Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kako

okropne wypryski na ramionach

Polecane posty

próbował ktos jeszcze tego Atredermu? piszcie bo mi jak narazie nic w wiekszym stopniu niepomogło ;( jedynie lokacid fajnie mi skórke złuszczył i kropki sa mniej widoczne. Ale cóż jak zwykle jestem pełen nadzieji jeśli chodzi o jakieś nowe srodki :P Może w końcu cos pomoze. Życze powodzenia i cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda86
cześć dziewczyny:) mam ten sam problem...:( niestety czerwone kropki mam to odkąd pamiętam ale prawdziwą walkę zaczęłam ok 2 lata temu. stosowałam już chyba wszystkiego ale muszę przyznać, że widzę znaczną poprawę choć nie ukrywam, że wytrwałość i systematyczność to podstawa!! otóż raz na dwa tygodnie odwiedzam solarium a latem opalam się na słoneczku bo zauważyłam, że od słońca schodzi w 99%, codziennie (najwyżej co dwa dni)- robię peeling z kawy - wcieram wytrwale, po tym balsam nivea (granatowy) a na zakropkowane miejsca czyli uda, pośladki i górna partia rąk (bo z dolnej już pozbyłam się tego całkowicie po roku walki!!:)) koniecznie maść z wit. A. poza tym codziennie łykam jedna tabletkę z wit. A. i starm się pić soki marchwiowe ze względu na karoten:) wyczytałam tutaj terapię moczem - brzmi okropnie ale co mi tam spróbuje- nie zaszkodzi a może pomoże- po soli np. nie widziałam, żadnej poprawy... niestety zimą kiedy jest mrozik kropki są widoczne znacznie bardziej:( dziewczyny wiem, że to jest dla was ogromny problem - dla mnie też ale nie popadajmy w paranoję- mój facet akceptuje mnie taką jaką jestem i wciąż powtarza mi jak bardzo mu się podobam - to mi pomaga... więc jeśli jakiś facet mówi wam coś innego to poprostu nie jest was wart!! powodzenia:) i więcej wiary w siebie- my mamy kropki a inni mają inne problemy więc główka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi2852
Czesć tez mam taki problem mam wypryski na plecach smaruje je co wieczór spirytusem troche pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkoo
a czy ten ATREDERM mozna kupic bez recepty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja farmaceuta
Atrederm zawiera retinoidy tak samo jak krem Retin A czy Locacid. Różni się tylko tym, że jest w płynie i mocniej wysusza skórę. Jest na receptę tak jak wszystkie środki tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccilllka
problemy z cera? nowosc na tradzik ...::: www.derminax.ocom.pl :::...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do HATIFNATKA , JAK DLUGO TO STOSOWALAS? I CZY PROBLEM NIE WROCIL PO ODSTAWIENIU ATREDERM??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do RETIN A , czy problem nie wrocił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do "od zawsze to mam" : tak, oczywiscie, po jakims czasie to wraca, ale jak widzisz, ze Twoje "ukochane" kropeczki pojawia sie tu i tam, to po prostu przecierasz plynem. ja stosuje go juz tylko od czasu do czasu, bo od kiedy pozbylam ich sie pierwszy raz (a mialam tego naprawde sporo) juz nie sa takie widoczne. przyznam, ze przecieram nim przedramiona sporadycznie. no ale najlepiej sprobuj sama. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do HATIFNATKA stosuje ten plyn (atrederm) od dwoch dni... i zobaczymy... a powiedz mi czy pozbyłaś się przebarwień? ale pewnie nie bo mowisz,że problem jest mniej widoczna ,czyli oznacza to ,że nie jest w pełni usunięty:( bardzo chciałabym żeby ramiona stały się gładki jak u osób bez tego problemu::: ale nie wiem czy to możliwe u osób z tą przypadłością...:( a tak na marginesie to stosowałam tez lubexyl (zużylam jedno opakowanie) i powiem szczerze ,że na przykład na udach krostki sie pootwieraly i oczyscily... ale przebarwienia pozostaly... ale i tak mysle, ze warto kupic... zreszta na