Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

bozeeee cz ktoś oglądał te stronke od "masakry" to jest straszne :(:(:( nawet nie można na to patrzeć:(:(:( zawsze mówie że lekarze to RZEŻNICY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki widze ze zaszalalyscie w ostatki, a ja niestety znowu bylam w szpitalu choc chyba troche to byl falszywy alarm jak wrocilam to bylam w szoku ze tyle do czytania ale to dobrze mam nadzieje ze mi wybaczycie ze malo teraz zagladam ale wiece same dzidzia najwazniejsza musze odpoczywac duzo a do tego sesja w szkole wiec jak wracam to odrazu do lozeczka na szczescie juz mi sie konczy w niedziele przed ostatni egzamin :) Pozdrawiam was wszystkie przesylam caluski i do uslyszenia za niedlugo...:):):):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie starajcię się za bardzo! Stres wywiera pewne piętno na efektywności prób :) Oczywiście proponuję zrobić odpowiednie badania. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Smerfetko 🌻==> kochanie wiem,że żadne słowa nie opiszą tego jak się czujesz w środku... Ludzie nie wiedzą co czynią raniąc Ci serduszko.... nie wiem co mam Ci powiedzieć,bo nic nie uśmierzy twojego bólu:( ale pamiętaj,że masz męża kochanego i nas:D na gg popiszemy:*:* PaniMisiowa170🌻 ==> mam nadzieje,że wszystko szybko sie unormuje:*:* Ucałuj córeczkę śliczniutką:*:* buziaczki misiaczki95 🌻 ==> nie martw sie Słoneczko!! Najważniejsze są staranka!! Napewno ci się uda!!jesteśmy z tobą!! Będe Cię wspierała i wierzyła w ciebie aż ci się uda !!! Myszka 24 🌻 ==> ty pracusiu!! Swietnie,że jesteś taka aktywna. Mieć taką kobietę to skarb napewno twój mąz dziekuje niebiosom za tak piękną i superancką kobietkę jak ty!! tobie też się uda masz super podejście,a pozatym ja Ci kibicuję!!!:D to znaczy,że musi sie udać:) Buziaczki!! sonia17 ,olawd ,alii ,monita32 ,Kakusia 22 ,madzia067🌻🌻🌻 🌻🌻==> super ,że się odezwałyscie piszcie częściej!! buziaki dla was Słońca!!! 🌻 A u mnie wszystko dobrze:P Wypożyczyłam świetną książkę 101 trików sexualnych:P Chce żeby mojemu mężczyźnie było świetnie w łóżku !! ma mnie pożądać całym sobą!! żeby jak na mnie patrzy to odrazu mnie pożąda wiem,że tak jest bo mnie o tym zapewnia ale chcę żeby było jeszcze lepiej!!:D:D DLA WAS SŁONECZKA BUZIACZKI I KOLOROWYCH SNÓW,DUŻO STARANEK I DZIDZI!! 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszka ja zyje odezwe sie jutro jak wstane ledwo zyje.buziaczki. Smerfetka trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane sloneczka wlasnie wstalam u mnie jest 8.30 i czuje sie wyspana ale chyba dam na luz i polezakuje sobie do 10-tej a co hehehehehe wczoraj robilam 3 godziny salatke waryzwna na slazsku zwana jako SZALOT albo smieciowa tez slyszalam a dzis kotleciki bo mama przyjdzie na obiad no i moj uwielbia ta salatke. Moi rodzice wyjezdzaja do pracy w londynie oj biede teraz bede miala 1 marca jada jak wroce z polski oni beda sie pakowac. Bez rodzicow pod reka ciezko :-( Tym bardziej ze jak laura chora byla to dzwonilam po nia a teraz ???? Aneczka goraca z ciebie kobieta ummmmm, :-) Buziaczki Smerfetka gdzie przepis na murzynka ??????glowa do gory bedzie dobrze ,ludzie sa perfidni ale ty nie i tu jest roznica.