Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość Sinaya
Po pierwsze powinnaś była wczoraj wziąć tabletkę, mimo opóźnienia, są to jednak hormony! W takim przypadku do końca opakowania tabletek powinnaś się zabezpieczać dodatkowo w inny sposób. To jest wszystko zresztą napisane na ulotce wewnątrz opakowania z pigułkami, czytajcie to dziewczyny! Bo potem są niespodzianki na zasadzie: "Miłość to dróżka co prowadzi do łóżka, z łóżka do szpitala...i przynosi krasnala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa*
hej mam mały problem bo jestem w trakcie brania tabletek biore juz trzecie opakowanie i po 19 tabletce dostalam krwawienie czy to jest normalne acha i czy tabletki te pozostale dwie które mi zostaly brac dalej czy je odstawic...tabletki bralam zawsze regularnie wiec nie wiem o co chodzi pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda19999
Chyba musisz iść do lekarza, biore 2 lata i nigdy takiej sytuacji nie miałam. na Twoim miejscu poszłabym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2568
dziewczyny trafiło i na mnie wczoraj bylam tak zajeta ze zapomniałam wziasc tabletki wzielam dzis mineło 12 godz. i 10 min była to 8 tabletka 4 opakowania.. ostatnio nie kochałam sie z chłopakiem choc dzis moze sie to zdarzyc jedziemy na biwak powiedzcie mi musze sie zabezpieczac dodatkowo teraz czy nie ma takiej potrzeby? dobrze ją wzielam czy źle prosze o pomoc czekam czekam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinaya
11:10 Jolaa* 10:14 Magda19999 Jolu, takie krwawienia mogą się zdarzyć. Są one normalne przy braniu pigułek. Jeżeli jednak się powtarzają często, przy każdym opakowaniu to powinnaś się zwrócić o poradę ginekologa. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinaya
12:43 maja2568 (maja2568@interia.pl) Maju, do końca tego opakowania powinnaś się zabezpieczać jeszcze dodatkowym środkiem antykoncepcji. Niezależnie od tego ile godzin mineło zanim wzięłaś tabletkę. Przy następnym opakowaniu już wystarczą same tabletki. Czytajcie dziewczyny ulotkę, tam naprawdę jest to napisane. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adulla
biorę novynette od 9 dni i przytylam :( czy moze mi ktoś powiedzieć czy to jest normalne i czy to już tak na zawsze czy wrócę do swojej wagi? od 3 dni robie po 300 brzuszków dziennie i prawie nic nie jem a efektów póki co nie widać:( jeśli mozecie to powiedzcie mi jak to jest z tym tyciem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinaya
22:49 adulla Słuchaj, są to jednak hormony. Na każdą z nas działają inaczej, nie da się jednoznacznie stwierdzić jakie są ewentualne efekty uboczne, to kwestia indywidualna. Widocznie tak działają tak Twój organizm, aczkolwiek nigdy nie wiadomo- Twoje przytycie nie musi być spowodowane pigułkami. Spróbuj diety a jak nic to poprostu idź do lekarza rodzinnegoi powiedz mu o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skope
czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć jaka jest cena tych tabletek?? Bo właśnie mi je zapisano i nie wiem proszę odpiszcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvera
Hej dziewczyny.jestem przy 5 tabletce 3 opakowania. Od 3 dni zarzywam antybiotyk bedzie to trwalo jeszcze 2 dni. Poza tym dzis rano zapomialam wziac tabletke i wzielam dopiero 2 godz 40 minut pozniej.po jakim czasie moge kochac sie z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvera
Hej dziewczyny jestem przy 5 tabletce 3 opakowania. Od 3 dni biorę antybiotyk będzie to trwało jeszcze 2 dni. Poza tym dziś zapomialam wziąć tabletkę i wzięlam ją dopiero 2.40 h później. Po jakim czasie mogę kochać się z moim chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaannna
Mam pytanie bo wziełam pierwszą tabletkę o dzień za wcześnie czy coś sie może przez to stać??Jest jakieś zagrożenie??To juz moje 7 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnoocio
