Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość e.m
Drogie dziewczyny ja tez sie bardzo denerwowalam bo po odstawieniu tabletek nie pojawial sie okres przez dluzszy czas ale to wina organizmu , na nowo musial sie przestawic wiec nie martwcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katti23
Hej brałam tabletki 2lata Novenette po odstawieniu anty okres miałam regularny do pół roku a dzis mój cykl liczy 48dni mam no i 4 testy ciążowe zrobione oczywiście z negatywnym wynikiem Napiszcie co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katti23
już nigdy tego g..... nie wezmę!!! tak mnie rozregulowało że jestem w szoku! a teraz to chyba mnie czeka kuracja hormonalna....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 321
Hej dziewczyny. Brałam przez ok. rok tabletki anty. (Cyprest). Przed braniem tabletek zawsze miałam regularny okres. Teraz przestałam brać tabletki pierwszy okres dostałam normalny a teraz drugi spoznia mi się ok. tydzień czasu, czy to jest normalne?? od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze, i mam białe upławy, z chłopakiem upr. seks z prezerwatywą. Czy to może być ciąża?? Bo cała chodzę z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie na forum Mam problem tak jak większość z Was dotyczący odstawienia tabletek a okresu W sierpniu odstawiłam tabletki Novyneette które brałam 2 lata. We wrześniu i w październiku okres miałam prawidłowo Między wrześniem a październikiem mój cykl trwał 23 dni. Jest listopad a okresu nie ma... i nie wiem czym może to być spowodowane 10 listopada miałam robione badania krwi ( i nie tylko) bo ubiegam się o szkolenie do służby przygotowawczej w wojsku i nie było wyniku pozytywnego dla ciąży Seks uprawiałam 11 listopada z prezerwatywą ale nie doszło do sytuacji aby sperma stykneła się z moimi narządami bo mój narzeczony ma bzika na tym punkcie (nie chce mieć na razie dzieci) Czy może to być związane ze stresem? Nie mam też pracy ani żadnych perspektyw aby w najbliższym czasie ją mieć... W poniedziałek mam wizytę u ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl20
Witam Mam pytanie po jakim czasie można po współżyciu odstawić tabletki? Ja zażywam tabletki Yasmin od ponad 1,5 roku.Ostatni raz współżyłam z chłopakiem pod koniec czerwca.Od tamtej pory nie współżyjemy. Myślałam o odstawieniu tabletek tylko nie wiedziałam kiedy.Lekarz zwykły mi powiedział że można po miesiącu niby już odstawić.Ja się zdecydowałam odstawić12 listopada chciałam żeby organizm odpoczął od tego.Ale się tak zastanawiam czy dobrze zrobiłam czytając jakie się ma po tym problemy ile się czeka by organizm się unormował. Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,A czy tabletki odstawilas po ich wybraniu do konca?jesli tak i nie dostaniesz miesiaczki to zglos sie koniecznie do gina,Ja odstawilam tabletki w polowie ich brania bo zaczelam puchanac i czego sie nabawilam?zaniku sluzowek i braku miesiaczki na pol roku ,musialam sie leczyc hormonami i kiedy wreszczie sluzowki sie pojawily okres moge wywolywac wylacznie luteina bo samoistnie sie nie pojawia,Teraz koncze 3 opakowanie pigulek i mam nadzieje,ze teraz juz sie wszystko wyregulowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczk
hej mam podobny problem, a mianowicie odstawiłam anty w sierpniu i pierwszy okres pojawił się z odstawienia, potem kolejne 2 też w miarę bo po około 23 dniach, jednak teraz mija już 25 dzień i okresu nie widać;( kochałam się z chłopakiem w tym miesiącu ale zawsze z prezerwatywą i dodatkowo środkiem plemnikobójczym...chodzę jak na szpilkach i zastanawiam się czy nie zrobić testu...z drugiej strony- czy to nie jest normalne po odstawieniu tabletek, że okres jest nieregularny? proszę o odpowiedź:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taylorK
Brałam przez 21 miesięcy DIANE 35. Odstawiłam ja w październiku i nie dostałam okresu w terminie. Trochę się bałam, bo kochałam się z chłopakiem, ale byliśmy ostrożni. Na szczęście dostałam w 41 dniu od ostatniej miesiączki. Piszę, żeby uspokoić inne dziewczyny, które są w podobnej sytuacji, bo pamiętam jak nerwowo szukałam info, co może być tego powodem. DIANE 35 zawiera dużo hormonów, dlatego często rozregulowują organizm, więc czasem lepiej spokojnie poczekać 10-14 dni niż zbytnio panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaszka
