Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vanilia84

Czy są tutaj dziewczyny 20-letnie pragnące mieć dzidziusia?

Polecane posty

Czuję się jak jakaś upośledzona.Poszłam do pracy,oddałam kobietce w biurze jakieś papierki,które musiałam wypełnić,podpisałam się w paru miejscach i kazała mi iść do domu.Jeśli za to mają mi płacić to chyba na łeb dostali.Witam nową koleżankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata i mam pieknego synka, który ma 8 miesięcy. Nie był planowany więc trochę pokrzyzował mi plany. Rad ci nie będę dawać ale powiem Ci żebyś jeszcze troszkę poczekała. Nie żałuję tego co się stalo ale mogłam jeszcze troszkę poczekać. to nie jest takie różowe jak sie wydaje. Dziecko to ogromny obowiązek. Nie możesz pewnego dnia go oddać, zostawić bo już ci się znudziło czy za bardzo marudzi lub płacze. Więc poprzyglądaj się koleżankom z dziećmi lub nawet zaopiekuj się jakimś na cały dzień. Masz jeszcze duzo czasu i napewno kiedyś będziesz bardziej dojrzał emocjonalnie do takiej decyzji. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ona nie żałowała, że go urodziła. Ja raczej się z nią zgadzam, bo dziecko to ogromne nakłady sił i energii. Choć wszystkie je tutaj pragniemy. Nie dziwie się tym z Was, które maja skończoną szkołę średnią, po 20 albo więcej lat. Mnie osobiście dziwią nastolatki tak bardzo tego pragnące... no bo sama siebie pamiętam jak miałam 17-18 lat. I uważam, że akurat takie osoby mogłyby poczekać.Chociaż 2-3 lata. To przecież nie ucieknie. A zmiana jest na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze cos sie ruszylo na forum i niestety pojawily sie szaro-czarne charaktery.niestety zadna z nas nie jest tu od oceniania,nie znamy sie osobiscie,a wtracone zdanie bez wczesniejszej rozmowy jest troszke nie na miejscu!kazdego zegar biologiczny bije inaczej,a takze mamy inna sytuacje materialna i lokalowa.co do pani jakos na g...,ktora ma dziecko-jezeli ja pragne dziecka to jestem w pelni swiadoma wynikajacych z tego obowiazkow,wiec moze ty podczas swojej \"wpadki\",ktora namieszala ci w planach nie bylas w pelni swiadoma tego,co robisz?mysle,ze wiekszosc z udzielajacych sie tu kobietek nie jest tak zacofana jak ty i zna konsekwencje wyplywajace z bycia matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje moje kochanie też. Zabezpieczenie mamy, po ślubie zaczynamy budować domek,a do tego czasu pomieszkamy u mnie,bo moi rodzice mieszkają sami więc miejsca jest dużo. jeszcze razem nie mieszkamy,bo jesteśmy sąsiadami więc i tak od rana do wieczora jestesmy razem tylko na noc sie czasem rozstajemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko85 powiem Ci uczciwie, że Twoja wypowiedź mnie troszkę zdenerwowała. Bo ja nikogo nie oceniam, nie powiedziałam, że takie osoby które decydują się bardzo wcześnie na dzieci są złe czy gorsze, bo tak nie uważam. Zasugerowała, że z takimi decyzjami można poczekać. Ale jeśli ktoś wie, że stanie na wysokości zadania już w więku lat nawet 16 i nie żal mu młodości. To ja nie zabraniam i bo absolutnie nie mam prawa. Ani tym bardziej nie potępiam. Raczej jestem pełna podziwiu dla takiej dojrzałości. I proszę nie wyrywaj się tak szybko ze stwierdzeniami: szarno-czarne charaktery. Ani to miłe, ani na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluniu, bardzo dziękuje za odpowiedź. W takiej sytuacji na Twoim miejscu też bym nie czekała :D. Pytałam się, bo ja poprostu mając lat 18 mieszkałam w małym mieszkaniu w bloku z rodzicami, byłam w połowie szkoły i dziecko wtedy by skomplikowało życie i mi i rodzicom. Ale w Twojej sytuacji faktycznie nie ma się nad czym zastanawiać. Gratuluje i życze jak najszybciej zafasolkowania :D. Mam nadzieje, że nie gniewasz się na mnie za te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starłam sobie jabłko z marchewką.Zapachy poczuł mój króliczek i nie daje mi spokoju.Biega jak szalony wokół krzesła.Oglądam sobie \"Domową kawiarenkę\",bo nie mam co robić.Ten facet robi takie smakowite rzeczy,że aż mnie skręca :-) Proszę nie dyskutujcie już na temat młodych mam,bo znowu będzie się tu robić nieprzyjemna atmosfera.Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczywiście,że się nie gniewam:) jeśli masz jakieś pytania to pisz:) ide sie położyc troche mnie sennosc ogarneła. W poniedziałek badanie krwi:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest płodny śluz napewno. Przez 6 prawie 7 dni miałam sucho,a on teraz się pojawił i jest go dużo, bardzo dużo,a szyjki nie moge dotknąc i jest miękko:) nic nie chce sobie wmawiać,ale chciałabym juz wiedzieć Vanilia a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Ale miałam nadrabiania w czytaniu:) Ja teraz rzadko siedze na necie, bo przygotowania do ślubu siostry, itd, wiec ciągle jakieś wyjazdy, zakupy.Witam wszystkie nowe Dziewczyny:) Wiecie ja przez ten wyjazd do Szwajcarii tak bardzo zżyłam sie z moim Kochanie,że nie możemy chwili bez siebie wytrzymać, coraz częściej rozmawiamy i marzymy o dzidzi. Szkoda,że musze jeszcze przynajmniej rok poczekac, ale najpewniej jakieś 2-3 lata:( Tak Wam zazdroszcze,że Wy już sie staracie o maleństwa, albo chociaż planujecie, a ja... :( Ahhh, życie jest takie skomplikowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika85 do ksi
