Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość _Ann_22
Szczerze mówiąc nie wiem co myśleć o tych tabletkach i ich skuteczności Nie przytyłam to fakt ale...Zawsze miałam rozregulowane miesiączki dlatego to był główny cel mojej wizyty u ginekologa Zaczełam brać tabletki od pierwszego dnia miesiączki w kolejnym miesiącu (jak z reszta ustaliła pani ginekolog u której byłam), wziełam całe opakowanie jak pisze w ulotce(przez 21 dni o tej samej godzinie)i teraz czekam te 7dem dni żekomej przerwy w ich braniu Mija 3ci dzien przerwy w łykaniu tych tabletek i co sie okazuje....znowu dostałam obitego okresu, brzuch boli a tak być nie powinno Więc czeka mnie kolejna wizyta u lekarza Właściwie każdy organizm inaczej na nie reaguje więc uważam że trzeba samemu zdecydować i sie przekonać czy tobie będą pasowały a jeżeli nie to przecież nie jedyne tabletki antykoncepcyjne Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
Kochane dziewczynki.. mozecie myslec ze jestem panikara ale ja sie stresuje tymi tabletkami..biore teraz drugie opakowanie novynette...jestem dokladnie na 10 tabletce..gdy wzielam 2 trabletke z drugiego opakowania to kochalam sie z chlopakiem... ale jednak boje sie ze moge byc w ciazy bo doszlo do wytrysku... ale nie chce po kazdym stosunku robic testu ciązowego..bylam u lekarza..powiedzial ze mam nie czytac zadnych stron internetowych bo to mi tylko przyniesie strach..ale kit z nim... wyczytalam na jednej ze stron ze kobieta moze byc w ciazy i moze miec normalnie okres przez 3 miesiace... oj oj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
sorkii gdy bralam 3 tabletke, zle spojrzalam.. ;/ och ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
a nie chce tez co troche chodzic do ginekologa i pytac czy czasem nie jestem w ciazy bo by mnie chyba wysmial ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
hm... wiecie moze czy papierosy w wieku 17 lat obnizają skuteczność tabletek antykoncepcyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
Czesc mam pytanie biore novynette jestem w trakcie pierwszego opakowanie i 14 tabletki pozwolilismy sobie z chłopakiem aby sedno sprawy wylądowało w śrotku bardzo sie boje poniewaz dzis mnie bolą jajniki czy ma to cos wspólnego ze wczorajszym wydazeniem?Błagam Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
Mluteńkaa czy jakos tak wczoraj rozmawiałam z gin o papierosach bo sama pale i powiedział ze przy novynette moze sobie pozwolic na 2,3 ale nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
1000-1000t novynette dzialają od pierwszej tabletki , podobnie chyba jak inne tabletki anty...ja uwazam ze nie powinno to miec nic wspolnego z tym wydarzeniem..podczas pierwszego opakowania rozne rzeczy sie dzieja...bynajmniej ja chyba mialam wszystkie mozliwe objawyy!! hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
1000-1000t tzn dzialają od pierwszej jesli wzielo sie pierwsza w pierwszy dzien cyklu-czyli w pierwszym dniu okresu, jesli w piatym to powinno sie zabezpieczac np. prezerwatywa przez ok.7dni , ale ty pisalas ze to byla 14 tabletka wiec nie masz sie czym martwic.. :):) - tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
Dziękuje za odpowiedz :) tak ja wziełam pierwszą tabletke w pierwszy dzien cyklu lekarka mówiła ze niemam sie czym przejmowac ze mozemy spokojnie konczyc w środku wiec spróbowaliśmy mam nadzieje ze to tylko zwykły bół nie powiązany z niczym ja po novynette niemam zadnych skutków ubocznych jak do tychczas:) swietnie sie czuje:) dlatego mnie wystraszył tak ten poranny ból jajników jeszcze raz dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
jezeli bierzecie regularnie tabletki i zaczelyscie od 1 dniacyklu nie macie sie szymmartwic. tabletki dzialaja w 100%. slyszalam,zepapierosy obnizaja sutecznosc anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
biedrona_007 z tego co wszyscy mowią to tabletki nie dają 100% pewności.. okolo 97-99%... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar0lina1701
Cześć kobietki :) Niedawno czytałam, że któraś z Was miała do sprzedania tabletki Novynette. Czy to jest jeszcze aktualne? Kończy mi się drugie opakowanie i obawiam się, że nie dam rady na razie pójść do ginekologa, żeby mi przepisał następne opakowanie. A bez recepty chyba nie dostane? Nie wiecie? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
karOlina1701 oj bez recepty nie dostaniesz... mi przepisal kurde 4 recepty do przodu... i musze sie sprezyc z zakupem Novynette bo data waznosci minie recepty... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar0lina1701
Maluteńkaa Kurcze tak to jest-jeden ma za dużo, drugi ma za mało... Więc jeśli nie masz zamiaru kupić tych czterech opakowań to możemy się jakoś dogadać. Jakby co daj znać, bo mi się trochę spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar0lina1701
To znowu ja :) i zgłaszam się do Was z tą samą prośbą-nie ma któraś z Was do sprzedania jednego opakowania (w sumie może być nawet więcej) Novynette? Bardzo pilnie potrzebuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapłacę nawet więcej niż są warte!!!!!!!!!!!!!!!!! Piszcie kobietki jakby co!!!!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaŁa...
