Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość misiaczki95
Smerfetka29 dzieki:* *** wiem aale jakos odecciewa sie wszystkiego:(( milego Dnia buzakam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki musisz poporostu to przemysleć, wypłakać i będzie lepiej. Trzymam za Ciebie kciuki, oby Ci się udało jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Smerfetko29..zaraz po@ sporobujemy z mezem sammi w miedzy czasie zobaczymy badania i zobaczymy chcialabym w tym roku dzidzie miec :)) Serfetko29 teraz Twoja kolej:)) buzaki milego wieczorku:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki 95 mówisz, ze na mnie kolej, niekoniecznie przecież w kolejce jest nas tak wiele, choć byłoby super, ale.... Mam przeczucie na fasolkę i stawiam na Aneczkę lub Myszkę, a może to Ty bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziewczyny gdzie jesteście? Myszka a Tobie znowu zepsuł się komputer, że się nie odzywasz?Tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Oj nieładnie tak mnie olewać, nikt nie pisze, to może i ja przestanę, co? Odzywać się i meldować, to że Myszki nie ma to nie znaczy, ze nie macie się meldować. Telepatycznie czuję, ze jej komp siadł i nie może z nami sie kontaktować, ale ja jestem i pilnuję Was, dopóki Myszka nasza nie wróci, więc nie obijać sie tylko pisać i to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Mam sekundke zaarz do szkoly i pracy znow ten sam dzien choc dzis dzien dziadka wiec pewnie znow pozniej wrocimy do domu bo dziadek konczy o 7-mej prace. Smerfetko nie no jak przestaniesz pisac to bedzie zalamka dla nas !!!! Ja naprawde zabiegana,wczoraj zrobilam jednak test ciazowy tak dla spokoju wyszedl negatywnie ale przynajmniej wiem jak sprawa wyglad bo odponad 2 tyg baraszkujemy na calego. Pozdrawiam was serdecznie misiaczki duza buzka dla ciebie trzymaj sie. Anula wyglaskaj brzusio:-) Pani misiowa a ode mnie i dla ciebie i dla malej ogromny calus:-) Obca Izulka gdzie jestescie no i Sylweczka Myszka KKinia aneczka i pozostale dziewczyny,napiszce jak minol dzionek a ja wieczorkiem jak sie doczlapie chetnie was poczytam. I sie zamelduje rzecz jasna !!! Ppapa milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
melduje sie z lozia:)) niedawno wrocilam dziwnie sie czuje mdli mnie chyba cos mi zaszkodzilo niby@ jakas jest:((( ech ..a jak u Was?? Ania bedzie ffasolka zobaczysz:)))) calusy pisac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Cześć dziewczyny...Dziś powinna być @ jak narazie nie ma. Ale wczoraj mój kazał mi zrobić test i wyszedł negatywny więc chyba w tym m-cu nic z tego:( Zdołowałam się trochę... Ale no cuż nikt nie mówił,że życie jest sprawiedliwe.Jestem prawie,że pewna że @ nadejdzie nawet dziś tempa spadła troszke więc małpiszon się szykuje:( eh co ja bym bez was zrobiła kochane dziewczyny!! Zobaczycie wszystkie w końcu dostaniemy nasze wymarzone fasolki... 👄 👄 👄 👄 dla misiaczki95 ,Smerfetka 29 ,AnulaS ,Obca_ ,Patinka25 , Myszki i wszystkich dziewczyn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
Przez tą pogodę odechciewa mi się wszystkiego, w pracy mam młyn, głowa mi pęka, na wszystko brakuje mi czasu. JA CHCĘ JUŻ WIOSNY!!!. W czwartek mama wizytę u lekarza -12dc , zobaczymy jak tam moje pęcherzyki. Miłego wieczoru dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
dziewczyny gdzie jestescie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja sie melduję, ze jestem, al e nie wiem czy długo będę, bo wczoraj olewałyście mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej ! Smerfetko!!! nikkt Cie nie olewa!!! nawet tak nie mow!!! mow lepiej jak sie czujesz?? jak bedziesz miala ochote NAPISZ do mnie 3077189 ja jakos dziwnie..moj organizm jak zwykle staje na glowie:(( Patinka25 jak zdrowko?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
to moje gg bylo to wyzej gapa ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
dzien dobry Dziewczyny:)) wstawać spiochy:)) do raportu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :-) Melduje sie grzecznie wstalam pol godzinki temu ale musialam szybo nadrobic prysznic wczoraj nie dalam rady padla przepraszam was z to :-/ Ide szybciutko ugotowac specjalny ryz prosto turcji a rozni sie wiezcie mi jest okragly takie kuleczki i in aczej smakuje i 10 minutek dluzej trzeba pichcic. Smerfetko nikt cie nie olewa nie pisz tak wiecej. Wczoraj podly dzien naprawde dzis mamnadzieje ze lepiej. Maz cche mnie zabrac w nagrode w czwartek w nocy do londynu na harenge specjalna dzielnica ogromna gdzie sa same sklepy tureckie zlotniki restauracje sklepy przerozne angielkie tez ale w restauracjach tureckich trza amawiac miejsc by zjesc a angieskich pustki,Ale maja pyszne