Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

czesc dziewczyny!przepraszam ze sie tak zadko sie odzywam,ale praca dom i niemam sily.mam pewne watpliwosci i moze wy mi w tym pomozecie.otoz od 5-10 dc bralam clostilbyget od 11 dc-czesto stosunki 10 dni przed miesiaczka przez 5 dni luteina i teraz juz 14 dni minelo a ja niemam miesiaczki wczoraj robilam test ale negatyw!niewiem czy jest jakas jeszcze szansa ze moge byc w ciazy?po luteinie zazwyczaj mialam na 3-4 dzien max a tu 14 i nic to dobrze ze niemam ale czy jest szansa ze jest dzidzius?chcialam isc do lekarza ale musze czekac do nowego roku bo nigdzie nieprzyjmuje gin.to miala byc moja ostatnia szansa przed laparoskopia i jak sie teraz nieudalo to szpital!prosze dziewczyny piszcie co o tym myslicie?pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Betty-83 piszesz, że 14 dni minęło, ale od czego? Który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
A który masz dzień cyklu? Ilu dniowe cykle masz zazwyczaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane dzis w roclam ze szpitala we wtorek, operajca 3 male dziorki mi zrobili trwala ponad 2 godzinki a przed kolacja wigilijna znalazlam sie w szpitalu i ju z tamtad nie wypuscili.A zdazylam prawie cala kolacje sama zrobic. CIaza pozamaciczna ok 6-7 tydzien nie miala sie gdzie rozsosnac i dlatego bole i krwawienia codziennie co 4 godziny dostwawlam po 4 g morfiny dozylnie po za biegu dalej strsazne bole nie wiedzialam ze zyje. zE szpitala wypuscili mi mnie na CODEINIE Phosphate i DICLOFLEX i slynny paraetamol mam nadzieje ze ataku dzis nie bedzie bo nie chce by corka ogladala, tak wiec chodze nacpana non stop. Swieta spedzilam w lozku ledwo zywa w srode reanimujac mnie zbyt duza dawka morfiny z innym lekiem brak oddechu i reakcji widzialam sama siebie jak mnie ratowali rodzina oplakiwala mnie nie zapomne tych swiat, Przez 2 mesiace nie wolno mi sie starac i dzidzie. Moja glowa jest pusta.Musialam podisac zgode na kremacje ciekawe jak duzy byl plod ale nie chce widziec ani wiedziec. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana teraz to tylko myśl o sobie i wiedz, że wszystkie trzymamy kciuki aby było z Tobą coraz lepiej. Samych szczęśliwych dni, nadziei i powodzenia we wszystkich dziedzinach Swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko----kochana przytulam Cie mocno, musisz byc silna dla kolejego Waszego dzidziusia,ktore napewno bedziesz tulic w swoich ramionach....musisz sie z tego otrzasnac i zyc dalej....wiem ze jest Ci ciezko i nic nie wyrazi twojego uczucia slowami, ale pamietaj ze modle sie za Ciebie ,trzymam kciuki abys poczula sie lepiej i abys doswiadczyla tego uczucia bycia matka .....bedzie dobrze i badz dobrej mysli prosze Cie...trzymaj sie i przesylam Ci duzo pozytywnej energiiii++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ oraz 100000000👄,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi tu pachnie prowokacją - w środę reanimacja, a w piątek w domu przy kompie??? Dziewczyny obudźcie się!!!!! Kto by ją tak szybko ze szpitala wypisał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
niektorzy nie wiedza czasem co pisza. wiec prosze dziewczyny nie komentujmy, nie zwracajmy uwagi na "fachowe" opinie. Patinko- ja tez przezylam ciaze pozamaciczna. Zostaly mi pewnie takie sama malenkie dziurki. Mamy kolejnego aniolka w niebie. U mnie nastepna ciaza przyszla rowno po roku i teraz moj synek ma pol roku. Ja nie dostawalam zadnych lekow po operacji. Chyba ze u Ciebie sa jakies medyczne wskazania. Teraz potrzebujesz czasu-masz wspaniala corcie,meza. Wszystko przed Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka to anglia tu ludzi z respiratorem do domu wysylaja tyle ze maja swoj pielegniarke ja tez ja mam.2 razy dziennie przychodzic bedzie.