Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kako

okropne wypryski na ramionach

Polecane posty

słuchajcie, a czy wykonanie tatuażu przy takich problemach skórynych to zły pomysł? :/ jestem umówiona już do tatuażysty na wtorek, ale nie wiem czy zapalenie mieszków włosowych (u mnie- wypryski na plecach, tatuaż- na ramieniu) to nie jest przeciwskazanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko i wyłącznie rogowacenie na ramionach a rok temu już na przedramieniach. A obecnie na udach i łydkach. Tobie też może się przemieścić i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, narazie nie widze większych efektów. Ale wydaję mi się że to zaczeło się łuszcyć taj jakby ścierać i schnać. Poczekam jeszcze do końca zużycia maści wtedy napisze i pojde raz jeszcze do tej Pani dermatolog. Możliwe że trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
Witam! Kropek a u Ciebie co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja walcze dalej ostatnio dorwałem jakąs silna maść na swędzenie bo miłem jakies zapalenie i posmarowałem sobie ramiona i krostki znikneły tylko jeszcze te przebarwienia ;/ a poza tym to dieta bezbiałkowa .Prubuje wszystkiego tylko żeby to ciulstwo zeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka dieta
na diecie bezbiałkowej długo nie pociągniesz, ciekawi mnie jakim cudem udaje ci się odżywiać tylko węglowodanami i tłuszczami ? co jesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że po spożyciu czekolady (nawet w małych ilościach) stan zapalny się nasila. czego jeszcze powinnam unikać, żeby nawroty się nie powtarzały? i co takiego jest w czekoladzie, że tak fatalnie działa na skórę :( poradźcie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
hej hej jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to nie chodzi o diete bezbiałkową tylko żeby nie przeginać, żebyś bardziej zwracał uwagę na nabiał i nie wypijał dziennie litra mleka i 3 kefirów, a co do czekolady to tez sie z tym zgadzam, znaczy bardziej moja mama zauwazyła to kiedy byłam mala,ale ja właściwie nie widze róznicy.. tez mam te piękne kropeczki i walcze z nimi albo i nie na kilka sposobów kiedys używalam solcokerasal, ale ze byl drogi przeżuciłam sie na maść robioną w aptece, jest w niej tylko wit A, E i mocznik, mozna ja mieć bez recepty, ale na recepte kosztuje 5 zł, tylko ze jest strasznie tłusta, używam jej na noc bo na dzien raczej sie nie da, a jak potrzebowałam bardzo gładkich ramion albo twarzy to smarowałam sie grubą warstwą, przykładałam hustki, owijałam bandażem i szłam tak spać oczywiście peelingi solą i innymi cudami, lepsza jest wtedy sól z apteki, jakaś taka z uzdrowisk. też dobrze jest zatrudnić kogoś do pomocy, ja \\\"wykorzystuje\\\" wspołlokatorkę, tarcie ramion solą daje pewien dyskomfort a ona go nie czuje wiec pastwi sie nade mną dłużej...czasem chodzę też na peelingi do kosmetyczki pomaga mi też maseczka z avocado, trzeba mieć już dość miękkie avocado i oliwe z oliwek, należy zrobic z tego jednolitą mase (utrzeć albo blenderem) i nakładać gdzie się chce, siedzieć z tym około 15 minut, może troche szczypać, a potem duża warstwa jakiegoś kremu, lekarze, jak już niektórzy pisali mowią o słońcu, zatem jak bedzie ciepło to nie nosimy bluz z kapturem tylko krótki rekaw..no a teraz na zime to chyba tylko solarim albo wakcje w ciepłych krajach nie wiem też czy to przypadek ale w wydawało mi sie czasem ze pomaga mi seks, może to było wszystko razem np słońce, morze i seks, a może coś w tym jest:) pozdrawiam wszystkich kropkowanych i nie przejmujcie się tym tak, wiecie że łuszczyca atakuje bardziej jak sie nią denerwujemy, moze tu tez tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkoo
heyy wszystkiego najj zakropkowani ;) mam prośbę a mianowicie wybieram sie do dermatologa, żeby wypisał mi receptę na ten retin a mogłabym dowiedzieć się ile to ma mg?? i czy faktycznie pomogło RETIN? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retin
Hej, pomogło, potem jest sucha skóra, trzeba stosować na zmianę z balsamem nawilżającym. Na razie nie ma śladu po rogowaceniu, stosuję teraz profilaktycznie raz na tydzień. Retin - A krem 0,5 mg/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkoo
dzięki wielkieeee RETIN!!!....hm... znacie może jakiegoś dermatologa taniego w warszawie bo chce tylko receptę na ten retin, a niestety muszę iść prywatnie bo nie mam książeczki ubezpieczeniowej...mam jeszcze takie pytanko. Blizny żadne Ci nie zostały, bo ja to wyciskałam i mam blizny, nie wiem jak Ty, ale mnie to strasznie drażniłło i to cisnęłam ;/i to okropnie wygląda obawiam się. że całkowicie to mi nie zejdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczas
mam to poprostu wszędze na pośladkach na recach i to strasznie swedzi co robic pomuzcie ok odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retin jeżeli to prawda ze ci to zeszło to jesteś jedną z niewielu osób na tym forum które sie z tego wyleczyło. Przynajmiej narazie ,zastanawiam sie czy niewypróbowac tego retinu na sobie Życze wszystkim zakropkowanym dużo cierpliwości w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retin