jedzonko znow cos podpatrze i bede kuchcic domu musze tylko cos wykombinowac w pracy na piatek ze nie moge przyjsc. Ale sie rozpisalam dzis moja corcia po szkole o 4 tej zaczyna stepowanie a o 4.45 ma 2 minuty by przebrac stroj i lekcje tanca i o 5.30 koniec wiec kolo 6.30 powinnam byc w domu. I ne Obiecuje ale postaram sie na 99,9 % skrobnac do was co slychac. Buzki dla was papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Wczoraj nie moglam się odezwać bo, zajmowalam się caly dzień córeczkę ale dzisiaj jestem zwarta i gotowa na pisanie smerfetka _______pisz z nami caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witam dziewczyny u mnie @ powinna być wczoraj jak narazie jeszcze mnie nie odwiedziła ale kto wie...Z małpą wszystko jest możliwe:) Jak przyjdzie to już będę się szykowała na nowe staranka:D A co tam u was dziewczyny?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
No dziewczynki pisać pisać niech nasz topik żyje :D Jak myszka wróci ucieszy się:D Pozdrawiam was kochane i piszcie co u was:) Buziaczki👄 dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
cisza zapadla:/ Smerfetko29:**:**:*:**Ania:**:*:*:* dziewczyny co w jest??? pisać ale juz!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja spi więc mogę coś napisac Staram się być jak najczęściej ale nie zawsze mi to wychodzi bo nigdy nie wiem kiedy sie obudzi albo zacznie plakac. Dziewczynki koniecznie potrzebujemy nastepnej wiadomosci o nowej fasolce albo najlepiej o kilku. Mam nadzieje,ze ktoras sie zaraz pochwali. A my sie bedziemy cieszyc i trzymać kciuki za kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Jestem taka szczesliwa wrocilam od lekarza robil pomiarowe usg i wszystko w porzadku dzidzia ponoc szybko rosnie i rozwija sie prawidlowo kamien spadl mi z serca! A tak wogole to lekarz z 15 min robil usg bo tak sie wiercilo ze niemogl zmierzyc Pozdrawiam was mocno i jutro jeszce napisze bo musze obiadek robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Nio i małpiszon przyszedł:( mówi się trudno nikt nie mówił,że dzidzi tak łatwo przydzjdzie, nowy cykl nowe staranka... Może teraz się uda:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Smerfetka sie melduje i więcej nie olewać innych, bo znowu będa tutaj pustki. Aneczka przykro mi, ale uda się wkrótce, zobaczysz sama. Myszko odezwij się, jak samopoczucie u Ciebie? Misiaczki jak samopoczucie? Pani Misiowa dobrze, ze piszesz do nas tak często i znajdujesz na to czas. Kakusia to fajnie, ze dzidzi juz takie ruchliwe. Patinko oby było lepiej, więcej czasu dla siebie zebyś znalazła w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Tak w ogóle jest tu ktoś o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miesiac temu uprawialam peeting z chlopakiem nie mial wytrysku ale wiasdomo ze wydizela sie plyn..mogl mi przeniesc plemniki palcem z tego plynu?? miesiaczke mialam normalna..ale od jakis 3 dni czuje sie dizwnie...boli mnie zoladek..przez caly dzien i co za tym idzie jest mi nie dobrze...ale nie bardzo tylko troche... glowa mnie pobolewa dziwnie..i jak nia haotycnie porusze mam takie dziwne lekkie zawroty.. boil mnie tez lekko brzuch na dole .. boje sie??czy tomzoe byc ciaza?? a moze sobie tylko wmawiam..??czy bole zoladka maja cos wspolnego z ciaza?? POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
ah - mysle ze mała jest możliwosc abyś była w ciazy.Skoro miałas miesiączke wporządku to czemu miałabyś być w ciązy.Źle się czujesz może jakies choróbsko Cię łapie.Idz lepiej do lekarza i wszystko się wyjasni a następnym razem troszke uważaj:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcieeeeee Dziewczyny wrocilam do swiata zywych ....:):):):):) Smerfetko--------znasz mnie jak wlasna kieszen....padl mi komputer w niedziele i mialam go w naprawie, dopiero dzis mi gosciu przywiozl...ledwo co wyszedl za drzwi a ja juz na komp...hihihihi... Anulko-------przykro mi ze @ przyszla ...myslalam caly dzien dzis o tobie ze moze przeczytam super wiadomosc.... Kochane lece instalowac gadu gadu....odezwe sie za chwilke....Tesknilam za Wami i przesylam 100000000000👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejk dziewczynki obiecalam sie zameldowac ledwo zywa fizycznie finansowo.Lecje tanca corki do czerwca 100Phounds i stepowanie za tydzien tez tyle.bardzo chce chodzic oby sie oplacalo dawalo dobre wyniki. ugotowalam zupke jarzynowa i zrobilam salatke pije rumianek i ide spac.O 1 w nocy jade zawisc na stacje kolejowo mojego bo jedzie do londynu mnie nie dali wolnego :-( za pozno wspomnialam. No coz kiedy indziej buzka pozdrawiam Witaj Myzka ciesze sie milo cie widziec buzka dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×