Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duszyczka we łzach

Klub skrzywdzonych dusz... szkoda że takiego nie ma bo wstąpiłabym natychmiast..

Polecane posty

Gość utracone marzenia
wstępuję, może to coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś da , da da 🌼 z tej okazji dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracone marzenia
cari dziękuję. Obyś miała rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy to widzicie? Ale nasz premier ma powodzenie ;) tyle topików na jego cześć! :p ;) Oglądam sobie na TVP1 film dokumentalny \"Jeden dzień w PRL\". Tłem do filmu są m.in. komunikaty radiowe. No i przypomniało mi się, jak to kiedyś, kiedy byłam mała, w radiu nadawali takie komunikaty typu: \"Państwo jacyś tam podróżujący po Polsce fiatem 125 p o numerach rejestracyjnych ... są proszeni o niezwłoczny powrót do domu w ważnej sprawie rodzinnej\". Brzmiało to ogromnie tajemniczo... Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dawno nikt nie włożył kija w mrowisko ;D . Do momentu kiedy jest spokój i nikt nikomu niczego nie zarzuca nikomu nie chce się złamanego jestem napisać :). Dopiero jak ktoś larum podniesie że to czy tamto, mobilizujecie się. Ech kiedyś to bywało inaczej :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! :D Tak to jest że czasem aż wrze a czasem temperatura jest znacznie niżej skali... Pewnie jak ktoś włoży znów kij to się zacznie! ;) Witam \"utracone marzenia\" 🖐️ :) Renna do wróżki to się raczej nie wybieram... Bałabym się! Tak tylko pytałam czy w to wierzycie i czy się sprawdza i w ogóle. \"Potęga podświadomości\" ? Może poczytam ale już sama nie wiem czy chce mi się siebie \"naprawiać\". A może macie jakieś jeszcze oprócz tej książki to zaproponowania? Coś co zostawia ślad we wnętrzu. Może ktoś coś zaproponuje! :) Ostatnio weszłam sobie do księgarni, rozglądałam się i rozglądałam i nie wiedziałam co wybrać!!! Jeżeli ktoś z Was ma jakiegoś ciekawego autora albo wie co dobrze byłoby przeczytać - to niech podpowie co warto. Ę kiedyś trafiłam na super ciekawą stronę o czasach PRL. Taką trochę na poważnie a troche z przymrużeniem oka. Było tam mnóstwo materialów z tamtych czasów. Do słuchania i oglądania też. Szukałam tej stronki znowu ale nie potrafie jej odszukać. :( A szkoda. Gwendolinna!!!!! 👄 Czasem jak tak się przypatrzeć różnym sprawom które mają miejsce każdego dnia to się zastanawiam czy my w ogóle dokądkolwiek zmierzamy... ;) Cari! 🖐️ :D 18-latko wróć! 🌼 Darielko 👄 Wiedzminie......... zastanawiaj się nad kijem! ;) Ostatnio poszło wyśmienicie. \"puk puk\' nadal przytulać czy już nie chcesz? :) Dziewczyny podobno jakieś śniegi ostre juź niedługo mają być!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes/tem złamane ;) Witajcie Kochani, melduję się i pozdrawiam! Duszyczko, uwielbiam PRL - oczywiście bardziej ze strony poznawczej niż ideologicznej :) ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️🌻❤️❤️ ❤️🌻:classic_cool:🌻❤️ ❤️❤️🌻❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc szanowne towarzyszki duszyczki i inne wielbicielki PRL-u. Tak jakoś się składa że dzieciństwio i młodość spędziłem w tym ustroju i prawdę powiedziawszy nie bardzo mi do niego się ckni. Pomimo że z natury staram się nie pamiętać rzeczy złych, w PRL-u dobre było tylko to, że byłem młody. Choć co prawda powodów do radości było więcej. Wystarczyło dostać trzy rolki papieru toaletowego i już człowiek miał humor jak nie wiem. Za pół litra można było załatwić prawie wszystko, ale niestety system kazał bać się własnego cienia. Co bardziej zagorzałe wielbicielki zapraszam do rezerwatu tamtych czasów - ode mnie to całkiem niedaleko, kilkadziesiąt kilometrów na wschód, Łukaszenka przypomni wam tamte czasy. Niestety, ustrój nam się zmienił, ale ludzie pozostali ci sami, ale to juz zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia i buziaczki 👄👄👄👄 bo nadchodzi zima zła ucha cha 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracone marzenia
