Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Monia671
No jestem, jestem. Z kościółka wróciłam. Tłoczno tu u Was, ale aktywneych to tylko parę, czy mi się wydaje? Zimno troszkę, ledwo tą mszę wytrzymałam, ciągle te mdłości. Jak byłam z Różą w ciąży, to do pracy nie mogłam dotrzeć, tak wymiotowałam, mam nadzieję, że teraz tak nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek.................... Monia671................27..................3.........................4.05.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
A z tą pozycją 3, to chyba jest pomyłka, 9 tydzień a termin na gdrudzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dopiero wstalam napisalam takiego dlugiego posta i mi go wcielo::P:P:p ja zaraz ide malowac [paznokietki bo dzis swinto u nas:P:P:P bede sie szykowac na impreze hehe ladnie slonko swieci u mnie no dziewczyny wczoraj to dalismy czadu jeszcze widze ze patinko z muyszka w nocy dawali ja nie spalam do 2 okropnie bolaly mnie cycki a tak dla ciekawych to @ narazie nie widac :):):):) 😘 dla wszystkich udanego dzionka monita witam cie i pisz pisz bo musimy to dzis znow rekord pobic :):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Idę obiadek zjeść, mężuś przygotował, he he... Ale nudy straszne, muszę sie gdzieś wybrać, dziecko też się nudzi, może spacerek jakiś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita przyjedz do mnie sa dozynki:):):):):):):):)) i smacznego a gdzie reszta dziewczyn pewnie obiadek mezom robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prysznicu obiadku jeszccze nie zaczelam ide zrobic cos dobrego dla meza obudze go i jedziemy na carboot taki targ maja nowe i uzywane rzeczy fajne i za male pieniadze. a potem jak przyjade to cos pomysle z obiadkiem u mnie dzis pogoda taka wkratke pochmurno i od czasu do czasu sipi deszczyk. Buziaczki monia czasem dziewczyny zapominaja wpisac aktualne daty wiec dlatego tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku !!! co to ma znaczyc??? gdzie sa dziewczyny>?? ja przyjechalam z targu potem poszlismy z mezem na lody do mc donalds :p a jak wrocilam to po prostu padlam na lozko i zasnelam niedawno wstalam i naszla mnie niesamowita ochota na Placki ziemniaczane i musialam je sobie zrobic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Jestem, jestem, ale nikogo nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
No cóż, skoro nikogo nie ma, to postanowiłam, że stronka należy do mnie, opowiem Wam trochę o sobie, i troche się wyżalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polse wam cos fajnego dostalam od kolezanki :-) O sobie Jestem --- Jak Papieros ~ Trudno mnie rzuciæ... Jestem --- Jak Wódka ~ Zostawiam efekty uboczne... Jestem --- Jak Szampan ~ Uderzam do g³owy... Jestem --- Jak Heroina ~ Tylko dla odwa¿nych... Jestem --- Jak Marihuana ~ Uœmiejesz Siê Ze Mn¹ Do £ez.! Jestem --- Jak Morfina ~ Popadasz w euforie... Jestem --- Jak Kwiat ~ Tak ³atwo mnie zraniæ... Jestem --- Jak Motyl ~ Tak trudno mnie z³apaæ... Jestem --- Jak nadzieja ~ Tak ³atwo mnie straciæ... Jestem --- Jak Wiatr ~ Tak trudno mnie zatrzymaæ... Jestem --- Jak Kropla Deszczu ~ ¯yje chwil¹... Jestem --- Jak DŸwiêk ~ Rozbrzmiewam œmiechem... Jestem --- Jak Noc ~ Zapowiadam dzieñ... Jestem --- Jak Gwiazda ~ Spe³niam ¿yczenia... Jestem --- Jak Rzeka ~ Nie ogl¹dam sie za siebie... Jestem --- Jak Ogieñ ~ Niszczê z³udzenia... Jestem --- Jak Ma³e niemowlê~ Bezbronna.... Jestem --- Jak SPRITE - a TY jesteœ pragnienie ;] Jestem --- Jak 6 w ToTka - jedna jedyna na ca³e ¿ycie;] Jestem --- Jak Ferrari z salonu - nigdy nie zawodzi;] Jestem --- Jak magnes - przyci¹gam i odpycham;] Jestem --- Jak Media Markt - NIE DLA IDIOTÓW !!! Jestem --- Soba :) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle: pojawiam sie i znikam... nie złoście się na mnie dziewczęta, że rzadko do was zaglądam.... :-(( mi jest przykro, jak nie mogę z wami pogadać, niestety scigam się z czasem, pracą, remontami. a dzisiaj miałam pełen dom gości. jestem wykończona i padnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ---kopiujemy cala tabelke :-P hej slonka - tęskniłyście choc troszke za mna??? STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 Monita32.................... .33..................16...................??.??.