Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Kasiu, wszystkiego najlepszego! Abyś miala w życiu już same radosne dni i oby nie zabrakło uśmiechu na Twojej buzi! ❤️ 🌼 Pozostałe duszyczki - nie dajmy się pogodzie i smutkom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też! Ja też! (Chwila, kolejka jest, nie pchać się!) Ja też... życzę Ci, Kasiu, wszystkiego najle... (Wynocha na koniec kolejki! Co za upadek obyczajów!) ...pszego z okazji Twoich imienin! (Pani tu nie stała!!!) (Przepraszam, za czym ta kolejka stoi?) STO LAT! STO LAT! ---*--- Witam Cię, Darielko! Kopę lat! ---*--- Duszyczko, dwa ostatnie dni były dla mnie prawdziwą chwilą wytchnienia w porównaniu z tym, co miałam przez ostatnie półtora tygodnia. Przy okazji się dowiedziałam paru \"ciekawych\" rzeczy o moim szefie... ciągła rotacja w redakcyjnej brygadzie mówi sama za siebie!!! Nasza gazeta mniej więcej co dwa miesiące ma nową redaktor prowadzącą ;) Szefuńciu --- :P!!! ---*--- Pozdrawiam Was, kochane Duszyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaaaaaaaaaam! :) 🖐️ Witam moją siostrzyczkę pod nowym pseudonimem. WITAM BARDZO SERDECZNIE DARIELKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 [kwiatek 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Tak się cieszą moje oczy gdy jest wpis: \"Darielka\" :) 👄 Ę uśmiałam się z tego wpisu o kolejce nieziemsko! :D Dobrze Ci to wychodzi! 👄 To ja sobie stanę na końcu kolejki (oby mi tylko kwiatek dla Kasi nie zamarzł) Kasia duży 🌼 dla Ciebie. :) Cari 🖐️ Gwendolinna u mnie też zimowo. A co więcej zauważyłam że mam teraz przez ten puch o wiele jaśniej w pokoju!!!!! :D Musimy jakoś przetrwać do wiosny Gwendolinno... :) Bibi :) Póki jednak nie ma wiosny postarajmy się przetrwać zimę i to jak najlepiej się da! Ogłaszam mobilizację! :D Ale nie do obrony kraju tylko obrony nas Kobietek przed wszystkim co nam zagraża... :) Darielko NIE MOGĘ się powstrzymać z radości!!!!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Renna racja nie dajmy się smutkom. Nie, nie, nie, nie!!!!!!!!!!!!!!! Renna podaj jakiś pomysł na niepoddawanie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzymaj niczego na wyjątkową okazję, ponieważ każdy dzień jest wyjątkową okazją 🌼 może to bedzie moja stopka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny i on :). Ale tu się działo - no cóż, z grubsza zaległości mam za sobą. Ale darujcie, nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo musiałabym nic nie robić tylko pisać, a rodzina też się dopomina żeby z nią pomieszkać. Najważniejsze że cały czas się wspieracie i zawsze jest ktoś (ukłon w stronę Ani) kto troszkę zrewolucjonizuje Wasze odczucia. No i bardzo mi się spodobał ten projekt sieci klubów - kto wie, może to nie jest takie awykonalne :). Pozdrawiam Was wszystkie: *duszyczkę* ę cari100 gwendolinnę Rennę __ Kasię __ bibi21 wiosnę1 ankę utracone marzenia zygulę i wszystkie duszyczki i duszki Pozdrowienia dla Wiedźmina - podobno jest teraz w szerokim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIELKA jak dobrze ze wrocilas!!! mam nadzieje ze zostaniesz z nami juz na dobre!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darielka już zapomniała jak się robi 🌼:) mam nadzieje, że uporałaś sie ze swoimi sprawami👄 dla wszystkich 🌼darielko bez kaps loca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Dziekuje za zyczenia i kwiatki :) Ę z ta kolejka tez sie usmialam. Pierwszy raz od kilku dni. Za to Ci najbardziej dziekuje 👄 Siostrzyczko w koncu trzeba bylo sie postarzec a nie tylko miec te 18 latek :D Teraz to troche lepiej pasuje. Pozdrowka dla wszystkich i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dzisiaj w wiekszosci sa Andrzejki, wiec zycze wszystkim, ktorzy sie dzisiaj bawia szampanskiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Bardzo się cieszę, że udało mi się Was rozbawić :classic_cool: :)! Gwendolinna, mam to samo marzenie... dziś byłam na ślubie mojej sąsiadki, wyszła za mąż za swoją drugą miłość, a ma zaledwie 20 lat. Wczoraj mama mojej koleżanki mówi: \"Trzeba coś robić w tym kierunku, żeby kogoś poznać!