Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość Maluteńkaa
ja tabletki nieraz bralam z 4 godzinnym poslizgiem i jak widac jest ok.. :):) Dzieki wielkie :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
ah szczerze trudno powiedzieć !! najlepsza byłaby konsultacja lekarza Z testami to różnie bywa tak naprawdę. a ten śluz bywa ja też mam różne takie objawy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Maluteńkaa no więc wszytko ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
carolashow tak zapytam... dlugo bierzesz tabletki ??? Dzięki Wielkiiee:):) buziiaaa dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
wiecie może jak liczyć dni niepłodne? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze nie wpsolzylam uprawialam peeting ale przewrazliwiona jestem..kolezanka mowi ze jest jedna bycza kreska i nie mam sie co martwic i ze paniukje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Maluteńkaa jestem w trakcie 7 opakowania a dni płodne to mniej więcej liczy się od pierwszego dnia okresu 14 dni i wtedy jakieś 5 dni to właśnie dni płodne Dobrze jest to wyjaśnione na stornach internetowych !! lecz podczas brania tabletek nie ma dni płodnych więc nie da sie ich zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
carolashow Dzieki poraz kolejny.. ja uciekam juz :):) ;*;* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lga
To moje pierwsze opakowanie novynette dzis wziełam 10 tabletke przy 3 kochałam sie bez zabezpieczenia.. Ale mam problem okres skonczył mi sie po 4 dniach przy czym do dzis mam delikatne krwawienie bardzo bardzo malutkie ale jest i obawiam sie bo gdyby to krwawienie nazwc okresem toten trwa juz 10 dni nigdy tak nie miałam ale tez nigdy wczesniej nie brałamtabletek. Moja ginekolog wie chyba mniej odemnie wiec nawet nie mam po co sie jej pytac dlatego prossze was forumowiczki o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
Maluteńkaa: myslze, ze o zmiane godziny przyjmowania tabletek nie musisz pytac bototwoja indywidualna sprawa o jakiej porze przyjmujesz ale wydaje mi sie, ze zaczynajac kolejne opakowanie tabsow mozesz zmienic godzine ich zazywania. Proponowalabym nie jakos drastycznie pozniej odtej poprzedniej godziny bo nie wiem czy nie zmniejszy sie skutecznosc ale tego juz nie wiem. ah: nie martw sie ja tez mam taki brazowy sluz i specjalnie sie tym nie przejelam ale mozelepiej idzdo lekarza on Ci najlepiej powie czemu tak sie dzieje 0lga: moim zdaniem nie ma sie co bac.Przy braniu tableket a zwlaszcza podczas pierwszego opakowania moga pojawic sie rozne takie dziwne rzeczy plamki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
biedrona_007 tzn chodzilo mi oto ze zapytam lekarza jaka moze byc roznica w czasie, o ile godzin mniej wiecej moge przesunac sobie branie tabsow, ale do lekarza pojde dopiero w piatek a drugie opakowanie zaczelam wlasnie dzisiaj i przesunelam sobie o 1,5 godz.. z 16;20 na 18:00 .... podobno lepiej jak sie bierze poznym popoludniem... :):) pozdro!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
Maluteńkaa: o 1,5h to spokojnie mozesz przesunac bez obaw. powinnas brac mniej wiecej o tej samej porze nie musisz co do minuty lykac. Mysle, ze ten czas nie robi wielkiej roznicy. Badz spokojna bedziesz napewno zabespieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata0011
spokojnie Olga, to jest normalne przy pierwszym opakowaniu tabletek. zmien ginekologa - powinien byl Cie o tym poinformowac. wkazdym razie nie amsz sie czym martwic, takie krwawienie jest normalne, moze trwac nawet caly miesiac, ale z czasem ci to minie!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
Dziewczynki powiedzcie mi .. czy migrena podczas drugiego opakowania to normalne? czy wy też tak macie?? mam bole glowy i jestem taka senna... nigdy wczesniej tak nie mialam... pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
