Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witam.Nie stresuj sie A.N.N.A. Ja przy wzroscie 164 w trakcie ciazy przytylam 25 kg. A w 3 miesiace po porodzie wskoczylam w moje ulubione dzinsy. Jedyna gimnastyka byly spacery z wozkiem. Pomoglo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A i Olawd ------ chetnie wezme od Was te kilogramy ale tylko po 2kg od kazdej....hehehhehheeh wiecej nie potrzebuje......a tak wogule to strasznie cicho jest na topiku ;;;;;;;;;dziewczyny gdzie jestescie????? buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A i Olawd ------ chetnie wezme od Was te kilogramy ale tylko po 2kg od kazdej....hehehhehheeh wiecej nie potrzebuje......a tak wogule to strasznie cicho jest na topiku ;;;;;;;;;dziewczyny gdzie jestescie????? buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wybaczcie za moja cisze ale albo cos mma do zrobienia albo po prostu leze w lozku nic nie robiac,mam nadzieje ze to sie na dniach zmieni. Ktoras mowila ze chce przytyc ja tez oddam 20 co najmniej. Dziewczyny nie martwcie sie ja przy wzroscie 164 cm z pierwszym dzieckiem wazylam na poczatku 64 kg i dobilam do setki wygladalam jak spuchnieta banka ale schudlam szybko teraz po Kubusiu nie potrafie schudnac w ciazy bylam 6 miesiecy przytylam z nim tylko 2,5 kg ale po urodzeniu prawie doszlo 15 kg na tabletkach psychotropowych kolezanki jak widzialy mnie w polsce to uwiezyc nie mogly.I jakos nie mam motywacji zawsze jak troszke przytylam to chudlam a teraz wszsytko mi jakos obojetnie. Teraz jednak staram sie wieczorem jesc sporo owocow jesli jestem glodna nie chce przytyc sporo bo waze za duzo i bylo by zle dla mnie. ale jak dobije finalu to zamiast autka bede smigac z wozeczkiem do parku i zgubie sporo mam taka nadzieje. A teraz najwazniejszy jest dzidzius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilę bo idę do pracy. Smerfetko jak ja Ci chciałam przysłać parę kilo w paczce to nie chciałaś, a teraz sobie załatwiasz od kogoś innego? No wiesz nieładnie. Dzisiaj pierwszy dzień biorę clo, trochę się przeraziłam, bo w ulotce pisze, że mogą występować nudności, bóle i zawroty głowy a ja przecież muszę chodzić do pracy... Jak jeszcze się okaże, że moja gina wyjechała i nie przyjmuje, a ja mam iść między 10-12 dc to się załamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI. ale sie wbiłam w temacik... Ja wczoraj miałam kiepsciutki humorek własnie z powodu KILOGRAMÓW. U mnie jest tak ze wazyłam przed urodzeniem 1 dziecka 56 kg przy wzroscie 170 cm!! Byłam za chuda i wystawały mi wszystkie kosci.. Przez ciaze przytylam 11,7 kg. a 3 dni po porodzie zostalo mi z tych niecalych 12 tylko niecałe 2 kg. Po tyg byłam szczuplejsza niz przed ciaza. Ale nie karmiłam po uplywie 5 tyg(brak pokarmu). i zaczelam tyc az do ... 71 kg- przez 4,5 roku. potem schudłam 5 i przytylam 4 czyli jakies 70kg przed 2 miesiacami. teraz sie zalamalam bo w sumie nie powinnam jeszcze tyc a ja mam juz +4-zalamka. Oczywiscie dzidzia naj naj najwazniejsza ale nie wiem jak to zgubie... Buziolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Przesyłam stronkę do testu opartego na mądrościach ludowych - czy to będzie dziewczynka czy chłopak? http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 Mi lekarka na usg w 12 tyg powiedziała że płci jeszcze nie widać ale jej zdaniem to chłopak - a ona doświadczenie w robieniu usg ma kilkunastoletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 nie martw się clo ja biorę podwójną dawkę i nie mam żadnych dolegliwości :) Ty też nie będziesz mieć :) a co do Twojego lekarza to dowiedz się jak najszybciej czy przyjmuje bo po clo trzeba się cały czas monitorować jak wpływa..jest to bardzo ważne 👄 Oj dziewczyny nie przesadzajcie z tymi kilogramami :) co prawda mnie też by się przydało zrzucić z 4 kg i mam nadzieję, ze moja dietka bez cukru mi pomoże w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No robiłam TEN TESCIK JUZ KILKAKROTNIE... za kazdym razem wychodzi ze dziewczynka ale nie wypełniam wszystkich pytan bo niektore sa dziwne, nie wiem jak szybko rosna mi wlosy na nogach ;) a brzuch nie wyglada ani jak arbuz ani jak pilka do koszykowki ;) Moj maz mowi ze bedzie dziewusia, ja na to licze.... ale-nie wiem ;) moze w 13 tyg na usg bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka wybaczcie ze sie nie odzywalam , najpierw zajety weekend a poniedzialkow nie lubie w pracy i padlam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze i jeszcze stronka moja :-P dzis i jutro jestem w domku to mam nadzieje ze poklikamy troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa ----no ja mam taka nadzieje!! duza buzka dla ciebie i patryni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asiunia!! staranka w toku . dzis wyslalam wiadomosc mojej szefowej ze pracowac bede tylko do konca maja to franca juz mi napisala ze mnie nie potrzebuje w czwartek :-( zlosnica !! jak cos jej sie nie podoba to odrazu "to ja ciebie nie potrzebuje..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane jak tam dzionek leci ja sobie dzis wagary zrobilam tylkoi jedne zajecia wiec sobie pozwolilam poleniuchowac :) OLawd ty to sie masz z ta swoja szefowa i tak ze wytrzymujesz takie traktowanie a ta stronka to tylko zapowiedz dobrych nowin :) PaniMisiowa jak tam Patrysia dzis lepiej sie juz czuje?? teraz jak ma zabki to dopiero bedzie gryzc...:) Myszka dziekuje za zdjecia super wgladasz juz sobie ciebie wyobrazam z brzuszkiem bedzie pasowal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia --- ty leniuszku :-P ja i tak juz odliczam czas do konca jeszcze tylko 4 tyg i 6 dni!! a do pracy pojde tylko 12 razy!!!! hehe np juz normalnie nie moge sie doczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znow odliczam najpierw do czerwca bo mam obrone pracy i WOLNE a za miesiac dzidzi przybedzie na swiat i bede mogla poswiecic jej wiecej czasu chociaz korci mnie zeby od pazdziernika isc na zaoczne uzupelniajace ale to tylko 2 lata i zjazdy tylko w weekendy co 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia warto od razu zrobić uzupełniające studia, póki jesteś w temacie, bo po przerwie już się tak nie chce, a tak od razu i już. Tylko kurcze co z tego ,ze ukończyłam wszystko, jak pracy nie ma , chyba,ze za najniższą, albo znajomości, ble, nic mi sie nie układa jakos w życiu, ale cóż zrobic. Na kilogramy sie piszę, od sary wezmę 4 , a od reszty po 2, żeby nie było..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko nie wolno tak mowic ze sie nic nie uklada zawsze w zyciu czlowieka sa wzloty i upadki i po niepowodzeniach przychodzi szczescie przeciez tak jest jak sie wali to na calej lini a pozniej masa szczescia na raz zobaczysz juz niedlugo i praca sie dobra znajdzie i dzidzi bedzie i spelnia sie marzenia ja w to wierze bo czym bardziej w cos wierze to mi sie to spelnia :) Tobie tez sie uda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×