Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Natala3
Tak Myszka masz rację, ja właśnie staram się kochać tuż przed żeby dały radę ,,dobiec". Jak do tej pory nic się nie zadziało. Brzuch mnie boli dziś niesamowicie, czasem mam takie bolące owulacje i dziś właśnie taka jest, aż na plecy mi promieniuje ten ból. Miałam dziś biegać z koleżanką ale odwołałam i leżę w łóżku. Modląc się o ten mały cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Dzięki dziewczyny za te słowa , kochane jesteście :)podsunęłaś mi Netia88 wyjście z tym by co drugi cykl się stymulować , może tak zrobię. Co do clo to tak jak kiedyś pisałam nie pomagał mi tak jak lametta . MyszkaM86 pocieszyła mnie trochę , bo u mnie to plemniczki były o wiele wcześniej a owu potem potem , może tak dobrze im tam było i poczekały . Ntatala3 , co do acardu , to biorę dwa razy dziennie , encorton10 rano 1 tabletkę i luteinę 3x1. Mi wczoraj M zrobił niespodziankę i był super wieczór bez skupiania myśli na ilości i częstości tak jak to jest w czasie staranek. Dziś ja go zaciągnę pod prysznic :) Tak jak Natala3 piszesz nic tak nie nastraja na cały dzień jak noc pełna siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Dzięki dziewczyny za te słowa , kochane jesteście :)podsunęłaś mi Netia88 wyjście z tym by co drugi cykl się stymulować , może tak zrobię. Co do clo to tak jak kiedyś pisałam nie pomagał mi tak jak lametta . MyszkaM86 pocieszyła mnie trochę , bo u mnie to plemniczki były o wiele wcześniej a owu potem potem , może tak dobrze im tam było i poczekały . Ntatala3 , co do acardu , to biorę dwa razy dziennie , encorton10 rano 1 tabletkę i luteinę 3x1. Mi wczoraj M zrobił niespodziankę i był super wieczór bez skupiania myśli na ilości i częstości tak jak to jest w czasie staranek. Dziś ja go zaciągnę pod prysznic :) Tak jak Natala3 piszesz nic tak nie nastraja na cały dzień jak noc pełna siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
oj dwa razy poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,bylam dzis w klinice i...... podchodze zamiast do drugiego invitro to do trzeciej IU:) tak postanowilismy z lekarzem,moj pomysl ale lakarz poparl mnie pow ze mam 27 nie 37 lat i moge probowacu:) i sie godzi na to bo wie ze moj "chlop" ma nienajgorsze nasienieusmiech.gif ogolnie mam gdzies ok 40 dzien cyklu i byl pecherzyk na 13mm ale sluzowka ledwo 4mm miala,takze od dzis duphaston przez 10 dni i jak tylko przyjdzie@,zaczynamy brac hormony bo gin zaznaczyl ze na cyklu stymulowanym robimy iuiusmiech.gif ciesze sie ze w koncu cos sie dzieje:)myszko trzymam mocno kciuki zeby znow po pierwszej IUI byla siostrzyczka badz braciszek dla twojej corci:)trzymam za wszystkie kciuki:)psioszka jak tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula to super wieści, będę zaciskać kciuki z całych sił za tą 3 IUI :) do 3 razy sztuka ;) No byłoby super jakby i tym razem inseminacja okazała sie strzałem w dziesiątkę, bo jesli nie to starania o rodzeństwo będe musiała odłożyć na co najmniej kolejny rok. Już sie nawet śmialiśmy z M. że mielibysmy dla wszystkich prezent na zająca :) a M poszukał jakis kalendarz(aplikacje w telefonie) i termin porodu wypadałby na 26grudnia :) ale nie ma co sie tak zapędzac do przodu, teraz hsg, czekanie na @ i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Jak tam przed weekendem? Myszka z małą księżniczką pewnie spaceruje bo pogoda wiosenna :) Ja jutro po feriach wracam na uczelnie. Wcale mi się nie chce. Poza tym to już mnie tak piersi bolą że ruszać się nie mogę. Myślę że po odstawieniu luteiny od razu dostane @. Netia, Honi, Mia, Leti kiedy wy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
