Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

ja mogę mialam o niej lepsze zdanie zanim ja poznalam, bo czytalam dobre opini...mysle ze jest rutyniarą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carane
Witam :) od niedawna mieszkam w Łodzi i poszukuje dobrego ginekologa-położnika,który poprowadzi moją pierwszą ciąże która jest dla mnie cudem bo przez 13 lat nie mogłam zajść w ciąże przez niedrożność jajowodów i naraz 2 testy pozytywne :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika_23_
Dodam,ze leczyl najdziwniejsze przypadki.KObiety nie mogly miec dziecka po 10 lat,jedna to nie miala miesiaczki w ogole przez 4 lata a teraz ma dzidziusia zdrowego i pieknego.Temu lekarzowi mozna zaufac,mimo iz bylam 2 razy uniego to sie wyczowa,zreszta jest tyle opini o nim ze bez wahania bede kontynuowac leczenie u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuś26
Hej, dzis byłam u super kobietki:) dr Baś-Budeckiej. Cudowna kobieta. Bardzo delikatna, wyrozumiała. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania.gorąco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S
a czy możecie mi coś powiedzieć o prof Sobkiewiczu i klinice Salve w łodzi. będe wdzięczna. wcześniej chodzilam do kowalskiej - koprek ale nie mam o niej dobrego zdania a pacjenta traktuje olewająco. Staram sie o dziecko, ona miala mi pomóc, ale tylko nafaszerowała mnie jakimiś lekami bez aktualnych badań , po czym stwierdzila że mam problemy natury psychicznej i dlatego nie mogę zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos coś wie o prof sobkiewiczu z kliniki salve w łodzi. Chodzilam do kowalskiej - koprek ale nie polecam tej baby. Staram sie o dzidzię a oie ma za grosz podejścia do pacjenta, nawet nie wczuwa się w problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumakkk
u kowalskiej-koprek tez bylam raz i mi wystarczylo. MEGA RUTYNIARA. nie polecam!raczej nie angazuje sie w "problemy" pacjenek.... u sobkiewicza tez bylam raz , mysle ze jest konkretniejszy.niestety nie wiem jakie ma podejscie, bo u niego akurat po tej jednej wizycie nie moge tego stwierdzic. sprobujciewybrac sie do dr jarosława kalinka i mowcie otwarcie po co przyszlyscie i pytajcie o wszystko czego nie wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllaaaaaa
co sądzicie o dr Lidii Walczak?? ja jestem z niej zadowolona. przy kazdej wizycie robi mi bezplatnie usg i ogolnie jest bardzo miła. niestety ja źle kojarze dr amico. wydawala mi sie bardzo niemila i opryskliwa dlatego po roku zrezygnowalam z niej. poza tym wciska tabletki anty na siłę. pierwsze dała mi za darmo. o czyms to swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajalka....
nie polecam Sobkiewicza:( Facet gburowaty,niesympatyczny... Byłam u niego raz w pierwszej ciąży-bardzo sie z niej cieszyłam i byłam cała w strachu... Pierwsze pytanie po oschłym stwierdzeniu ze to 8 tydzien,zadał nastepujace-"i co rodzi pani czy nie?"jak ząb "rwiemy czy nie?' Wmurowało mnie:( Potem słyszałam,ze to to spec od skrobanek:( Nie polecam. Natomiast dr Kalinka,Dr Baś,dr Wilczyński,dr Lipecka-jak najbardziej. Przerobiłam wielu lekarzy-,mam dziś trójke wspaniałych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumakkk
dr Kalinka,Dr Baś,dr Wilczyński ---tez mialam "przyjemnosc" sa w porzadku, natomiast u dr lipeckiej - nie bylam jeszcze...gdzie ona przyjmuje i w jakim szpitalu pracuje? mozna jej powierzyc swoja osobe bedac w ciazy? tj. do prowadzenia ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllaaaaa
ponawiam moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcena
Dziękuję Szekielka, miałaś absolutną rację!!! Pani doktor - rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalkanieduza
marcena - napisz cos wiecej :) czy nie jest rutyniara i czy starasz sie moze o dziecko i ci pomogla, czy moze jest po prostu lekarzem z powołania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadie
czesc wszystkim forumowiczkom mam pytanie czy któraś z Was zna albo słyszała coś o dr Z. Raczkowskiej, wiem że obecnie przyjmuje w CM Lim, czy wiecie może w którym szpitalu pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotka 15
Witold Rogowski ul. Wojska Polskiego 114/116 m 1 wt. i pt. jest do 18 koszt 60zł. świetnie wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości ,nie spóźnia się (choć to dobre) , podchodzi poważnie do pacjentek i bada bardzo delikatnie . Czy wiecie jak bada Baradyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciak
hej dziewczyny mam pytanie, znacie może któregoś z tych ginekologów :Gonicki, Klimczak, Misiewicz? bardzo by mi zależało na opinii o nich:] pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy11
polecam panią dr. urszulę nieskromną ;jednym z miejsc w któych przyjmuje jest lecznica przy Piotrkowskiej 3; ginekolog z powołania lubiaca swj zawód.odpowiada chętnie na pytania i potrafi trafić lekiem w sedno problemu.Wizyta 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnniiiiaaaa
