Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

nilan ...... z mariką to taki mały żarcik ja sie nie obrażam :)))) ha ha ha a i wyjątkowy tez nie jestem !!!normalny czasami beznadziejny jak ....wszyscy :) :P nilan ...uwolnisz sie od tego...... tylko nie mysl ze to jest lekarstwo na wszystko na dobry nastrój nerwy humor ..........to tylko złudzenie !!! dlatego miedzy innymi tak ciezko jest rzucic !!!!! Minie Ci ....będzie wygrany dumny uśmiechnięty następny dzień !!!!facet w domu nie bedzie miał satysfakcji ze żona dała ciała ...z nie paleniem ......i powinien być dumny ze ma taką żonę !!!! możesz mu to powiedzieć ( tylko niemów kto ci kazał bo sie wścieknie ) ha ha ha i juz prosze sie usmiechnąć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
ja jestem bobmado..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus.............a jak tam u Ciebie z humorkiem ????? ja tez powoli musze sie zbierac ale mi sie dzisiaj tak nie chce ......mam strasznego lenia dzisiaj !!!!!! wczoraj wieczorem kładłem sie z przekonaniem ze wstane dzisiaj ......z duzym dołkiem i zawsze tak było o dziwo dzisiaj jest normalnie i nie moge w to uwierzyc mam całkiem przyzwoity humorek pracowac mi sie nie chce ale to chyba nic złego ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem..... Pije kawe......a na pozniej mam melise............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ha ha ha melise !!!!!nilan po co ci melisa na pózniej .............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
staram się bobmado jakoś trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze Esterus musi byc ...zawsze jest...... tylko trzeba wierzyc i sie nie poddawać !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czas na mnie .....trzeba powoli jednak chyba ruszyc ciezki tyłek i pojechac na jakis objadek ......i do pracy niestety :(( narazie zmykam i duzy usmiech zostawiam dla was ......:P mam nadzieje ze i uwas sie pojawi Esterus ..nilan .. :)))) :D :D marika.... b :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
dziękuję bobmado ........za wszystko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w centralnej słoneczko zaświeciło...... Cukierkowa marika życzy wszystkim miłego popołudnia!!!!!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko.........czyzby tylko marika dzisiaj miala dobry humorek ????? a pozostali przygnebieni pogoda .............. :P wiosna juz blisko bedzie ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,marika,ty lepiej napisz co spowodowalo ze masz taki humorek:-D A pozostali chyba pracuja BOBMADO:-D.... Wlasnie przeczytalam w necie ze od czwartku OCIEPLENIE!!!!!!!!!!!!!!!!! hURAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha nilan czytałem i ja ......ale jak to dawniej mówili ''''nie chwal dnia przed zachodem słońca '''''''' jak sie nastawie to potem jak nie wypali dołek murowany :)))) a marike pytałem kto ?? bądz co ?? spowodowało to rozweselenie ale sie nie przyzna : D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilan........ja po prostu tak mam!!! Jak mam doła to na całego a jak jest dobrze to naprawdę mi niewiele do szczęścia potrzeba. Każdym dookoła słodzę i jest fajnie, wiesz nigdy nie wiadomo czy się na przykład jutro spotkamy. Chodzić teraz i przejmować się pierdołami - szkoda życia. Taka jestem mądra dzisiaj....hahaha....jutro jak będzie dół to zapomnę co dzisiaj napisałam...hahaha Jeżeli chodzi o pogodę to u mnie prawie się można opalać.....hahaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi kiedyś powiedział że w piękny sposób unikam odpowiedzi.......hahahahaha...b.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ....... czy ja znam tego ktosia ..?? jakis przemądrzały był ....jak go zobaczysz pozdrów go ode mnie i niech nie będzie taki mądry ha ha ha :) :P :P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado....masz to jak w banku....hahahaha..... teraz zmykam na kawkę ........będę później....trzymajcie się słoneczka moje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Pogoda dobra, słonko świeci od samego rana, tylko troszke wieje, ale wszystkiego mieć nie można :).................... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus fajnie u mnie teraz tez swieci ale ...... jeszzce 15 min temu sypał snieg ......:)) ............a nilan jak tam u Cebie az mi sie gebysia smieje bo skoro wszedzie jest słońce to ..................huraaaaaaaaaaaaa chyba wreszcie bedzie pogoda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
ja zmykam do domu....zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sloneczko:-) Ale tez i wieje,hm...ciekawe esterus,moze mieszkamy bliziutko siebie:-) Marika,ty chyba tak jak ja.....dzisiaj totalna beznadzieja,a za 2 dni heepy.......ale ja tak sie zachowuje odkad nie pale..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam wlasnie obiad i jakos lepiej sie poczulam:-) Musze jeszcze z godz posiedziec i do domu,a tam dalej "cichoooo"......denerwuje mnie ta sytuacja,nie przywyklam do tego ze nie rozmawiam z mezem,jakos tak dziwnie:-(............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha..... tez sie pytam skoro mieszkacie blisko to musi swiecic :)))) ale nie wiwdziałem ........ dobrze ze jest internet kilometrów nas dzieli ................. i jeszcze marike po drodze mamy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan to wróc do domku usmiechnij sie do męza i bedzie ok :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×