przebarwienia nalezy uzyc innego spacyfiku... ale jakiego? to jest pytanie........... aha stosowalam PILARIX i powiem tak nie jest tani i nie jest skuteczny-wiec jak dla mnie nie warto. Mam prośbę zaglądaj tu częsciej...:) serdecznie pozdrawiam i dziękuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do "od zawsze to mam" (krótki pseudonim swoją drogą :) ): tak, owszem, przebarwienia trochę zostają, ale jak robi się ciepło i trochę słońce poświeci to jest dobrze. ja tam jestem bardzo zadowolona :) mi bardziej przeszkadzalo to, że krostki były jak u ropuszki :P dla mnie najważniejsze, że mam już gładkie łapki. zobaczysz- przebarwienia już są pikusie, w lecie się ich pozbędziesz. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do HATIFNATKA :) czym nawilżasz skórę...? bo nie chce pogorszyc... i czy uzywasz peelingu...? wiem, wiem znowu pytam:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
wiesz, tak sie zastanawiam bo RETEN polecał retin A i podkreslil ,ze nie ma sladu po rogowaceniu i ze nawet blizn nie ma... ciekawe (?????) ale swoja droga to naprawde wycofali ten specyfik z produkcji:( ale na razie zobaczymy atrederm:) na razie sie spisuje........:) zobaczymy efekt koncowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamjuzdosc
dołacze do was zakropkowanych widzę, że nie tylko ja mam ten problem, to mnie jakoś pociesza. Do tej pory przyzwyczaiłam sie do tego i po prostu z tym żyłam a nie walczyłam, i wogóle tego nie wyciskam nigdy dlatego może to znosze jakos. W krótkich bluzkach chodze bo co mam sie zakrywac jak sie opale to mam mniej tego. Ale w tym roku mój slub :( i przymierzam suknie i płakać mi sie chce jak widze siebie w pieknej sukni a ręce takie paskudne....dlatego przeczytałam ten topik i zabieram sie od dzisiaj za pilingi i nawilżanie i kupie sobie jakis krem z wit A....dobija mnie fakt że to jest nieuleczalne bo to jest paskude......a na twarzy równiez mam rumien taki smarowałam to dawniej przez jakies 3 lata - rózni lekarze w tym czasie i teraz jest lepiej prawie nie widac tylko jakby zarumienienie sie. Pozdrawiam was wszystkich musimy walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowysok
czesc, ja rowniez mam problem z rogowaceniem przymieszkowym chociaz w ciagu ostatnich 2 miesiecy zredukowalo sie ono o co najmniej 80 procent. Podziele sie z Wami moim sposobem ale nikomu GO NIE POLECAM, tzn mozna sie go podjac na wlasne ryzyko. Rogowacenie mam od urodzenia w ostrej formie. Od 2 miesiecy uzywam na przemian kapsulek z olejem ogorecznika i tranem. Nie wiem dokladnie jaka jest dawka tranu w tabletkach w kazdym razem zalecenie jest 1 dziennie. Biore co najmniej 3, 4 dziennie. U mnie drastyczna poprawa jednak, dawka ta chyba nie jest bezpieczna wiec nikomu nie polecam- w kazdym razie poprawa ogromna. Zamierzam rowniez kupic sobie balsam do ciala z kwasami gdyz wyczytalam na zagranicznym forum o b dobrych efektach. Bede informowac o postepach- mam nadzieje zlikwidowac to swinstwo do zera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mamjuzdosc Mam pytanie , czy ten rumień był duży, leczyałaś maściami, kremami na naczynka, czy jako rogowacenie mieszkowe - stosując leki na rogowacenie ....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do HATIFNATKA stosuje atrederm od 9 dni i widzę,ze cos dzieje sie z moja skora, tzn. taki przebieg jak opisano na ulotce, teraz jak smaruje to te chore miajsca sie czerwienia i pieka, a skora jest przesuszona... ale widac,ze skora reaguje, bardzo jestem ciekawa co bedzie za pare tygodni... I tak sie zastanawiam czy nie zacząc stosowac plynu juz tylko raz dziennie:))) a Ty stosowalas ten plyn 6 tygodni? Bo na opakowaniu jest zalecane od 6-14:)))))))))))))) pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla.
