Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Myszka na poczatku przewaznie sie chudnie ;) Psioszka przygotuj sie na wedrowki po oddziale. Ja w dniu przyjecia co chwile kursowalam na konsultacje, badania itp :P Wez sobie zestaw do depilacji i sie ogol dokladnie. Chyba, ze chcesz zeby zrobila to pielegniarka :P Ja sie tak boje tego wywolywania... Najgorszy bedzie chyba cewnik do macicy. To moj koszmar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
przed 15 podobno ma być wynik, ja mam teraz kosmos w pracy, aż się wkurzam że nie będę mogła na spokojnie sprawdzić wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Beta 5,35, norma od 5, lekarz mi mówił ostatnio że prawidłowo powinna mi wyjść koło 10, i że jak będzie koło 5 to może oznaczać podwyższenie z powodu pregnylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
albo wzrośnie albo spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
O kurcze to masz dalej niepewność. Kiedy powtarzasz badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
pójdę jutro, nie wytrzymam do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
dzwoniłam do ginka, powiedział że jest szansa za ciąże i że mam betę zrobić za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
o kurcze.... mniejmy nadzieje ze bedzie to ciaza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
testu z moczu nie robiłam, pewnie nic by nie pokazał, bo mają czułość od 10, a tu wyszło 5,35 dziewczyny- czy ma któraś z was ulotkę pregnylu? Mogłybyście mi przeczytać ile dni utrzymuje się w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
juz nie szukajcie, znalazłam że do 10 dni sie utrzymuje, idę jutro na powtórke bety, jak spadnie to znaczy że pregnyl, a jak bedzie powyżej 5 to będę przeszczęśliwa, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Pełna trzymam mocno kciuki żeby beta wzrosła:) a ty robiłaś badanie szybciej niż po 14dniach? bo u mnie wcześniej jak robiłam w 14dniu to już była poniżej 1 przeważnie, przez 2-3dni chyba by tak szybko nie spadła(gdybym badała np w 11-12dniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznam sie ... niewytrzymalam dzis .... i po pracy zrobilam tescik i .... . jak obstawiacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce nie wiem... nie dociera do mnie to chyba.... ale wyszly 2 ;))jedna blada ale jest ;)) i mam nadzieje ze nie jest to wina choragonu ... i sie nie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
Dziewczynki ratujcie mam ciągle problemy z okresem! teraz aktualnie go wywołuję i lekarz kazał mi zrobić badanie progesteronu od raz zrobilam w 39 d.c. bo potem miałam wywoływać okres i to wynik 0,884 ng/mL gdzie faza folikularna 0,2-1,5 owulacyjna 0,8-3 lutealna 1,7-28 po menopauzie 0,1 -0,8 dodam że mam fatalne AMH bo 0,2 Czy możecie coś o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś po wyniku pełnej nadziei mam wątpliwości... czekamy ... jutro dla pewnosci powtorze test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
jeśli nie wiecie to spoko justa serdeczne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałm że dzień moich urodzin bedzie szczęsliwym dniem na inseminację ;) Ale się cieszę, normalnie mam banana na gębie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×