witam..mam problem..boje sie ze jestem w ciazy..bralam przez 4 miesiace tabletki anty microgynon...skonczylam brac je 24.10 a krwawienie z odstawienia dostalam 28.10...okres trwal dobre 6 dni...12.11. wspolzylam bez zabezpieczenia...znaczy wytrysk nie zakonczyl sie we mnie tylko na zewnatrz...czy mam powody do obaw ? to juz tyle dni a okresu nie widac...czasami wydaje mi sie ze piersi mam takie jak przed okresem ale za chwile sa juz normalne...co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mam ten sam problem! 25.02 wzięłam ost tabletkę i dostałam @ z odstwienia potem normalny okres 1. po 38 dniach 2. po 35 dniach 3. po 36 dniach 4. po 42 dniach 5. po 45 dniach 6. po 37 dniach i teraz czekam już 49 dni i nic!!! dostałam wcześniej luteinę od gina i jak mi się spóźniał to brałam ją 2 x 1 pod język i po 3 dniach dostawałam plamienia i był okres. tym razem też czekałam ok 35 dni i zaczęłam brać luteinę ok 3,4 dni i odstawiłam ją bo @ się nie pojawiła i myślałam, że może po odstawieniu będzie, faktycznie po 3 dniach miałam lekkie plamienie i koniec!!! nic!!! teraz znów zaczęłam brać luteinę, 3 dni 2x1 tabl, i teraz następne 3 dni 3x1, dalej @ brak. dzisiaj biorę ostatni raz luteine i odstawiam ją mam nadzieję, że tym razem coś to pomoże. Dodam, że w ciąży napewno nie jestem, zabezpieczamy się cały czas prezerwatywą, on nie kończy we mnie i za każdym razem sprawdzamy gumkę, czy wszystko z nią ok.test negatywny. non stop jestem rozdrażniona, chce mi się jeść non stop, piersi nie bolą, a podbrzusze tak jakby pobolewało wieczorami jak leżę w lóżku i jest cieplutko. cholera mnie weźmie przez tą @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaCMG
Witam kochane!!! Jak wszystkie tutaj ja również odstawiłam tabletki Brałam je 6 lat więc myślę że juz wystarczy Poza tym za 3 miesiące się pobieramy i chcemy się starac niebawem o dzidziusia;-) Podczas brania wszystko było ok A le teraz-twarz pełna pryszczy, humory zmienne :raz płaczę by za chwilę się śmiac do rozpuku. Poza tym straszny złośnik się zrobiłam Krzyczę non stop i wszystko mi przeszkadza Czy to wszystko z powodu odstawienia hormonów? Jak długo może potrwac taka huśtawka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jato byłam dopiero nie dobra po tabletkach, nerwy tak napięte, że w głowie się nie mieści i to non stop! a po odstawieniu stres i nerwy mi przeszły jak ręką odjął. mam wahania nastrojów, ale to normalne, bo hormony w końcu pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaCMG
Otoczenie już nie może ze mną wytrzymac A ja sama z sobą;;-P Nie myślałam że odstawienie tabletek wiąże się z tak rozregulowanym organizmem!!!! Jadę za kilka dni do mojego ginekologa(świetny facet) to może powie mi coś sensownego dlaczego tak mnie ponoszą nerwy;-) A napewno się ucieszy bo już dawno powiedział mi że najwyższy czas na dziecko bo mój zegar tyka i pózniej będę stara i będę miała problemy z zajściem w ciąże ;-) taki z niego szczery i otwarty lekarz Są jakieś specyfiki które pomagają łagodniej przejśc ten czas po odstawieniu tabsów?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaCMG
Otoczenie już nie może ze mną wytrzymac A ja sama z sobą;;-P Nie myślałam że odstawienie tabletek wiąże się z tak rozregulowanym organizmem!!!! Jadę za kilka dni do mojego ginekologa(świetny facet) to może powie mi coś sensownego dlaczego tak mnie ponoszą nerwy;-) A napewno się ucieszy bo już dawno powiedział mi że najwyższy czas na dziecko bo mój zegar tyka i pózniej będę stara i będę miała problemy z zajściem w ciąże ;-) taki z niego szczery i otwarty lekarz Są jakieś specyfiki które pomagają łagodniej przejśc ten czas po odstawieniu tabsów?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam do was pytanko i licze na odp :) od 2 lat biorę Rigevidon w grudniu dostanę okresu, który będzie wynikiem odstawienia tabletek ,ale chce zrobić małą 3 miesięczną przerwę i tu pojawia się pytanie odnośnie wizyty u ginekologa, aby zacząć brać tabletki po przerwie czy mam iść po receptę po trzech moich "normalnych" okresach czy po 3 miesiącach kaledarzowych? proszę odpiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje jak długo mozna nie mieć okresu po odstawieniu tabsów. Odstawiłam w maju okres mialampod koniec sierpnia i od tej pory nic:( robilam test miesiac temu ciązy brak. Tabletki brałam 3 lata, doradźcie coś, może mialyscie podobnie zaczynam sie martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak samo za kazdym razem gdy odstawilam anty, to pierwszy miesiac po odstawieniu okres dostałam normalnie, następny okres spóźnił się tydzień, a kolejny miesiąc - brak okresu. Nie miałam praktycznie 2 miesiąće - potem musiałam wywołać okres i wrócic do anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie do Was kobitki ;) 2 mies temu odstawiłam tabletki ( novynette ) pierwszy okres dostałam normalnie tak jak miał być a na ten co teraz mam dostać juz prawie dwa tyg... test sobie zrobiłam i ciąży brak. Tabletki brałam przez nico ponad rok a zaczęłam po 6 mies od urodzenia synka. Drugiego szkraba nie planuje na razie :P i zastanawiam się co tu teraz robić. Piszecie że później wróciłyście (niektóre) do tabletek ale ja nie chce ... sex z normalna antykoncepcja (niechormonalna) jest duuuużo przyjemniejszy :P A i jeszcze takie jedno pytanko może któraś z Was planowała dzidziusia po odstawieniu tabl? bo teraz zaczynam się zastanawiać czy przez to nie bedzie później problemów jak juz takie kłopoty z okresem są... Wszystkim z góry dziękuje ;) i pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girl20
