Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość kasienka888
Boję się taż co będzie póżniej. Miaszkam z chłopakiem i dosyc często współżyjemy. Zdecydowałam się odstawić bo boję sie że później będę miała problemy z zajściem a chcemy mieć dziecko, ale tak za 2 lata i nie chcę już też truć organizmu. Ginekolog ostatnio mi powiedział że moję jajniki są jak u 60-latki. czyli są uśpione i nie funkcjonują. Odstawie tak będzie lepiej. Nawet jak przydarzy się dzidziuś to nic, będziemy go na pewno kochać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 181818
dostałam okres .. także stres był niepotrzebny ;] dzis znów po krótkiej przerwie wracam do tabletek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
Dziewczyny bardzo Was prosze o opinie, bo nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. ODstawiłam 4 miesiace temu tabletki. Pierwszy naturalny okres dostałam po 28 dniach, drugi po 30, natomiast trzeci po 31 dniach. Teraz czekam własnie na czwarty okres. Dziś jest 33 dzień cyklu, a okresu nie widać i nic go nie zapowiada. Kochałam się moze 4 razy w tym cyklu, w tym raz w dni płodne, ale zawsze w prezerwatywie i dodatkowo chłopak wychodził ze mnie przed wytryskiem. Czy ten brak okresu to ciagle skutek odstawienia tabletek, czy powinnam się martwić ciążą? Dodam jeszcze, ze już kiedyś miałam przerwę w tablekach i tez wydłużały mi się pierwsze cykle, ale czwarty okres dostałam już normalnie po 29 dniach. Bardzo się niepokoję. brzuch boli mnie od kilku dni, a okresu jak nie było, tak nie ma. Błagam Was o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
Dziewczyny bardzo Was prosze o opinie, bo nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. ODstawiłam 4 miesiace temu tabletki. Pierwszy naturalny okres dostałam po 28 dniach, drugi po 30, natomiast trzeci po 31 dniach. Teraz czekam własnie na czwarty okres. Dziś jest 33 dzień cyklu, a okresu nie widać i nic go nie zapowiada. Kochałam się moze 4 razy w tym cyklu, w tym raz w dni płodne, ale zawsze w prezerwatywie i dodatkowo chłopak wychodził ze mnie przed wytryskiem. Czy ten brak okresu to ciagle skutek odstawienia tabletek, czy powinnam się martwić ciążą? Dodam jeszcze, ze już kiedyś miałam przerwę w tablekach i tez wydłużały mi się pierwsze cykle, ale czwarty okres dostałam już normalnie po 29 dniach. Bardzo się niepokoję. brzuch boli mnie od kilku dni, a okresu jak nie było, tak nie ma. Błagam Was o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
Dziewczyny bardzo Was prosze o opinie, bo nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. ODstawiłam 4 miesiace temu tabletki. Pierwszy naturalny okres dostałam po 28 dniach, drugi po 30, natomiast trzeci po 31 dniach. Teraz czekam własnie na czwarty okres. Dziś jest 33 dzień cyklu, a okresu nie widać i nic go nie zapowiada. Kochałam się moze 4 razy w tym cyklu, w tym raz w dni płodne, ale zawsze w prezerwatywie i dodatkowo chłopak wychodził ze mnie przed wytryskiem. Czy ten brak okresu to ciagle skutek odstawienia tabletek, czy powinnam się martwić ciążą? Dodam jeszcze, ze już kiedyś miałam przerwę w tablekach i tez wydłużały mi się pierwsze cykle, ale czwarty okres dostałam już normalnie po 29 dniach. Bardzo się niepokoję. brzuch boli mnie od kilku dni, a okresu jak nie było, tak nie ma. Błagam Was o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
przepraszam za duble :-/. Nie chciało sie wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elucia
hej, myśle ze teortycznie jak sie kochalas w dni plodne to zqawsze mozna zajsc w ciaże. ale jak byla gumnka i wyjscie rpzed to nie powinno, zrob test jesli boli Vie brzuch to moze znak okresu?? ja mam tak, ze 4 meisiace temu ostawilam tabl.diane 35. ciąza niemożliwa. zaczelam rbac zelixe na oschudzania i w ciagu 2 miesiacy schudlam 8kg.anemii nie mam. w ciagu 1,5 miesiaca dwa rayz porzyjmowalam antybiotyki. po odstawieniu tabletek najpierw dostalam w 25 dniu potem w 28 a teraz 35 i nic............. wiem tylko z USG ze mam bardzo grube endometrium/. co myslicie keidy dostane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
