Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość elka 84
Asiak juz daje mu beknac:)synek ma na imie Antos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka no widzisz, ja tez dopiero w domu zaczełam brać Małą do odbicia, bo tak to ci nikt w szpitalu nie powie że tak trzeba. Podłóż pod łóżeczko tam gdzie Mały ma główke żeby było delikatnie wyżej to też nie będzie tak ulewać. A z tym kładzeniem na bok... w szpitalu tylko tak ci dziecko położą a mnie ortopeda na badaniu bioderek powiedział że lepiej na pleckach lub brzuszku bo dopiero w bioderkach sie wszystko wykształca jeszcze i kostnieje i leżąc na boku mogą sie bioderka deformować. I bądź tu człowieku mądry :) Ja byłam bardzo szybko u pediatry, nie miała nawet 2 tyg. Emilka, ale jak sie nic nie dzieje to ze spokojem możesz po nowym roku dopiero sie wybrać. Miałaś mieć cesarke czy za małę rozwarcie było?bo nie pamiętam już jak to było. I który to był tydzień ciąży gdy rodziłaś? Rana po cesarce niestety trooche czasu ciagnie, zwłaszcza przy wstawaniu i kładzeniu sie czy siadaniu jak długo nie zmienia sie pozycji. A ja krwawiłam miesiąc ale tylko pierwszy tydzień mocno, upierdliwy taki długi okres hehe ale co zrobić, trzeba wytrzymać :) TO super że tatuś sie nie boi i pomaga :) A jak smyk ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
My na sylwestra idziemy do klubu na imprezę w stylu lat osiemdziesiątych. Idę w małej czerwonej tak nazywam tą kieckę. Fryzurę robię sama bo ten tłok u fryzjera w ten dzień mnie odstrasza. Domówki też są fajne tylko, że nasi znajomi w większośc***owyjeżdżali albo mają małe dzieci i nigdzie nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoja córcia już raczkuje? Pamiętaj że to bardzo ważne bo wyrabia reakcję ręka-oko. Lepiej nie wkładać dziecka do chodzika a jak nie chce raczkować to są na to zabawy i sposoby np. podparcie z tyłu stopek dziecka żeby miało jak się zaprzeć. Wiem że nie mam dziecka a daję rady ale tak w szkole uczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć kochane, co tu dziś tak cicho? Pogoda ładna więc mamusie z bobasami na spacerach, a staraczki to pewnie na sylwka się szykują. Też już gonię, wizyta w pralni i u szewca. Co jakaś impreza to obiecuję sobie, że przygotuję wszystko wcześniej, a potem i tak wszystko zostaje na ostatnią chwilę. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti jak tam Twoja hodowla pęcherzyków? Brałaś clo? Byłaś na jakimś monitoringu? Ja dziś mam wizytę, ciekawe czy da mi jakieś wzmacniacze. Nie możemy się dodzwonić do kliniki żeby się dowiedzieć o wyniki męża wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Asiak33 masz rację, ale mój siostrzeniec nie chciał leżeć na brzuchu, najpierw jak był malutki to w tej pozycji darł się wniebogłosy, a jak był troszkę starszy to sam wracał do pozycji na pleckach. Z raczkowaniem był też kłopot, zamiast na czterech to podkulał nóżkę i sunął na niej jak szalony, chyba dlatego, że tak szybciej był u celu. Teraz już gania, że dogonić go trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniliśmy się do kliniki, jeszcze nie ma wyników męża wrr. mam nadzieje że mimo to lekarz coś wymyśli dla mnie. Wysłałam M na zakupy i ciągle do niego wydzwaniam bo mi się coś przypomina. Natala z przygotowaniami to też tak mam, zawsze trzeba na mnie czekać. Nawet na uczelnie siostra po mnie przychodzi żebym wyszła o czasie. Nie wiem jak to robię że nie spóźniam się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak mi się zmieniło dopiero w 2 cyklu po HSG, @ dostałam szybciej i trwała o wiele krócej i była prawie bezbolesna. Jeśli mogę polecic Ci sałatkę to polecam Sałatkę Gyros - pychotka, albo z zupek chińskich :) Wczoraj były urodziny mojego M więc mogę potwierdzic że zniknęły migiem :) Jeśli Cie zainteresują pewnie znajdziesz w internecie przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia właśnie pomyślałam o gyrosie bo mam akurat wszystkie składniki :) Po clo miałam króciutkie okresy nawet po 2 dni. Natomiast zawsze mnie boli i umieram w pierwszym dniu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy wybór :) Ja tez bedę ja robic właśnie na Sylwestra wszyscy za nią przepadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak, moja córcia jeszcze nie raczkuje. na rehabilitacji babka ją do tego przygotowywała, ale dopiero teraz widze że sama często na brzuszek sie przekręca (wcześniej też nie lubiła tej pozycji), ma jeszcze problemy bo jedna nóżka zawsze zostaje podkurczona pod pupą a jak sie jej zaczyna pomagac to puszcza rączki i sie rozjeżdża. Ale pare razy już sie udało, że utrzymała sie dłuższy czas na czworakach i zaczeła bujać przód-tył a to podobno tez przygotowanie do raczkowania, dziecko ćwiczy równowage. Rehabilitantka mówiła, że raczkujące dzieci maja potem w szkole lepsza koncentracje i mniej problemów z nauką. Teściowa na siłe podnosi Małą i stawia na nóżki a ja widze jak jeszcze koślawi stópki i mnie to irytuje bo nie chce by miała potem takie powykrzywiane, no ale nie zawsze przetłumaczysz, albo teraz c**przytaknie a za 2 dni robi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Witajcie kochane po świetach. Na forum gorącą , różne tematy , fajnie poczytać. Podpinam się pod temat o sałatkach , gdyż je kocham robić i równie uwielbiam jeść. Na