u mnie tez piekna pogoda, mnie poki co to nic nie jest(oprocz bolu kregoslupa...dzwiglam paczke 18kg i sie juz wyprostowac nie moglam, ehhh ledwie chodze) aaa testuje 6 czyli za tydzien w czwartek,bole brzucha przeszly,piersi nie bola i poki co to mysle ze bedzie negatywny wynik ... tak mi,,swita,,cos w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak wybieram sie na spacer z moja panienką, ale u nas pogoda nieciekawa, możę na godzinke słonko sie przebiło a tak to pochmurno. Honi ja też nic nie czułam przed testem, piersi nie bolały jak zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ja testuje 5-go a kompletnie nic się z moim ciałem nie dzieje, nic żadnych bóli brzucha, glowy i jestem szczęśliwa bo co miesiąc mialam jakieś urojone objawy ciąży hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Jak tam Wam niedziela mija? Ja mam długie okienko w szkole i za 3 godzinki wracam jeszcze na 3 wykłady. Dziś ostatni dzień z luteiną. Pisałam już wyżej że piersi mnie strasznie bolą i to się nie zmieniło. Na pewno dostane szybko okres, może nawet za szybko bo dziś dopiero 23dc. Jak tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honi77
czesc dziewczyny, jak widac nie moge spac,raz ze zaczal mnie bolec prawy jajnik a dwa to zaczelam za duzo myslec,martwie sie ze te bole jajnika to nie bez powodu bo praktycznie co drugi cykl robi mi sie cysta i wtedy lekarz aplikuje tabletki anty aby sie jej pozbyc, w czwartek beta i nie ludze sie ze bedzie wynik pozytywny ...ale jakies swiatelko tlace sie zawsze w glowie swita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też się chyba za szybko pochwaliłam że nic się nie dzieje a dzisiaj zaczął się ból brzucha (narazie delikatny). Jutro powinnam dostać @ ale jeśli nie będzie to test zrobię dopiero 5-go tak jak pisałam. Nie wiem co zrobić bo zastanawiałam się nad tym cyklem czy czasem nie spróbować tym razem z lekami bo jak narazie miałam na naturalnym cyklu i chyba i tym razem nici z IUI. Musiałyście brać leki od 1 dnia cyklu czy później? Asiaczku jak u Ciebie po odstawieniu luteiny? czemu w ogóle odstawiłaś luteinę? Honi trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia stymulacje zaczyna sie od 3dc, u mnie to wyglądało zawsze tak żę miała leki do 8dnia brac, tego dnia usg co sie dzieje i ewentualnie jeszcze 1-2dni na lekach żeby podrasować pęcherzyki :) Zgadza sie jutro mam hsg i przyznam sie,że na sama myśl o tym zaczynam sie denerwować. Jedyny plus że zrobi je moja gin więc wszystko dokłądnie wyjaśni, ale boje sie powrotu do domu, wtedy źle sie czułam bardzo. Zgrywam odważną przed moim M. bo nie chce by brał wolne w pracy tylko po to by mnie odebrać, Mała zostaje z babcią. Dla mnie chyba najgorsze jest to czekanie juz w szpitalu na samo badanie, ze stresu mam dłonie jak lody i latam co chwile do kibelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie denerwuj się, może tym razem inaczej to będziesz przechodziła. Szybko minie a przynajmniej bedziesz wiedziała czy wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
U mnie 13 dzień od owu , biorę luteinę , i wiecie co Kochane , każdy poprzedni cykl w tych dniach po owu niczym się nie wyróżniał nie czułam bólu , była cisza , a w tym cyklu i ból jajników ,piersi i nadbrzusza, inny ten cykl , dla świętego spokoju zrobię test by tak jak pisałam we wcześniejszych wpisach odstawić luteinę i pozwolić przyjść @. Każda z nas jakoś ten cykl ma inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia777