przyszłam sobie posiedzieć u Was w kąciku i popłakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracone marzenia
dzięki za dobre słowo i ramię. Ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie kolezanki,Ale nam sie zima zrobiła. poczytałam teraz sprobuje odpisac. zaciekawił mnie jeden wasz temat , a mianowicie WROZKI. słuchajcie ja kiedys byłam u wrózki, to bylo jakies 11 lat temu w andrzejki, pani starsza, wróżaca z tarota, powiedziała mi i moim kolezankom to co przez te wszystkie 10 lat spełniło sie co do joty. Mi powiedziała to co po 8 latach stało sie prawda. Wierze w taki rzeczy, sama nawet kiedys zaczynałam sie interesowac tarotem.Jest coś w tym w każdym razie ja w to wierze, i jesli ma sie spełnic do konca to co mowiła ta pani, to powiem wam ze czekam jeszcze tylko na jedna osobe w zyciu i wiecej nie powiem bo sie nie spełni. A wy trzymajcie kciuki zeby sie tak stało jak ina kiedys mowiła. Co do spedzania czasu nad ksiązkami, bardzo dobry pomył, wiecie o tematyce PRL u jest tego wiele, jedne lepsze jedne gorsze. Swoją droga bardzo ciekawa wystawa była w Gdansku w stoczni \"\" drogi do wolnosci\" ale to juz dawno, nie wiem czy jeszcze jest tam cos takiego. do kolezanki wstepującej, która mowi ze moze cos da to wstapienie do naszego klubu. Mysle ze tak, bo ludzie od razu sie lepiej czują jak sie wie że inni maja tez podobnie przybite serduszko. W kazdym razie pozdrawiam serdecznie, Gwando, duszyczke ,ę , wiedzmina, marzenia i wszytskich wszytskich którzy tu czasami zagladaja. Zbliża sie weekend i chyba trzeba cos wymyslec , żeby nie zwariować, dziweczyny snieg popadał, wiec niedługo bedzie mozna Bałwana ulepic. mozna nadac mu nawet imie, najlepiej imie meskie sojego byłego hihihihihihi Dobra wracam do sprzatania, bo mam dzis wolne i postanowiłam przed zima wywalić ciuchy, które mi tu zajmują miejsce w szafie. Zaniose je moze do jakiegos PCK, zawsze to jakis dobry uczynek. Pozdrowionka sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klubowiczki iwiedźmin rzecz jasna oraz nowo wstępujący❤️ kurde coś w tych wróżbach jest , nigdy nie byłam ,może się boje iść , ale z relacji innych dużo się sprawdza, chociaż powiem tak ,że kiedyś jako młódka, cyganka przypadkiem wzięła moją ręke i zaczeła wróżyć, mówiła coś ogólnie, a potem chciała żeby jej dołożyć kasy to ja się zorientowałam i powiedziałam ,że już nie chce , a ona mi powiedziała coś ,ale tak ze złością co było prawdą do dziś się zastanawiam czy to tak palnęła czy wiedziała , a mnie to dotyczyło i nie wiem co o tym myśleć, może właśnie dlatego mam opór do pójścia do wróżki, może się boję prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Po tym co powiedziala Anka to dopiero się boję pójść do wróżki. Właściwie nie miałam w ogóle takiego zamiaru a teraz to wiem że nie pójdę na 100%. Dowiedziałabym się jeszcze czegoś niedobrego i dopiero by było! A tak niech sie tam stanie w tym życiu co chce! Cari a to co Ci powiedziała czyli wszystko się spełniło czy tylko tak coś niestosownego powiedziała? Śniegu jeszcze tak na dobre nie ma. Przypomniało mi się że mam jeszcze sanki z dzieciństwa! :D :D :D utracone marzenia 🌼 🖐️ :) Wiedzmin wspomnienia o papierze toaletowym wciąż są jak żywe.... :D Prawda co napisaleś. Ale do Łukaszenki sie nie wybiore! ;) Gwendolinna! 