Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magost

Dieta kopenhadzka?? Kto zaczyna ze mna??

Polecane posty

Gość iviś
moj ostatni dzien dobiega konca !!!!!!!!!!!!! jestem glodna jak wilk jak codzien wieczorem! ale powiem Wam ze ten dzien byl ciezki bo ja juz wiedzialam ze to ostatni i juz mnie kusilo zeby cos zjesc ale wytrzymalammmmmm !!!!! jutro napisze ostateczny efekt a teraz kciuki trzymam za Was ! jest ciezko ale wartooo sie poswiecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_85
iviś- moje Gratulacje!!! wczoraj robiłam tego placka (dzisiaj mamy impreze mikołajkowa) i czuje, ze jushh mnie troszke przybylo... od poniedzialku zaczynam znowu...i do 20.12 zamierzam wytrwać :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ile... ja to robie dla dwóch osób.Jem tyle, zeby nie byc glodna.Wkoncu to same owoce, wiec mozna zjesc do syta. Np dzis zrobie sałatke dla 2 os z nastepujacych skladników: 3 madaryni 2 kiwi 1 banan 1 jablko 1 grejphrut troche rodzynek Pewnie zostanie, ale to nic, zje reszta domowników:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! u mnie w końcu się coś ruszyło, a jak u was? jak się czujesz iviś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviś
czuje sie dobrze jestem juz po diecie dzisiaj :) ale jesc nie umiem normalnie. Od slodyczy mi wrecz slabo sie robi ale zjadlam sobie toscika z serem :) ciesze sie ze Waga juz Ci spada :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
dzis 4 dzien czuje sie ok nawet co do jogurtu to czytalam o naszej diecie w gazecie i tam bylo 2 lub 3 szkl i bylo zdjecie malego i duzego jogurtu ja dziś kupilam sobie śródziemnomorski jogurt naturalny który ma bardzo gęstą konsystencje wole niż tą wode didi 7 dzieki za salatke ja kupilam wszystkiego po troszku bo sie balam zeby nei za duzo 1 mandarynke 1 kiwi 8 kulek winogrona moze dodam troche jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Ja sie strasznie najadlam dzisiejsza salatka.. :( I zaluje ze tak duzo zjadlam :/ Byl w niej duzy grejfrut, jablko, mandarynka i kiwi.. A jogurt zjadlam naturalny ale z otrebami... Ten dzien (4) byl zdecydowanie dla mnie najciezszy... Nie wiele brakowalo abym cos podjadla :( Mam nadzieje ze jutro bedzie juz lepiej :) pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszna sałatka zjedzona.na wadze( po posiłku) 2, 5 kg mniej.Więć myśle, że jutro rano( bedzie to 5 dzień) bedzie 3 kg mniej:). Ale naprawdę mam cofkę jak musze jeść coś.Dziś o mało nie zwymiotowałam tą marchewką.Jedynie ta slatka mi smakowala. A to wszystko przez moje podejscie psychiczne.Bo sobie mowie ze mi to nie bedzie samkowało.I tak jest. Ale wytrzymam jeszcze te 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
a ja mialam dzis chwile zwatpienia najpier wjak dobiegly mnie zapachy od sasiada pozniej z obiadu u mnie w domu potem ze sklepu a potem moja mama poczestowala chlopaka ciastem ktore uwielbiam to chociaz sobie powąchalam jutro moj chlopak zaczyna ciekawa jestem czy da rade ja jakos nie czuje efektow jak narazie ze schudlam albo cos bo dopiero tylko 1kg nie wiem dlaczego zawsze w pierwszych dniach to szybko chudlam nawet ze 4kg a teraz wkurze sie jak nei schudne po tych katuszach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Dzis 5 dzien :) Wlasnie jem marchewke, ale bez cytrycy.. Jak na razie 3 kg mniej.. troche malo.. Boje sie ze po diecie wroce do poprzedniej wagi.. zreszta ida swieta.. wiec w domu beda same pysznosci ktorym ciezko sie oprzec.. Chcialabym na stale zmienic nawyki zywieniowe :) Zobaczymy moze sie uda ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
cze a ja dzis ta marchewke zwrocilam :( a waga stoi tylko 2kg mniej :( a jauz 5 dzień nigdy tak wolno nie chudlam po tej diecie a zjadlabym cos dobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladysiwa Mam to samo.Zawsze na tej diecie 5 kg, a tu tym razem 2 tylko. Ja jeszcze tylko jutro i dziekuje.Tylko 6 dni. A po Nowym Roku znowu sprobuje.Bo nie chce tak czesto robić tej diety, boje się o skutki dla organizmu. A dziś mam wyrzuty sumienia. Bo zamiast ryby zjadłam: ły zke sałatki jarzynowej( z majonezem nieststy), 2 śledziki po kartusku, i plaster sera białego.No i wypilam kawe i herbate, ale tego nie liczę. Odrazu mi lzej jak się Wam wyspowiadałam :D. To forum działa cuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
fajnie a ja nie wiem co robic bo jak mam sie meczyc tyle czasu dla 2 kg to tez sobie dam spokoj tylko mam nadzieje schudnac jeszcze ale jak nie da rady to sie wkurze i co ja mam robic bo dzis juz wymiekam a tu malo efektów wczesniej to tak szybko chudlam a teraz co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robisz ta diete pierwszy raz, czy juz kolejny? Bo ja np juz 3 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