\\\\ Pisze to co przezylam nie oczekuje zadnej litosci paru dobrych slow ktore zawsze tu znajde nawet jak mam zly dzien. Latop na lozkuruszam tylko reka.sa takie sprzety dla wygody chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mozesz napisz czy cieli cie czy robii tylko dziurki bo ja nie potrafie zrozumiec mialam w prawym jajniku zabieg a dziury mam 1-na w pepku 2-ga ponizej a 3 cia z lewej strony a z prawej operacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!!! Patinko normalnie serce mi się kraje jak czytam co piszesz. Tyle smutku i cierpienia. A przecież zasługujesz na to co najlepsze. Ale na pewno wszystko się ułoży. Gorąco w to wierzę. Moja babcia zawsze powtarza że Pan Bóg stawia krzyżyki na drodze ludziom których bardzo kocha i ja w to wierzę. Myszko dopiszę się do tabeleczki po wizycie u gina, bo nawet nie wiem w którym jestem tyg ciąży i kiedy termin. Ostatnią moją wizytę przełozono więc ciągle czekam idę 2 stycznia. Wczoraj pisałam Że nie mam mdłości.... chyba się za wcześnie pochwaliłam. Już wczoraj wieczorem mnie męczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Masz racje-smola ze mnie leciala,ale ok 2-3 dni. Nie cieli mnie tylko mialalm laparoskopie. Mam 3 dziurki w pepku nawt spora i jedna sypetrycznie po lewo i druga po prawo,choc w lewym mialam ciaze. Napisze Ci jeszcze o czyms co zaobserowowlam. Po laparo moja @ zaczynala sie zawsze tak samo 2-3 dni okropnej czrno-brazowej krwi,a dopiero pozniej rozkrecal sie normalny okres. Najciekawsze jest to,ze kiedy zaszlam w ciaze poraz PIERWSZY mialam normalny okres,czyli normalny kolor itd. Jednak w ciaze zaszlam gdy jajeczko mialam w prawym jajniku (bo akurat obserwowalam cykl na usg). Musze konczyc bo mamy kapanie,jak cos to pisz. Zawsze Was czytam,choc rzadko pisze. Caluski Ps.Po ciazy ten pepek nie zachwyca,bo sie troche rozciagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis 3 dzien ale sporo leci dalej.Plastrow nie odklejalam i nie moge przez tydzien.biore silne tabletki uspokajajce i aby infekcja ie nie dostala tz DICLOFLex 50 mg i codeine na silny bol podobno jest szkodliwa no i pani pilegniarka 2 razy dziennie daje mi zastrzyk bo boli bardzo.dziekuje za odpowiedz uspokoilasmnie troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek-dzis mam 35 dc.zazwyczaj mialam 27 dni teraz co cykl sie wydluzylo do 30-32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
teraz przypominam sobie,ze antybiotyk tez dostawalam i ciagle dawali mi przeciwbolowe,choc ja nie chcialam,ale oni,ze lepiej dac zanim zacznir bolec. w tym calym szalenstwie jest cos "dobrego", bo fakt,ze ciaza zostala tak wczesnie wylapana urtowal Twoj jajnik,a na pewno jajowody(u mnie zrobili naciecie w jajowodzie). a to daje sznse na zajscie w ciaze, bo usuniecie jajnika to sama wiesz. ja tez psychicznie bylam w strasznym stanie i na sali lezala ze mna pani po 40. bardzo sympatyczna,wierzaca i ona powiedziala,ze czasem Bog wie co robi,ze nic nie dzieje sie bez przyczyny,ze tyle jest cierpienia itd. moze nie kazdego to pocieszy,ale ja sie tego trzymalam i dzieki temu jakos mi sie poprawilo. tylko pamietaj o jednym- ciaze pozamaciczne to ok.1% wszystkich ciaz,a przeciez wszystkim wydaje sie,ze 1%to ich nie dotyczy. gdy zaszlam w kolejna ciaze o godz.22 bylam na usg po to tylko by lekarz potwiedzil(blagalam go by mni przyjal),ze jest ona w tym w ktorym potrzeba. jest wiele przyczyn ciazy pozamacicznej-niedrozne jajowody,przebyte wczesniej operacje,przewlekle infekcje a czasem poprostu tak sie dzieje.niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Patinka25 myslami jestem z Toba!!!! bedzie dobrze !!! pani Misiowa sliczna cora!!!!!POZAZDROSCIC:P:P:P ja mam 3 do edokrynologa juz sie nie moge doczekac!! chcialaby na przyszly rok mniec juz dzidzie!!!!koloezanka na dniach rodzi zazdroszcze im serce boli ale zyjje nadzieja...Kochane musimy sie wspierac i bedzie dobrze kaazda zasluguje na dzidzieni ja dostanie w koncu!!!ja u tescow ostatni dzien jutro wracamy do domu i odrazu do pracy:P:P ale po Swietach trzeba bo sie przytylo:(( ble:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:(:(:(:(:(:(:(:( A u mnie znow sie cos chrzani!!!!!!!!!!!!Nienawidze tego....wczoraj mialam 26dc i dostalam po poludniu @, to jest normalnie szok i wszystko popierdz......:(:(Ostatnio spoznila mi sie o 5 dni a teraz przyszla o 4 dni za wczesnie...jakas paranoja...niewiem co jest grane...wczoraj praktycznie wystarczyla mi wkladka i dzis w nocy tez...ale zmierzylam temp. i jest 36.4 takze z fasolki nici...buuuuuuuuuu,z tego wszystkiego wstalam o 6 jak maz pojechal do pracy...W przyszlym tygodniu odwiedzam ginka niech on cos robi...bo ja juz powoli trace sily....ale i tak sie nie poddam,bede walczyc do skutku...i tak kiedys ja przechytrze...hahahaPozwole sobie zmienic tabelke ale konkretnej daty nie wpisuje bo musze sobie obliczyc....milego dnia🖐️ Starajace sie Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................8......... ..........? Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz..33...................min. 32................05.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21................13............. . . ......24.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................13.......... ........29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nasze piekne caluski, kwiatuszki i serduszka przy naszej tabelce???? O juz lepiej.....Buzkaaaaaaaaaa 👄Starajace sie👄 Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................8......... ..........? Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz..33...................min. 32................05.01.08 🌻Zaciazone🌻 Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21................13............. . . ......24.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................13.......... ........29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................8......... ..........? Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz..33...................min. 32................05.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21................13............. . . ......24.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................14.......... ........29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P 👄Starajace sie👄 Nick/Skad................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA..............24....................8......... ..........? Patrycja/UK..............25....................4........ . .........27.11.07 Smerfetka/Poznań......28...................24.......... ..........26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..............19............ ........25.11.07 AnulaS/Chełm,...........27.....................5........ .............27.11.07 Pauly78/Rzym...........29....................15......... ...........19.11.07 Sylweczka78/Żory.....29....................min.72....... .........22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz..33...................min. 32................05.01.08 🌻Zaciazone🌻 Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21................13............. . . ......24.06.08 kwatolina................30................17........... ..........22.04.08 Obca_.....................23................14.......... ........29.06.08 Fiołek1....................29................18......... ..............27.04.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nasz topik powoli zanika......:(:(:(a szkoda , w takim razie ja tez narazie znikam...bede podgladac a od czasu do czasu napisze. Jak wszystkie dziewczyny sie staraly zajsc w ciaze to bylo gwarno, a teraz juz wiekszosc Was sie nie odzywa...udzielem sie tez na innym topiku gdzie dziewczyny przez jeden dzien potrafia napisac z 10 stron a czasem i wiecej....i tam jest zawsze gwarno i panuje mila atmosfera......Zycze Wam wszystkim szybkiego zafasolkowania,a zaciazonym szybkiego i bezbolesnego porodu....ja jezeli bede cos wiedziec o sobie to oczywiscie podziele sie z Wami.....dziewczyny do ktorych mam gg to napewno odezwe sie od czasu do czasu...paaa udanego sylwestra:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pokocha to dziecko
