Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kako

okropne wypryski na ramionach

Polecane posty

Gość cysiek
Witam! Przeczytalem dokladnie wszystkie posty. Mam ten sam problem co Wy, rogowacenie mieszkow( ramiona i nogi ). I lekki tradzik grudkowy na twarzy. Na ramionach juz jakis rok, a na nogach stosunkowo niedawno - od sierpnia. Ja mam to nabyte, bo nikt ode mnie z rodziny tego nie ma. Byłem jak narazie u trzech dermatologów: pierwsza pani dermatolog powiedziała ze to samo przejdzie i poleciła mi mydło bambino - efektów nie było. Poszłem do drugiego dermatologa, ponoć bardzo dobrego, 150 zł za wizyte. Po trzech wizytach zrezygnowalem z niego, poprostu za drogi. Pomogł mi tylko na twarz Zinerit ktory mi przepisal, ale on wysusza troche skure. Znaczna poprawa widoczna po 2 tygodniach. Trzecia Pani deratolog, bardzo dobre opinie sa o tej pani, a mianowicie mowa o Pani Politowskiej. Od razu rozpoznała u mnie rogowacenie mieszków. Przepisała mi Skinoren żel na ramiona i nogi. I Physiogel - Łagodne oczyszczanie i pielęgnacja. Po 4 dniach stosowania widzę zauwarzalna poprawe. Samopoczucie mi sie poprawiło, ponieważ jak narazie to jedyne co mi przyniesło poprawę. Na moje pytanie kiedy beda efekty dziłania - powiedziała ze za miesiac powinna byc róznica. Jestem dobrej mysli, mysle ze wylecze to w miesiac:P Jedyna wadą tego Skinorenu jest mała pojemnosc, bo po 5 dniach sie konczy :( Jeszcze rozpoczołem od dzisiaj tą diete. Piję rano 300 ml swierzego, robionego soku z marchwi i zamierzam jesc ta watrzubke. Pytanie mam, jak czesto mam jesc tą watrobke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Jest ktoś z Krakowa z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majasza
cysiek życzę powodzenia w walce! a sama jutro wędruje do sklepu po wątróbkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Już myślałem że nikogo już nie ma na tym forum:P A Ty majasza jak? Są poprawy? Jeszcze pytanie mam: Polecacie solarium na ten problem? Słyszałem że pomaga, przebarwienia są mniej widoczne Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarium jak najbardziej. Byłam u dobrej Pani dermatolog i zaleciła Xerial 50 dwa razy dziennie i raz w tygodniu solarium. Pilling z soli kuchennej , można też użyć kremu z wit. A i nasmarowac się porządnie następnie owinąć folią spożywczą na godzinkę. Niestety xERIAL BARDZO DROGI MI NIE POMÓGŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Zobacze jak to dalej sie poukłada. Ale już mi się tego wszystkiego odniechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EunikaE
czy wy też macie taką kaszkę z białymi cypkami? ja walczę z tym już od kilku lat, na razie dorobiłam się koszmarnych przebarwień i popękanych naczynek od agresywnych peelingów, nie wiem już co mam z tym robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Siema kropek Na rękach prawie mi już zeszło, ale na nogach jeszcze jest :/ A stosuje to od 31 października,czyli nie całe 2 tygodnie. Dermatolog mi mówiła że po miesiącu powinny być widoczne różnice, wiec będę dalej to stosował. Tylko już 4 tubki tego Skinorenu zużyłem, a jedna 45 zł :/ Ale cóż może przejdzie wkońcu. A i jeszcze mam zamiar sie wybrać na to solarium. A u Ciebie kropek jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkoo
heyyy widze ze macie taki sam problem...ja sie tych postów naczytałam i nie wiem juz co kupic bo nie wiadomo co zadziala tyle razy bylam u dermatologa nawet za jerdnego zaplacilam 150zł za 15 minut wizyt mial byc super extra i w ogóle i nic nie pomógł przepisał balsam xerial za 70 zl i lipa bo efekt znikomy. please pomóżcie!!! co mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Możesz spróbować to co mi troszku pomogło. Ale nie ma gwarancji ze Tobie też pomoże Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retin