ja tez juz 3 moze na nas juz nei dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ze nie \"nie dziala\". ja to sobie tak wymysliłam:). Ze kiedys ta diete zaczynalysmy z wieksza wagą i dieta zżarła z nas proporcjonalnie do uwczesnej wagi, przy drugim razie tak samo.No a teraz z miejszym balastem ja zaczynalysmy i spadło mniej. No ale moze tez jest cos w tym stosowaniu jej raz na 2 lata. A jakie plany teraz po tej diecie?masz za jakis czas nowa na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
ja to waze tyle samo co wtedy jak sie odchudzalam pomysle o jakis salatkach warzywach i takich tam a jak jutro stane na wage i nie zobacze rezulatu to daje sobie spokoj za duzo mnie to kosztuje pewnie na nas nie dziala jednak musie byc te 2 lata przerwy a ty masz jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam.Ale jesli zrobie jaks diete to dopiero po Nowym Roku.O jogurtowej myślałam, ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
a ja znow mam dylemat bo stanelam na wage dzis rano i 1kg mniej niby ale czuje sie fatalnie a wczoraj to sie zalamywalam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Dzis 6 dzien i 3 kg mniej... Pierwszy raz jestem na kopenhadzkiej i nie bardzo jestem jak na razie zadowolona z rezultatu.. Mam nadzieje dotrwac do konca.. a po diecie, nawet w swieta nie bede jadla slodyczy i bialego pieczywa.. Juz nie czuje glodu, z tego akurat powodu jestem zadowolona :) 3m cie sie dziewczymy ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladysiwa nie przejmuj się.Tez tak miałam.Kiedyś(chyba w 4 dzień) wazyłam sie bylo 2,5 kg mniej. A na drugi dzień o ponad pół kg wiecej. Teraz jest ok 2.Raz 2,1 kg, raz 1,9 kg.Nie wiem co jest grane. Ale dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
to fakt teraz boje sie cokolwiek zjesc zeby od razu nie przytyc dobre i to masz racje zjadlam dzis kurczaka z rożna z katchupem w poludnie i od tamtej pory nic bo sie boje a na kupilam serek light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladysiwa
na sniadanie kupilam ten serek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Dzis najgorszy.. 7 dzien.. Jak na razie 4 kg mniej.. pomalu idze w dol :) Od 8 dnia bede ujmowac troche jedzenia, bo teraz mi sie wydaje ze menu jest dosc spore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! u mnie ostatni dzień diety, w sumie nie schudlam kilogramowo ( co widac), moze mam jakies problemy z hormonami, bo nie wiem czemu nie schudlam, ale duzo schudlam rozmiarowo: 1,5 rozmiaru w dół co mnie cieszy. Jakos przyzwyczaiłam sie do tej diety, wiec moze jeszcze 4-5 dni ja pociągnę, a jak u Was, ile schudłyscie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaModa
Witam, niestety po raz ostatni.. Dziś, w 8 dniu diety poległam, ale nie dlatego, że już nie dałam rady, tylko dlatego ze strasznie źle się czułam.. Nie było to po prostu złe samopoczucie. Mogłam leżeć w łóżku całymi dniami.. Nie miałam siły na nic.. Będę teraz starała się utrzymać te 5 straconych kilogramów :) Życzę Wam więcej szczęścia i więcej straconych kilogramów ;) Pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukraka
Dziewczyny, tam w zamiennikach pisało że za sałatę może być kapusta. Jaka? Kiszona? Wydaję mi się ze tak- kiszonki wspomagają odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojamajka
hej. Ja zaczynam dzisiaj już kiedyś przechodziłam przez tą dietę i naprawdę efekt był nieziemski. Niestety z własnej głupoty szybko odezwał sie efekt jo-jo bo oczywiście po 13 dniu jak się wzięłam za jedzenie to przestać nie mogłam, no ale to było kiedyś .Musze schudnąć koło 5 kg. Tylko dlatego że ostatnio coś mi się stało z przeminą materii tzn, wiem co po prostu mam za mało ruchu . Mam prace siedzącą i bardzo monotonna i to pewnie jest przyczyna. Jeszcze w listopadzie było wszystko ok ważyłam 58 kg przy wzroście 172 i to jest moja najlepsza waga. Czuje się w niej najlepiej.Ok koniec ględzenia rozpoczynam ( tylko nie ma wagi i nie wiem jaka jest moja wyjściowa waga , no ale zakładam tak ze 63/64). Trzymajcie kciuki będę się odzywać i składać relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mancia232
witam wszystkich.dzis moj 2 dzien jest niezle.narazie sie trzymam.a musze troche zrzucic bo niecaly rok temu urodzilam dzidzie i jeszcze do tej pory waga nie wrocila sprzed ciazy.mam nadzieje ze za jakies 2 dni bede miala sile podniesc bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×