hej, myśle ze teortycznie jak sie kochalas w dni plodne to zqawsze mozna zajsc w ciaże. no niby tak, ale przeciez nasienie nie mogło sie dostac do srodka, bo jak? wytrysk na zewnątrz, a preejakulat ewentualny w gumie został, która na pewno nie pękła, nie zsunęła sie itp. pocieszcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elucia
cukierek, nie powinnas sie martwic wg mnie tym bardziej ze byla gumka, a przed wytyskiem cos zostaje na penisie, ale skoro byla guma to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoyesnochedesexo
odstawione tabsy i sie pojawil takie przezroczysta wymaz ciagnaca sie i bolaly jajniki,to owulacja? odstawilam tabsy 3tyg temu i sie kochalam,ale bez wytrysku,oby nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki56345
ja tez tak mialam juz 10 miesiecy nie biore i jeszcze mam problemy 2 @ po odstawieniu dostalam po 2 miesiacach wiec to chyba normalne podkreslam chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po ostatniej tabletce, teraz okres z odstawienia i czekać co będzie później :( boję się, trudno będzie wrócić do prezerwatyw i uważania na wpadkę :( ale jakoś przez to przebrniemy, tylko żeby nie było aż tak źle!!! Pozdrawiam dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty-she
a kiedy powinnam mniej więcej mieć okres jesli odstawiłam tabletko poczatkiem pazdziernika,w 4 dniu 7 dniowej przerwie miałam krwawienie i juz przestałam brac tabletki poprostu mam tak sobie czekac czy sie zamartwiac teraz powróciłam do prezerwatyw ,ale zdarzyło się ze 2 razy bez niczego tyle ,że nie było finału we mnie jak to mój powiedział.A ja sie martwie jednak bo co dziewczyna to dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co tu wyczytałam trzeba czekać, ja taż nie długo będę przez to przechodzić. Nie martw się na pewno będzię dobrze, choć nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy znowu płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty-she
iazy i traciłam dodatkowe pieniadze na testy z bobaskiem;]makabra normalnie depresja ogarneła mi zycie i byłam beznadziejna teraz odrzyłam choc to niecaly miesiac jak nie biore tabletki słuzyły mi nietylko jako zabezpieczenie niestety podejzewano u mnie endometrioze ciągłe powiekszenie guzki jajników i do tego bolesne miesiaczki -nieregularne.Dlatego martwie sie jak to teraz bedzie niechodzi juz oto ,,że np moge przez to niemiec dzieci mi tak na tym niezależy w końcu z kręgosłupem tez mam nienajlepiej dlatego ciąża to wielkie ryzyko dla mnie.teraz po odstawieniu tabletek grubne a t trakcie brania schudłam 9 kg masakra wazyłam 47 kg teraz dochodze do swojej ponad 50-teczki zawsze myslałam ,że przytyje w ciagu brania.piersi mie pobolewaja niewiem czy to z tego ,,że juz nie biore tabletek czy organizm warjuje oby tylko ten okres dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaisia
hej dziewczyny. Ja odstawiłam tabsy ponad miesiąc temu. Miałam to krwawieniepo ale teraz czekam juz na następny okres i spóźnia mi sie o prawie 2 tyg!! Zabezpieczaliśmy sie z chłopakiem nawet podwójnie czyli prezerwatywa + globulki ale boje sie:( czy wy też tak macie? pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
kochana ja juz warjowałam własnie od dzisiaj powinnam miec okres bardzo bola mnie piersi i mam bóle brzucha takie same jak przed braniem tabletek uciskające skurczowe ,ale narazie okresu nie ma a na ciążę chyba niema takich bólów masakrycznych jak na miesiączkę.Te bóle dodaja mi nadzieji ,że może jednak dostane ten okres bo te objawy by na to wskazywały tez czekam własnie na ten swój pierwszy normalny okres nigdy wiecej tabletek tylko stresów się najadłam gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 84