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jeszcze tyle stron do nadrobienia!!!! Nie byłam dzisiaj w kościele, toteż nie spodziewałam się pokuty! Matko Kochana, ja to chyba będę do jutra czytała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ze nie odzywam sie ale tak jakos wychodzi :-( caly czas o was mysle i staram sie was na biezaco czytac . ostatnio to mnie bardzo zaskakujecie :-D tyle stronek piszecie ze mam zaleglosci ze .... mam troche zawalona glowe sprawami i ten czas tak szybko ucieka.... buziaczki 👄 przesylam fluidki ***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sylwio--- ja zdrowa , szczesliwa... maluszek sie rozpycha i to zawsze jak mezus reke trzyma na brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia sloneczko rozumiem cie doskonale ja mysle ze jak pojawi sie u mnie 2 gie dzieciatko tez tego czasu duzo nie bede miala. teraz czesto przebywam bo nie pracuje i lenie sie :p witaj Olawd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie ma innych potrzebujących, to ja łapię Olu wszystkie fluidki! przydadzą mi się. :-)) Jeszcze tylko kilka dni i znowu dni płodne. Jupiiii! :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ciesze sie ze pomysl z tabelka ci odpowiada olawd u mnie tez jak maz mnie dotknie po brzuszku to juz wiem ze beda kopniaczki ja sie moge glaskac i tak go nie rozbudzam jak moj mezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko - świetny ten post od ciebie! Autor tego chyba mnie zna osobiście, bo to jakby o mnie! hehe! muszę to sprzedać dalej! :-)) 🌻 Patinko dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Mam 3 siostry, w tym jedną starszą, mieszka w Irlandi i urodziła w lutym śliczną córeczkę(moją chrześnicę), zaraz po tym moja mama pojechała do niej troche pomóc na 2 miesiące, a ja w tym czasie dowiedziałam sie od mojej młodszej siostryAgi, że wpadła... No nakombinowała sie biedaczka, żeby jakoś to mamie powiedzieć, zwłaszcza, że miała problemy, u mnie w rodzinie panuje cukrzyca, mama ma i ona też.W końcu jakoś przez to przebrnęła, na szczęście ona i jej chłopak mają w głowie poukładane... No i kiedy mama wróciła musiała zaaakceptować sytuację, tak więc w kwietniu był chrzest Oliwki(córeczki siostry w Irlandi), a w maju ślub Agi. Ja za pierwszym razem, kiedy postanowiłam,że chcę mieć dzidziusia powiedziałam sobie TERAZ i od razu stało się! Tak więc czas na drugie dziecko wyznaczyłam sobie na czerwiec tego roku, no więc moje zdziwienie było ogromne, gdy dostawałam okres. Tym bardziej, że moja mama tak bardzo kocha dzieci, że świata poza nimi nie widzi, bawi moją córcię od 6 miesiąca, jak poszłam do pracy. Namawiała mnie ciągle, a ja już jej chciałam obwieścić tą nowinę, a tu nic! 7 lipca mija szwagierka urodziła córeczkę, same dziewczynki wokół mnie, ale i tak chciałabym córeczkę... Moja siostra Aga też ma dziewczynkę( termin na październik). Zmierzam powoli do smutnego końca... Mianowicie moja siostra w Irlandi wybłagała mamę, żeby do niej przyjechała na trochę, kończy jej się macierzyński i nie znalazła nikogo do małej.Byłam zdruzgotana, bo nie wiedziałam, co zrobię z RÓżą, przedszkola już pozajmowane, ale jakoś wybłagałam Agę i zgodziła się mi pomóc. Mama była już prawie spakowana, za 3 dni wylot... Przychodziła do mnie rano, ja już byłam w drodze do pracy, a mój mąż na nią czekał i wychodził kiedy przyszła, tego dnia było tak samo, już miał wychodzić do pracy, ale jeszcze siadł z nią porozmawiać, w tym momencie otworzyła szeroko oczy i przestała oddychać, po prostu to był natychmiastowy zgon! Gdyby wyszedł 3 minuty wcześniej, ona umarłaby, a moje dziecko gdyby się obudziło i zobaczyło ją w takim stanie... Nie, nie mogę o tym myśleć, minęły 3 tygodzie, a taki ból!! Nie zdążyłam jej powiedzieć o ciąży... Teraz, kiedy zaczynam trzeźwo myśleć na gwaqt szukałam przedszkola dla małej, same prywatne zostały, ceny, że głowa boli, w zeszłym tygodniu z trudem coś znalazłam , ale nie wiem, czy podołamy finansowo, jutro zaprowadzam Różę pierwszy raz... Umieram ze strachu, zanim się przyzwyczai, to też trochę minie. Nie rozumiem czemu Bóg miał takie plany, teraz mam pod opieką Różę, Agę, bo niedługo rodzi i najmłodszą siostrę(13lat), a! jeszcze małą fasolkę... Mam nadzieję, że Was nie zadręczyłam, ale jak napisałam, to mi trochę ulżyło, łzy też są potrzebne czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×