Dzięki Netia88 :) pamiętasz co pisałam ostatnio ? że na jakiś czas muszę przerwać leczenie , ale idąc za Twoją radą zrobię tak jak podpowiedziałaś mi , co drugi cykl wspomogę się chociaż lametta. Bo zastrzyki czyszczą konto i moja wypłatę w mig :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia i dobrze robisz :) Nie dość że organizm troszkę odpocznie to mniej będziesz myślała o tym wszystkim a z drugiej strony nadal będziesz działać i tylko troszkę wspomagać lametta. Przede wszystkim musisz tu z nami być i nie tracić nadziei! W końcu nam się wszystkim uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Netia mi lekarz kazał luteinę brać przez 10 dni. W poprzednim cyklu też tak brałam. Jakbym jej nie odstawła to bym nie dostała okresu bo ona go blokuje. No ale już wszystkie oznaki na @ mam więc pewnie jutro albo pojutrze dostanę. Netia, Honi i Mia trzymam kciuki za Was! Kasiula czy miałaś już inseminację? Myszka pamiętaj że wszystkie jutro będziemy myślami z Tobą. Oby jajowody były drożne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Cześć dziewczyny, MyszkaM wiemy wszystkie jak się czujesz przed HSG i jesteśmy z Tobą bo miłe to nie jest. Jedyny plus Twojego biegania do kibelka to taki, że jelita będą puste i kontrast ładnie będzie widać na zdjęciach. Mój organizm też tak reaguje na stres. U mnie piąty dzień po owulacji, wczoraj jak zwykle cztery dni po owulce miałam ból jajników i jakby macicy i uczucie pełności w brzuchu. Mam tak odkąd zaczęliśmy się starać o dziecko. Może wcześniej też ale nie zwracałam uwagi. Najgorsze jest to, że mój M ma taki grafik pracy, że po okresie nie da rady pojechać ze mną do Wdowiaka. Chyba sama pojadę na początek. Netia nie nakręcaj się negatywnie może bóle brzucha to początek nowego życia w Tobie, czego Ci kochana życzę serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natala bardzo bym chciała :) Ja też tak wszystko odczuwam inaczej odkąd staramy się o dzidzię, po prostu bardziej wsłuchujemy się w nasz organizm :) Kusi mnie zrobić jutro sikańca bo przynajmniej bede wiedziała czy odstawić duphaston.... co myślicie? jutro będzie 14 dzień od inseminacji i pierwszy dzień cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia ja bym zrobiła :) Chyba bardziej jestem ciekawa niż ty. A dziś który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia ja dołączam do Asiaka też bym zrobiła i ciekawa jestem bardzo, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia to jutro będziesz miała 27 dc a nie pierwszy. No ale już minęło 14 dni to sikacz powinien wyjść :) U mnie dziś 24 dc a przeważnie mam 28 to powinnam @ dostać w sobotę ale myśle że szybciej dostanę. Ostatnio dostałam 2 dni po odstawieniu luteiny a już mówię wam cyce mi dają tak popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mówie wam, myślałam że za drugim razem nie będę sie stresować :) Netia możesz spróbować zrobić test, mnie tez korciło choć pamiętam że byłam skłonna sie wstrzymać te 3 dni (luteine brałam od 3 dnia po IUI) ale uległam M, no i potem mielismy nerwówke bo niby cos było niby nie i dopiero po 14dniach luteiny (17 od IUI) wyszły upragnione 2 krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie ten test choćby dlatego żeby wiedzieć czy brac dalej duphaston. Asiak ja mam taki kalendarzyk na telefonie który mi liczy 27 dzień cyklu już jako 1 dzień miesiączki i jak narazie mi się to sprawdzało. W każdym bądź razie jutro mam dostać @ więc powinien być 1 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala3
Netia rano zrób test i pisz nam tu zaraz wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×