Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Liska dobrze że zrobiłaś ten posiew bo gdyby Ci zrobili HSG i roznieśli bakterie po macicy i jajowodach to mogłoby byc kiepsko. Ale np ja nie robiłam posiewu. Na szczęscie wszystko było ok. Pełna to teraz musisz organizować powrót M. z delegacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Jakoś wróci z tej delegacji, tylko teraz sobie uzmysłowiłam jedną rzecz, że do badania nasienia musi być wstrzemięźliwość 2-3 dni, a jak emek będzie w delegacji to będziemy mieć ponad tydzień :/ kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe sie uśmiałam:-) Przecież jak oddaje nasienie to tez ma randkę z Renią Rączkowską :-) Pęłna to akurta jest chyba najmniejszy problem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
hehe, no faktycznie, przecież do IUI tez robił w pojemniczek :P No to będzie może sex-telefon , hehe, tego jeszcze nie było w naszym długoletnim związku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Amefa powinna z Jasiem zameldować sie w domku, pewnie nie będzie miała czasu żeby tu zajrzeć. Słońce zrobisz bete jutro to wszystko sie wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Pełna Ty to działasz ostro :) Ale nie ma na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
HEH rozbawilyscie i mnie tym ;) bedzie próba przed godziną W ;))) u mnie oznak ciazy nadal brak... w sobote az zrobilam kolejny test dla sprawdzenia czy to nadal aktualne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
ja Was czytam ale skrobnac niestety nie berdzo mi sie udaje ... bo kapo siedzi mi ciagle za pleami.... ale od jutra laba.... idzie na urlop ;) wiec 2 tygodnie spokoju.... dzis drugiej kolezance (wlasnie tej z pokoju) powiedzialam ze jestem w ciazy ... hehh ucieszyla sie strasznie (=przejecie kiedys moich obowiazkow ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justa- do bardzo dobrze że tak dobrze się czujesz :) Asia- działam tak szybko bo chcę mieć kolejną IUI jeszcze w tym roku, a wiem, że w Bydzi już nie chcę robić :) Już się nie mogę doczekać wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
To nie tak , że 1 dzień i decyzja. Wczoraj pytałam M. co robimy dalej czy próbujemy z IUI i powiedział a mamy inne wyjście. No w sumie racja, nie mamy. I od tego będzie zależeć dalsze leczenie, jeśli się nie powiedzie, rozmowa z lekarzem o laparo no i pewnie po laparo wyjazd do Gamety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska33
Justynka to dziwne, że nie kazali Ci zrobić posiewu. Ja oczywiście w emocjach żałuję, że go zrobiłam bo w środę wiedziałabym już na czym stoję a tak, jeszcze miesiąc a wtedy też nie wiadomo co wyjdzie :-( Masz rację z tym rozsianiem bakterii... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska no widzisz u mnie lekarz tego nie wymagał, jakoś tak na wariata zrobił mi to HSG. Gdybym miała robić jeszcze raz zrobiłabym posiew. Asia to będzie Twoja druga IUI czy trzecia? Ja już się gubię w tych naszych historiach. Musimy kiedyś żrobić takie podsumowanie: wiek-....... okres starań-........ jakość nasienia-........ przebyte zabiegi-......... ciąże-............ poronienia-........... Ale wymyśliłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ja się zastanawiam na jakiej podstawie lekarz decyduje o laparo co? wiecie coś na ten temat? jakie muszą byc dolegliwości? i w ogóle czy przed in vitro musi być zrobione laparo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka dobra myśl z tym podsumowaniem, tez się gubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - jak tobie HSG robił twój lekarz to może sam zbadał czystość pochwy i nawet ci o tym nie mówił i nie byłaś świadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei jeśli zbadał to chyba tylko na węch:-) Przyszłam do niego między pacjentkami i dostałam skierowanie do szpitala, bez żadnego badania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
To w szpitalu nie badali? Bo u nas to badają właśnie w szpitalu przed samym HSG, ale tez można zrobic wcześniej i przyjść ze swoimi badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka humor Ci dopisuje :) To będzie 2 IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek- 33 okres starań- 5 lat jakość nasienia- dobra, ruchliwość na granicy normy przebyte zabiegi- kauteryzacja jajników ciąże- 2 poronienia- 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
jak to przed hsg badają? napewo nei na wszystkie bo ja na niektóre wyniki czekałam tydzień, sprawdzają czy się namnażają bakterie, a tak w kilka minut to niekompleksowe strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
u mnie tez nic a nic nie badali... kazali miec tylko wyniki nasienia meza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek- 29 lat okres starań- 18 miesięcy jakoś nasienia - słaba (ostatni wynik 8 mln/1 ml, słaba ruchliwość) zabiegi - HSG w lutym 2012, IUI- 31.08.2012 ciąże - brak poronienia- brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek- 28lat okres starań- ponad rok jakoś nasienia- dobra zabiegi- HSG- kwiecień 2012, Laparoskopia- wrzesień2012 ciąże- 1 poronienia- 1 diagnoza- endometrioza, brak owulacji Dodałam jeszcze diagnozę, wtedy wiadomo co dolega. Pełna nadziei- u mnie wskazaniem do laparo było podejrzenie endo, brak owu, wykluczenie pco, ale wiem też ,że przede wszystkim torbiele są wskazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
chociaz co do tych torbieli to do konca nie jestem przekonana.. u mnie robily sie tylko po CLO i pregnylu... po samym CLO juz nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska33
wiek- 33lat okres starań- 4 lata jakoś nasienia- chyba słaba (diagnoza:prawidłowa budowa 52%, asthenozoospermia) - lekarze mówią, że jest ok zabiegi- wyłuszczenie torbieli endometrialnej i prostej jajnika lewego- 25.03.2008r; łyżeczkowanie 29.10.2009r. ciąże- 2 poronienia- 2 diagnoza- endometrioza, brak owulacji. zaburzenia poziomu LH i estradiolu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×