Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość pełna_nadziei83
kuchenne rewolucje, zartujesz, a gdzie ty mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei znalazlam taki test ponoc dostepny jest w aptece Test ciążowy płytkowy Ultra Czuły ACON 10mlU/ml (Acon) ja mam te z allegro ... i tego tez sie obawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
nie obawiaj się :) będzie dobrze, zobaczyłaś 2 kreski, jutro rano też zrobisz i juz wszystko będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 18 dc. Zawsze mi pryszcze wychodziły właśnie tydzień przed @. A teraz cykl będę miała krótszy bo owulacja była w 12 dc. Po iui poprawialiśmy wieczorem w domku. A potem przez dwa dni miałam taka chcicę że szok:) ale i tak nie wierzę że mogło nam się udać:-( Słońce próbujcie bo pewnie cykl Ci się wydłużył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 18 dc. Zawsze mi pryszcze wychodziły właśnie tydzień przed @. A teraz cykl będę miała krótszy bo owulacja była w 12 dc. Po iui poprawialiśmy wieczorem w domku. A potem przez dwa dni miałam taka chcicę że szok:) ale i tak nie wierzę że mogło nam się udać:-( Słońce próbujcie bo pewnie cykl Ci się wydłużył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja nie chciałam tego pisać ale skoro poruszyłaś ten temat to ja w tym cyklu tez mam ogromną chcice i to do dnia dzisiejszego ;-) dzisiaj juz dwa razy wymęczyłam mojego M ;-). Ja ma dzisiaj 19 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kuchenne rewolucje nagrywane były w maju, dzisiaj jest emisja. Obejrzeliśmy kawałek i smiejemy się cały czas :) Justa, mieszkam w Chodzieży, taka miescina 25 km od Piły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez z rok temu byla gesslerowa ... oczywiscie skrytykowali knajpe ... i do dnia dzisiejszego nic sie nie zmianilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tvn jednoczy, bo ja też oglądam Kuchenne...u nas była w 1 edycji i rok temu restauracja splajtowała i do tej pory stoi i nikt jej nie chce. Justa, Pełna nadziei SERDECZNE GRATULACJE! Tak bardzo się cieszę! Trzymam mocno kciuki jutro za Waszą bete, a Wy trzymajcie za mnie- mam o 11:00 rozmowę w sprawie pracy:) To chyba ja tylko zostanę sama na polu bitwy, bo jak mnie się zdarzy to chyba w przyszłym roku, a że to 13ty to pewnie znowu pech mnie dopadnie i tak w kółko coś... Ale się cieszę Waszym szczęściem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Pełna i justa trzymam kciuki aby bytey przyrastały :) od rana mam uśmiech na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
dzisiaj tez byly 2 kreski tylko ze ta drua jeszcze bladsza niz wczoraj... ;( nie chce sie obudzic z tego snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa pewnie test był z innej partii. Mnie tak wyszło też, dzień po dniu robiłam testy i jak mi raz kreska wyszła słabsza to schizowałam że beta spada a było ok i test za dwa dni pokazał grubą krechę. Zrób może test dopiero w niedzielę. Tak zalecają też na testach żeby robić po 48 godzinach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
jutro sprobuje przed pracą skoczyc na bete, tylko musze dowiedziec sie od ktorej jest laboratorium ... trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Justa moje gratulacje:) mówiłam że w twoich objawach jest coś na rzeczy:) zrób koniecznie bete to będziesz mieć pewność że to nie sen:) Ja pamiętam, ze test robiłam w sobote o 5 rano bo sie obudziłam i tak mi sie chciało siku że musiałam, obudziłam M, zrobiłam test a potem szybko po 7 do laboratorium na bete żeby potwierdzić. na szczęście moge podejrzec wyniki przez internet więc już w południe mogłam obwieścić najbliższej rodzince tą radosną wiadomość:) U mnie w 14dniu tez wyszedł cień cienia przy teście 10 ale 4 dni później druga kreska już raziła w oczy:) Pełna nadziei, daj jak najszybciej znać jak z twoją betą. Któras pytała o choragon.... jedna ampułka ma 5000jednostek i ja zawsze dostawałam 2 ampułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