hej:) ja tez mam ten problem: kropki na nogach, ramionach i posladkach. mam juz naprawde dosc bo w zimie skora wyglada strasznie i jets bardzo szorstka. staram sie ja nawilzac i bylam tez u dermatologa ktory zapisal mi jakas masc ale ona nic nie pomogla. w lecie jest lepiej bo slonce sprawia ze na nogach nie ma sladu po krapkach ale na ramionach jest ich jeszcze troche... czasem chodze do solarium co tez pomaga ale wiadomo ze jest niezdrowe ;/ dzis zaczelam myc cialo plynem di higieny intymnej bo przeczytalam tu ze pomaga. oby! powodzenia i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retin
odpowiem na pytania: ten krem Retin A podobno wycofali ale mi się udało kupić, niektóre apteki mają jeszcze zapasy, jak nie ma Retinu to można wziąć odpowiednik np. Locacid nawrotu krostek nie ma pod warunkiem, że stosuję teraz profilaktycznie raz w tygodniu, do tego peeling i nawilżanie blizny poznikały w trakcie złuszczania się naskórka jak komuś nie pomaga Retin itp. to jest jeszcze Zorac żel, ale on jest silniejszy dermatolog po kontroli polecił mi jeszcze mikrodermabrazję na ramiona uda i pośladki, ale nie zrobiłem bo za drogo, po za tym skóra już wygląda dobrze i nie widzę potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
dzięki RETIN za odpowiedź...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mamjuzdosc ponownie Mam pytanie , czy ten rumień był duży, leczyałaś maściami, kremami na naczynka, czy jako rogowacenie mieszkowe - stosując leki na rogowacenie ....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do OD ZAWSZE TO MAM: ja używałam go raz dziennie - wieczorem, więc nie piekło mnie, a zaczerwienione było tylko może pierwsze dwa dni. jeśli Twoja skóra jest przesuszona to jak najbardziej ją nawilżaj zanim zacznie Ci schodzić. potem wszystko się unormuje. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do KROPKA: widocznie za dużo wcierasz. tego naprawdę wystarczy mało nasączyć na wacik. efekty i tak przyjdą, więc nie ma co się spieszyć :) możesz przestać na parę dni, to może skóra Ci nie zejdzie. smaruj delikatnym kremem do ciała. a potem wróć do przecierania rąk raz dziennie. pozdrawiam cieplutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjf4jtgj
Czy depilacja laserowa może zlikwidować rogowacenie? Bo logicznie myśląc usunie cebulki włosow. Czy kotś zrobił sobie zabiegi depilacji?I może cos poowedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"hatifnatka\" Gdy stosuje ten krem rano to wieczorem należy nawilżyc skóre? Oczywiście chodzi o Atrederm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
hej kropekkkk, stosuje atrederm od 3,5 tyg. i tak przez pierwszy tydzien a moze i dluzej stosowalam 2 razy dziennie, nie nawilzalam niczym i moze to źle. pozniej zaczęlam stosowac raz dziennie i nawilzajac juz (tak mozesz nawilzac ale moze lepiej rano a wieczorem atrederm- to w sumie kwestia wyboru) z czasem skora sie przesuszyla, teraz jest nadal jeszcze troszke czerwona, i schodzi-ale mysle, ze to normalne. W koncu ma sie utworzyc nowy naskorek. Na ramionach w sumie naskorek jest juz jakby nowy, gladki, ale nie chce zapeszac i poczekac tak jeszcze z 2,5 tygodnia. Bo podkreslam ,ze na ulotce jest napisane- stosowac od wlasnie 6 - 14 tyg. jak sie sprawdzi na ramionach to bede dzialac dalej.......... serdecznie pozdrawiam. aha powiem tak w pewnym czasie mialam rece czerwone jak rak- ale nie ma co sie bac:) wtedy zaprzestalam staosowania na 3 dni i tylko nawilzalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
KROPKU, OD ZAWSZE TO MAM ma racje. to kiedy będziesz używał Atredermu i nawilżającego kremu to Twój wybór. moim zdaniem najlepiej użyć kremu po umyciu ciała- wtedy krem wchłania sie najlepiej. więc jeśli myjesz się rano, to wcieraj krem rano a Atrederm wieczorem, lub na odwrót. i pamiętaj- zawsze możesz odstawić Atrederm na kilka dni jeśli chcesz dać skórze odpocząć. nie trzeba jej zamęczać, a przecież na efekty można poczekać. i tak są wg mnie szybkie (przynajmniej ja spodziewałam się, że będę długo pozbywać się tego badziewia, tymczasem efekty były już po kilku dniach). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×