Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Go艣膰 Julka88
Agnessss19_88.... Dzieki bardzo mi pomglas i podnioslas na duchu. Pozdrawiam i caluje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Iglo
ja przyty艂am troszkeczke :) wyniki sa ok :) cycki mi uros艂y o rozmiar :) troche gorsza przemiana materii.. a co do skuteczno艣ci w antykoncepcji to nie wiem.. bo i tak uzywam prezerwatyw jako ze moj chlopak jest chory.. i to tak dla zabezpieczenia przed zara偶eniem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gu艣艣艣ka
hej Dziewczyny! Mam takie pytanko-sporo sie naczytalam o tych tabletkach na tym forum i szczerze mowiac niektore opinie mnie troche wystraszyly... Biore juz drugie opadkowanie Novynette,przytylam okolo 1,5 kg ale nie wiem czy to do tabletek,nie mialam zadnego bolu piersi,tylko plamienia w trakcie 1 opakowania i co jest najgorsze prawie wogole ochoty na jakiekolwiek zblizenia ;( Powiedzcie mi prosze czy to mija przy ktoryms opakowaniu,czy miala ktoras z Was podobny problem???Bo w sumie po co mi takie tabletki,po ktorych wogole nie mam ochoty a moje libido maleje do 0 ;( POZDRAWIAM BUZKA;*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ena20
ile kosztuj膮 novynette

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julka88
ena20... ja ostatnio placilam 27 za novynette.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julka88
czesc dziewczyny. niedawno skonczylam brac pierwsze opakowannie novinette i okres dostalam 3 dni po skonczeniu opakowania a moj okres jest znacznie mniej obfity niz dotychczas czy to normalne?? prosze niech ktoras z was sie wypowie. Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gu艣艣艣ka
do Julka88: z tego,co mi wiadomo to normalne :) pozdrawiam ps.ponawiam pytanie postawione wy偶ej przeze mnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julka88
Gu艣艣艣ka........ to Cie pociesze bo mam takie same objawy jak ty mimo ze dopiero pierwsze opakowanie bralam i zaczynam drugie.Widocznie to normalne. Serdecznie Cie pozdrawiam i dzia za odpowiedz>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gu艣艣艣ka -->Ja jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania (14 tabletka) wiec pewnie za du偶o ci nie pomoge:( Moge jedynie powiedzie膰, 偶e od kilku dni odczuwam b贸l w piersiach (ch艂opak m贸wi ze troszke mi uros艂y:) ), libido raczej wzros艂o, a co do wagi to nie zauwa偶y艂am narazie 偶eby sie zmini艂a (mo偶e troszke wiekszy apetyt:( ). Jest natomiast inna rzecz, kt贸ra mnie niepokoji: podczas stosunku odczuwam pieczenie, tak jakbym mia艂a jak膮艣 艣wie偶膮 ran臋 w 艣rodku:( Nie wiem czy to przez tabletki ale troche mnie to martwi, boje sie 偶e to jakas infekcja:( Mo偶e kt贸ra艣 z was tez tak mia艂a i poradzi mi co zrobic? Bo inasczej to musz臋 chyba z艂o偶yc nieoczekiwan膮 wizyt臋 pani ginekolog:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gu艣艣艣ka
Julka88 miejmy nadziej臋,偶e te niedogodno艣ci kiedy艣 ust膮pi膮 :D S艂ysza艂am,偶臋 r贸偶ne rzeczy mog膮 si臋 dzia膰 a偶 do sko艅czenia 3 opakowania i tego si臋 b臋d臋 trzyma膰.A czujesz si臋 te偶 spuchni臋ta?Ja to normalnie jakbym mnie kto艣 napompowa艂 ale podobno to tez normalne bo tabletki zatrzymuj膮 wod臋 w organizmie - weka偶dym razie mam zamiar spyta膰 gina czy to normalne jak b臋d臋 po nast. opakowanie i mo偶e zmieni mi na inne tabsy;) Agnesss 19_88 nie przejmuj sie b贸lem w piersiach ani tym,偶e masz zwi臋kszony apetyt:)Z tego,co wiem to normalne,zreszt膮 sama mia艂am takie objawy w trakcie pierwszego opakowania a do tego te plamienia :(Co do drugiej cz臋艣ci pytania niestety nie potrafi臋 Ci pom贸c bo... wszystko jeszcze przede mn膮 :D Nie mia艂am okazji wypr贸bowa膰 z moim facetem dzia艂ania pigu艂ek ale pewnie nied艂ugo si臋 to stanie hihihi :) pozdrawiam serdecznie A.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 candy123
