Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Właśnie,ja tez sie przyłączam do Was,WRACAJCIE WSZYSTKIE KOBIETKI I SIE ODZYWAJCIE.Te nowe,ktorych jeszcze nie poznalam i te ktore juz poznalam,dla Was 🌻 👄 Odzywajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w takim razie zmykam pod prysznic , a pozniej bede gotowala pomidorowke.......bede za jakies 40 minut i mam nadzieje ze co niektore jeszcze beda :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochana przepraszam Was za nieobecnos ale zrobiłam sobie 3 godzinną drzemke:o Kochane szkoda ze nie kazda z Was jest na Naszej Klasie tam jest i buzia i brzuszek:P Ale specjalnie dla Was powysyłam kazdej :) tylko poprosze o podanie adresu..i bedzie git:) Heh a usmiałam sie co do tego ze głowa na fotce mi sie nie zmiesciła bo przytyła, naprawde to było dobre:*heheh Tz ja sobie tak to przeinaczyłam:P Własnie w tablece są kolezanki ktore niedługo mają termin porodu i daaaawno juz sie nie odzywały,mam nadzieje ze u nich wszysko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane nie wchodzcie na tą strone ktora jest podana,ja Weszłam i niech ten kto ją tu wkleił smaży sie w piekle sto lat:> Nie ma tam wirusa ale...ale wchodzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca wygladasz super......widzialam Cie na naszej klasie ....poprosru cudo brzuszek i Ty rowniez piekna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Myszka24 kurde tyle komplementów nie zasłuzyłam:) Ale slicznie Tobie i innym kochanym kobietkom dziękuje:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca---ja juz wszlam wczesniej na ta stronke , jak ktos moze wklejac stronke o aborcji w temat pragne dziecka??? ktos musi miec nie rowno pod sufitem .... a propo komplementow na prawde wygladasz ladnie bo masz ladny brzuszek i nie przytylas duzo , ja sie boje ze mi wejdzie 20 kilo jak mojej mamie , a to bedzie porazka bo jstem niska (162) a juz waze ponad 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
olawd kochana ale pociesze Cie ze sporo kobiet po urodzeniu dziecka chudnie jeszcze bardziej niz kiedykolwiek wygl.ądało i to nie wiem skad sie bierze ale tak jest,sama tego doswiadczyłam..nigdy taka chuda nie byłam jak po urodzeniu,prawda wrociłam po jakimś roku do swojej wagi ale to tylko dlatego ze bardzo lubie jesc i nie potrafie sobie czegos odmowic:P A Ty jak bedziesz karmiła cycusiem to jeszcze dodatkowo masz szanse na to ze zrzycisz szybciutko nawet jak przytyjesz w ciązy;) Wiec głowa do góry,moja mam tez jest niczego sobie ....ale przeciez tak samo nie musimy wyglac:P A co do tej osoby widac nudzi sie jej i ze tak napisze ma aborcje juz za sobą i wten sposob moze chciałąm Nam dokuczyc:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . . ._. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . :/. . . . . ., . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . ., . . .l. . . . .' ---........-'. . .... , . . .',. . ,....... . . . . . . . . ., . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . , . . . . .. . . . . .. . . .,.- ' . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) . . . . . '-.. . . . . . .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Sara76 ja biorę lek na to by pęcherzyki były (clostilbegyt) ale niekoniecznie muszą po nim pękać..nie wiem czy o ten lek Ci chodzi a więc dziewczyny byłam u endokrynologa i już wszystko się wyjaśniło tzn prawie wszystko bo mam zrobić jeszcze parę badań ale diagnoza wstępna jest i to jeszcze taka jak przypuszczalam wszystko wskazuje na to ze mam PCO po badaniach za tydzien bede juz wiedziec. ulzylo mi powiem wam. moja lekarka cos tam rok temu o tym wspominala ale wszystko ucichło....w ogole endokrynolg super babka zreszta dr nauk medycznych widac ze ma wiedze wszystko mi wyjasnila co i jak. teraz musze