Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kako

okropne wypryski na ramionach

Polecane posty

Gość martaikuba1
Witajcie, ja mam problemy ze skóra od zawsze. Mam atopowe zapalenie skóry. Używam od jakiegoś czasu preparatów Emolium. Są dostępne w aptece bez recepty. Znakomicie działają na swędzącą, suchą skórę. Nawilżają, i znakomicie łagodzą podrażnienia. Podpytajcie farmaceutę i wypróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
hej kropekkkkkkkk, co do przebarwień to jeszcze nic nie moge napisac- musze poczekac az skóra dojdzie do siebie, jak sie unormuje, tzn. zniknie calkowicie lekkie zaczerwienienie , itd. ale na pewno dam znac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exit110
niektóre z wymienionych tu przez Was objawów mogą być oznaką pasożytów w organizmie. Lekarze często leczą niewłaściwie bez rozpoznania przyczyny. poczytajcie o nużycy, lambliach. polecam stronę http://rozanski.wizytowka.pl/ i pasożyty.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij się w głowę exit
i nastepnym razem się zastanów zanim coś napiszesz, chyba masz pasożyty w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka23aaaaaaaaaa
hej, tez uzywam atredermu, ostatnio poniosło mnie i posmarowałam sobie na skórę przedramion , która już zeszła, co w efekcie przyniosloo nieziemski ból, czerwone ejest i zrobiła sie skorupa, ogólnie skóra mi schodzi, jest podrażniona i czerwona póki co nie ma szans na krótki rękaw :( ogolnie to nie wiem mam jakies mieszane uczucia, że mi to z niknie po tym, chce wierzyc, ze tak, bo to męczace to oczekiwanie, a widze jakie to czerwone i w ogóle, tak bym chciała żeby było już gładkie i jasne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka23aaaaaaaaaa
smaruje oliwką teraz johnson&johnson a ogólnie balsamuję... polecciłabym jeszcze maść z wit E! trzymajmy kciuki! komuś to zesżło po atredermie? i nie było nawrotu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do kropeczka 23.............. sluchaj ja tez chyba troche przesadzilam i skora tez byla czerwona ale jest lepiej, tez sie balam (i nadal boje,ze nie zejdzie czerwone zabarwienie) bo z poczatku bylam przekanana ale teraz nie tak bardzo. napisze co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka23aaaaaaaaaa
serio nie da sie? piszcie o jakichś swoich sposobach, poki co na tapecie jest ATREDERM, komus po tym calkiem zeszlo? albo po czyms innym? lato sie zbliza litości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
atrederm jest moim zdaniem skuteczny, bo naprwdę mam gładkie ramiona......... a ja mam to od urodzenia. tylko trochę te miejsca są różowe, po kapieli. Wiec to trochę mnie niepokoi. ale skuteczność jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
no widzisz! mówiłam! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
ja powiem tak- w sprawie tych przebarwień- w trakcie zimy Atrederm użyłam raptem kilka razy. skóra po początkowym częstym używaniu potem już nie potrzebuje codziennego używania atredermu. jedynie jak widać, że kropeczki wracają to można znowu kilka razy przetrzeć łapki. a czerwone kropki też schodzą, a zwłaszcza jak mówiłam w lecie jak troche słońce poświeci. ale nawet jak komuś będzie widać kropki, to moim zdaniem połowa sukcesu, że łapki nie są chropowate jak u ropuchy! (albo ropucha..) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do hatifnatka :) wiesz co, nie mam na mysli przebarwien w postaci czerwonych kropek, ja mam taki rozowy koloryt w miejscach zastosowania, czyli prawie cały zewnetrzny obszar ramion ..............:( i to mnie martwi, to najbardziej uwidacznia sie po kapieli. Obawiam sie, ze to moze nie zniknac- po prostu moze przedobrzylam (niestety):( a przeciez od dobrych 2 tyg. nie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZerwony
Witam. Wczoraj byłem u dermatologa a jestem chłopakiem i stwierdził ze mam ten sam problem co wy... tylko że gorzej.. bo oprócz ciała mam również krostki na twarzy a co za tym idzie całe czerwone poliki... i to non stop czasami większe czasami mniejsze... ale to strasznie przeszkadza... a jak tam u Was?? Macie cos podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
witam, wydaję mi się,że już jest lepiej z tym zaczerwienieniem......... ale będę obserwować dalej, teraz biorę się za łydki:) zobaczymy jak z nimi atrederm sobie poradzi (?) a jak u Ciebie hatifnatka łydki i uda? stosujesz kurację na nogi? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do od zawsze to mam: a masz takie czerwone kropy na nogach, że nie ma szans założyć w lecie krótkiej spódnicy? ja tak mam.... właśnie skończył mi się atrederm i muszę iść do lekarza, bo właśnie chciałam go wypróbować na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do hatifnatka, dokładnie wyraziste czerwone kropki makabra... i zaczynam na lydkach stosowac, tzn.od kolan w dol, juz ok. tygodnia ale juz tylko raz dziennie, zeby nie bylo tych czerwonych plam jak na ramionach... sluchaj a doradzisz mi cos z tym lekkim zaczerwienieniem po kuracji na ramionach... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do wiadomo kogo.. :D ;D wiesz co... ja tak miałam na samym początku, ale potem przy myciu się omijałam te miejsca i nie myłam ich gąbką (żeby nie podrażnić) tylko samą ręką. potem jak już nie stosowałam często Atredermu bo nie było takiej potrzeby, to już normalnie. ale nie ma co się dziwić- skóra jest podrażniona i rożnie reaguje. cała filozofia polega na tym, żeby od razu jej nie przemęczać i zacząć kurację łagodnie a nie na hura. no i oczywiście łagodny krem. ja używałam neutrogeny, która bardzo dobrze działała na moją skórę i podrażnienia. możesz nawet używać kremu nawilżającego do twarzy. byle nie za ciężkie, tłuste balsamy. powodzenia! i ja nogi też zacznę niedługo szkolić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona musztarda
A słyszeliście o peelingu glikolowym? Ja mam ten sam problem, o którym piszecie, mam to na ramionach od roku i nie chcą zniknąć. Peeling glikolowy bodajże pomaga, może ktoś z was próbował już tego wynalazku ? Mam zamiar to zrobić ale jestem ciekawa czy może ktoś robił taki peeling ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzaaaaaaaaa
powiem wam cos co moze w 1 momencie was obrzydzi ale tez mam takie i nie wiedzialam co zrobic ale dostalam rade od babci wieczorem namaczam wacik w swoich siuskach :) i przez kilka dni przecieram 3 dni i od razu jest lepiej wraca wlasciwe ph :) mysle ze jesli komus zalezy na ramionach to sie przelamie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka23aaaaaaaaaa
atrederm działa, używałam jakiś czas , ręce mi się wygładziły teraz now posmarowalam skora mi lekko schodzi jest czerwona ale pewnie wroci do normy za jakis czas, pozniej ostro nawilzam i opale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuda1234
hej...czytam Was sobie bo mam ten sam probelm, rok temu urodzilam dzieci i od tego czasu to juz w ogole jest masakra, kiedys ten problem jakos mimo ze nigdy nie mialam super gladkich ramion mi nie przeszkadzal wcale a teraz?? najgorzej bylo po ciazy...masakra nie dalo sie wyjsc w krotkim teraz tez jest brzydko, wczoraj robilam pilnig z soli i smarowalam alantanem plusem dzis rano tez smarowalam, i kupilam zel do higieny intymnej z kory debu i bede myc moze bedzie lepiej, i czytam Was dalej wczesniej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
witam Was, do kropka - mialam dac znac co z tymi przebarwieniami, wiec tak w sumie sa ale nie tak bardzo widoczne- a uwierz jestem wymagająca- to wszystko pewnie zalezy od roznch rzeczy, pewnie tez od wczesniejszego wyciskania... trzeba sobie pomagac preparatami na przebarwienia... ale tutaj juz nie doradze bo zadnego nie testowalam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do od zawsze to mam: a jak tam Twoje kropki na nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
do hatifnatka... jakis czas temu skonczyl mi sie atrederm, wiec muszę się za opatrzyc... ale wydaję mi się że skóra się wygładza- ale myślę też, że przebarwienia będą bardziej widoczne... a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze to mam
tzn. zaopatrzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
do od zawsze to mam: właśnie dziś zaczęłam bo też musiałam iść po receptę. no.. zobaczymy.. może właśnie będą chociaż trochę bledsze te kropy?... bo z takimi to nie ma co się pokazywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RED_DOTS
Czesc wszystkim. Mam 17 lat. Tak jak Wy mam czerwone kropki ;) . Przede wszystkim na ramionach na tricepsach, na łopatkach, z tyłu w okolicy talii, troche na klatce piersiowej, na udach i ostatnio tez na przedramionach. Zaczelo sie chyba 2 lata temu, jak mialem lat 15. Czlowiek by chcial zalozyc t-shirt a tu KLOPS. Nie mam pojecia co to jest. Szukalem w internecie. Bylem u kilku dermatologow. Jeden powiedzial, ze to zapalenie mieszka wlosowego, inny, ze rogowacenie naskorka, inny ze wypryski lub wysypka, a inny, ze to tradzik mlodzienczy. Oczywiscie poza ta "bardzo profesjonalna" diagnoza dostalem recepty na peeelno roznych masci. Wszystkie z nich wyprobowalem i nic. Na forach inernetowych szukalem i wszystko co znalazlem dalo podobny rezultat. Rozne masci, tabletki, mydlo siarkowe albo mydlo Protex oraz rozne plyny do wcierania w skore. Tak wiec ciesze sie ze moge dolaczyc do Waszej wspolnoty zakropkowanych ;) . Probujcie wszystkiego tak jak ja i wymieniajmy sie spostrzezeniami. Mam nadzieje, ze wspolnymi silamy poradzimy sobie z tym czerwonym czyms ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRS
Do -jjf4jtgj- (na 13-stej stronie) widze ze myślisz tymi samymi kategoriami-bo wszyscy inni sie łudzą ze jakiekolwiek smarowidła im pomogą.Wyczytałem na forum z 2006 roku- http://forum.gejowo.pl/viewtopic.php?t=2729-ze byc moze usuniecie włosa na stałe jest kluczem do sukcesu-tylko ze jestem facetem i głupio mi experymentowac i depilowac sobie np. uda -co by sobie o mnie lekarz pomyślał (co innego kobieta) .Gdybym miał pewnośc ......kurcze ze jeszcze nikt tego nie wypróbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×