Witam zakropkowanych, ja również z tym walczę od lat, przetestowałem już : Serię Xerial, Oxeril, Hasceral, Cerkoderm, Kermuren, Keranorm i wszystko inne z mocznikiem, potem był Hascoderm, peelingi i inne cuda, po żadnym z tych preparatów nie było poprawy na długo. Jakiś czas temu w akcie desperacji poszedłem po poradę do apteki. Jedna miła pani farmaceutka powiedziała, że ona również to ma i się wyleczyła kremem RETIN A !!! Jest to krem na receptę i jest tak silny, że wolno go stosować tylko co drugi, albo co trzeci dzień, ponieważ inaczej silnie złuszcza skórę. Poszedłem więc do lekarza po receptę, a następnie ponownie do apteki, za 2 op. Kremiku zapłaciłem 98 zł, tubki małe, ale krem jest wydajny. Info z ulotki : Retin A Zapobiega gromadzeniu się zrogowaciałych komórek w przewodzie przywłosowym, hamuje tworzenie się ognisk zapalnych w gruczołach łojowych, powoduje złuszczenie naskórka, dzięki czemu zapobiega akumulowaniu się lipidów i kwasów tłuszczowych powodujących stan zapalny w zaczopowanych gruczołach łojowych. Ponadto przyspiesza regenerację naskórka i powoduje pokrywanie istniejących ubytków prawidłowym naskórkiem. Stosuję co drugi dzień na ramiona oraz tylną powierzchnię ud i co widzę ??? Już po drugim smarowaniu na ramionach te okropne krostki zniknęły ! Nie ma ich ! Normalnie nie wierzę własnym oczom! Na udach jeszcze są, pootwierały się pory i wychodzą z nich różne świństwa, czopy rogowe i łojowe. Nie radzę smarować częściej, bo faktycznie może podrażnić skórę. Farmaceutka powiedziała, że po wyleczeniu wystarczy stosować profilaktycznie raz na tydzień : ). Polecam bardzo. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Siema! O kurcze! Powiadasz RETIN A ? Już pędzę po recepte. Stosuje ten Skinoren, ale mi sie akurat skonczyl i coś tam pomógł ale nie usunoł tego całkowicie:/ A stosujesz cos jeszcze czy sam ten RETIN A ? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retin
Na razie sam Retin A, a jak widzę, że skóra za bardzo się przesusza to jeszcze po myciu jakiś balsam, akurat mam Balneum z mocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkoo
hallloł. Kupiłam ten skinoren i niccc wydałam 50 zł i lipaa niesamowita bo żadnych efektów....spróbuję więc wybrać się do dermatologa i kupię po prostu to co kolega wyżej stosował... masakra z tym świństwem. A macie tak jak ja blizny od wyciskania co na nie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Retin i jak schodzi CI to po tym twoim preparacie? Jakie sa efekty do tej pory i ile to stosujesz? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqic
Witam, Postanowilam przylaczyc sie do dyskusji :) Mam 24 lata i zmagam sie z problemem rogowacenia skory od zawsze. Zawsze mialam bardzo silne objawy, na calym ciele. Jest to szorstkosc, krostki czerwone, doslownie wszedzie. Od jakiegos roku czasu mam bardzo wyrazna poprawe, wiec postanowilam podzielic sie z Wami moim sposobem na walke z ta przypadloscia. Jestem beznadziejnym przypadkiem, wiec jesli pomoglo mi, Wam powinno tez pomoc :) Zaznaczam, nie mam alergii na zaden produkt, odstawienie pewnych produktow z mojej diety, byly wynikiem obserwacji mojego ciala i jego reakcji na rozne produkty A wiec przede wszystkim: Zaobserwowalam, ze * wzrost nasilenia krostek (sa tez bardziej czerwone) po nabiale-->tak wiec ograniczylam nabial * peeling ale ENZYMATYCZNY--> dobry peeling enzymatyczny(silny) to spory wydatek, ale jesli macie szorstkie krostki szczegolnie na twarzy, uwierzcie