CZEŚĆ WSZYSTKIM:) MAM DO WAS BARDZO WAŻNE PYTANIE CZY WIEK KTÓRAŚ COŚ O USUWANIU CIĄŻY?? JEŻELI TAK TO to podam swój nr i proszę o kontakt bo słyszałam że robią to właśnie w łodzi... dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnniiiiaaaa
a jestem po prostu zrozpaczona bo nie wychowam tego dziecka nie dam mu mic nie moge mu nic zapewnić... lepiej będzie dla niego jeżeli się nie urodzi więc prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaa24
Witam Wiecie moze co sie dzieje z dr Cieślą ze Sterlinga? Od kilku miesiecy próbuję sie dostać i nic a dzisiaj dowiedziałam się że poszedł na miesięczny urlop :/ Kurcze szkoda bo byłam naprawde zadowolona z wizyt u niego... Co sadzicie na jego temat? Lecze sie od prawie 8 lat, wcześniej chodziłam w Łodzi do dr Buldeckiej-Woźniak jednak poza jej usmiechem i dość miłym stosunkiem nie dowiedziałam się żadnych konkretów. Mam problemy z bezowulacyjnymi cyklami, jakiego lekarza możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanulcia
Czy ktoś coś wie o prof. Pajszczyk? Pracuje w madurowiczu i przyjmuje prywatnie na Piotrkowskiej. Byłam u niej raz, jest to starsza kobieta więc mam mieszane uczucia, choć słyszałam że to jest świetny specjalista i poleciła mi ją dziewczyna która nie mog.ła zajść w ciążę a ona skutecznie ją leczyła. Ja mam podobne problemy z zajściem w ciążę, więc może poleciłybyście mi jeszcze jakiegoś specjalistę od niepłodności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie od nieplodnosci znam sobkiewicza z salve, podobno jest skuteczny - tak slyszalam, ale osobiscie nie moge powiedziec. poza tym podobno jest gburowaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semenka
dziewczyny, czy słyszałyście może o ginekologach z MEDICOVERU ? Walczak Lidia, Wyrwas Dorota, Kolasa Dorota, a może Mo. Akoel Kindah Szczerze powiem ze nie wiem do którego mam się zapisać, a nie chce wybrać na zasadzie wylicznaki oczywiście, chcę aby lekarz przeszedł ze mną całą ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agablasia
a w jakim szpitalu pracuje dr Lutosławski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotka15
Ponawiam pytanko czy w badaniu delikatny jest dr Baradyn? Na pewno delikatny jest dr Rogowski (obaj pracują w Sterlingu). Co do Dr Cieśli to nie polecam przez rok korzystałam z jego usług w Poradni (przyszpitalnej) Endokrynologicznej na Sterlinga i poza masą badań brak interpretacji w konkretnym kierunku leczenie nie poszło. Pozytywne opinie słyszałam o dr Zbigniewie Krawczyku (przyjmuje w Multimedzie na ul. Kopernika 67/69 w poniedziałki 15.30 - 16.30 koszt wizyty 80 zł).Facet ma podobno pojęcie nie tylko o endokrynologii ale też o ginekologii. Chyba się do niego wybiorę. To jak bada Baradyn? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chodzi o doktora Sobkiewicza to polecam, fakt że jest bardzo konkretny i raczej się nie uśmiecha aczkolwiek mojej koleżance pomógł i obyło się bez operacji gdzie innych 5 lekarzy chciało operować, myślę że idąc do niego najlepiej napisać sobie wszelkie pytania na kartce by czegoś nie zapomnieć co mi często się zdarza, a wizyta trwa krótko także trzeba się streszczać:) obecnie przyjmuje na ul.Szparagowej w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka_25
do psotka15: znam jednego i drugiego rogowski jest faktycznie delikatny i zna sie na rzeczy a co do baradyna to zupelnie inna bajka,nie dosc ze jest swinski i odnosi sie seksistowsko do kobiet ,to do tego jest bardzo niedelikany(w delikatnym tego słowa znaczeniu)5 lat temu bylam tam w szpitalu i czekalam na porod,i nie dosc ze nie umial dobrze zdiagnozowac usg,to tak mnie zbadal ze na nastepny dzien urodzilam,i to nie tylko ja-wszystkie dziewczyny co byly ze mna w szpitalu,a nie mialy jeszcze terminu-jesli chcesz isc do dobrego ginekologa to polecam Ci dr Wojciechowska,ktora z reszta byla juz tu pozytywnie opisywana ewentualnie jezeli chcesz to idz do rogowskiego .ale nie radze do baradyna,no chyba ze chcesz zrobic skrobanke...albo jestes sadomasochystka.pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słysze żeby wysyłać na skrobanke do Baradyna.Moze i ma dowcip nietypowy,ale lekarzem jest baaardzo dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka_25
no moze faktycznie troche go objechalam ale niestety to prawda ze robi skrobanke i to dosc tanio,wiem z doswiadczenia swojego i kolezanek.Choc w tych czasach o jest na porzadku dziennym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_102
Czesc, chcialam sie spytac jak wyglada wizyta u dr. Baradyna i czy jest straszy czy modszy wiem,ze to moze glupie pytanie ale dla mni e to wazne. Aha jeszcze chcialm sie spytac jak chce isc pierwszy raz do niego na wizyte to trzeba rejsetrowac sie na miejscu czy mozna przez telefon, i czy dlugo sie do niego czeka [prywatnie oczywiscie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×