czekac na wyniki a tymczasem jutro rano na monitoring sprawdzic co z pęcherzykiem sie stalo Buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze stronka moja wlasnie sie dowiedzialam ze kuzynowi sie dzis cora urodzila , al imie to wybrali....DARLA ... jakby ktos ni widzial to jest to imie z filmu "moda na sukces" :-( biedne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76-----ja biorę teraz lek na wywołanie owulacji (clostilbegyt) ale nie wiem czy o ten akurat Ci chodzi, on powoduje, że pęcherzyki rosną ale niekoniecznie muszą pękać Ja byłam dziś u endokrynologa i potwierdziły się moje przypuszczenia, że mogę mieć PCO. To samo zdiagnozował wstępnie lekarz ale mam jeszcze zrobić parę badań żeby ostatecznie potwierdzić. W sumie to mi ulżyło bo przynajmniej coś wiem dlaczego mam te problemy itd no i można to leczyć. Lekarz super konkretny ma dużą wiedzę tak że jestem zadowolona A jutro idę na monitoring rano i zaraz po nim napiszę co z moim pęcherzykiem czy jest czy go nie ma Buziaczki dla Was kochane Idę spać już bo padam dziś do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
No ja juz umyta mąż i dziecko tez:P Teraz siedzimy i odpoczywamy sobie...tz pakuejmy yto co jeszcze nie spakowane:/ Jutro jade zrobic badania z rana toi odezwe sie do Was dopiero około 10-11.Ale jeszcze dziś pewnie zagl.ądne.Buziaczki dla Was...i pamietajcie kazda z Was doczeka sie dzidzi prędzej czy pozniej :) Macie w to zawsze wierzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze witam kait, pamietaj musi byc dobrze i tak bedzie. Po drugie KASIADA nawet nie wiesz jak bardzo teskniłam za Tobą, podaj nr gg, poklikamy jakiś dzień, no cóz cały czas obie czekamy, ale Wy jakieś postepy robicie, my niestety stoimy w miejscu, bo wszystko jest oki. Myszko dziękuje Ci za podanie nr gg, bo nic nie miałam, oby @ nie przyszła do Ciebie, Aneczko fajnie,że jesteś, a jak bedziesz taka zajęta to pisz też od czasu do czasu chociaż smsa, bede tęsknić, Misiaczki jestem, buziaki dla Ciebie. Patinko brawo, naprawdę lepiej,że się zwolniłaś, niż byś miała znów przechodzić to samo co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dzięki Asiunia, na "porost" pęcherzyków jest właśnie clo... coś tam, będę brała od następnego cyklu, a na pęknięcie chyba prenygyl czy coś w tym stylu, bo u mnie właśnie nie pękają te zbóje leniwe tylko się wchłaniają, na własne oczy widziałam na monitorze u lekarza. Oli26 dawno się nie odzywałaś? Co u Ciebie? Odezwij się bo się martwimy o Ciebie kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko co u Ciebie, na jakim etapie działań tzn.cyklu jesteś? Też czekasz na tą wredną @? Bo mnie w tym miesiacu pewno nawiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...28...... .. ..........23.04.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja świetuję, bo już zrezygnowałam z pracy, która mi nie odpowiadała, teraz szukam innej. Tak poza tym u mnie nic sie nie dzieje, czekam na @, bo przyjdzie, bo w tym razem staranek prawie nie było, więc nie ma na co liczyc. Co tam u Pauli, Patinki, Dzodzanny, Anuli S, Ewcika , asiunii, Obcej i innych dziewczyn? Obca ja tez chce fotkę, ale z buzią ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam to w d.... na dzien dzisiejszy, nie chce mi sie starac, mysleć, liczyć, skoo wszystko ok, to ok, chyba nic nie bede robic w tym kierunku, bo i po co, a moze wtedy efekty będa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś, czy sama do siebie piszę? Popijam sobie winko czerwone i chyba topię smutki, a co mi tam, jak nic sie nie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko wcale nie zanudzasz👄👄 Czasami trzeba sie wyzalic zeby wszysko nie dusic w sobie....a wiesz ze my tu wszystkie Cie wysluchamy i zrozumiemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×