Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość alaa483
Słońce moje dzięki za odpowiedz! właśnie nie wiem do jakiej fazy powinnam zaliczyć 39 d.c. a do wizyty muszę poczekać mam dość wszystko jest niesprawiedliwe czuję się jak wrak taka stara babka po menopauzie a nie mam nawet 30 taka wadliwa sztuka mój mąż to miał pecha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti a nie 1000 jednostek... wydaje mi sie ze jedna to 5000 ja mialm 3 ampulki .... wiec moze choragon jeszcze miesza ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ala - nie mów tak !!! Mój jak się dowiedział że ma słabe nasienie, to też tak mi powtarzał, że on jest do kitu i że źle trafiłam, a wcale tak nie jest!!! I ty nawet tak nie myśl !!! kochana nie ma sytuacji bez wyjścia...trzeba tylko bardzo dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justa, ja juz przewertowałam neta i wszędzie piszą że 14 dnia od podania juz nie fałszuje wyników... Ty widzisz 2 kreski więc pewnie masz juz tam koło 10 , a nawet więcej bo robiłaś test po południu, ja się martwię tylko tym że beta jest niziutka i to może oznaczać nieprawidłową ciążę albo zagnieżdżenie...ale staram się nie nakręcać, liczę że jutro urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno opakowanie pregnylu składa sie z dwóch ampiłek 1 ampułka to lek druga rozpuszczalnik. do zastrzyku miesza sie dwie ampułki i to jest 5000 jednostek. Ja miałam podawane 10000 jednostek i wtedy zastrzyk był zrobiony z czterech ampułek czyli dówch opakowań pregnylu. Przy choragonie nie wiem jak jest, bo nie miałam. Ale Myszka napewno powie bo ona miala podawany choragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
No i trzyma mnie przy nadziei to, że jednak zero objawów na przyjście @, nie boli brzuch, nie bola jajniki, nie bolą piersi...ale praktycznie cały czas od IUI mam rozpaloną twarz jakby mnie owiało, więc licze że to reakcja na atak " intruza" :) Boże nakręciłam się a jutro będzie płacz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala nie mów tak o sobie. Ale Cię rozumiem. Każda z nas jest chora na coś co powoduje że mamy problemy z zajściem i chyba każda z nas przechodziła chwile załamania. Ale głowa do góry. Idź jak najszybciej do gina. A najlepiej do kliniki leczenia niepłodności. Jak widzisz prędzej czy później ale udaję się. Powoli ale się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Najlepsze jest to że jutro miałam iść do fryzjera - na ścięcie jak będzie ciąża lub na farbowanie jak nie będzie, no i teraz chyba nie pójdę wcale :) bo jak to powiedziałam emkowi - jestem jedną nogą w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe pelna nadziei nei uwiwrzysz ale ja mialam wczoraj fryzjera... ale ze przesyneli mi z dzis laryngolaga dziecka to musialam zrezygnowac z fryzjera... ....fryzjera i malowanie odrostow mam 19 wrzesnia... wiec jesli .... to peda prawdziwe 2 krechy to fryzjera bede musiala znowu przesunac ;)) chociaz w poprzedniej ciazy chodzilam... ponoc to nie jest szkoldiwe bo robi na ziolowych farbach .... nie wyobrazam sobie chodzic z odrostami gigantami przez 9 mcy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
Dzięki dziewczyny ale ja naprawdę mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Ja słyszałam że nie można do 3 miesiąca, a potem można :) No ja bym 9 miesięcy nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ALa- wiem że masz dość, to normalna reakcja, każda z nas przezywała chwile zwątpienia, depresji, żalu, buntu itp. pozwól sobie na takie emocje, bo to jest potrzebne organizmowi do oczyszczenia, a potem musisz sie wziąć w garść i walczyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale macie super. Rodzić będziecie tez w tym samym czasie ;-) jakiś czas temu w chyba pytaniu na sniadanie byl temat odmosnie farbowania wlosów w czasie ciązy. Babeczka mówiła ze kiedyś może to i bylo ryzykowne ale teraz farby sa bezpieczne i nie ma zadnych przeciwskazań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja chyba nie będę :/ ale ja staram się jeszcze odpychać myśli radosne, żeby jutro się za bardzo nie rozczarować, kurde boję się ...jak jutro sie okaże że beta 0 to to będzie taki kopniak w dupę , yyy...oj będzie bolało... beti - tobie życzę od razu wysokiej betki, żebyś nie miała takich zmartwień, tak czy siak dobrze się zaczyna :) Justa, zrób jutro rano teściora i od razu pisz wynik, można w aptece dostać test o czułości 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna mam nadzieje że za mnie będziesz trzymać kciuki razem ze swoim maleństwem ;-) wtedy to się na pewno uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie jak poprzedni cykl miałam 34 dniowy z tym że to był cykl po zabiegu i owulke miałam w 21 dc to możliwe że ten cykl będzie tak samo długi? Bo mam dzisiaj 19 dc i aktualnie boli mnie podbrzusze jak na owulacje. Chyba mało prawdopodobne, nie? Biorąc pod uwatę to że tydzień temu pęcherzyk miał 13 mm. To teraz miałby z 27 mm. Zazwyczaj pękały mi w granicach 21-24 mm. Poprzytulac się nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei i justa gratulacje:) na pewno jutro wszystko się potwierdzi:) teraz trzymajcie kciuki za mnie i beti. Chociaż ja już widzę oznaki @. Pryszcze i bardziej się pocę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce niestety ja Ci nie pomogę. Amefka napewno cos by wiedziała na ten temat. Ja tylko myslę że przytulanki to napewno nie zaszkodzą ;-) Justynka a który Ty masz dzisiaj dc. Nie za wcześnie troche na objawy przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce moje przy inseminacji jeden mial 27 a drugi 29... wiec... duzy wcale nei oznacza zly..... no chyba ze ... tylko nie krzyczcie... to torbiel falszuje wyniki ... . ehhh jakbym chciala aby te 2 krechy byly prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka mi wczoraj tez wywaliło pryszcza gigant .... w tamtym cyklu mialam ich chyba z 3 wiec myslalam ze nici z 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka oczywscie trzymam za was kciuki jak i za inne dziewczyny.... uda sie zobaczycie ...bo komu ma sie udac jak nie nam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja dziś rano tez miałam pryszcza :) Słońce - moim zdaniem jak najbardziej możliwy jest znowu dłuższy cykl, może ci się teraz wydłużyły cykle, więc próbujcie koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
o matko, noo, coś czuję że to będzie owocny miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
dziewczyny na betę trzeba iść z samego rańca? i na czczo? Bo wiecie, ja mam jutro juz urlop i nie wiem czy się zrywać o 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna idz może wcześniej żeby wynik był w tym samym dniu, czy u Ciebie zawsze jest tego samego dnia bez względu na to o której robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×