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kochane obiecany przepis, bo jak go teraz nie napisze to znów zapomnę, albo coś tam......... MURZYNEK składniki; 3 szklanki mąki 1,5 szklanki cukru 2 łyżki kakao 2 płaskie łyzeczki sody na czubek łyżeczki cynamonu 2 szkalnki kwaśnego mleka, lub kefiru (ja daję zwykłe mleko) 2 łyzki dżemu lub powideł 0,5 kostki margaryny mozna dodać rodzynki przełozyć dzemem jak ktoś lubi ewentualnie polewe czekoladową Wykonanie; Letnie mleko rozmieszać z dżemem, dodać wszystkie składniki, na koniec wlać roztopiony tłuszcz, ostudzony.Piec ok. 45 minut. To jest przepis na tortownicę, natomiast na dużą blachę dajemy wszystkiego podwójnie. Wychodzi wysoki, zawsze sie udaje i smakuje ze ho ho. Apropo to jest przepis bez jajek, bo kazdy się dziwi.Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
no to teraz zyczę miłego pieczenia i smacznego. U mnie juz lepiej, nawet dobrze, wiecie nie wiedzialam, że tyle pracy można sobie wynależć jak sie jest złym, ale mozna , a to najlepsze lekarstwo na smutki.Pozdrawiam, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
no i mam nadzieję,ze jak zajrze wieczorkiem to bedzie duzo stron do czytania, odzywać się dziewczynki, odzywać, czekamy. Co to za pustki, tak byc nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Miałam zajrzec wieczorem, ale wpadałam teraz na chwilę zobaczyć co tutaj się dzieje i co widzę .........nic, oj nieładnie dziewczyny, nikt dzisiaj tutaj nie zaglada, co sie stało? U mnie obiadek się gotuje, więc teraz chwila relaksu i dalej do pracki.Czekam sobie na mężusia i tak sobie myślę co to dzisiaj jeszcze zrobic do jedzonka i co w ogóle bedziemy robic, [pewnie jakiś film obejrzymy wieczorem, moze spacerek, choc to raczej jutro.Na dworze tak pięknie, ze az chce sie wyjśc z tych 4 ścian i popatrzec co się dzieje.Nie mogę doczekac sie lata uwielbiam ciepełko. Dziewczyny odezwijcie się proszę, bo dzis pisze sama do siebie jak narazie, nie martwcie sie juz nie marudzę, bo ile mozna, trzeba życ i cieszyc sie tym co mamy a nie martwić tym, czego nie mamy.Tylko nie zawsze to wszystko jest takie proste, ale co tam będzie dobrze, przecież mi mówiłyscie, a zreszta dobrze o tym wiemy, ze inaczej byc nie moze, bo wszystkie zasługujemy na to co najlepsze.Niech w koncu ktoś ogłosi te dobre wieści i ruszymy na calego z dzidziami. No nic uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poslusznie Smerfetko ---na rozkaz jestem!!!!!!!!! A tak wogule to CZESC WAM🌻🌻 Monita❤️ ==>Super ze znalazlas czas aby zagladnac do nas....ale bardzo bysmy sie cieszyly gdybys choc jednego posta w ciagu dnia napisala ---przynajmniej...duze 👄 dla ciebie kochana:P Kakusia❤️ ==>slonko uwazaj na siebie i dzidziulka.....dobrze ze wszystko tak sie to skonczylo...glaskanko dla brzusia i duzy 👄:P Madzia067❤️ ==>postaramy sie nie starac za duzo...dzieki za rady:P Aneczko❤️ ==>lubie byc taka aktywna....hihi....a maz bardzo mnie kocha i bardzo czesto mowi ze cieszy sie i dziekuje Bogu ze znalazl mnie:PA z tym moim podejsciem to roznie bywa ...ale staram sie miec to podejscie jak najlepsze to wtedy jestem w wysmienitym humorze i az sie chce zyc....uda sie nie tylko mnie ale nam wszystkim tutaj starajacym sie zobaczycie :Pja za ciebie rowniez trzymam mocno kciuki jak i za wszystkie ...bedzie dobrze mowie to Wam:):) Patinko❤️ ==>a ty kochana odpocznij choc w sobote pracusiu jeden....a zyc bez rodzicow pod reka to naprawde ciezko...choc ja sie juz przyzwyczailam...nie widzialam sie z rodzicami przeszlo 7 lat ale czlowiek tu na obczyznie wszystkiego sie musi nauczyc....bedzie dobrze...ucaluj coreczke i duzy👄 dla Ciebie***** Smerfetko❤️ ==>widze ze mrugasz na gg ale nie mam czasu nawet teraz z Toba poklikac...:(:(:( dziekuje za przepis na murzynka ...w najblizszym czasie go upieke...duzy👄 dla ciebie i pamietaj bedzie dobrze:P A ja niestety pisze do Was w biegu bo za 25 minut musze byc w pracy:(:( wypadla nam jakas mala stypa i szefowa dzwonila czy moge przyjsc na 8:30 do pracy.....ale mysle ze dlugo nie bede okolo godz 8pm waszego czasu to powinnam juz byc w domku wiec mam nadzieje ze sobie poklikamy...zycze Wam kochane milego popoludnia i do uslyszonka pozniej...buziaki👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!melduje sie ale zagladne wieczorkiem bo az grzech siedziec w domku - jest tak piekna pogoda i tak cieplutko!!!!!buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Będe później Słoneczka:D Właśnie skonczyłam ćwiczyć i się wykąpałam!;D teraz idę poczytać:P:P papa:*:* buuuuuuziaczki dla was ogromne👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i znowu pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem - dzis byla tak piekna pogoda i tak cieplutko że az nie chcialo mi sie wracac do domu . jutro jak by tez taka byla to wybierzemy sie nad morze przejsc sie wzluz plazy...jejku jak mi brakuje takich dni i wogole przyrody : lasy, łaki, góry... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie sie podziewacie? smutno tu tak bez was..!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. Ja po pierwszej części imprezki przed urodzinowej Siedze właśnie i dumam, jaka to ja już jestem stara, a nadal dzidzi nie mamy, a tu w Anglii okazuje się jest codziennie 244 aborcji. To trochu nie sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Dobranoc Słoneczka kolorowych snów!! Smerfecia dzieki za przepis zrobie w przyszłym tyg. Buzka dla was Słoneczka!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🌻 Ja wrocilam z pracy i szykuje sie bo dzis jedziemy do brata na urodziny jego coreczki i synka:P Milelismy jechac jutro ale zdecydowalismy sie dzis jechac a jutro troszke odespac......Zycze Wam kochane dobrej nocki i jutro milego dnia....buziaczki dla Was wszystkich i do jutra ..papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie mialam kiedy napisac bo caly dzien cos robilam. Bylismy na dlugim spacerze a potem mielismy gosci ale juz jestem. Jade na obiad do tesciow ale sprobuje napisac od nich pare slow. Patrycja juz sie smieje jeszcze bezglosowo ale i tak mnie to rozczula. Dziewczynki macie jakies pomysly na walentynki czy nie obchodzicie tego święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie Kochane:))) co tak cichutko?? ja sie obudzilam niedawno , wczoraj jak wrocilosmy to padalismy , zaraz po pracy rAJD PO SKLEPACH jeszce lóżko trzeba kupic heeh ale to chyba jutro juz sie uda hehe potem juz w marcu wymiana okien i powoli bedzie mieszkanko jakos wygladac heh .co do staranek dzialamy nawet jak w tym miesiacu sie nie uda po badaniach to juz napewno sie uda:))) Dziewczyny trza nowe swietne wiesci dac:))) Smerfetka Myszka Patinka Wy pierwsze :))) bo ja koniecznie razem z Aneczka hiii caluski:*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczynki Ja narazie malo pisze poniewaz ruszyla u mnie akcja"dom".Juz od jutra zaczynamy robote papierkowa,domek mamy upatrzony(och fajniusi) i najwazniejsze ze juz nie bedzie wynajmowany ale wlasny.Za jakies 2 mies powinno wszystko byc zakonczone i dostaniemy klucze.Wiem ze teraz dzieki temu nie bede tak sie juz zadreczac z mysla o dziecku,szykowanie tego domu pochlonie moj caly wolny czas.W marcu mam egzaminy z angielskiego wiec musze jeszcze dodatkowo pouczyc sie bo inaczej nici z tego egzaminu. Nawet nie wiem czy w tym roku bedziemy mieli czas na ivf,zreszta i z kasiorki wypluczemy sie napewno.Zatem nie nastawiam sie.Ale jakos w miare latwo przyjelam to do wiadomosci.:):):):).Pozdrawiam was goraco dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Cześć dziewczynki!!