cześć dziewczynki Justa- najważniejsze że znowu wyszły 2 kreski, nieważne jakie ja oddałam krew, no i teraz bardzo się boję, wyniki przed 15 :/ Właśnie prasuję i zaraz zaczynam nas pakować na wyjazd Myszkam a jaką miałaś betę jak wyszedł ci cień cienia?...kurcze boję się że ten piękny sen dziś się skończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Pełna kiedyś wspominałaś ze musicie kupić buty w góry ? i co kupiliście>? jeśli tak to gdzie bo ja również potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
my kupiliśmy w decathlonie takie za 79zł, za kostke, szaro-beżowe nie są jakieś super wystrzałowe, ale nie chcieliśmy wydawać 300zł, ale wygodne są bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Pełna nadziei, ja dopiero po drugim teście po 4 dniach zrobiłam bete a wtedy kreski były już wyraźne. mi doktorek nie mówił kiedy moge testować, luteine brałam dopiero od 4dnia po zabiegu i miałam brać przez 14dni lub do wystąpienia @. a ponieważ w 14dniu po IUI jej nie było to zrobiłam test, po długim czasie wyszedł cień cienia i stwierdziłam że teraz zrobie dopiero jak będzie 14dzień brania luteiny i wtedy już nie było wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei czekamy na wynik:) a wiesz może ile plemników podano Ci podczas iui? I jak było z ruchliwością? Beti a jak Ty się czujesz? Ja to właściwie nic nie czuję. Jakiegoś doła mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna{_nadziei83
Justynka- nie wiem ile podał mi , ale domyślam się że mało...powiedział tylko że w ml było ok 8 mln, a przygotowywał tylko z 1 ml, czym mnie wkurzył, bo jak wiedział że jest mało to mógł z całego nasienia... a ruchliwość jaka była to nie wiem, ale nie sądzę że jakaś rewelacyjna skoro powiedział że leki nie zadziałały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
JUSTYNKA TYM ze akurat nic nie czujesz to sie nie przejmuj... ja widzialam u siebie 2 kreski i tez nie widze zadnych objawow.... nic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja też nic nie czuję. Czasami mnie tylko troszkę podbrzusze ciągnie. Ale tak mam prawie co miesiąc. Nie staram się tez na siłe doszukiwać jakis objawów bo pozniej to jeszcze bardziej boli. Twojego doła rozumiem w 100 %. Ciesze się że juscie i pełnej się udało, wszystkie o to bardzo długo walczymy i to że w końcu komus sie udaje powinno być budujące, ale ciąle jest też to pytanie dlaczego nie ja? Justynka do którego dnia masz brać duphaston? Bo mi kazał do 25 dc i poźniej isc na bete. Ale raczej nie pojde i bede czekac do 30 dc na @. I teraz nie wiem czy wydłużyć branie duphastonu? I co za tym idzie czy to nie spowoduje przedłużenie cyklu? Trzymaj się kochana. Nam też się w końcu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna{_nadziei83
Beti - ze mną to jeszcze nie wiadomo czy jestem w ciąży, ja tez objawów brak, jutro @ powinna przyjść, kazał brać duphaston cały czas, chyba że 14 dni po IUI w 2 testach wyszłaby tylko 1 kreska to wtedy przerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dokładnie myślę tak jak Ty. Bardzo się cieszę że dziewczynom się udało ale ciągle myślę czy mi się w końcu uda:( Kochana koniecznie idź na bete tak jak kazał Ci gin. Ja miałam iui 31 sierpnia, duphaston biorę od 2 września i 12 mam zrobić bete. Jesli nie wyszło (a tak zapewne będzie) to przerwę branie. A gdyby się udało to mam dać znać lekarzowi i wtedy będę brała duphaston dalej. Także słuchaj lekarza:) a w objawów to widzę raczej tylko te na @. Też mnie pokłuwa czasem w jajniku no i te pryszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka mi termin @ wypada 17 września i raczej wcześniej bety nie zrobię a to z bardzo prostego powodu: bo po pierwsze nie jestem w stanie uwierzyć ze mogło się udać a po drugie szkoda mi kasy. u mnie to koszt 40 zł. To już wole poczekać i tą kasę przeznaczyć na następny monitoring. Najwyżej przedłużę sobie branie duphastonu. Asia tak chyba robiła. Tylko muszę wyczytać czy on nie opóźni mi @. Ale z tego co pamiętam Asi nie wydłużył. Pełna trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×