święta zrobiłam z makaronem tortelini , poszła moment i śladu po niej nie ma, jutro robię inną, z pieczarkami, też zachwyciła w któreś świeta kubki smakowe gości. A jesli chodzi o starania to ja dziś zaczęłam lamettę. To mój drugi cykl starań po zabiegu HSG, i wielka nadzieja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ty uprawiasz wyższy stopień kulinarny ale sałatkę makaronową też czasami robię i nieraz ma powodzenie a nieraz nie a gyrosek zawsze schodzi :) a gdzie się wybierasz na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Typowy bal sylwestrowy w lokalu. Właśnie zadzwoniłam czy są wolne miejsca , bo mieliśmy siedzieć w domciu ale dzięki namowie koleżanki zdecydowałam że idziemy. Ale popić nie popiję , bo lamette zaczęłam i w czasie jej brania raczej unikam mocniejszych trunków. A do nocy będę siedziała przy maszynie i przerabiała sukienkę. I na ostatnią chwilę wszystko jak człowiek tak niezdecydowany. Ajajaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż piroman nakupił dziś fajerweków i petard a dla mnie sztuczne ognie i ruskiego szampana :) Ja kreacje to jutro bede szukac ale to domówka to nie musze mieć balowej sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój wynik LH zamienił się miejscem z FSH ale nie jest tak źle. Wracam do stymulacji Clostlbegytem od 2 do 6 dnia cyklu tak więc czekam na @ i startuję. Znowu będę miała hicwele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki:) Brałam w tym cyklu po pół tabletki CLO i dziś mam 9dc i byłam na podglądzie u mojego starego lekarza zaprzyjaźnionego i mam 4 pęcherzyki 2 po 15mm i 2 po 14mm, endometrium tylko 8mm :( Życzę Wam w nowym roku 2014 dużo miłości i zdrrówka oraz spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam dużo zdrówka, uśmiechu, samych sukcesów i spełnienia marzeń! x Ela gratuluję synka! Ja się czujesz po cc? U mnie też już na 100% wiadomo że będzie chłopczyk. Oswajam się z tą myślą powoli:-) Mija mi 22 tydzień, brzuch już mam sporawy (zwłaszcza po świętach :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam Was w ostatni dzień tego roku :) Leti skąd ta smutna minka? przecież nie jest tak źle. Masz aż 4 pęcherzyki, endometrium też nienajgorsze. Mi teraz przepisał 1,5 clo od 2 do 6 dnia cyklu i liczy że urosną co najmniej dwa pęcherzyki. Do tego estrofem najpierw po 2 tabletki a od 7 dnia 3 tabletki. Będę po tym nieźle szaleć. Mia ty przy tej lamecie też bierzesz coś na endo? Macie zastrzyk na pęknięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka a twój mały pewnie już kopniakami przypomina że siedzi w brzuszku :) Leti co Ty chcesz od swoich pęcherzyków? 15mm w 9dc to nieźle a do owulki jeszcze urosną a co do endo to 8mm to juz grubość w jaką zarodek ma sie gdzie zaczepić a do owulki jeszcze z 1-2mm urośnie. Pamiętam, ze przy 2 stymulacjach brałam tez estrofen bo na naturalnym cyklu jednym który obserwowała nowa gin to było kiepskie endo, ale mimo brania od 8dc do owulki po 2 czy nawet 3 tab. jakoś wielkiej poprawy nie było.Natomiast przy inseminacji nie miałam nci na poprawe endo a pamiętam że w 7dc miałam endo ledwo 5mm a 3 dni póxniej już 10, jakoś tak zmobilizowałam całą siebie ze musi sie udac że i endometrium musiało urosnąć porządnie hehe :) 1 Wszystkiego dobrego na nadchodzący rok Wam życze Dziewczyny i spelnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Dziewczyny wszystkiego najnajnajlepszego na nowy roczek. Mamusiom, życzę radości z dzieci i spełnienia w macierzyństwie, czekającym na poród szczęśliwego rozwiązania, a nam staraczkom dwóch kreseczek na teście. Wszystkim zdrówka bo ono jest najważniejsze i pogody ducha bo psychika też ważna. WESOŁEJ ZABAWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki moje drogie życzę Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i Szczęśliwego Nowego 2014 Roku!!! Do zobaczenia w przyszłym roku na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku :-) Oby ten rok byl dla nas bardzo owocny :-) i dziękuję ze jesteście :-) bardzo się cieszę że was mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Odespałyście już sylwestra? Mam nadzieje że forum nadal będzie istniało w 2014 roku i dalej bedziemy się nawzajem wspierać :) Netia który masz dzien cyklu? Ty jesteś na wspomagaczach? Miałaś robione badania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak dzisiaj mam 19 dzien cyklu, badania na hormony zamierzam zrobić jeszcze przed wizytą w klinice bo mialam dawno robione ale tylko TSH i prolaktyne (nie przypominam sobie czy cos jeszcze) póki co nie jestem na wspomagaczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Witajcie dziewczyny w 2014 roku. Tak szybko minął ten 2013, że nawet nie wiem kiedy zleciał. Oby ten bł lepszy i bardziej owocny w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 84
Justynka nie ukrywam czuje sie jeszcze fatalnie po cc ale ja mialam bardzo cieKi porod i do tego w znieczul ogolnym stracilam duzo krwi i mam duza anemiw.dziewczynki w nowym roku zycze Wam aby i wasze marzenia sie spelbuly bo na kazda z nas przyjdzie ten czas tylko musimy byc wytrwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
hej dziewczyny potrzebuje namiar na jakiegos lekarza z wroclawia ktory robi hsg procz doktora wojciechowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×