dziewczyny ile płacicie za opakowanie tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za jedno opakowanie zapłaciłam 28 zł z groszami(wrocław).nie są zbyt tanie,może z czasem stanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za jedno opakowanie zapłaciłam 28 zł z groszami(wrocław).nie są zbyt tanie,może z czasem stanieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulaaaaaaaaaaaaaaaa
silvera-nic sie nie stalo,ze wzielas 2 godziny pozniej... !!!!!! co innego 10 godzin lub 12nascie!! mozesz sie kochac bez zabezpieczenia dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahta
ja biore novynette juz od 5lat non stop i powiem wam ze rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HADAAHA
Hej Nie zazylam dwoch ostatnich tabletek zamiast 21 wzielam 19 a te dwie mialam odciete z listka poniewaz gdy bralam z porprzedniewgo opakowannia gdy nie wiedzialam czy zazylam bralam ponownie . Wiec tak zazylam te 19 zrobilam 7 dniowa przerwe gdzie wystapilo krawienie i myslalam ze jestem zabez. i robilam to z moim na calego . I teraz nie wiem czy znowu brac tabletki po tej przerwie czy moja plodnosc odrazu wrocila gdy zazylam 19 a nie 21 .Czy ktoras z was wpadla zapominjaac tabletki?Po ilu dniach moge zrobic test? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhhhhhhhhhhhhhh
ja zapomnialam kiedys wziąśc tabletke,ale minelo 3 godziny, i kochalam sie w tym dniu, w którym wzielam NOVYNETTE 3godz pozniej i nie bylam w ciązy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.lew
Biorę novynette od 7mc, przez ten okres miałam bóle brzucha mówiłam lekarzowi ale nie chciał mi zmienić tabletek, potem te bóle ustąpiły, a teraz przytyłam, brałąm już inne tabletki i nie miałam takich skutków jak przy tych , piersi mi urosły , ale nie cięszę się z tego przytycia , lekarka mi ciągle powtarzała że od nich się nie tyję i niechciała mi zmienić tabletek - chyba będę musiała zmienić lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.lew
Rozmawiałam z koleżanką i też nie czuła sie po nich dobrze , nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zazywalam novynette przez piec lat i sluzyly mi jak najbardziej, nie mialam zadnych ojawow niepozadanych, plamienia byly jak to bywa tylko w pierwszym miesicu brania jak zaczynalam:) niezawodne sa to fakt:) teraz juz skonczylam z nimi poniewaz staram sie o dzidziusia (w koncu!!!!!) ale polecic moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od organizmu wiec jak nie sprobujesz to nie wiesz jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia90210
czesc dziewczyny!! wlasnie zaczynym brac tabletki i mam kilka pytan:) wiadomo wakacje, imprezy...czy cos mi sie stanie jak przy tych tabletkach zapale sobie od czasu do czasu papierosa, ziolo albo wypije troche wiecej alkoholu??;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia90210
no i boje sie ze przytyje i tego ze libido moze zmalec a bardzo bym tego nie chciala skoro zdecydowalam sie juz na tabletki ...mam nadzieje ze bede w tej grupie ktora takich skutkow ubocznych nie ma:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia90210
no i jeszcze jedno! wiem ze to nie bedzie latwe przez apetyt ;D ale czy jak bede sie odchudzac to czy skutecznossc tabletek moze sie obnizyc?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo karmi
z tym zmniejszonym libido to nie wiem... biore rok i mam ochote na seks... mozliwe ze troche mniejsza niz kiedys ale czy ja wiem... ciezko powiedziec na pewno nie jest tak ze mi sie wogole nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia90210
i jeszcze jedno pytanie..czy tyje sie tak poprostu przez tabletki czy wynika to z tego ze zwieksza sie apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natini
Biore te tabletki pare miesięcy i na początku miałam nudności,zmiany nastroju i plamienia...ale apetyt mi sie nie zwiększył,a każde tabletki powodują zatrzymanie wody w organizmie,wiec myślę,ze kwestia tycia,to kwestia predyspozycji,a poza tym chyba troche urósł mi biust. I zdecydowanie moja ochota na sex jest większa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×