hej dziewczyny! Błagam pomóżcie bo już stres ogarnął całe moje ciało. Odstawiłam tabletki w lipcu przez kolejne dwa miesiące okres miałam reguralnie w terminie jak należy ale w tym miesiącu spóźnia mi się już kilka dobrych dni. Co prawda nie kochałam się z chłopakiem bez prezerwatywy ale uprawialiśmy petting gdy miałam dni płodne. Wtedy sprema lądowała na moim brzuchu. Czy możliwa jest ciąża?. Dodam że mam dość często bóle podbrzusza, zawroty głowy i sporadyczne mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 84
hej dziewczyny! Błagam pomóżcie bo już stres ogarnął całe moje ciało. Odstawiłam tabletki w lipcu przez kolejne dwa miesiące okres miałam reguralnie w terminie jak należy ale w tym miesiącu spóźnia mi się już kilka dobrych dni. Co prawda nie kochałam się z chłopakiem bez prezerwatywy ale uprawialiśmy petting gdy miałam dni płodne. Wtedy sprema lądowała na moim brzuchu. Czy możliwa jest ciąża?. Dodam że mam dość często bóle podbrzusza, zawroty głowy i sporadyczne mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
kinia nie możesz byc w ciąży skoro stosowałaś zabezpieczenie a sperma niewylądowała w tobie tylko na tobie też mam bóle na okres,ale go niemam robiłam nawet test wczoraj i negatywny niewiem co sie ze mna dzieje jakby wylec iec niechciało a wszystkie objawy na okres trwajz kilka dni.Nie masz co sie przejmowac jesli bardzo sie martwisz zrób test ,ale po nim po wiesz ,że straciłas kase bo i tak wyjdzie ci negatywny a te objawy o których piszesz moga świadczyc o stresie i zbliżającym sie okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 84
Miałaś rację Shorty! Wczoraj dostałam okres. Odrazu kamień z serca. Niestety brzuch mnie tak boli że stać nawet nie mogę. Ale jest coraz lepiej. A Ty się nie martw też z pewnością wkrótce dostaniesz. Może teraz mi łatwo mówić, ale widze że nie ma się czym przejmować. Zresztą robiłaś test tak więc masz pewność. Trzymaj się cieplótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 84
Miałaś rację Shorty! Wczoraj dostałam okres. Odrazu kamień z serca. Niestety brzuch mnie tak boli że stać nawet nie mogę. Ale jest coraz lepiej. A Ty się nie martw też z pewnością wkrótce dostaniesz. Może teraz mi łatwo mówić, ale widze że nie ma się czym przejmować. Zresztą robiłaś test tak więc masz pewność. Trzymaj się cieplótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
witam!ja rowniez sie tak martilam tym okresem Przez pol roku bralam diane35, pozniej 7mies yasminelle!powodem byla brzydka cera,nieregularne miesiaczki i to bardzo nieregularne i przy tym bole brzucha do tego stopnia ze mdlalam Gdy bralam wszystko ustalo Ale co,trzeba kiedys skonczyc z tabletkami Wiec po 13 mies postanowilam zakonczyc ta przygode Pierwszy okres dostalam po 32 dniach, drugi zas po 35dniach Wiec nie wiem jak bedzie dalej Ciesze sie jednak ze po takim czasie dostaje a nie po 40-45dniach jak wczesniej Coprawda bole mam przy okresie ale da sie przezyc Takze KOBIETKI trzymajcie sie Napewno dostaniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaisia
hej laski:) ja dzis byłam u ginekologa bo juz nie mogłam wytrzymac w tej niepewności! Bałam sie jak cholera;p i co sie okazało? że to tylko jakiś torbiel siedzi mi na jajniku i blokuje krwawienie:p lekarz przepisał mi luteinę i mam cierpliweie czekać:) ajjj trzmam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja umieram! ;( Odstawiłam tabletki 22 dni temu, z musu (początek zakrzepicy) i czuję się koszmarnie. Nie mogę normalnie funkcjonować, nie mogę normalnie iść do pracy!!! Ie to może trwać?? Mam już dość!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty31