👄🌻🌻 olawd 🌻==> u nas też dziś ładna pogoda:D:D:D chyba pójdę na spacerek:DI jak tam masz już tego pieska:P:P sylweczka78 🌻 ==> masz rację to naprawde nie sprawiedliwe,że jedni mają, a nie chcą a drudzy nie mogą:(:(:( Myszka 24🌻 ==>miłej imprezki urodzinowej:) buźka👄 PaniMisiowa170 🌻 ==> nio nio swietny dzien się zapowiada:D:D oczywiście milego dnia👄 buziaczki dla uśmiechniętej córeczki:** misiaczki95🌻 ==> no napewno twoje gniazko miłośći już nie długo bedzie jak z waszych marzeń:D Dobrze,że działacie napewno się uda nie długo:D:D:D Trzymam kciuki za ciebie Słonko👄 kkinia30🌻 ==>śwetnie,że nie długo będziecie mieli swój wymarzony domek:D Może wtedy gdy bedzie odwrócona uwaga od dzidzusia się uda!! trzymam kciuki oczywiscie!!👄 Smerfeciu 🌻==> wielkie buziaczki kochana!! jestem z ciebie dumna!!!👄 :D:D:D Miłego dnia!! 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześć kochane, a ja dopiero o 14 wynurzyałam się z łóżka, a wczoraj nie zaglądałm, bo wieczorkiem miałam gorączkę przeszło 38.Teraz siedzę w dwóch grubych swetrach i trzese się jakby był mróz, poza tym nic więcej, zadnych objawów choroby, no czasami kicham.Kurcze jednak gdzieś musiało mnie dopaść, a tak się starałam, aby się nie przeziębić itd, oby tylko moje przydatki nie dały znać o sobie, mam nadzieję,ze jak pojade za 2 tyg. to będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd spacery w taka pogodę uwielbiam, zreszta chyba jak każdy.My dziś mielismy iść na długi spacer, ale chyba nie pojdziemy przez to moje samopoczucie. Pani Misiowa pisz co tam u Ciebie i Patrysi. Aneczka jesteś szalona i tyle, kokietujesz tego swojego mężczyznę, ćwiczysz, nam udzielasz dobrych rad i wsparcia, jak dobrze ze Ciebie mamy. Misiaczki 95 kochana spełnią się nasze marzenia juz wkrótce.No a wy działajcie i ulepszajcie to Wasze mieszkanko tak jak chcecie,zeby było takie jak Wam sie marzy. Kkinia też super,ze będziesz miała teraz tyle spraw na głowie i nowy domek, nie bedziesz myslała tyle o dzidzi i kto wie......... Myszko udana imprezka pewnie była, co nie?Teraz odeśpijcie i zajrzyj do nas póżniej, będziemy tu na Ciebie czekały. Patinka gdzie jesteś kobietko, odezwij się koniecznie.Reszta dziewczyn tez jest proszona o meldunek, czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Sylweczko wiem, ze to wszystko jest takie bardzo niesprawiedliwe, ale musimy z tym żyć,ale doczekamy się naszego szcześcia, kazda z nas bedzie tulic swoje dzidziulki. Apropo urodzinek to już niedługo za 2 dni, dziewczyny idziemy na imprezkę do Sylweczki, ale bedzie się działo.30 lat kochniutka to piękny wiek, więc ciesz się, ja za 2 miesiące 29, ostatnie dwadzieścia.........., a pózniej juz 30, ale to co i tak jestesmy młode i piękne i tego musimy się trzymać.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
heeeeeeejjj:))Anusiaaaa teskno mi za Tobą ciagle sie mijamy":(( ze wtorku na srode chyba bede miec wolne to moze Cie zlapie:)) dzialaj Kochana dzialaj hihii dziekuje Smerfeciu29 Kochana jestes teraz tylko dzidzi do szczescia nam Brak;/oby sie udalo !!! za Was trzymam caly czas kciuki!!! niedlugo do pracy ech hehe do jutra Kochane caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×