Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dokladnie moze przyszedl Gargamel uslyszala wczesniej ze wczoraj braszkowalas i pomyslala ze nie bedzie dluzna i poszla nadrabiac zaleglosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko nie gniewaj sie ale ja uciekam naprwde moje samopoczucie jest okropne ide wylegiwac sie do mojego lozeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeestem al dzis troche zajeta jestem . ciagle jakies zalatwianie a dzis znow staranka... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie : moja babcia we wrzesniu konczy 80 lat , co mozna kupic jej na urodziny? wiem ze jeszcze mam czas ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza tutaj a ja nadal do niczego :-( ide zrobic sobie meliske pije juz 2 dzien i zaczne pic codziennie na wyciszenie bo chodze poddenerwowana od srodka jakos. Dobranoc sloneczka P.s. Olawd nie wiem co ci doradzic zalezy co babcia twoja teraz lubi moja prababcia zmarla majac 99 lat i wiem ze ona juz pod koniec lubiala modlic sie obrazki takie świete wiec kupilo jej sie rozaniec itp i byla szczesliwa zalezy na jaki koszt czy babacia choruje z czego by sie cieszyla a nie moze sobie kupic. Albo to co po prostu lubi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Olawd kwestia tego co babcia lubi - ja swojej na 80-tkę kupiłam koc elektryczny bo strasznie jej zawsze zimno i butelkę vitabuerlecitiny. Ucieszyła się. Sara mi na bóle miesiączkowe pomagał tylko jeden lek Cataflam 50, jak go nie miałam to mogłam wzywać pogotowie. Szczerze mówiąc dlatego porodu sie nie boje bo swoje w życiu przeszłam. Sara jak weźmiesz tabletkę jak tylko poczujesz pierwsze ukucie bólu to po 10 minutach już go nie czujesz. tabletka działa około 5-ciu godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patinko biedna odpoczywaj, może zbyt zmęczona jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!!!!! u nas pogoda nawet w miare wiec jak nie zacznie padac w ciagu najblizszych 3godzin to pojedziemy nad mor do tgo muzeum.. co do babci to ciezko powiedziec , kasa nie gra roli , babcia troche bardziej religijna ale czy cos lubi konkretnego to nie mam pojecia . chcialabym jej cos kupic zeby miala to na dluzej np . ten kocyk co napisala EFQa . naprawde nie wiem.... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa masz takie same bole miesaiczkowe jak ja tzn ja mialam gorsze przed urodzeniem 1 szego dziecka mdlalam wymiotowalam wyrywalam sobie wlosy czasem mnie mama musiala pilnowac dostawalam jednorazowo u lekarza podwojna pyralgine zastrzyk domiesniowy i pepewyryne nie wiem jak ta nazwe dokladnie sie pisze jak wiedzialam ze zaczyna lekko kluc sama wykupywalam te zastrzyki na recepte i bieglam do pielegniarek to mowily zawsze kto przepisal ci taka KOnska dawke. A na drugi dzien przestawal to musialam sie truc tabletkami generalnie Pyralginy.Raz dostalam na zrobienie w aptece specjalne tabletki nie pamietam ich nazwy byly w takich streopianowej oslonce ja nie mam problemu z polknieciem nawet 5 tabletek na raz ale one byly olbrzymie na ok 3m a nie wolno bylo lamac bo w srodku byl proszek wiec nie moglam ich brac bo sie dusilam przy polykniu. potem jak urodzilam laure pamietam jak czekalam na 1 okres juz z tabletkami w reku ale 1 calkiem bezbolesny jakby nigdy nic gdyy nie krew nie wiedzialabym ze mam okres ale potem stopniowo na przemian mialam bolesne bardziej i mniej ale juz nie to samo co wczesniej. Moja mama miala to