\" Ja akurat od skończenia liceum jestem sporo wśród ludzi: byłam w bractwie rycerskim, w dwóch wspólnotach kościelnych, w chórze, studiowałam na dwóch kierunkach, pracowałam w trzech miejscach, chodziłam na angielski, na rosyjski, próbowałam też w necie, i co? Gucio! :o Ale staram się nie popadać we frustrację, rzuciłam się w wir zajęć i nie zawsze mam czas myśleć o tym 24 na dobę. Do tego koleżanka z pracy, która w kółko szczebiocze o swoim ukochanym Jareczku, z którym koniecznie musi spać pod jedną kołdrą, bo jak śpi pod osobną, to się czuje samotna, w środę odchodzi ;) Nie sądzę, żebym była wyleczoną duszą... mam do pokonania jedną piekielnie trudną do wykorzenienia rzecz - nieumiejętność zadbania o swój interes i moje potrzeby. Do tego zmagam się ze 1000 innymi rzeczami, przede wszystkim ze zbyt emocjonalnym reagowaniem i uzależnianiem poczucia własnej wartości od opinii innych. Ale jak porównam to, jaka byłam powiedzmy na początku studiów, a jaka jestem teraz, to nastąpiło wiele pozytywnych zmian i z tego się bardzo cieszę :D Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, narazie jestem do niedzieli włącznie, ale wszystko się w końcu musi skończyć. ę - dobrze przynajmniej że wiesz co trzeba doszlifować. Tak więc zadaniie na nadchodzący tydzień - zadbać o własny interes i potrzeby. Te 1000 innych rzeczy zostawimy na później - a co do własnej wartości - postaraj się obiektywnie ją dostrzec i będzie dobrze :). Kasieńko - z uśmiechem jest ci bardziej do twarzy niż ze smutną buźką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pomimo - że nic dziś nie zrobiłam, to uważam dzisiejszy dzień za jeden z najlepszych jakie ostatnio były :). Szkoda tylko, że wszystko co dobre tak szybko się kończy - gdy wszystko inne ciągnie się i ciągnie. No cóż, znów znikam na jakiś czas - ale postaram się, aby jak najkrótszy. Pozdrawiam wszystkich 🌼 ❤️ 🌼 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pustawo tu dzisiaj... chyba większość jeszcze odsypia/odchorowuje andrzejki :) Albo się troszkę duszyczki podleczyły :) Darielko miło zobaczyć Twój nick znowu, szkoda, że na tak krótko ❤️. Wracaj na stałe szybko. Dla wszystkich pozostałych - oby Wam te wróżby wszystkie dobrze wypadły i się spełniły! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja imprezkowałam w rodzinnym gronie, w którym jest do licha i trochę Andrzejów ;) wczoraj i dziś byli u nas goście. A jeśli chodzi o andrzejki jako takie, tzn. jakieś balety młodzieżowe z wróżeniem, to nie odczuwam potrzeby uczestniczenia w czymś takim, w związku z czym nie żałuję, że nikt nic nie zorganizował. Jutro poniedziałek, blee... ale na szczęście pracuję tylko do 13:00, potem idę załatwiać różne sprawy i sprawki :) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!!!!!!! :) Rzeczywiście coś pusto po tych andrzejkach. ;) Czyli niektóre były na baletach! :D Mam rację? Cari dlaczego taka smutna? Renna 🖐️ :) Darielko my tu czekamy.... Gwendolinna to dobrze że już łzy nie płyną! Dziś już lepiej? Moja siostrzyczko 👄 Nasz Wiedzmin coś uciekł. :( Ę czyli podsumowując wszystko idzie \"ku dobremu\"... Czas i doświadczenia uczą innego spojrzenia na siebie. Tyle pozytywnych zmian zauważyłaś - to bardzo dobry wynik. Ciekawi mnie to \"zbyt emocjonalne reagowanie\" ale nie dowiem się chyba bo nie wypada pytać... Sama się teraz zastanawiam jak reaguję i na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt emocjonalne reagowanie to na przykład nerwy aż się ręce trzęsą dlatego, że mój ojciec p... jakieś głupoty. Wczoraj w \"Uwadze\" był reportaż o Annie Samusionek, która toczy z byłym mężem walkę o dziecko. Ów mąż bił ją po twarzy, zmiażdżył jej palec drzwiami od samochodu, urządził jej piekło. A mój ojciec to skomentował tak: \"Obrzydliwa baba! Wykorzystuje swoją pozycję, żeby oczerniać męża! To co mówi, wcale nie musi być prawdą! Dlaczego nie dali się wypowiedzieć drugiej stronie? Trzeba mieć trochę męskiej ambicji\" i inne takie. A ta \"druga strona\" to akurat miała szansę się wypowiedzieć, tylko z niej nie skorzystała. No tak, kobieta to szatańskie nasienie, które nie zasłużyło na nic innego jak tylko wzgardę, lżenie, bicie i poniżanie. Trzeba mieć trochę \"męskiej ambicji\" i ją wykończyć psychicznie. Jak to wczoraj usłyszałam, miałam ochotę go rozstrzelać z kałasza, ale akurat nie miałam go pod ręką ;) Może w tym przypadku emocjonalne reagowanie jest w miarę uzasadnione, ale jak na przykład ucieknie mi autobus, a ja zaczynam toczyć pianę z ust to już taka reakcja jest niewspółmierna do zdarzenia. Pozdrawiam Cię Duszyczko 🌻❤️ i wszystkie pozostałe Duszyczki, Cari 🌻❤️ Kasia 🌻❤️ Renna 🌻❤️ Wiedźmin :classic_cool: Darielka 🌻❤️ Bibi 🌻❤️ Gwendolinna 🌻❤️ Anka 🌻❤️ i wszystkie pozostałe osoby, które niechcący mogłam pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszyczko wszystko wróci do normy , troche potrzeba mi czsu❤️ ędzieki👄,a wiedźmina to rzeczywiście brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mysśałam, że mi się podleczyła ta dusza, a tu dziś od nowa... :( Doła mam strasznego, idę się spić do Baru. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich miło . .Chciałabym wstapic do waszego klubu ,moja dusza cierpi juz od roku i nic ku lepszemu nie idzie,brak perspektyw i wiary :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×