Zeszło, zeszło, ale fotek nie wkleję. Blizny po wyciskaniu tez zeszły, tzn na początku było gorzej, bo te blizny się złuszczały i ze środka wychodziły takie czopki białe, które zatykały, a potem sie wszystko ładnie goiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiek
siema widocznie na Ciebie dziala RETIN, ale nie musi zadzialac na kogos innego. Ja np jestem zadowolony ze Skinorenu. Poczatkowo jak go kupywalem byl na recepte, a teraz nie xD I jeszcze bylem 2 razy na solarium jutro 3 raz i zamierzam dalej chodzic, poniewaz na mnie dziala, z ramion w porownaniu do poczatku to prawie juz nic nie widac :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka22
witam mam ten sam problem tzn krostki na ramionach i udach i do tego jeszcze całe plecy tym małym cholerstwem zsypane. Mozecie polecić jakiś krem lub coś w tym stylu bo nie chce mi się latać po całym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRS
czy ktoś próbował moze usuniecia włosów ?(takiego laserowego wraz z cebulkami na stałe) bo te maści to o kant dupy można sobie rozbic-12 lat z tym walcze i nic-zwykłe zarabianie szmalu przez firmy produkujace je,a efekt zerowy,lekarze tez chrzanią ze to mija z wiekiem-na moim przykladzie mozna powiedziec ze to zwykłe podtrzymywanie na duchu(32 lata) albo moze ktos bral izotek na to schorzenie i pomoglo?bo nie widze innego wyjscia (jedynym sposobem jest slonce albo solarium,lecz na krótka metę-bo pózniej nastepuje pogorszenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczołem stosować lokacid- ten lek o tym samym składzie co retin a po jakim czasie moge spodziewać sie efektów czyli złuszczania naskórka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCIK
HEJ DZIEWCZYNY! JA TEZ MAM PROBLEM Z TYMI OKRPOPNYMI KROSTAMI NA RAMIONACH.WYGLADA TO OKROPNIE I WSTYDZE SIE NAWET ZALOZYC BLUZKE NA RAMIACZKACH.DO DERMATOLOGA CHODZE JUZ KILKA LAT BO MAM PROBLEM ROWNIEZ Z TRADZIKIEM NA TWAZRY MIMO ZE MAM JUZ 24 LATA.OD 3 MIESIECY BIORE ANTYBIOTYK TETRALYSAL I DODATKOWO STOSUJE MASCIE Z ANTYBIOTYKIEM.TROCHE POMOGLO BO TE WYPRYSKI NA RAMIONACH SIE ZAGOILY I ZOSTALY TYLKO CZERWONE PUNKCIKI.NIE ZALAMUJCIE SIE! POTRZEBA CIERPLIWOSCI ZEBY SIE Z TYM UPORAC! ZYCZE WAM ABYSCIE DALY RADE! CHCESZ ODKRYC TAJEMNICE PIEKNA OTO COS CO MOZE CI W TYM POMOC! htpp://zlotemysli.pl/anucik,1/kobieta/piekna/jest.htmJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mi locasid i retin a nie pomogł :( zrobiły mi się od tego strupy - mimio używania co kilka dni. Ani jedna kropka nie zeszła - ja chyba się poddaję.........................:( może faktycznie pozbyć się wlosów. Jezeli to prawda to z chęcią :)\\Pozdrawiam wszystkich zakropkowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakropka
witam zakropkowanych !podobnie jak Wy spieram sie z tym problemem od wielu lat :(a wlasciwie to od kiedy pamietam mialam to swinstwo i rozumiem Was doskonale..ale do zeczy..bylam juz u wielu dermatologow i stosowalam wiele masci kremow itp.aktualnie mieszkam we Francji wiec i tu odwiedzilam pania dermatolog .Diagnoza byla prosta...to gowno jest genetyczne!kobieta rozebrala sie przymnie i pokazale ze ma na swoim ciele dokladnie to samo i nie koniecznie musi byc to "odziedziczone" po mamie czy tacie wiec staram sie z tym jakos zyc choc nie jest to latwe:(radze Wam kochane zrobic to samo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko do Was ? Czyrogowacenie mieszkowe na twarzy objawiac się może czerwonymi policzkami ....??? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ale niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. tylko, gdyby szerzej o tym ; bo nie wiem czy moja córka lat 11 ma rozszerzone naczynka , bo przebywała długo na wietrze w górach , czy rumień ma od rogowacenia, które stwierdził dermatolog - ale NIE OKREŚLIŁ JEDNOZNACZNIE CZY TO OD TEGO ROGOWACENIA (ale tak ten rumień by sie uwydatnił tuż po powrocie ? ...... nurtuję się już z tym pytaniem i nie wiem co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatifnatka
cześć wszystkim. pierwszy raz jak weszła na forum bo również miałam ten problem, to się załamałam, bo większość głosów było takich, że nie da się z tym nic zrobić. ale mimo wszystko poszłam do dermatologa a wizyta trwała minutę- lekarz popatrzył na ręce, wypisał receptę i tyle. przepisał mi płyn przeciwtrądzikowy stosowany również na łuszczycę. po tygodniu nie mogłam uwierzyć w efekty!! a przepisał mi mianowicie ATREDERM. tylko UWAGA! jeśli będziecie zaczynali stosowanie, to nie przecholujcie z przecieraniem rąk- raz delikatnie przetarcie wacikiem nasączonym płynem wystarczy. kilkukrotne i mocne przecieranie przedramion może spowodować schodzenie skóry prawie jak po opalaniu.. co prawda nie jest to groźne, ale nieładnie wygląda. płyn kosztuje około 16 zł, więc jest stosunkowo tani, nie jak kremy, które używałam dotychczas, które tylko w małym stopniu i na krótko pomagały. GORĄCO POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×