hej dziewczynki, ja zazywam novynette juz drugi miesiac ale nie powiem zebym byla bardzo zadowolona...ostatnio miewam bole glowy i to codziennei, nawet proszki nie pomagaja. poza tym jest mi troche niedobrze zwlaszcza po jedzeniu. No i wyraznie zmniejszyla mi sie ochota na baraszkowanie, malo tego nawet calowac mi sie nie chce..nie wiem czy to przejdzie i czy czasem nie zmienic tych tabletek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Asya
Jestem w po艂owie trzeciego opakowania i na szcz臋艣cie nic z podobnych rzeczy nie pojawi艂o si臋 u mnie. Candy, warto skontaktowa膰 si臋 z ginem, nie warto cierpie膰 :) Buziaki dla wszystkich novynettek :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 candy123
no wlasnie problem w tym ze wykupilam 2 opakowania na raz..buuu :'( jak mi to nie przejdzie to bede sie musiala pomeczyc jescze 2 miesiace :/ poza tym cos mi sie cera pogorszyla (po tabletkach powinna sie chyba poprwaic) no ale to wszystko mozna zdzierzyc, jedno mnie tylko denerwuje- ze sie taka oziebla dla mojego faceta zrobilam.:( nie mam ochoty sie z nim nawet calowac,przytulac do niego.nic :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Asya
To od艂贸偶 te pigu艂ki, a tabletki odsprzedaj komu艣. Na forum ch臋tni na pewno si臋 znajd膮 :) Nie ma powodu dla kt贸rego mia艂aby艣 si臋 m臋czy膰 :) Buziaki :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niooona
Mozecie mi powiedziec!! Jesli zaczelam brac tabletki wezme wszystkie 21 pozniej zrobie 7 dni przerwy czy w te dni jestem zabezpieczona?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
mam pytanie... Tabletki Novynette przepisa艂a mi moja ginekolog, zacz臋艂am bra膰 drugie opakowanie .. Po pierwszym zero skutk贸w ubocznych.. ale gdy po 7 dniowej przerwie zacz臋艂am bra膰 drugie opakowanie strasznie boli mnie brzuch. Nie jestem pewna czy akurat tabletki sa tego przyczyn膮, b贸l jest nieustaj膮cy mia艂am szereg bada膰 takich jak usg, badanie krwi moczu i wszytko w porz膮dku... Wiec czy to mo偶e by膰 wina tabletek ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mrlenka
Witam wszystkie Dziewczyny:) Bior臋 Novynette 2 miesia膰 i jak na razie jest wszystko w porz膮dku.Co prawda podczas 1-go opakowania tabs贸w mia艂am plamienia, ale przy 2-im wszystko si臋 unormowa艂o:) Co do ich skutecznos膰i, to jeszcze nie wiem. W czasie stosowania 2-go opakowania troch臋 poszala艂am z moim ch艂opakiem i teraz z ut臋sknieniem czekam na okres. Na pocz膮tku mia艂am schiza czy wszystko jest oki, ale m贸j facet podtrzymuje mnie na duchu. Du偶o si臋 tu naczyta艂am o skuteczno艣ci tych tabs贸w, ale ka偶dy musi sam si臋 do nich przekona膰. Jak narazie czekam na okresik... Pozdr贸wki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Rouvela
Ja zazywam Novynette od 1,5 roku i nie odczuwam zadnej roznicy miedzy przed i po. Nie przytylam ani grama ( a nawet schudlam ;) , piersi ani nic innego mi nie uroslo, samopoczucie mam dobre, nigdy nie mialam plamien. Rowniez ochota na seks mi nie przeszla ;) Jak dla mnie ideal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzius
ja biore rok juz novynettki i jestem zadowolona z nich niemialamm nigdy zadnych skutkow ubocznych i wogle sa git nieraz balam sie ze moge byc w ciazy i nic teraz kolejna proba :P ale mysle ze znowu okaza sie niezastapione jak to zawsze bywalo ale tak na marginesie tabsy to nalog trudno odstawic jak juz sie zaczelo tylko ze ja jeszcze boje sie je przetestowac do konca czyli zeby moj ukochany skonczyl w srodku ale chce sprobowac wtedy bylo by super

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 偶anca 16
czesc ;) dzis wezme 10 tabetke ... juz 3 dni teu powinien mi sie skoczyc okres ... a ja dalej mam plamienia ... ale one nie sa krwistetylko brazowe ... :( napiszcie cy ktoras z was juz tak miala ... czy to normalne czy powinnam sie zglosic do lekarza.... ;) pozdrawiam ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzius
przez pierwsze 3 opakowania moga byc plamienia ja tez je mialam to jest zupeelnie normalne to reakcja organizmu bo to przeciez hormony....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Asya
Hey dziewczyny :) Carolashow: je艣li wykluczy艂a艣 wszystkie inne mo偶liwo艣ci to warto skonsultowa膰 si臋 z ginekologiem. To na pewno nie zaszkodzi, a jest szansa, 偶e pomo偶e :) 呕anca 16: przy pierwszym opakowaniu mia艂am wra偶enie, 偶e m贸j okres trwa艂 ca艂y miesi膮c. Na szcz臋艣cie po przerwie nie by艂o 艣ladu po plamieniach :) Przyjemno艣ci wszystkim 偶ycz臋 :* ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aisza19888888
ziewczynypowiedzcie mi jedno bo zcazelam brac tabletki w 5 dniu i teraz nie wiem przez jaki okres mamy sie jeszce dodatkowo zabezpieczac w ulotce pisze ze trzeba ale nie pisze ile? przez cale opakowanie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Asya
aisza19888888: wydaje mi si臋 偶e tydzie艅 przynajmniej, ale jak kt贸ra uwa偶a - wiem 偶e niekt贸re dziewczyny przez ca艂e pierwsze opakowanie zabezpiecza艂y si臋 dodatkowo. Ja na przyk艂ad od pierwszej tabletki nie zabezpiecza艂am si臋 dodatkowo wcale. I w ci膮偶臋 nie zasz艂am :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
Cze艣膰, Mam pytanie, mianowicie jestem w czasie brania drugiego opakowania tabletek, jestem po 10 tabletce i wyst膮pi艂o u mnie krwawienie takie jak okres i czuje sie tak jak podczas miesi膮czki, w tym czasie r贸wnie偶 bra艂am antybiotyki czy to mo偶e miec wp艂yw? i czy to normalne z tym krwawieniem ? Prosz臋 o odpowiedz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Necia1765
Dziewczyny mam pytanie:Lekarz przepisal mi Novynetki i mam zaczac brac w pierwszy dzien okresu??(To moje pierwsze opakowanie)wiec wole zapytac:) I jeszcze jedno: Czy jesli biore te tabletki to mozna normalnie pic alkohol np.na imprezkach lub innych okazjach? Pozdrawiam goraco:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 carolashow
Necia1765 odpowiedz Zgadza si臋 w pierwszym dniu okresu! wszytko jest na ulotce !!!!!!!!!! Pic mo偶na normalnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Necia1765
Dziekuje za odpowiedz "Carolashow" Milego dnia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Necia1765
Witajcie:) Mam jeszcze jedno pytanko,czy ktoras z was ma ulotke od novynettek??Bo w moim opakowaniu nie bylo:/ Niewiem czy grzebali tam w tej aptece czy co:) pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×