jutro ide do lekarza wiec sie wypytam wszystkiego.. ale chyba pojde poraz ostatni bo moj lekarz nie jest zbyt mily ;/ choć sie uśmiecha i byl delikatny to przy pierwszej wizycie nie pytal mnie o nic za bardzo.. zapytal czy wiem jak mam brac tabletki, zapytal okres,tzn kiedy dostalam ... nie mowil jakie objawy mogą wystepowac podczas brania tabletek... wydaje mi sie ze ja za duzo od niego nie wymagam.. ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Maluteńkaa Miałam tak samo ;) migrena to coś normalnego...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Maluteńkaa Co do wymagań lekarza :) to w sumie tak jest lekarz pyta o okres i w sumie resztę należy pytać... Moja Pani doktor wszytko mi mówiła ale i tak zawsze coś się musiałam zapytać :) więc może po prostu PYTAJ !! ciężko trafić na dobrego dla nas lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lga
agata0011 DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
carolashow moge zapytac Cię o wiek? ja mam 17 lat..ja chodzę do Pana doktora, bo w mieście w ktorym ja mieszkam kobiety-ginekolog chcą wyrwać wnętrzności ;/ bede go pytac :) dzieki :*:) a tak jeszcze zapytam.. a raczej moj chlopak, poniewaz jestem uzależniona od kawy i jemu to sie nie podoba... kawa nie ma zadnego wplywu na tabsy, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Maluteńkaa mam 22 lata :) ja akurat chodzę do młodej kobiety więc nie mogę narzekać :) z tego co wiem to kawa nie ma żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
to dobrze, ze ja jestem od kawy uzalezniona.Czasami potrafi pic ja jak herbate hihi, a ibuprom majakis negatywny wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
z tego co ja wiem to nie ! ale najlepiej zapytać swojego lekarza.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
mam takie male pytanie bo nie daje mi spokoju. otorz chodzi o to, ze dzisiaj kochalam sie, z moim facetem. Zostaly mi jeszcze 3 tabsy z pierwszego opakowania a potem 7 dni przerwy. Moje pytanie jest nastepujace. Czy nie zajde w ciaze przez ta przerwe 7 dniowa? tzn, jezeli kochalam sie dzisiaj a za 3 dni bedzie przerwa? mam nadzieje, ze dobrze wytumaczylam, oraz czy bede zabespieczona przez te 7 dni? Slyszalam, ze jak to jest dopiero pierwsza 7 dniowa przerwa to lepiej sie zabespieczyc dodatkowo, czy to jest prawda? czy powinnam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhatsGoingOn
Witam dziewczyny :) JA również jestem początkująca z tabletkami :) I novynettki są moimi 1 tabletkami w ciagu moich 18 lat zycia :P heh :) jestem z nich jak najbardziej zadowolona...jestem przy 16 tabletce pierwszego opakowania :) narazie nie mam żadnych skutków ubocznych, piersi mi się nie powiększyły, chociaż mój facio uważa, że tak :D hehe :P no , ale on zawsze tak mówi :D biedrona_007 nie masz się czym martwić :) Tabletka zabezpiecza od pierwszej wziętej :) Jeśli nie zapomniałaś żadnej tabletki i zażywasz je regularnie o każdej wyznaczonej porze dnia, to nie masz powodu do obaw :) Tak i to prawda, że tabletki zabezpieczają w ciagu 7dniowej przerwy :) zostały Ci do końca 3 tabletki, czyli rozumiem, że jesteś przy 18 tabletce tak? Poziom hormonów w Twoim organizmie podczas 7dnniowej przerwy już jest tak duży, że chronią Cię one przed zapdłodnieniem:) Więc nie jest prawdą, że powinnaś się dodatkowo zabezpieczać, nie ma takiej potrzeby:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
zgubilam ostatnia tabletke z pierwszego opakowania a potem powinnam miec 7 dniowaprzerwe, co w takiej sytulacji zrobic? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
zgubilam ostatnia tabletke z pierwszego opakowania a potem powinnam miec 7 dniowaprzerwe, co w takiej sytulacji zrobic? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
zgubilam ostatnia tabletke z pierwszego opakowania a potem powinnam miec 7 dniowaprzerwe, co w takiej sytulacji zrobic? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
WhatsGoingOn: Tak byla 18 tabletka.Dzisiaj mialam wzasc ostatnia alemi uciekla i sie naszukalam hihi. Mnie tez piersi urosły:) innych skutkow ubocznych nie mialam. Pierwsze moje tabsy. Trafilo mi sie jak slepej kurze ziarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
WhatsGoingOn: Tak byla 18 tabletka.Dzisiaj mialam wzasc ostatnia alemi uciekla i sie naszukalam hihi. Mnie tez piersi urosły:) innych skutkow ubocznych nie mialam. Pierwsze moje tabsy. Trafilo mi sie jak slepej kurze ziarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
WhatsGoingOn: Tak byla 18 tabletka.Dzisiaj mialam wzasc ostatnia alemi uciekla i sie naszukalam hihi. Mnie tez piersi urosły:) innych skutkow ubocznych nie mialam. Pierwsze moje tabsy. Trafilo mi sie jak slepej kurze ziarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×