Kochane kobitki cały tydzien miałam skurcze i nic do tej pory tylko ten sluz zrobienie drugiego testu i dalej negatywny no już naprawde mam dość w sumie spóźnia sie dopiero prawidłowo 5 dzień niewiem czy test może sie pomylic ,ale skoro robiłam 2 razy i nic to chyba w ciąży niejeste bardzo żałuje ,że brałam tabletki też źle sie czuje i niefunkcjonuje normalnie w sumie po tabletkach okres spóźnia się nawet do 2 tygodni ciesze sie kinia ,że dostałaś ja zawsze mam racje-tylko ze mną cos nie tak a może zamieniam się w faceta po tych hormonach -żarcik na rozbawienie:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
dziewczyny prosze, moze Wy mi pomoze, bo bezskutecznie szukam odpowiedzi. Moze od początku. Odstawiłam tabletki 5 miesiecy temu. 3 naturalne okresy dostałam w miare w normie, a czwarty kazał na siebie czekać blisko 10 dni. Ale przyszedł w końcu, normalny, obfity, 5-6- dniowy. od ostatniego dnia okresu, az do dziś (czyli jutro minie tydzień) odczuwam dziwne bóle brzucha co jakiś czas. takie jakies kłucie. No i pomimo tego okresu mam znów schizę ciążową. w tym cyklu nie współżyje w ogóle. A w tamtym wspólzyłam kilka razy, zawsze z prezerwatywa, dodatkowo narzeczony wychodził przed wytryskiem. raz, gdy wyjmował członka, prezerwatywa troche się obsunęła, ale nie ze spadła, czy coś w tym stylu, tylko była troszeczke nizej na członku. Ale i tak wytrysk nastapił dopiero, gdy ze mnie wyszedł. 2 tygodnie po tym zajściu, gdy własnie okres mi się spoźniał zrobiłam test, który wyszedł negatywny, ale nie z porannego moczu. Czy mam w ogóle powody, aby się obawiać? Strasznie boję się ciaży. A jaka moze być inna przyczyna takich bóli? Czy to teraz wychodza ze mnie skutki odstawienia tabletek? Przepraszam za dłuść postu i błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
dziewczyny prosze, moze Wy mi pomoze, bo bezskutecznie szukam odpowiedzi. Moze od początku. Odstawiłam tabletki 5 miesiecy temu. 3 naturalne okresy dostałam w miare w normie, a czwarty kazał na siebie czekać blisko 10 dni. Ale przyszedł w końcu, normalny, obfity, 5-6- dniowy. od ostatniego dnia okresu, az do dziś (czyli jutro minie tydzień) odczuwam dziwne bóle brzucha co jakiś czas. takie jakies kłucie. No i pomimo tego okresu mam znów schizę ciążową. w tym cyklu nie współżyje w ogóle. A w tamtym wspólzyłam kilka razy, zawsze z prezerwatywa, dodatkowo narzeczony wychodził przed wytryskiem. raz, gdy wyjmował członka, prezerwatywa troche się obsunęła, ale nie ze spadła, czy coś w tym stylu, tylko była troszeczke nizej na członku. Ale i tak wytrysk nastapił dopiero, gdy ze mnie wyszedł. 2 tygodnie po tym zajściu, gdy własnie okres mi się spoźniał zrobiłam test, który wyszedł negatywny, ale nie z porannego moczu. Czy mam w ogóle powody, aby się obawiać? Strasznie boję się ciaży. A jaka moze być inna przyczyna takich bóli? Czy to teraz wychodza ze mnie skutki odstawienia tabletek? Przepraszam za dłuść postu i błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek kopiko
dziewczyny prosze, moze Wy mi pomoze, bo bezskutecznie szukam odpowiedzi. Moze od początku. Odstawiłam tabletki 5 miesiecy temu. 3 naturalne okresy dostałam w miare w normie, a czwarty kazał na siebie czekać blisko 10 dni. Ale przyszedł w końcu, normalny, obfity, 5-6- dniowy. od ostatniego dnia okresu, az do dziś (czyli jutro minie tydzień) odczuwam dziwne bóle brzucha co jakiś czas. takie jakies kłucie. No i pomimo tego okresu mam znów schizę ciążową. w tym cyklu nie współżyje w ogóle. A w tamtym wspólzyłam kilka razy, zawsze z prezerwatywa, dodatkowo narzeczony wychodził przed wytryskiem. raz, gdy wyjmował członka, prezerwatywa troche się obsunęła, ale nie ze spadła, czy coś w tym stylu, tylko była troszeczke nizej na członku. Ale i tak wytrysk nastapił dopiero, gdy ze mnie wyszedł. 2 tygodnie po tym zajściu, gdy własnie okres mi się spoźniał zrobiłam test, który wyszedł negatywny, ale nie z porannego moczu. Czy mam w ogóle powody, aby się obawiać? Strasznie boję się ciaży. A jaka moze być inna przyczyna takich bóli? Czy to teraz wychodza ze mnie skutki odstawienia tabletek? Przepraszam za dłuść postu i błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×