🌼 letni dla Ciebie :) Ę 🖐️ Za niedługo Andrzejki. Dziewczyny wróżymy sobie jednak czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Czesc Klubowicze!! Jestem tak zmeczona, ze zasypiam na siedzaco. Jak dla mnie za duzo kolokwiow a ich jeszcze nie koniec. Co do wrozb to byl tutaj kiedys topic, na ktorym jakas dziewczyna wrozyla. Ja podalam swoje dane ale nigdy na ten topic nie zagladnelam bo sie boje. Moze kiedys zagladne i przeczytam. Co do horoskopow to czytam, ale raczej nie wierze. Szukam horoskopu z sierpnia i wrzesnia pazdziernika 2004 r. ale trudno mi go znalezc i chyba go juz nigdzie nie znajde. Jakbym go znalazla to bym Wam powiedziala czy wierze w horoskopu czy nie. Chyba nikogo tutaj nie ma wiec ja juz tez ide. Wszystkim przesylam 👄 i 🌻i pozdrowienia :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam późną nocą, żeby Wam pożyczyć dobrego dnia, jak tu zajrzycie rano. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam klub w śnieżnym klimacie.... :D 18-latko jak miło Cię widzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Pewnie jesteś wykończona. Jak odpoczniesz to napisz coś tu jeszcze. W takim razie ja też nie będę wróżyła i do wróżki żadnej nie wybiorę się i tak. Też bałabym się. Renna, Cari ❤️ :) Skoro Renna życzyła nam wszystkim dobrego dnia to musi on taki być!!! :) Każdy dzis ma mieć dobry dzień. 🌼 dla klubu całego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Witam wszystkich. Zrobilam sobie kilkuminutowa przerwe w nauce i postanowila Was odwiedzic. Ja mam dzien jak codzien czyli duzo nauki i nic wiecej. Duszyczko co bys chciala wiedziec?? Gwen dlaczego masz dzien do d....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracone marzenia
ciepełko u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem zmeczona,chyba napisze cosik juterko!!!!!!!! umowiłam sie do wrozki dziewczyny, powiem potem co mi nagadała. A co tam, jak ma mnie cos czekac to wole to wiedziec!!!! pozdrowionka, chryste jak wy wkładacie tu te kwiatki bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dzień był super! Nie dość, że sobie pospałam i pół zeszłego tygodnia udało się odespać (jutro będzie drugie pół), to jeszcze spędziłam bardzo miło dzień w dobrym towarzystwie, znów była gitara i kilkugodzinne śpiewanie. No i usłyszałam komplement nie z tej ziemi, gdy zagrałam i zaśpiewałam piosenkę pt. \"Niech...\" mojego ukochanego Kaczmarskiego. No patrzcie państwo... ;) Takie teksty zdarza mi się słyszeć raz na ładnych parę lat. Jestem w sto pięćdziesiątym niebie ;) Pozdrawiam Was wszystkich, a zwłaszcza tych, których tu dawno nie było (18-tko, do Ciebie piję :) ). A utracone marzenia zapraszam do czerpania z tego ciepełka. Jedne marzenia się utraciły, ale będą inne i się spełnią! Tak to już jest z tym losem ludzkim, dziecko chce dostać na Gwiazdkę scyzoryk, a dostaje rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, nic prostszego. W takie nawiasy [ ] wpisujesz wyraz \"kwiat\", bez spacji między nawiasami a wyrazem. Szczegółowa instrukcja na topiku \"Jak się robi buźki\" w dziale \"Redakcja Kafeterii\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utracone marzenia
pozbieram się jakoś ja to wiem że muszę i chcę. Póki co użalam się nad sobą bo mam już dość bycia dzielną. " ę " tym scyzorykiem dałaś mi dużo do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×