mi- oplaca sie. Juz po pierwszym uzyciu zdecydowane wygladzenie. * odstawilam kawe i herbate * dobry balsam do ciala- ja osobiscie jestem zadowolona z svr i biodermy ( skora znacznie bardziej miekka w dotyku) * porada od pewnego lekarza, nieco kontrowersyjna, ale przynosi bardzo dobre wyniki, mianowicie mocz. Pani poradzila mi przemywac miejsca chore wlasnym moczem. Wiec postanowilam sprobowac. Zaczelam od twarzy, przepis jest prosty :) Nasiusialam na wacik, przemylam tym cala twarz i pozostawilam na skorze na 15 min(jak maseczke) po czym zmywam i nakladam krem. To samo na cialo. Zapewniam skutki fenomenalne przy regularnym stosowaniu * sport- zauwazylam ze stan skory poprawia sie, gdy skora sie poci To tak pokrotce. Pisac. Pytac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retin
U mnie się pogarsza, gdy się pocę :) Stosuję nadal ten krem, jak dla mnie rewelacja, na ramionach już wyleczyłem, zostały tylko ślady, ale krem tez je goi. Nogi coraz lepiej, zacząłem smarować codziennie, ale powstało podrażnienie, więc powróciłem do smarowania co drugi dzień, skóra trochę się złuszcza. Jest taka poprawa, że chyba jakieś kwiaty zaniosę tej babce z apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
O to widze ze samopoczucie Ci sie poprawilo xD Zaczne stosowac ta twoja masc . A po jakim czasie wyleczylaes te ramiona? :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, dziś byłam u świetnego dermatologa , poprosiłam o tą maść RETIN A ----- ODRADZIŁ WRĘCZ NAKRZYCZAŁ!!!!!!!!! SĄ TO POCHODNE TZW. RETINOIDY I STOSOWANE SĄ PRZY CHOROBACH NOWOTWOROWYCH. TAK WIĘC MOŻNA ZNISZCZYĆ SKÓRĘ. SĄ TO STRASZNIE SILNE LEKI - JEŻELI PRZYZWYCZAICIE SKÓRĘ DO NICH A NA PEWNO TO KIEDYŚ NIC JUŻ WAM LŻEJSZEGO NIE POMOŻE. PRZEPISAŁ MI JAKĄŚ MAŚC - W PONIEDZIAŁEK ODBIORE Z APTEKI. CO DO SKINOREN - LEKKO WYBARWIA CZERWONE KROPKI NIESTETY NIC POZA TYM.!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury jakieś
Większej bzdury w życiu nie przeczytałem, jak będziesz w aptece to poproś o ulotkę z Retin A i se poczytaj :) Może po prostu zazdrościsz, że komuś pomogło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retin
No mi krem Retin A przepisał dermatolog właśnie. Na ulotce nie ma słowa na temat nowotworów. W ogóle to słyszeliście kiedyś o leczeniu nowotworu kremem złuszczającym ? Bo ja nie. Ramiona wyleczyłem w dwa tygodnie, na razie jest super. Nogi też już prawie wyglądają normalnie. Zamierzam dokończyć drugie opakowanie i za jakiś czas napiszę czy pomogło na stałe czy nie. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkap2008vp.pl
WITAM, faktycznie macie racje. Ten dermatolog okazał się nienormalny - dla 5 miesięcznej córki przepisał leki ze sterydami TRAGEDIA. Dopiero po wizycie u innego specjalisty zaputałam się o ten Retin A i jak najbardziej wskazała mi stosowanie ale że podobno jest trudno dostępny dostałam zamiennik 26 zł tubka. A rano Pilarix mam używaż. Przepraszam ale uwierzyłam dla tego pierwszego WARIATA i chciałam się podzielić informacjami. Jutro zaczynam stosować tę maść. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroopekkkkkkk
piszcie co z tym retinem A czy pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli ktoś ma kłopoty z kupnem Retina A TO jego odpowiednik to LOCACID to dosłownie to samo i tańsze w dodatku. Około 26 zł ten sam skład. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkoo
a czy jedną i drugą maść można kupić bez recepty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na receptę
zarówno Retin A jaki i wszystkie jego odpowiedniki i inne podobnie silne leki są tylko na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×