Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

W takim razie Cari może jutro bo dziś to mnie lekko glówka boli... A jak podejrzewam wycieczka będzie do baru - więc chyba nie jest to wskazane na ból głowy... :D Wróćcie z tego baru wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , moje drogie odcieto mnie od komputera, masakra, mam nadzieje ze juz bedzie teraz dobrze. bo komu ja sie wygadam jak nie wam. Tak duszeyczko trzeba zaczac działac, albo zaczac pisac ksiazki. Czytanie i stosowanie innych jest mniej ciekawsze. wiem cos o tym, bo sama kiedys zaczełam pisac swoja autobiografie. Swieta. Wiecie co. niedobrze mi sie robi , bo nie moge patrzec na swoj pusty porfel. Kto wymyslił prezenty, i ten caly szal prze4d swietami? pewnie jakis milioner. No wiec wydałam cała kase, nie wspomne jakich rachunkow nie poplacilam, ale co tam niedługo pierwszy hihihi , moze chociaz innym sprawie przyje4mność. tak sobie mysle, ze nadszedł czas , ze ciemno wychodze z domu, ciemno przychodze. i jak tu sie zając przyjemnościami?? chyba tylko isc do baru. bo juz na film tez jest sie za bardzo zmeczonym. Wlasnie przyszłam z tyrania, to znaczy przyjechałam, ale chyba jutro pieszo bede łazic bo jezdzic to to sie nie da z pewnościa. Dziewczyny czytałam te wasze posty. Dla tych któr nie lubia swiat i ich nie czują , powiem na pocieszenie, ze ja optymistka, tez mam je generalnie głeboko gdzies. Cieszy mnie jednak fakt ze sobie odpoczne. No i moze ten ze sie spotkam z rodzina. a reszta jest mało znaczaca. Chyba tym razem ja ostatnio zaczne łapac doły, a to chyba dlatego ze ,NIENAWIDZE TEJ CHOLERNEJ ZIMY!!!!! pOZDROWIONKA , SLE WSZYSTKIM KLUBOWICZKĄ. dzis postanawaim tu posiedziec wiec piszcie chetnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam za błeby ja juz nie widze co pisze. oczywiscie \" klubowiczkom\'\"\" przez om, bo zaraz ktos tu zacznie krzyczec. sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam za błedy ja juz nie widze co pisze. oczywiscie \" klubowiczkom\'\"\" przez om, bo zaraz ktos tu zacznie krzyczec. sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam za błedy ja juz nie widze co pisze. oczywiscie \" klubowiczkom\'\"\" przez om, bo zaraz ktos tu zacznie krzyczec. sorki i znowu mi komputer siada, JA ZWARIUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! BY TO TRAFIŁ.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie wlecze komp ale jestem zmęczona i to bardzo ale sie boje tu pisać ze względu na błedy ale gwendolinko nie mów ,że nie jesteś potrzebna ,jesteś potrzebna i to bardzo ,chociażby żeby podać przepis na rodzynkowca:D oczywiście tu biore to żartem, ale naprawde jesteś potrzebna ,każdy z nas mimo wszystko jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nic sie nie dzieje chcialbym sie zakochac z wzajemnoscia !! a tu tylko rozdrapywanie ran, dlatego postanowilam wpasc do was zeby zapomniec choc na jeden wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, mamy tu comeback! Ala zero! i pozostali też ! Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem jaj - znowu zaszło drobne zamieszanie spowodowane zbieżnością imion i nazwisk dwóch osób z mojej pracy (jedną z tych osób jestem ja). dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwendolinna - co u Ciebie? Może to niewiele znaczy, ale z takich czy innych powodów nie jesteś dla mnie osobą obojętną i pewnie nie tylko dla mnie :). Pozdrówka dla wsiech :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę póki mam neta, bo ostatnio z tym różnie bywa - Cari ❤️ przepraszam, że czekałaś na mnie na darmo w tym Barze. Net siadł. Może dziś albo kiedyś, bo to nigdy nie wiadomo. Straszny zmarzluch ze mnie i nie lubię zimy. Lubię jak mi ciepło! Wpadłam na chwilę, bo jeszcze mam w planie pościel i zasłony dzisiaj. Ale chyba stanie tylko na zasłonach. No, nie chce mi się!!!!! Jestem chronicznie niedospana i nie rozumiem, czemu świat jest urządzony dla skowronków! Gwendolinna, nie daj się smutkom. Zacznij od siebie - pomyśl o sobie pozytywnie, czasem na przekór tym wszystkim, którzy Cię chcą zdołować. To oni mają problem ze sobą, nie Ty. Wiem, że nie jest łatwo dostrzec w sobie pozytywy, gdy cały świat mówi, że ma Cię w nosie. Ale musisz. Ja się powoli tego jednak uczę. I wiesz co? Lepiej mi z tym. To moje życie, jedno mam, i nie pozwolę, żeby inni mieli na nie aż tak destrukcyjny wpływ. Trochę egoizmu, drogie Panie (i Panowie). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolinnka - napisz, że ta książka doszła. Bo jesli nie to będziemy musiały zastrzelić kogoś na poczcie :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, i koniecznie dajcie mi ten przepis na rodzynkowca! Chcę sobie zjeść coś dobrego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renna ważne ,że sie ma na kogo czekać👄 duszyczko❤️gwendolina❤️dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! :) Dziewczyny odgońmy te smutki chociaż na parę dni. Nie mam siły się zadręczać złymi myślami. Jest jak jest to niech sobie jest. Tak jak powiedziała nasza osiemnastolatka czyli Kasia - tak nie może być wiecznie. Dziś jest tak ale nie znaczy to że każdy następny dzień naszego życia będzie wyglądał tak jak ten dzisiejszy. Myślę sobie że gdybyśmy tak wszystkie się zebrały na przykład za 5 lat o tej samej porze jak teraz czyli przed świętami - to u większości z nas coś się zmieni. Będzie inna sytuacja niż teraz. Jak wiecie też jestem daleka od wielkiego optymizmu ale już nie chce mi się przejmować wszystkim. Niech sobie będzie jak chce. Wiosenka powiedziała i miała rację że każda z nas ma swoje życie i to ono jest dla nas najważniejsze. To nasze życie. Widocznie nie może być ciągle szczęśliwe i radosne. Życie to taka dziwna sprawa bo jest nielogiczne... Uśmiechnijmy się dziś. :) Przynajmniej do siebie. 🖐️ :) Czy ktoś ma przepis na piernik? :D Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Jak przygotowania do swiat?? Pewnie juz w wiekszosci wszystko zrobione. A ja Wam powiem, ze sie boje tych swiat, ale mam nadzieje, ze strach ma tylko wielkie oczy :) Ja znowu wracam do prac przygotowawczych swieta. Wpadne tutaj moze pozniej a jak nie to jutro na pewno. Pozdrowionka dla wszystkich. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuberoza zielona
wnet do Was dołączę... kilka lat temu to przeżywałam i nie wiem jak ale przeżyłam. jedno jest pewne, wolałabym, żeby mnie zabił, niż skazał na takie męki, jakie udało mi juz przeżyć. między nami psuje się, powinnam już odejść ale nie chcę tego drugi raz przeżywać... więc tkwię i łudzę się, że to może się zmieni, choć świadomość mi mówi, że lepsza jet samotność od związku, w którym piękne są tylko 2 chwile w miesiącu, pod warunkiem, żeobiecam, że nie będę mieć pretensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dziś w całkiem dobrym nastroju, pełna energii i nadziei na Święta, które notabene uwielbiam :D kto wie, może tej zimy pojadę wreszcie na narty? Ostatni raz zjeżdżałam na boazerii jakieś 4 lata temu! Przepis na piernik oczywiście mam, chętnie się nim (przepisem) podzielę, ale może już nie dzisiaj... wypieki to moja specjalność, mam dużo fajnych przepisów na różne cuda na kiju. Acha, nowej osóbce! Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klubowiczow jeszcze raz. Widze, ze wszyscy juz poszli spac, wiec na mnie tez pora... Spokojnej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net mi siada i się boję, że nie będę miała jak później wysłać Wam życzeń. A chcę Wam wszystkim - starym i nowym Klubowiczkom i Klubowiczom - życzyć zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym Roku! Żeby był lepszo o niebo niż ten miniony! ❤️ P.S. Gwendolinka, dzięki za przepis, zrobię taki placunio na Nowy Rok - jakoś mi ta wódka tak pasuje do sylwestrowego nastroju :) Zajem się nim w sylwka z rozpaczy pewno. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wszystkim życzyć udanych świąt. Abyście mieli chwilkę na odpoczynek, jedzonko, śmiech-chichy i refleksje. Życze Wam również tego, abyscie spędzili je tak, jak sobie wymarzyliście i żeby wszytsko ułożyło sie po Waszej myśli. A gdy to juz się uda wtedy na pewno sięgniecie po gwiazdkę z nieba, której Wam z całego serca życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Ale się kulinarnie zrobiło! ;) I świątecznie! Wszystko szybko, szybko! Nawet czasu pisać nie ma. Ę czekam na piernika! Znaczy na przepis. :D Jutro więcej napiszę. Renna ❤️ Wiedzminie, Cari, Gwendolinno kochana 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Juz jest Wigilia wiec zloze zyczenia wszystkim Klubowiczom. Gdy przyjda swieta w srebrzystej bieli, Gdy Stary Rok w Nowy sie zmieni, Przyjmijcie megorace zyczenia Niech Wam sie spelnia wszystkie marzenia. Zycze Wam rowniez zeby juz nigdy nie czulyscie sie ja skrzywdzone duszyczki :) Wiedzminie i tu sie z Toba pokloce, bo Ty raczej nie mozesz straszyc... Caluski dla WSzystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt składam wszystkim którzy tu piszą albo tylko zaglądają aby były one piękne, spokojne, uśmiechnięte i pełne nadziei. Smutnym życzę radości zatroskanym - odejścia zmartwień chorym - dobrego zdrowia zdenerwowanym - spokoju samotnym - spotkania swojej największej miłości Życzę nam wszystkim nadziei, mocnej wewnętrznej wiary w siebie i by to czego najbardziej pragniemy spełniło się!!! :) Kasiu 👄 Anko 👄 Ę 👄 Gwendolinno 👄 Darielko 👄 Wiedzminie 👄 Bibi 👄 CARI 👄 Renno 👄 Zapłakana 👄 Ale zero 👄 tuberoza zielona 👄 Wiosenko 👄 Naiwniara 👄 Dziś taki uroczysty dzień więc korzystam z okazji i dziękuję wszystkim którzy mnie tutaj pocieszali i wspierali przez tak długi czas. Może w następne święta te nasze dusze lepiej będą się już czuły? Wieczorem mnie w domu nie będzie ale jutro i pojutrze będę w domu sama więc może tutaj zajrzę (ale pewnie i tak żadnej tutaj nie będzie.... I dobrze! ) :) Dziewczyny WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!! :) 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×