Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Najszczersze gratulacje dla szczęśliwych rodziców:) ależ Wam zazdroszczę:) Asia witaj spowrotem:) Beti Ty uparciuchu zrób jutro w końcu ten test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dziś mam 22 dc. Ja mam cykle 34-35. Zobaczymy, staram sie nie nakręcać choć to trudne:) Amefa GRATULACJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję szczęśliwej rodzince !!! Niedluga kazda z nas bedzie sie tak samo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) miło że o mnie pamiętacie. Dziś w nocy wróciłam z wojaży po Bałkanach. Było fantastycznie. Dzisiaj jest 3 dzień jak odstawiłam luteinę, oczywiście najpierw zrobiłam testa (negatywny), zaczyna się jakiś brudny śluz więc @ pewnie przyjdzie jutro. Czy któraś może mi streścić co się u was działo przez ostatnie 3 tygodnie? przeraża mnie czytanie tylu stron, nawet nie wiem od której zacząć :) Amefka ogromne gratulacje :) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Yvonka. Przede wszystkim to Justa zaszła :) reszta niestety :( pełnej nadziei i justynce się nie udało. Czekamy teraz na Beti która niedługo testuje. Asia i Ziutka też odpadły. Ziutce pecherzyki nie pękły i nie podeszła do IUI. Ja testuję w środę, ale raczej nic z tego bo nawet nie wiem kiedy miałam owulke. Witaj wśród nas ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka miała laparoskopie po której okazało się że ma endometrioze. A wcześniej gin wykluczył Pco, na które leczyła się od dawna. To po krótce :) mam nadzieję że Dziewczyny nie mają mi za złe ze się za nie wyspowiadalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Gratulacje dla szczęśliwych rodziców:):):) widać Jasiek do samego końca nie chciał opuścić brzuszka mamy:) Asiu witam spowrotem:) ja dalej sobie leże choć od kiedy mdłości ustąpiły jest mi znacznie trudniej wyleżeć i musze sie czasem sama skarcić:) w czwartek ide na usg genetyczne, troche mam stresa ale przynajmniej zobacze naszego olbrzymka:) ciekawe jaki już duży jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
dzisiaj zaczął sie 12 tydzień:) a dopiero co chwaliłam sie wam 2 kreskami na teście i swoją betą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Amefy!!!!!!! Jednak cuda się zdarzają! Dziewczyny musimy wierzyć, że na nas też przyjdzie czas! :) :) Nasze maleństwa zawitają w naszych domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Ziuta napewno każda z Was doczeka sie swojego maleństwa:) dziewczyny mam pytanko jak dodać tu suwaczki żeby nie trzeba było ich stale kopiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaRosa
Serdeczne gratulacje dla Amefy i jej męża z okazji narodzin Jasia! Życzę wam dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za podpowiedź:) Chciałam Wam wszystkim życzyć spokojnej, leniwej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczynki że dzisiaj to chyba wszystkie korzystają z pięknej pogody :-) Jutro testuje, niech się dzieje co chce.... Ja dzisiaj mam straszne wypieki i godzinę temu mierzyłam temperaturę i wyszło 37,1 :-( chyba mnie bierze jakieś choróbsko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti trzymam kciuki :) o której się nam pochwalisz dwoma kreskami? A taka lekko podwyższona temperatura może oznaczać coś dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ze Słońcem, nie zawsze taka temperatura oznacza chorobę:) co do pogody, u mnie niestety tylko chwilami wychodziło słoneczko, ale ja akurat i tak nie moge z niego korzystać, co najwyżej popatrzeć przez okno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Przyjechałam do rodziców na rekonwalescencję, nie ma jak u mamusi:) , a M pojechał do naszego domku, więc będę przez 5 dni bez niego. Jak na złość mam dzisiaj mega owulkę, cieknie ze mnie śluz, piersi bolą jak cholera, nie miała kiedy przyjść tylko teraz po laparo. Powoli dochodzę do siebie, nawet sama się już kąpię, tylko z wiązaniem butów i wstaniem z łóżka mam problem,bo szwy ciągną. Mam tylko pytanie do dziewczyn, które miały laparo- czy też po chodziłyście co chwilę do toalety, bo siusiu to mi się co chwilę chce,a może to przez tą owulkę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słońce za kciuki ;-) o wyniku poinformuję niestety dopiero ok.17 po pracy bo zawsze wstaję na ostatnią minutę i pewnie w tej porannej bieganinie nie będzie czasu odpalić neta. Jutro mam 30 dc i 16 dzień po IUI więc myślę że wynik będzie jak najbardziej wiarygodny, zobaczymy tylko w którą stronę pójdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to sikanie to może być wina gazu który pompuja do brzucha podczas laparoskopii. Może jeszcze Ci się nie rozszedł i jak podczas wzdecia ;) rrozpycha jelita a te pęcherz. A owulka też pewnie swoje robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Hej dziewczyny zacynam kolejny cykl. Dzisiaj mam 2dc. I wczoraj rodzice dowiedzieli się, że mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to znów idziemy w miarę równo bo u mnie dziś 4 dc. Tylko że tym razem ja zupełny naturalsik :-) Czyli bez szans na pozytywny efekt. A Ty się stymulujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Witajcie dziewczynki, wróciłam :) Justynka - przykro mi z powodu IUI, Amefa - gratulacje Asiu - będziesz miała IUI w tym cyklu? My niestety ten cykl , a może i następne musimy odpuścić bo jutro emek wyjeżdża w delegacje na 3 miesiące i będzie zjeżdzał co 2 tygodnie...:/ gorzej być nie mogło, nie wiem co robić z umówieniem nas do Gamety, skoro emka nie będzie, ale nie chcę czekać 3 miesiące...mam ciężki orzech do zgryzienia... No i się zastanawiam czy podchodzić do trzeciej IUI czy jednak in vitro...ale poczekam co powiedzą w Gamecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×