy na ufarbowane wlosy moge nalozyc farbe o kilka tonów jaśniejszą na niektore pasma włosów- czy coś mi to w ogole da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naturalne wlosy to średni brąz,choć teraz są ufarbowane na ciemny brąz, mam ciemna oprawe oczu: czarne brwi i rzęsy a oczy w kolorze brązowym,cera nie jest taka blada.Marzą mi się jaśniejsze refleksy na tych ciemnych włosach-jaki odcień by mi pasował i czy na ufarbowane wlosy moge nalozyc farbe o kilka tonów jaśniejszą na niektore pasma włosów- czy coś mi to w ogole da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naturalne wlosy to średni brąz,choć teraz są ufarbowane na ciemny brąz, mam ciemna oprawe oczu: czarne brwi i rzęsy a oczy w kolorze brązowym,cera nie jest taka blada.Marzą mi się jaśniejsze refleksy na tych ciemnych włosach-jaki odcień by mi pasował i czy na ufarbowane wlosy moge nalozyc farbe o kilka tonów jaśniejszą na niektore pasma włosów- czy coś mi to w ogole da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naturalne wlosy to średni brąz,choć teraz są ufarbowane na ciemny brąz, mam ciemna oprawe oczu: czarne brwi i rzęsy a oczy w kolorze brązowym,cera nie jest taka blada.Marzą mi się jaśniejsze refleksy na tych ciemnych włosach-jaki odcień by mi pasował i czy na ufarbowane wlosy moge nalozyc farbe o kilka tonów jaśniejszą na niektore pasma włosów- czy coś mi to w ogole da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naturalne wlosy to średni brąz,choć teraz są ufarbowane na ciemny brąz, mam ciemna oprawe oczu: czarne brwi i rzęsy a oczy w kolorze brązowym,cera nie jest taka blada.Marzą mi się jaśniejsze refleksy na tych ciemnych włosach-jaki odcień by mi pasował i czy na ufarbowane wlosy moge nalozyc farbe o kilka tonów jaśniejszą na niektore pasma włosów- czy coś mi to w ogole da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
mysle ze złociste karmelowe pasemka beda ładnie wygladac. jak użyjesz jasniejszej farby to nie bedzie nic widac,ewentualnie lekki polysk w jej kolorze. wybrałabym raczej rozjasniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo prosiłabym o radę jesli można. Moje naturalne włosy to: kiedyś ciemny blond teraz powiedziałabym, że jasny brąz. Brwi w tym samym odcieniu i czasem mam wrażenie, że połyskuje na nich jakby miedziany odcień gdy przeglądam się przy sztucznym świetle. Twarz owalna, cera raczej jasna. Usta hmm...myślę, że takie średnie. Ani nie są bladoróżowe ani ciemnoróżowe. Oczy - tak jakby zgniła zieleń/zieleń zmieszana z żółcią, a do tego obwódki w kolorze bardzo ciemnej zieleni. Obecnie kolor włosów mam \"prawie\" naturalny czyli średni brąz. Jednak strasznie kusi mnie odcień taki jak rubin, burgund itp. Czy takie \"czerwone\" odcienie to zły pomysł w moim wypadku? Lepiej dla mnie \"iść\" w kolory jasne czy raczej ciemne? Pozdrawiam ciepło. Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×