Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Myszkam86
Justynka mi też wyszły pryszcze jak na @ i dopiero w dniu gdy wypadało 14dni od IUI zaczęły znikać. Beti wg mnie jeśli @ będzie miała przyjść to nawet duphaston jej nie powstrzyma, ja na poprzednich stymulacjach nie zdążyłam nigdy zrobić testu bo wieczorem brałam ostatnia tabletke a rano już budziłam sie z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
beti ja brałam 14 dni duphaston i po odstawieniu na 3 dzień dostałam @. W trakcie brania progesteronu nigdy nie dostawałam @ zawsze musiałam odstawić i czekać. Oczywiście @ moż eprzyjść w miarę szybko ale czasami czekałam nawet 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja też nie wierzę że się udało. Znając moje szczęście 12tego pójdę na bete a 13 dostanę @. Chyba że w ogóle nie zdążę zrobić bety bo @ przyjdzie wcześniej. Mi duphaston nie wydłużył cyklu. Wieczorem wzięłam ostatnia tabletkę a rano już była @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
pelna nadziei czekamy na wynik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
nie udało się, beta 1,4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
BUUU TO NIESPRAWIEDLIWE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Pełna nadziei przykro mi:( ale nie załamuj sie, uda sie następnym razem zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka84
pelna nadziei wierze ze nastepnym razem sie uda!!!trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna przykro mi. Dzięki dziewczyny za info o duphastonie. Fajnie że nie wstrzymuje @. To raczej sobie przedłuże jego branie. Psioszka akcji tam rozmowa w sprawie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa ok, mam nadzieję,że się udało 19go mam drugi etap, jeśli się uda spełni się jedno z moich marzeń, czyli wrócę do mojego kochanego Wrocławia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
psioszka w takim razie trzymam kciuki żeby Ci sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mąż już poinformowany? U mnie 20 dc i dobry znak- piersi zaczynają mnie boleć a to u mnie znak że była owulka. Przytulanki były, chociaż muszę przyznać że nie należały do najprzyjemniejszych bo bolało, ale jak to się mówi cel uświęca środki ;) jeżeli @ nie przyjdzie to 20 września testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelna nadziei przykro mi :( Slonce ja caly dzien tule Jasia, tylko ze przez brzuszek hehe :) Od wczoraj odczuwam zmiany, a dzisiaj jeszcze wiecej roznych objawow nowych... Zobaczymy, czy cos sie wykluje z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ... M poinformowany ze moze byc tatusiem... ale poki co nie kazalam mu sie cieszyc za bardzo.... dzis caly dzien wysylalismy sobie smski na ten temat... bo oczywiscie nie mozemy rozmawiac na ten temat przez telefonik... dzis w pracy pojawil sie temat ciazy calkiem przypadkiem... wiedza ze sie staram , wiedza ze bylam w klinice ze myslalam o o inseminacji ale nie wiedza ze ona doszla do skutku i oczywiscie o 2 kreskach tez nie wiedza.... az sie tego boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa----------- Superrr wieści!!!! Gratuluję z całego serca. A ja mam znowu tylko jeden pęcherzyk, po prawej stronie. (19mm) :( I mam straszny dylemat czy podejść do tej IUI. :( Boję się , że znowu nie pęknie i kolejna kasa rzucona w błoto.!!! :( :( Straszne to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Ja dzisiaj byłam u gina i jestem w rozterce. Mam dzisiaj 19 dc. W zeszłym miesiącu owu była w 18 dc. Teraz jest 19 dc, więc poszłam dzisiaj zerknąć do gina i zgłupiałam. Pchęrzyka dominującego brak, ale pojawił się śluz owulacyjny.Dzisiaj więcej, wczoraj śladowe ilości, dlatego zapisałam się na dzisiaj. Gin powiedział że mam też trochę płynu za macicą. Czy słyszałyście coś o tym, że można mieć śluz owu, a brak owu? I jeszcze endo 10 mm... Mówi, że z tego cyklu raczej nic nie będzie, bo pęcherzyki 10 mm, ale zdziwiony był płynem. A tak na marginesie to wszystkim Wam kibicuje, czekam na szczęśliwe rozwiązanie u Amefy. Podczytuje Was regularnie, tylko nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka to ja Ci życzę z całego serca abyś dostała tę pracę. Ja też kocham Wrocław i chętnie bym się tam osadziła ;-) Trochę żałuję że nie zostałam tam po studiach, no ale wtedy nie poznałabym mojego M... Ziutka to faktycznie masz ciężki orzech do zgryzienia. A co na to Twój gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie się pytał gin czy coś czułam, ale ja nic nie czułam, nic nie bolało i wcześniej nie było śluzu. A dzisiaj to nawet piersi zaczynam odczuwać. Z reguły jak zaczynam mieć taki śluz to jak idę do gina to pęchęryk ma ok 18 mm, a dzisiaj ńic. Ale gin sam nie umiał powiedzieć o co chodzi, bo powiedział, że jest trochę płynu, ale nie widać ciałka źółtego, a jak była owu to powinno być. Stwierdził e raczej trzeba zkończyć ten cykl, ale ja już sama nie wiem co o tym myśleć. Czy brać lutkę czy czekać. Czasem się zastanawiam, źe może pęcherzyk gdzieś się schował i go nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innego tematu, to też zaczynam zastanawiać się nad inseminacją, i dzisiaj nawet się pytałam gina o szczegóły i mnie zniechęciło. Same badania jakie trzeba zrobić, to ok tysiaka. Czy to normalne, czy Novum tak szaleje? Jak u Was było? Nie mówię o koszcie inseminacji, tylko całym pakiecie badań. Wydaje mi się to bez sensu. Badania typu róyczka, hiv itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla mnie gin przed IUI pytał tylko czy miałam robione hsg i chciał zobaczyć badanie nasienia. O takich co napisałaś nic nie mówił. Może faktycznie miałaś wcześniej owulacje, śluz nie zawsze jest widoczny. A i bólu przy pekaniu pęcherzyka niekoniecznie musisz czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zwariowali w Novum z tymi badaniami. To już chyba zwykłe naciąganie ludzi, ktorzy i tak w drodze do dziecka wydają dużo na prywatne wizyty, bo państwowo to kożna doczekać sie nerwicy. To moja lista badań, którą dzisiaj dostałam: Chlamydia 30 zł - ważne rok Posiew z kanału szyjki 57 zł - 60 dni Posiew nasienia 57 zł - ważne 60 dni Różyczka przeciwciała 65 zł Toxo igg 65 Toxo igm 65 Cytomegalia igg 65 Cytomegalia igm 65 Teraz oboje robimy: Hiv 2x50 zl HbsAg 2 x 40 zł Wr 2 x 20 zł anty Hcv 2 x 55 zł anty Hbs 2 x 56 zł anty Hbc total 2 x 56 zł Razem : 966 zł. Normalnie mnie zniechęcili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×