Witam was. Chciałabym się zapytać was bo ja z chłopakiem chciałabym współżyć i zastanawiam się czy jak bym zażyła tabletki ( yasmin) to po miesiącu ich brania mogę je odstawić.Proszę was o pomoc. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda18013
ja po odstawieniu tabletek w listopadzie dostalam normalnie zrobilam 3 tygodniowa przerwe i zaczelam znowu brac tabletki okres powinnam dostac 20 grudnia a dzis jest 10 stycznia i jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liponka86
ja również mam problem. miesiac temu odstawilam kontracept, ktory bralam przez 3 lata, pierwszy okres z odstawienia dostalam normalnie, no i teraz czekam na nastepny. tez troche panikuje, bo to dopiero pare dni, ale widze ze takie opoznienia to calkiem normalne. problem w tym ze dzis o malo nie zemdlalam na ulicy a 3 dni temu zemdlalam w domu. ktos na poczatku wspominal ze ginex kazala sie stawic na wizyte w razie wystapienia takich objawow. oczywiscie wszyscy hallo ze to ciaza a ja wiem ze raczej nie ma takiej mozliwosci, ale w razie co zrobie rano test. ogolnie tez czuje sie na okres, ale nie wiem czy te omdlenia moga byc powodem odstawienia tabsów? czy ktos mial podobne objawy?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez odstawiłam tabletki jakoś w grudniu nio i p tym 21 tabletkach dostałam okres a teraz czekam czekam...zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;)ja czekam już 33 dni na okres po odstawieniu novynette, zaczynam się denerwować, wcześniejsze cykle trwały u mnie ok. 30 dni, były regularne, krwawienie z odstawienia wystąpiło prawidłowo. Jeszcze do tego złapałam zapalenie gardła i musiałam wziąć antybiotyk. Czekanie jest wykańczające;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enenen
ehh... ja też czekam i czekam chyba już 3 tygodnie;/ dość mam tego, ide dziś zapisać sie do ginekologa ;/ niestety nie moge brać tabletek z przyczyn zdrowotnych ale nie wiem czy nie zaryzykuje bo takie stresy to nie dla mnie! tym bardziem że mam objawy ciąży (mdłości)... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XmotylM
Witam po odstawieniu tabletek w 1 miesiącu miałam cykl 28 teraz juz mi się spóźnia 2 dni czy to normalne przedwczoraj miała dużo białego śluzu wczoraj dosc sucho... czy to normalne przy długotrwałym braniu tabletek proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak juz wczesniej pisalam 10,04 odstawilam tabletki antykoncepcyjne, pojawilo sie krwawienie z odstawienia i dalej nie kontynuowalam brania tabletek. kilka dni po krwawieniu wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia i pozniej kilka razy rowniez, neistety nie jestem w stanie dokladnie okreslic kiedy to bylo. 5-6,05 wystapilo niewielkie brazowe plamienie, wlasciwie sluz wygladal jak plodny tyle ze brazowy 6,05 bylo go bardzo malo 8,05 wspolzylismy bez zabezpieczenia. 9,05 robilam test wyszedl negatywny,pozniej bylo normalnie bialy sluz w miedzy czasie tez wspolzylismy 14,05 robilam test - negatywn, 17,05 lekko plamilam na brazowo, dzis zrobilam test wynik negatywny. co mam o tym sadzic ? czy to plamienie to skutek odstawienia tabletek czy plamienie implantacyjne ? No i jak z okresem ? kiedy powinnam go dostac ? nie wiem od ktorego momentu liczyc.. od dnia ostatneigo krawawienia z odstawienia czy od 8 dnia ( wtedy kiedy powinnam wziac nastpena tabletke z nowego opakowania?) ginekologa mam dopiero 6,06..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4s1a
Witam Jejciu czytam i czytam i jestem przerazona....:( Tez czekam na okres bo odstawilam tabletki-prez moja glupote bo przegapilam recepte:( Jeden test juz zrobilam i niby negatywny Kurcze jesli faktycznie tyle sie czeka na uregulowanie....to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii2113
Ja brałam dosyć długo tabletki Mercilon około ponad roku, po tym czasie odstawiłam i dostałam okres normalnie jak zawsze w "terminie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×