Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

ja dopiero zaczne brać te tabl. Więc podziele sie z Wami swoimi wrażeniami podczas ich stosowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dckp
zażywam novynette od... hm... już długo :) jestem zadowolona! skutki: mam mniejszy apetyt, schudłam, powiększyły mi się piersi i co najważniejsze okres trwa góra 4 dni :) oczywiście różnie działają hormony zawarte w tych tabletkach-moja koleżanka bierze novynetki od roku i przytyła 10kg. dlatego moim zdaniem trzeba zażyć conajmniej ze 3 opakowania żeby się przekonać czy skutki są ok czy jednak trzeba zmienić tabletki :) za chwilę zacznę NOWY TEMAT a mianowicie " czy dragi mają wpływ na antykoncepcje?" jestem ciekawa waszych opinii... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetdream52
Hej :) Ja piszę tylko aby się upewnić. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie Novynette (brałam regularnie przez 21 dni). Zaczęłam 7-dniową przerwę i w 3 dniu (dzisiaj) dostałam okres. Zatem moje pytanie brzmi. Kolejne opakowanie tableteczek mam zacząć po 7 dniach przerwy czyli za 4 dni tak ?? Nie muszę zażywać pierwszej tabletki dzisiaj (w 1 dniu cyklu kiedy to jest 3 dzień przerwy) ? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
sweetdream52 Pierwsza tabletke drugiego opakwania zazywasz za 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaleczka
Witam. Niedlugo zaczne przyjmowac Novynette. Wczesniej przez 5 m-cy bralam Harmonet. Byla to jednak pomylka. Troche schudlam, piers moze wieksze (ale bolesne tak, ze dotknac sie nie dalo) i libid prawie zero. Do tego ciagle mi sie chcialo plakac. Cera prawie bez zmian. Mam nadzieje, ze na Novynette bedzie lepiej. Czy ktora z Was zamienila Harmonet na Novynette?? Jesli tak to jak sie czujecie?? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
sweetdream POMYŁKA!!!! Pierwszą tabletke drugiego opakowania biezesz w 8 dzien a nie w 7 (niezaleznie czy krwawienie ustąpiło czy nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISZCIE
DZIEWCZYNY A JA MAM PYTANIE CZY KTÓRAS Z WAS PODCZAS BRANIA NOVYNETTE MIAŁA ZAPARCIA I WZDECIA??? BO JA MAM I TO STRAAAAASZNE, BRZUCH MAM JAK BALON I W OGÓLE CZUJE SIE JAK NAPOMPOWANA, NIE MOGĘ JUŻ Z TYM WYTRZYMAĆ!!! BOJĘ SIĘ ZE ZACHWILE PRZYTYJE JAKIES 10 KILO A TEGO BYM NIE CHCIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loduarda
cześć dziewczyny, bedę własnie przechodzić z Yasmin na Novynette, w trakcie brania Yasmin mam okropne zaparcia i brzuch jak balon, zwiedziłam chyba wszystkie gabinety gin w mieście z jednym tylko pytaniem "czy zaparcia spowodowane są antykoncepcją?" no i każdy lekarz mówił że NIE! jakoś mi sie nie chce wierzyć...zobaczymy co przyniesie zmiana, Yasmin mial dwa razy wiecej hormonów niz Novynette więc byc może teraz bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISZCIE
Ja novynette biorę na zlikwidowanie torbieli, jeszcze miesiąc i mam nadzieję że bedę mogła odtawić te cholerne tabletki bo po prostu czuję się jakbym miała zaraz pęknąć!!! Przy pierwszym opakowaniu było super, nawet scjhudłam 2 kilo a teraz wszystka stanęło a ja czuję się jakby ktoś we mnie powietrze pompował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumadzialenka
Hejka!! Także brałam diane rok czasu a od roku biore novynette nic nie szkodziło ze diane miało o wiele wieksza dawke hormonów, bez problemów zaczęlam używać novynette tak jakbym brala nastepne opakowanie, nic sie nie działo i nic mi nie jest do tej pory:) Ale mam inny problrm... Mam nadzieje ze mi ktos doradzi.... Od jakiegoś czasu mam czeste zmiany humoru, raz jestem usmiechnieta a drugim razem wszycho mnie denerwuje nie wiem czym to jest spowodowane, rozumiem ze przed okresem sie tak dzieje , ale czemu ja mam tak ciagle?????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
hej kobietki!!! to znowu ja:/. wiecie co...? przez pierwsze 2 tabletki mnie mdlilo strasznie, ale juz jest ok... teraz natomiast przez ostatnie 2 dni przy porannym oddawaniu moczu strasznie szczypie mnie pochwa(ale tak na maxa)....mialyscie moze cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karharinaa
Zmuszona jestem zażywać novynette ale musze je jak najszybciej zmienić. Pierwsze opakowanie jakoś zniosłam choć nie obyło się bez mdłości. Przy drugim opakowaniu pojawiły się wymioty, ale tylko raz i poźniej się uspokoiło. A teraz jestem przy trzecim opakowaniu i rezygnuje bo ciągle jest mi niedobrze i już mam tego dość:( Chyba musze przerwać łykanie tego świństwa i wybrać się do lekarza by zmienił je na inne. Czy któraś z Was miała też takie nieprzyjemne doświadczenia z nevynette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
Blumadzialenka ! To jest normalne ze masz hustawki nastrojów przeczytaj jeszcze raz uwaznie ulotke z novynette tam ci pisze ze tabletki antykoncepcyjne (obojętnie jakie) mogą powodowac zmniejszenie lub zwiekszenie libido.Powinno ci to za niedłygo przejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
