Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Beti u mnie 26 dc a właściwie 1:( Obgadałam to z M. i na razie nie będę robiła AMH. Na stronie kliniki znalazłam info że to badanie trzeba zrobić przed samym in vitro bo ono wskazuje lekarzowi sposób stymulacji. A ja nie mam pewności kiedy do niego podejdziemy, czy w ogóle w tym roku. Jesli np w styczniu to AMH będę musiała powtarzać wiec bez sensu robić je dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka to faktycznie bez sensu robić teraz te badania. Myślałam że później nie musiałabyś ich powtarzać ale jesli tak to tylko szkoda byłoby kasu. Zawsze masz takie krótkie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Ziuta czemu nie naciskałaś lekarza na inne leki stymulujące niż clo?? może jakiś jego odpowiednik byłby dla ciebie lepszy. Beti te leki stymullujące nas kobiety często w jakiś tam sposób wpływają też na faceta, jak brałam te zastrzyki stymulujące to też czytałam że mogą wpływać na poprawe nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja zwykle cykle miałam 28-30 dni. Ale przez te dwa ostatnie byłam na clo i fostimonie. Poprzednio owulację miałam w 13 dc a teraz w 12 dc. Chyba dlatego mi się cykl skrócił. A w ogóle po co wysyłałaś M. po receptę na clo? Przecież ono Tobie już nie bedzie potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ale wywołałaś wielki uśmiech na mojej twarzy :-) Wiesz, przezorny zawsze ubezpieczony ......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12,09,12 zostalem tatusiem :) Jasiu urodził się o godzinie 18.39.... waaga 3880gram i 56cm długości :) Dostał 10pkt więc jest zdrów jak rybka :) Mamusia zdrowa i szcześliwa jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefka gratuluję, ale wielki ten Twój Jaś :-) Teraz czekamy na zdjątko ;-) Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Ciebie i Twojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Amefa GRATULACJE !!!!!! oczywiście dla M. również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Wróciłam z urlopu :) nawet nie wiem który dc dzisiaj mam. Justynka szkoda :( Ziuta dobrze, że sie uparłaś. Beti jak się czujesz kiedy testujesz? Psioszka przynajmnie wiesz na czym stoisz. Myszka jak Twoje samopoczucie? Justa moje GRATKI :) Słońce będzie dobrze :) Ale się naczytałam. Sporo sie tu działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia na pewno coś koło 27 hihihihi tak jak ja ;-) testuję w poniedziałek i ile @ nie przyjdzie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pań które nadal się starają o maleństwo: Trzeba wierzyć bo wiara czyni cuda :) ,,, i ten kto mi powie że to tylko bajka to niech uwierzy :) My uwierzyliśmy i z małego ziarenka wyszedł JAN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
no tak już sprawdziłam i mam 28dc. ciekawe kiedy @ się zjawi. Podejrzewam, że owulkę miałam z prawego jajnika (niedrożny), około 14-16 dc miałam bóle - więc niczego się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No Amefa wiele radości nam wnosi na tym forum :) i wszystkie sie tego trzymamy, że wreszcie nam też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezujdnej starany sie staramy no i wierzymy że w końcu i mam bedzie dane poczuć szczęście narodzin dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku serdeczne Gratulacje dla taty Jana no i naszej Amefki, że taka dzielna była! Dużooo zdrówka dla Waszej trójki!:) Czekamy już tylko na zdjęcie! Ziuta- u mnie podczas laparo gin stwierdził ogniska endometriozy, czyli jakieś małe zrosty jak mi to tłumaczył. Ja objawów nie miałam żadnych (pisałam o nich kilka postów wcześniej), a jednak gin mówił,że warto sprawdzić,bo inaczej się nie dowiemy. Wyniki ok, nasienie ok, a ciąży brak. Trzymam za Was kciuki kochane! Ja dochodzę do siebie, trochę mnie jeszcze pobolewa pępek, najgorsze to wstawanie, jak mięśnie ciągną,ale do przeżycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Też się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś więcej o porodzie? Udało się rodzić razem? Jak długo to trwało? No i czy Janek wyszedł sam czy trzeba było wywoływać? Amefa tak się bała cewnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie koło 11godzin i Jaś wyszedł ale poprzez cięcie... po 8cm rozwarcie stanęło i trzeba bylo ciąć ... byłem do samego końca i jestem z tego dumny :) opieka na 5+ naprawde... tylko pozazdrościć opieki i serca wlożonego w opiekę. Cięcie przeprowadzone idealnie... gdyby nie dwa supełki to niewiedział bym żę ktoś mi żonę "pociął' na podbrzuszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie w poniedziałek wrócimy we trójkę :) jestem z żoną prawie cały dzień także jest nam prościej z tą rozłąką ... dziś zabrali Jasia na naświetlania bo ma lekko podwyższony poziom bilurbiny... żona strasznie to przeżywa i nie dziwie jej sie ... jutro odwiedzimy jasia to poczuje sie lepiej napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy samym cięciu nie byłem, całą akcje słyszałem zza ściany... Jaś po wyskoczeniu z brzuszka mamy zaczął płakać a mi serce zabilo mocniej :) łzy opanowywałem przez godzine :) nie potrafie opisać radości ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×