a wiec przepraszam cie bardzo moze zamocno sie unioslam,ja poprostu w pelni zdaje sobie sprawe z konsekwencji.mamy(ja i moj narzeczony)cudowna siostrzenice,ktora ma teraz 2 latka i jest cudowna,ale prawdziwe problemy poznalam dopiero przy opiekowaniu sie dzieckiem mojej kolezanki,mala ma 8 miesiecy i niestety jest wczesniakiem,z takim dzieciatkiem naprawde sa problemy.niestety teraz wiktorynka(bo tak na nia mowie)jest w szpitalu ma chory uklad moczowy i to jest dla mnie prawdziwy problem,a jezeli mowilas o nie przespanych nocach,kolkach i zabkowaniu to wiem o tym doskonale.sama jak probowalam uspokoic mala to myslalam,ze oszaleje,ale mimo wszystko tak wspaniala istotka,tym bardziej z mojej i narzeczonego milosci jest dla mnie warta wszystkich skarbow i poswiecen,a sen....i nerwy to drugorzedna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę i stwierdzam,że Elll już dawno tu nie zaglądała.Wogóle gdzie wy wszystkie się podzialyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a co wy wiecie na temat tego jaka powinna być szyjka i śluz na początku ciąży. Ja szaleje coraz bardziej czuje jedną kreche,ale zero objawów na @. Boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a co wy wiecie na temat tego jaka powinna być szyjka i śluz na początku ciąży. Ja szaleje coraz bardziej czuje jedną kreche,ale zero objawów na @. Boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia K.Po zafasolkowaniu szyjka jest nisko i twarda zamknieta,wejście do pochwy w świetle dziennym nie stwierdza się zasinienia wejścia do pochwy oraz zasinienia między łechtaczką a cewką moczową albo tuż pod ujściem cewki moczowej w tzw. wałku pochwowycm cewki moczowej.Badanie we wzierniku może wykazać zasinienie całej pochwy w skutek zwiększonego unaczynienia w ciąży. Badanie we wzierniku umożliwia również ocenę szyjki macicy. Aksamitnosc i szorstkość powierzchni pochwy jest charakterystyczną w czasie ciąży. Pochwa jest również szersza i bardziej rozciągliwa. Jak coś jeszcze znajde to wkleje Michelle ja bym się bała testować tydzień przed miesiączką, bo tyle się mówi o samoistnych poronieniach. Ja zawsze będę testować po terminie miesiączki, nie chcem wcześniej bo wiem jak to trudno żyć z tą swiadomością, że ma się dziecko, które nie jest z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Michelle, Ell chyba już mieszka w swoim mieszkanku, a pisala,że nie ma tam neta, dlatego pewnie sie nie odzywa. A szkoda, bo brakuje jej tutaj. Poza tym gdzie sie podziewa reszta Dziewczyn: Ewma, Alaa, Natii, zostawiłyście nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Elunia ja test robie we wtorek i to juz nieodwracalnie ;) ...poprostu musze!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas boli mnie brzuch, ale szczerze ci powiem (a raczej napisze) ze watpie w to ze to ciaza. Teraz brzuch mnie boli jak na @ ...tylko jajnik :( i mam niską temperature 36,7 ...juz sie z tym powoli pogodzilam ze to nie ciaza, a te wszystkie objawy to sobie wmowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia głowa do góry, mnie też bolą jajniki, coś bulgocze i pęka w środku i mam ból podobny do tego co na @ a ona jeśli przyjdzie to za 4-6 dni,bo taką mam ostatnią faze i ostatno była idealnie po 14 dniach od owulacji. Musze zmienić tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Zoraaa....Ula.....l.19....Dzierzoniow...8 miesiac….28.09.05 2.Michelle...Kasia...l.19…..Inowrocław...2 miesiąc…..17.03.06 3.Ell...........Klaudia....l.21...Jastrzębie...10tydz…...18.02.06 4.Vanilia84...Iza........l.21....Poznań..........2cykl..........@12.08.05 5.Mada86....Magda....l.19....Chełm...........2 miesiąc.....luty 6.Alaa………Ala…..l.19.....Bydgoszcz.............3cykl….......@18.08.05 7.Ewma..... .Ewa..... .l.20…...Toruń...........xxxxx.........@10.08.05 8.Berna.......Basia.....l.18.....Rzeszów........xxxx.........xxxx 9.Natii.......Natalia.....l.20......Gdańsk........xxxx..........xxxx 10.Erka.......Kasia....l.21....Tarnów.....8 tydzień....27.02.06 11.Elunia_K.....Ela......l.18......Poznań........1cykl.........@11.08.05 12.Ksi...Karolina...l.24....Poznań...xxxx.....starania może od maja 13.Matitka.....Jowita.....l.18.....Morąg....Staranka od 30.06-ponow 14.Mati 26.....Martyna...l.26...Białystok....4 cykl...@04.08.05 15.Bluebell21...Ewa....l.21.....Rzeszów.....2 cykl.....@04.08.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×