Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość ANIKA1410
hej dziewczyny dawno z wami nai pisalam chodziłam codziennie na popołudniu do pracy i naprawdę nie miałam czasu dzisiaj byłam na rano a jutro i pojutrze mam wolne więc trochę wam poświęcę więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
Patinko wracaj szybko do szpitala nie lekceważ tego ja jestem straszną panikarą i na twoim miejscu nawet bym się z stamtąd nie ruszała zobaczysz wszystko będzie ok trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika co do Patinki to widzę żę wszystkie mamy podobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
Nikola25 widzę że bardzo chcesz mieć dziecko tak jak ja my z mężem staramy się już prawie pótora roku i nic z tego właśnie jutro jadę na wizyę do specjalisty który przyjmuje w klinice badania niepłodności mam tylko nadzieję że on mi pomoże i sprawi że jak najszybciej zajdę w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
EfQa a ty jak się czujesz perełko ?jak tam twoja fasolka? pewnie jeszcze troche i wyjdzie na świat jesteś już przygotowana wszystko kupione trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
dziewczyny trzymajcie za mnie jutro kciuki jadę jutro do specjalisty który przyjmuje w klinice badania niepłodności nawet nie macie pojęcia jak bardzo się boję chyba nie będę spała z nerwow calą noc najbardziej się boję tego że powie że nie mogę mieć wogole dzieci masakra jeszcze raz bardzo proszę trzymajcie mocno jutro się napewno odezwę i napiszę wam co mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. .........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................38 ..................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek.....................34..................41..................12.11.08 Sara76.........................32..................51.... ..............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu madzik255..............20...............??.............. .................?????? becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.09 Monia671Kraków......27...............10......... ..................01.05.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki)..............24.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ...............23.01.09 Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................. 19.07.08 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko----ty bidulko , wracaj szybciutko do szpitala i nie daj sie wygonic . wiesz ze ich trzeba krotko za morde trzymac i grozic bo tak to nic nie zrobia - trzymaj sie 👄 pani misiowa----gratulacje dla córeczki 👄 rusaczek--- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. pati niestety nie znam sie na ilosci wod plodowych ale dzis o 20 mam wizyte u mojego gina wiec zapytam, chodze prywatniue wiec musi mi odpowiedziec. Wieczorkiem tak okolo 21,30 powinnam byc juz w domku wiec wejde zeby Ci powiedzie3c co i jak... Ciesze sie ze z Wami wszystko ok... A mnie dzis fardelko zaczyna bolec i senna jestem. Tak czy inaczej dobrze ze ide dzis do doktora, bo pachwiny mnie strasznie bola i to juz ponad 3 tyg. Wszyscy mowia ze to normalne bo kosci sie rozchodza i przygotowuja do porodu ale ja nie jestem pewna. W pierwszej ciazy tak nie mialam. Wiem ze kazda ciaza inna ale bol jest wieczorami taki silny ze nogi nie moge podniesc do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd a powiedz mi kochana, naprawde tak trudno znalezc prace w uk? Moj uparł sie ( i moze dobrze) na prace w zawodzie (inzynier elektryk, lub inzynier procesu) ale podobno odrzucaja jego oferty bo potrezbne sa inne uprawnienia niz w Polsce. Teraz zaczyna sie rozgladac za czyms innym, ale jak dzwonia np z jakiegos hotelu to dziwia sie czemu nie szuka w zawodzie... Sama juz nie wiem ;) Dzieki za dobre słowa Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki! no to ja powoli biore sie ostro do roboty,moze w koncu tym razem sie uda?mo ja sciana tez bedzie poscierana ale co tam taki drobiazg w obliczu najwiekszego szczescia,moj sie zawsze ze mnie nabija jak ta sciane podpieram ale wie ze to moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku, przykro mi 😭 😭 😭 A jednak ta tempka na @ spadała... Próbuj dalej MUSI się udać, w końcu każdemu się przecież udaje. Anika dziękuję czuję się dobrze, może trochę więcej siły by się przydało :) wszystko gotowe na przyjęcie dzidziusia. Nie martw się na pewno nie powiedzą że jesteś bezpłodna, takie przypadki są niezwykle rzadkie. Zrobią ci dokładne badania i przegląd podwozia, podregulują to i owo i zobaczysz będą efekty. :) Stefcia mi obijanie ściany na pewno pomogło :) A ja druga noc nie śpię bo jak leże to tak bolą mnie biodra że nie ma mowy o śnie i w żaden sposób nie mogę się ułożyć!!! masakra i moja super pufka do spania juz nic nie pomaga... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia dzieki u mnie w szpitalu w poniedzialek tylko raz mi zrobili usg a sprawie tylko wod bo tylko jeden lekarz sie na tym znal to powiedzial ze ilosc 4,7 reszta lakerzy sie nie znala na tym tylko mowili ze wystarczy. Kazali mi wracac jak tylko skurcze znow beda albo wody beda leciec jak na razie zgubilam jedna mala plamke a tak sucho mam. Juz boje sie chodzic sikac bo wtedy nie mam kontroli czy wody tez odchodza :-(. Trzymam za was kciuki dziewvczyny ab y scie szybko doczekaly sie fasolek w brzuszku i poki ja jeszcze chodze jako ciezarna wysylam wam fluidki *******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa pisalas kiedys ze w ten dzien co wam sie udalo nie uronilas ani kropelki i jestem ciekawa jak to zrobilas bo ja zaraz po normalnie plywam,poprostu nie da sie tego wszystkiego zatrzymac w srodku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka _______ trzymaj sie dziewczynko, jestesmy z Toba efqa_________ ty to juz jestes na wylocie kobieto, wysle ci na meila moj numer telefonu to jak by co to pisz zaraz a ja bede informowac dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka poprawiłam tabelkę zaciążonych na taką jak była, bo łatwiej nowym dziewczynkom sie dopisywać. Niedługo ja i patinka sie skasujemy a ty się dopiszesz na dole :) STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ..............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............26........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 madzik255...............20...............??.............. .................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 Kwatolina.............??????................???????.... ..................??.??.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ...............??????.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Nikolka tez się oczywiście ma szybko dopisać do zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Pani Misiowa! Chociaż założyłam sobie że postaram się dać znak na forum że wyjeżdżam do szpitala :) Stefcia to nie jest łatwe :D mi zawsze wypływało ale akurat tego dnia udało mi się wszystko zatrzymać. Dobra jest pozycja na boku bo wtedy to wszystko głębiej dociera a potem od razu klasyczna świeca tzn. pupa w górę i tak z dobre kilkanaście minut :) a następnie delikatne przejście do pozycji leżącej i spać. Żadnego wstawania, żadnego mycia. Wszystko zrobić wcześniej. Oto moja instrukcja :D :D :D Patinko ale ty idź za jakiś czas do tego szpitala bo oni powinni ci monitorować ilość tych wód! W ogóle powinnaś leżeć i BARDZO DUŻO pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa pije duzo ze juz nie mieszcze w siebie wiecej naprawde. Powiedzialam wczoraj mezowi o sexie ktorym doradzilas i lazi z takim bananem ze spokoju nie chcial mi dac dzis. Becia obiecala zapytac sie lekarza co by doradzil mi w mojej sytuacji jak co to bede atakowala meza.Tu sie balam aby jak nadluzej a teraz z powodu wod bede musiala sie starac aby dzidzia wyszla jakie to trudne wszsytko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa o swiecy to wiem bo tak robie ale nawet jak poloze sie na boku to i tak duzo gubie,za duzo:( a moze jeszcze ktoras z was ma jakis pomysl na zatrzymanie jak najwiekszej ilosci zolnierzykow bo moj ma juz 40 na karku to musze lapac jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokdi
No to ja chetnie tez dopisze sie do staraczek. Obecnie jestem w trakcie dni plodnych, a to moj 5 cykl staran. Oby sie udalo mi oraz innym, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ha ha :D :D :D ale nie tylko twój tak łazi :D mój tez i cały czas się pyta kiedy będziemy przyśpieszać poród !!! Ale to prawda z tym seksem, powiedziała mi to moja doświadczona ginekolog i nazwała to "starą indiańską metodą wywoływania porodu" a oprócz tego położna i babka w szkole rodzenia. Podobno macica się zachowuje po tym super i poród idzie od razu. i jeszcze do tego piersi no i pewniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokdi
wlasciwie to u mnie jest "dziwna sprawa" - nie mam @ od 31.08 -robilam test ciazowy - dwie kreski, jednak krew wykazala brak ciazy. Jak gin powiedziala - cos sie dzieje, jednak nie chciala przyspieszac @. Mam przyjsc za miesiac do niej. Moja irytacja siega zenitu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokdi
no i przywitam sie - kulturalnie :) - witam wszytskie staraczki, przyszle mamy oraz mamusie na pelnym etapie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×