cześć dziewuszki, ja do was z zapytaniem o skuteczność tych tabletek dzisiaj dopiero zaczynam je brac i jest to moj pierwszy dzien okresu, czy jak mi sie juz skonczy i prawdopodobnie bede juz na 4 tabletce to bede mogla juz bez obaw uprawiać seks?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
Mała ja mysle ze bedziesz mogla ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahf
Super tabletki :) mówie wam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
elo co do skuteczności ... to zwykle przy pierwszym opakowaniu powinno się stosować dodatkowe zabezpieczenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna2
mam pytanie, do tej pory bralam regulon ale lekarz zmienil mi go na novynette i z jego slow zrozumialam ze pierwsza tabletke mam polknac normalnie po 7 dniach przerwy jednak na ulotce jest napisane ze \"w przypadku zmiany innych dwuskladnikowych, doustnych preparatow antykoncepcyjnych na novynette nal;ezy zakonczyc przyjmowanie wszystkich tabletek i nastepnego dnia nalezy przyjac pierwsza tabletke z novynette\" czyli bez przerwy?? nie wiem co robic bo ja zrobilam przerwe i juz jest 5 dzien tej przerwy i nie wiem co teraz. blagam pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
nic sie nie martw !! zrób tak jak zalecił CI lekarza !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
Dziewczynki pomocy skonczyłam brac pierwsze opakowanie novynette swietnie mój organizm je przyjoł tylko podczas 7-dniowej przerwy mam straszne zawroty głowy i boli mnie brzuch czy te zawroty głowy sa normalne w czasie przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
1000-1000t nic się nie martw też tak miałam Po drugim opakowaniu minimalnie a teraz jest ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtaka18
witam!!!! moim zdaniem ta tab.są dobre.Pierw je brałam przez 4 miesiące potem zrobiłam przerwę która trwała prawie pół roku a teraz znów zaczęłam je brać na razie ginekolog mi wypisała 4 recepty. Ale ogólnie jestem zadowolona ;) chodz na początku samego brania tab. , czułam się zle ale teraz już sie organizm przyzwyczaił ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaania
prosze doradzcie mi czy jesli teraz stosuje diane a chce przejść na Novynette to czy musze robić przerwe?? wiem,ze dawki hormonów sporo sie w nich różnia i to mnie trapi czy skuteczność tych tabletek bedzie zachowana jesli mój organizm przez 15 mies. dostawał o wiele większa dawke hormonów?? co wy na to?? prosze o opinie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
aaaania Moim zdanie najlepiej jak zapytasz lekarza!!! on doradzi Ci najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
witam was serdecznie! mam male pytanko...otoz wczoraj wzielam pierwsza w zyciu tabletke novynette i dzis mam biegunke...poza tym jest mi niedobrze i boli mnie brzuch tak dziwnie... czy ktoras z Was miala moze cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000-1000t
bombonka! To zle ze masz biegunge poniewaz biegunka jak i wymioty obnizają skuteczność antykoncepcyjną z tego co mi gin mówił Jezeli przeczytałas ulotke to tam powinno wszytsko pisac. Moze nie przez tabletki masz biegunke tylko zjadłas cos co ci zaszkodziło?A brzuch moze cie bolec bo masz miesiączke. Na poczatku moze tak byc mi było niedobrze ale innych objawów niemiałam Moja kolezanka miała plamienie i bóle głowy róznie jest przy pierwszych tabletkach jezeli naprawde będziesz sie fatalnie czuła a biegunka będzie sie uczymywac (o ile ta biegunka przez tabletki ant)to wybiez sie do gin pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
bombonka jeśli to było po pierwszej tabletce to bez paniki !! też tak bywa to sama chemia i organizm rożnie reaguje a Twój zareagował gwałtownie ... spokojnie bierz dalej jeśli przy 3 tab będzie tak samo idź do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×