Smutne to wszystko jedni chca miec dziecko i nie moga sie doczekac a inni je poprostu beda miec:(Mam 30 lat i 10 letniego synka bylam mezatka i to bylo pieklo rozwiodłam sie a byly maz wymeldowal mnie i syna wyzucil na ulice mieszkalismy w osrodku dla ofiar przemocy po trzech latach wkoncu stanełam na nogi zdobylam mieszkanie prace od poczatku sie umeblowalam zaczelo sie wszystko ukladac i stalo sie spoznalam kogos byl inny mily dobry dla mojego syna spedzalismy milo czas zakochalam sie ale on nie mogl zapomniec o swojej bylej dziewczynie z ktora byl 10 lat!Kiedy okazalo sie ze jestem w ciazy traktuje mnie jak najwiekszego wroga nie odzywa sie omija mnie z daleka nie chce slyszec o dziecku a ja????w koncu kiedy zaczelo mi sie troche ukladac to znow pod gorke bo nie mam stalej umowy o prace z miesiaca na miesiac przedluzana wiec kiedy sie dowiedza ze jestem w cizy to trace prace dochody srodki do zycia a pozniej coz nie wiem co bedzie?Ja tez chyba nie chce dziecka ale kto je zechce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rob kroku ktorego bedziesz zalowac do konca zycia!Zycie po to jest by stawialo nam gorki pod nogami mnie zycie tez nie mile doswiadcza i mam dosc ale gdybym byla 10 raz w ciazy bylabym najszczesliwsza kobieta pod loncem wiem ze sytuacja materalna to bardzo wazna niestety czesc naszego zycia.Oddasz nie pozbedziesz sie wyrzutów sumienia.Sa osrodki pomocy pros o pomoc nie wstydz sie to facet ktory zostawil cie powinien sie wstydzic,niech zaplaca mieszkanie w urzedzie miasta.To twoje dzieciatko ktore kocha cie najmocniej na swiecie pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi myszka ze nawiedzila cie wstretn @ masz racje zrob badania szczegolowe jak najszybciej, po co czekac. Ja sie troszke lepiej czuje ranu boja najgorzej jak mam wstac usiasc na bok obrucic i schylic wtedy szczypie i boli najmocniej. Ale noc przezylam spokojknie bez atakow ale musialam polknac 2 relanium 5 musze isc do lekaza po inne bo od tych sie uzalezniam po woli a potrzebuje tabletek o podobnym dzialaniu bo jestem nerwowa bardzo i poitrzebuje wyciszenia wewnetrzenego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Myszka24 nie opuszczaj nas. Ja obiecuję, że będę pisała. U mnie nic nowego czekam na rozpoczęcie kursu na adopcję dzieciątka. To jakieś 4 miesiące, a potem następne 3 miesiące kursu, i pewnie następne 3 miesiące sprawy sądowej, czy nie dłużej. Czekam co będzie w marcu, bo kończy mi się umowa o pracę. Mam jednak nadzieję, żę ją przedłużą. Jak nie to pewnie coś nowego się znajdzie. Dziewczyny proszę Was piszcie, bo ten topik to ważna sprawa. Teraz może tracicie nadzieję, bo jest zima, bo człowiek zmęczony szarością dnia codziennego, ale za 3 miesiące zawita do nas wiosenka i gdzie będziecie szukały natchnienia, motywacji, wsparcia. Odzywajcie się - proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko. Trzymaj się kochana, ja trzymam kciuki najmocniej jak można za Twoją motywację, za wytrwałość, wyciszenie i ponowne staranka. Nie daj się i pisz. Pisz o tym co robisz na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko to co napisałaś na temat tego, że choćbyś miałabyć 10 razy w ciąży to się nie poddasz. Ja to bym tak samo jak ty chciała. Wiesz ja jeszcze nigdy nie byłam w ciąży. A Tobie się udało. Pogratulować. A i na pewno będzie nowa ciąża i to dzieciątko się już urodzi. Teraz już masz pewność że jesteś płodna, a ja niestety nie wiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście??? Co się dzieje, wracajcie. Proszę mi się meldować, co u Was dobrego. Zbliża się sylwester. Napiszcie jakie macie plany na sylwestra, pochwalcie się kreacjami i może zdradźcie kilka swoich postanowień noworocznych. Ja na Sylwestra zostaję w domciu i robię imprezę przyjdzie paru znajomych. Kreacji żadnej nie wymyśliłam, bo nie muszę, ale przyznam szczerze, że chętnie bym sobie coś ładnego, eleganckiego kupiła, i poszła gdzieś poszaleć. Ale cóż jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Dziewczyny na tym topiku można rozmawiać nie tylko o fasoleczkach i starankach, ale o nas, osobach, które mają szansę pocieszyć się życiem tak by móc swojemu upragnionemu potomstwu opowiedzieć co nieco z naszego życia. Kochane tej części naszego życia też nie można zaniedbać. Piszcie o sobie, o swoich dokonaniach, o swoich hobby i zainteresowaniach. Wierzcie mi w ten sposób łatwiej nie przejmować się tymi niepowodzeniami. Musimy też sobie pomagać poprzez zmianę tematu. Nie zostawiajcie tego topika, nie odchodźcie. Wracać kobitki i to już :) bo jak nie to oszaleję z tęsknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×