Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

ja tez nie potrafie odpowiedziec na to pytanie... ja zawsze robilam go w 21 tyg... ale wg mnie jest za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justa - gratulacje!!! skoro test pokazał 2 kreski to już musi być ciąża, wynik na pewno jest wyższy od mojego :) kurde, tak bym chciała dołączyć do ciebie kochana, w końcu w tym samym dniu miałyśmy IUI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
justa - jeszcze jak po południu go zrobiłaś to juz w ogóle, rano byłyby 2 wyraźne kreski :) :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei dolączysz napewno ... ja sie boje ze moze to charagen mamieszal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa teraz doczytałam. Faktycznie wynik pogesteronu jest niepokojąco niski, jak dla menopauzy no i AMH też nie za super ale lekarz bedzie wiedział najlepiej co i jak. Póki co nie łam się. Bedzie dobrze. Justa ja tez myśle że dwie kreski to nie robota choragonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
dziewczyny mi pisały na innym forum że w ulotce jest napisane że te zastrzyki utrzymują się w organiźmie do 10 dni, czasami do 12, ale u nas to już jest 14 dzień od podania...więc ja mam cichą nadzieję że u mnie to też ciąża, chociaż moja beta jest niziutka i może oznaczać ze coś nie tak jest z zarodkiem albo że po prostu późno nastąpiło zagnieżdzeniem... (prześledziłam pół internetu :) ) A u ciebie kreski na teście to już w ogóle !!! ciesz się dziewczyno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
tak , ja jutro idę na betę, nie wytrzymam do poniedziałku :) Ale przyrost będzie słaby, jak będzie wynosił 7-8 to powinnam się cieszyć :) Liczę po cichu że to zagnieżdżenie nastąpiło u mnie bardzo późno stąd ta niska beta :) Justa - to byłby szok, ja i ty w ciąży :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
słońce kochana jesteś :0 Justa a o jakiej czułości miałaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 10 .... ja chyba tez pokombinuje aby jutro skoczyc na bete ... chociaz nie wiem czy to wypali... chyba ze popoludniu ale to i tak wynik w poniedzialek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa cudnie :* Po cichu gratuluje ;) Lec na betke jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
słońce - ja miałam dzień przed insemką 17 i 21mm pęchole, potem już nie miałam USG więc nie wiem jak było w dniu IUI, ale ostnio na USG było widać plyn po pękniętym pęcholu i torbiel drugiego... w każdym bądź razie 3 dni z rzędu po IUI mieliśmy przytulanki...tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Boże co za dzień :) Kurcze to jak czułość 10 ,to może jak ja bym taki zrobila to też by był cień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
cytuję "Jeśli dojdzie do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (1 mIU/ml). Jednak ze względu na możliwość wystąpienia „mikroporonienia, dopiero wynik 5 mIU/ml (dla niektórych kobiet 25 mIU/ml) oznacza ciążę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna nadziei jak nie masz to przyjezdzaj jeszcze mam pare sztuk ;))... tego szczesliwego nie mam... bo chcialam zrobic najpier fotke i ja wstawic na fotosik ale moje dziecko sie zainteresowalo co to... i oczywiscie zniszczylo... takze dowodow dla M nie mam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Więc jeśli dobrze myślę to : przyjmując że owulacja była w dzień IUI, to 8 dnia - zagnieżdźenie, 10 dnia beta HCG = 1 , 12 dnia beta = 2 9 bo dwukrotnie ma przyrosnąć) , to 14 dnia beta =4 ... dobrze myślę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg: 3 tydzien - 5 - 50 4 tydzien - 3 - 426 5 tydzien - 19 - 7.340 6 tydzien - 1.080 - 56.500 7-8 tydzien - 7.650 - 229.000 9-12 tydzien - 25.700 - 288.000 13-16 tydzien - 13.300 - 254.000 17-24 tydzien - 4.060 - 165.400 25-40 tydzien - 3.640 - 117.000 ja znalazlam cos takiego u nas jest 4 tydzien wiec wg mnie powinno byc dobrze pelna nadziei jaka mialas dawke pregnylu (lub odpowiedniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna i Justa gratulacje z calego serca. w koncu jakies pozytywne wieści, może ta zła passa zostanie w końcu przerwana. Justa lećjutro na bete to bedziesz i bedziemy wiedziały już napewno :-) trzymam za Was kciukasy. I jutro nie trzymajcie nas w niepewności tylko od razu proszęsię pochwalić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ja mam dziś równo 3 tydzień po miesiączce, bo ja miałam miesiączkę 16 sierpnia...dlatego ja wolę liczyć od owulacji, tylko kurde nie wiem kiedy była, przez tego grrr... który w dzień IUI nie zrobil mi USG :/ Nie wiem jaką miałam dawke bo mi ginek robił, ale miał 2 ampułki, to był moj pierwszy pregnyl w życiu więc myślę że jakiejś końskiej mi nie dał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala nie chce Cie straszyć i nie wiem czy jakiejś glupoty nie naplisze, ale gdzies czytalam ze AMH poniżej 1 oznacza menopauze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Beti ja będę miała wyniki dopiero o 15, dobrze że mam jutro pakowanko na wyjazd bo bym zwariowała...tak sie boję że jutro piękny sen sie skończy... Ciekawe czemu w 3 tygodniu min. to 5 , a w 4 to 3 , hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Amh poniżej 1 oznacza że wyczerpuje się rezerwa jajeczek, dziewczyny a AMH = 0,4 podchodzą do in vitro i im się udaje zostać mamami, czytałam tez o przypadku z AMH=0,2, trzeba szykać dobrego lekarza i będzie dobrze, cuda się zdarzają- jak widać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×