BOMBKA! Twoje szczypanie niekoniecznie moze byc spowodowane tabletkami ant.wydaje mi sie ze niema to nic wspólnego z tabletkami moze to byc zapalenie pochwy albo cos innego (niemartw sie to pewnie nic groznego)ale gdy nadal bedziesz odczywała takie dolegliwosci wybierz sie do ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
dziekuje Ci bardzo za odpowiedz... na szczescie wszystko minelo samo i jest juz ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumadzialenka
Dzieki 1000-1000t za odpowiedz, ale niestety ja biore je rok czasu i jest różnie a ja tak nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnn591
hej!!!zażywałam harmonet od ponad 3 lat.Mam zamiar zmienić go na Novynette tylko nie wiem jakie będą skutki....czy któraś z was zażywała harmonet i przerzuciła się na novynette?zmieniłam harmonet bo likwidował mi libido praktycznie do 0:)błagam o informacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam takie pytanie byłam u lekarza i wypisał mi właśnie te tabletki ale za bardzo nie wiem jak je brać lekarz mi po prostu nie powiedział może ktoś wie czy mam zacząć je brać od 1 czy jakoś inaczej ???Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Gosia--
mam do sprzedania 5 op. tych tabl. chetnie sprzedam jak tylko chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula2313
No cześć! Ja brałam przez miesiąc NovyNette, prócz plamienia żadnych skutków ubocznych nie odczuwałam. Plamienia trwały przez 5 -6 dni dokładnie już nie pamiętam. Właśnie wczoraj skończyłam je brać. Teraz 7 dniowa przerwa:) i od poniedziałku bd brała Cilest, ponieważ Novynette troszkę za drogie są jak dla mnie hy. Ale z różnych wypowiedzi na temat Novynette stwierdzam iż nie są złe:) Mi też się je dobrze brało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkkka
a ja za Novynette place ok 25zl od 1,5 roku cena sie nie zmiena jak juz to sa groszowe sprawy a nawet ostatnio potanialy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 022chomik
Cześć wszystkim!!! Stosuję NOVENETTE od 4miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Piersi mi trochę urosły, ale nic nie przytyłam tylko jestem bardziej wrażliwa. Mam pytanie, parę dni temu skończyła mi się miesiączka i zaraz po niej- w pierwszym dniu po, kochaliśmy się z moim chłopakiem. Pigułkę oczywiście wzięłam, ale 6godzin później niż zwykle.Czy nie za wcześnie się kochaliśmy??? Boję się że zajdę w ciążę Proszę, niech któraś napisze coś na ten temat. Może miałyście podobny problem??? z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagrosssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagrosssss
hej dziewczyny:)jestem na 12 tabletce drugiego opakowania..ufam zupełnie novynette...ale oprócz tego ze urosły mi piersi przybyło mi również na brzuszku;)a raczej mam podobne odczucia jak \"PISZCIE\"-jakby mi go ktoś napompował.Moja waga nie bardzo uległa zmianie bo ważę tak jak wcześniej w granicach 57kg ale ja czuje różnice...Mój ginekolog stwierdził ze to woda zatrzymywana w organizmie i że nie powinnam już przytyć,ale apetyt ciągle mam spory...czy któraś z Was była w podobnej sytuacji??Myślicie że minie to uczucie napompowania?? Proszę poradźcie mi jeszcze w jednej sprawie..mimo że jestem dopiero przy drugim opakowaniu chciałabym przesunąć lub zupełnie opuścić 7-dniowa przerwę,w jaki sposób mam to zrobić??I czy w ogóle mogę zrobić to już teraz?? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koncze własnie 1 opakowanie Novynette i sie zastanawiam,( wiem ze juz gdzies bylo takie pytanie na forum) - a mianowicie czy po recepte na te tabletki moge isc do lekarza rodzinnego czy do swojego gin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
hejj chcialabym zrezygnowac z tabletek antykoncepcyjnych. na razie wzielam tylko jedno opakowanie novynette i dzis powinnam zaczac brac drugie....myslicie ze moge od tak po prostu przerwac to wszystko? blagam o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
BOMBKA wydaje mi sie ze mozesz przerwac ale musisz liczyc sie z tym ze jezeli przerywasz antykoncepcje do ustna to jezeli uprawiasz seks jest wieksze prawdopodobienstwo ze zajdziesz w ciąze niz przet tabletkami tylko niewiem jak długo taki okrest trwa?ale to chyba kwestja paru tygodni jak juz organizm odreaguje na chormony które przyjmowałas dotychczas ale najlepiej zrobisz jak sie skonsultujesz z gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
przepraszam wczesniejsza wypowiedz byłą do BOMBONKI CZY JALKOS TAK:) Ja tez mam problem biore 3 opakowanie novynette a włąsciwie jestem w 3 dniu przerwy i miesiąc temu juz w 3 dzien miałam plamienie a teraz nic boje sie ze niedostane okresu czy podczas brania tabletek ant moze tez sie spózniac okres pomózcie mi bałgam na dodatek mam okropnie wielki brzuch jak bym była w 4 m ciązy powaznie.Ja mam 168wzrostu i waze ok 50kg wypruzniam sie normalnie niemam wzdec niemam tez pojecia dlaczego ten brzuch jest taki wielki przydało by mi sie przytyc troszke:) czy po tych tabletkach moge przytyc?ale tak z 6kg?no wiecej tez mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumadzialenka
Biore tabsy od 2 lat i okres dostaje w 3-4 dniu przerwy, takze to jest normalne ze go jeszcze nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×