samo 2 dni w szpitalu lezala jak miala okres,takie bole. A tak wogole dzien dobry kochane niedawno sie obudzilam ale samopoczucie dalej takie sobie,SONIU dziekuje za tabletki doszly wlasnie dzisiaj 😘 dla ciebie. Olawd ten kocyk to super sprawa jesli takie nie ma to on jest przydatny bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patinka ja "odkryłam " cataflam jak miałam 21 lat. A wcześniej miałam przy miesiączkach takie piekło jak ty, prawie traciłam przytomność z bólu. Dopiero jak ten lek wszedł na rynek to zaczęłam żyć a wcześniej to dwa dni w miesiącu miałam wyjęte z życiorysu. Doprawdy nie wiem jak sobie radziłam...No ale po ciąży może przejdzie tak jak Tobie. Taka ładna pogoda dziś a ja nie mam siły ruszyć ręką ani nogą. jestem tak strasznie zmęczona a przecież niedawno wstałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny odezwe sie poznym popoludniem albo wieczorkiem jade teraz zawiesc laure na urodziny do kolezanki a ja zrobie sobie pospaceruje po miescie. Cieplo dzis jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!! A co taka cisza???? Tak wszystkie sie poszly dotleniac......a ja zaraz jade do lekarza z moim uchem.....:(:(:(:(:(:(:(:( Saro_______ wiec mam nadzieje ze aparat sluchowy mi nie bedzie potrzebny....hihihihihii ale na wszelki wypadek potrzymaj go jeszcze troche to jakby co to dam Ci cynka :D:D:D:D:D:D:D:tfu tfu tfu......zartuje oczywiscie....👄 Patinko_______mam nadzieje ze spacerek sie udal.....dotleniaj siebie kochana i dzidzie👄 wielki dla Ciebie🌻 Smerfetko______ cos ostatnio nie mozemy sie spotkac na gg ani na forum....tesknie kochana bardzo ......duza👄 dla Ciebie 🌻 Becia_gask_______dziekujemy bardzo za fluidki , mam nadzieje ze co u niektorej zadzialaja👄🌻 PaniMisiowa______super ze cieplutko jest u Was.....bo niema nic lepszego jak wziasc Patrysie do wozka i udac sie w dlugi spacerek👄 dla Was dziewczyny🌻 EfQa_______Tobie rowniez zycze milego dnia i przesylam👄🌻 Aneczka227_______widze ze Ty rowniez zadko zagladasz, ale tak to jest niestety ze ni zawsze czlowiek ma czas co nie???? Ale super ze choc od czasu do czasu sie odezwiesz.....👄🌻 Obca______kochana z synkiem bedzie dobrze, wyrosnie z tego zobaczysz....glaskanko dla brzusia👄🌻 Asiunia_______u Ciebie rowniez bedzie dobrze i nedlugo zajdziesz w ciaze :D:D:D:D:D:D👄 i 🌻 Olawd________wozek super ful wypas.....tez kiedys bym taki chciala .:D:D:D...zobaczymywielki 👄 dla Ciebie🌻 Madziu_______ milego weekendu zycze slonko👄🌻 Misiaczku_________u mnie wszystko ok.....staranka za niedlugo zaczynamy i bedziemy czekac na efekty👄🌻 Wszystkim niewymienionym dziewczynom przesylam po 👄 i po 🌻.....narazie musze leciec bo bratowa przyjechala po mnie i jedziemy do lekarza.....odezwe sie jak wroce....milego popoludnia zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
No cóż Myszko " do usłyszenia" hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka my dzis bylismy w tym muzeum a pozniej na plazy . jejku jak cudownie bylo... cieplutko , milutko hmmmm...brakowalo mi tego . a zaraz idziemy na grila wiec odezwe sie jutro pewnie . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd czy Twoja babcia ma dziadka? Bo ja mam dziadka na zbyciu-89 lat, na chodzie, samoobsługowy, połowy nie słyszy więc się może dogadają? W posagu może wnieść kury sztuk 8, o ile jestem na bieżąco. EfQa dzisiaj już ze mną lepiej pyralgin zdziałał cuda, ale zżarłam prawie całe opakowanie. U mnie bolesne miesiączki pojawiły się jakieś 10 lat temu, bo za czasów szkoły nie pamiętam, żebym miała takie bóle. Starania rozpoczynam z początkiem maja, może w końcu doczekam się efektów, a jak nie to rezerwuje wyjazd na wakacje gdzieś gdzie jest ciepło. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wcale mnie wczoraj Gargamel nie porwał, bo co by ze mną robił jak u mnie apacze mają manewry akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszka mam nadzieję, że od lekarza wrócisz z uchem ha,ha... Smerfetko miłego baraszkowania i fasolki życzę dorodnej. Obca pogłaszcz dzidzię ode mnie. Patinko odpoczywaj kochana i może jakiegoś lokaja Ci skombinujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!!!!! Saro jestem z uchem.....:D:D:D:D:D:D:D:D:D dostalam antybiotyk bo mam jakas infekcje....za chwile jade wykupic lekarstwa.....postaram sie zagladnac jutro ale nie obiecuje bo jutro rowniez pracuje......a w poniedzialek napewno sobie poklikamy.....milego weekendu zycze sloneczka moje:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane cały dzien byłam w szkole..własnie wrociłam ,nog nie czuje tam mi spuchły..a mały juz pod koniec był tak wygniciony ze wlazł mi pod zebro i umierałam z bółu:/ no ale coz musze chodzic puki moge bo juz zaczynają mi sie egzaminy i obecnosc bardzo wazna,a w czerwcu obrona wiec musze miec wszystko pozaliczane.Taka ładna pogoda dziś w Wawie była..a ja w szkole...buuu .No i jutro tak samo szkoła od 9-do 20:(. Dziekuje za głaskanko..własnie to robie ..kochane ciocie z Was..zawsze o nas pamiętacie:*:*:* Przepraszam ze tak mało ale padam na puszczek...uciekam spac.Kochane spijcie spokojnie i niech te fasolki w koncu zagoszczą w Waszych brzuszkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duuuuuuzo fluidków dla Was ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Obca biedulko jesteś bardzo dzielna że tak z brzuszkiem na wykłady chodzisz. A obrona na pewno wypadnie pomyślnie no bo co dwie głowy to nie jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrzałam się na słoneczku, było cłkiem fajnie, piękna pogoda , więc nie ma co narzekać. Myszko to lecz to swoje uszko, żebys nas słyszała jak będziemy Cię wołać. Saro no ładnie bawisz się w sfatki babci i dziadka, a co im tez się szczęscie nalezy, a na starość druga połówka jak znalazł. No i dobrze,ze Cię ten Gargamel nie porwał, bo miałam zamiar już Cię szukac. Aneczka odezwij się , tak rzadko zaglądasz. Misiaczki buziaczki dla Ciebie. Patinka jak samopoczucie? Asiunia będzie dobrze, Becia i Patinka i Obca dziękujemy za fluidki. Obca no teraz to naprawde coraz gorzej się siedzi na wykładach, jeszcze tak ciepło na dworze, a Wy w dwójkę się musicie gnieździć na jednym krześle, mam nadzieję,że nogi już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd byłaś na plaży, ale super, a teraz gril no no, chyba bedziemy musieli sobie zrobic niedługo, bo apetyt mnie naszedł. No a wózek, ale cacko. Dzodzanna, Paula, Monita, XXmadziarekxx, Kasiada , ewcik i inne nie wymienione kolezanki, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Dzięki Smerfetko! pozdrawiam wszystkich, ja jestem dziś placek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro z tym dziadkiem to dobry pomysl :-P my wlasnie wrocilismy , bylo cudnie . oni maja synka 10 miesicznego i nie mogli go uspac a jak ja go wzielam to od razu smacznie zasnal - pewnie go znudzilam hehe odezw sie jutro bo dzis padam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×