Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Nie ma sprawy domenko :D W przyszłą sobotę idę do kosmetyczki, która będzie mnie malowała na ślub. Idę, żeby mi dokleiła kępki rzęs, chce zobaczyć jak to wygląda, jak bedzie mi się podobało, to będę chciała je mieć na ślubie, prawdopodobnie trzymają się do 2 tyg nawet. Kępka kosztuje 3 zł nie wiem ile trzeba ich mieć, żeby to miało ładny naturalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Sun to coś nowego.Słyszałam o tym ale jednak nie zdecydowałabym się na to. Ale kwestia gustu:) Napisz jakie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuuuuuu:(:(:( Trafilam na pytania na które najlerpiej umiałam i mimo to nie zdałąm :(:(:(:( a naprawde napisałam WSZYSTKO ta glupia babka chciala mi nie zaliczyc od samego poczatku :(:(:( ide w poniedzialek jeszcze ale ona juz stwierdzila - ZE DO PONIEDZIALKU TO PANI SIE TEZ NIE NAUCZY I NAPEWNO NIE ZDA :(:(:( Wkurwilam sie !!! przepraszam za wyrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wredne babsko!!!! Czasem na takie się trafi:( Ale nadal będę trzymać kciuki!Musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22
My planujemy wesele dopiero za 2lata choć juz 1 rok ze sobą mieszkamy ale dopieri za 2 lata na moim koncie pojawi sie sumka potrzeban do zorganizowania takiej imprezy. Ile dałyście za wszystko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaska22. Ja tak ostatnio przeliczałam i myslę, że nam wyjdzie za wszystko ok.12000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaśka, ja tego dokładnie nie liczyłam, ponieważ sama to tylko opłaciłam fotografa, cały strój dla siebie, zapłacę sobie kosmetyczkę, zaproszenia,formalności w USC, a reszta nasi rodzice, moja mama mówiła, że wyjdzie ją to ok 11 tyś. Próbuje wypisywać zaproszenia i mam mały problem, jeśli chcę zaprośić babcie to mam napisać, jej imię i nazwisko czy np. babcia Helena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska - ja nie odpowiem , bo sie tylko zdołujesz:( To zalezy na ile osób robisz i czy wynajmujesz sale jak domenka i osobno kucharki czy robisz w lokalu, gdzie masz od osoby płatne... srednio chyba tak ok 130 zl od osoby wychodzi, do tego alkochol, ciasta a czasem i napoje :( orkiestry sa od 1500 w zwyż... fotograf nie wiem ja place 1000 za plener i reportaz... kamerzysta od 600 zł tak srednio... oplaty to nie wiem - ale mysle ze wszystkie lacznie z organistai ksiedzem nie wiecej niz 600 zl... wszystko zalezy co chcesz miec na tym weselu... made of sun - ales sie pospieszyła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś natchnienie na pisanie, to wypisuję :D Do rodziny z Niemiec musimy wysłać w listopadzie, a resztę będzie rozdawać, chyba w grudniu na święta, to tak przy okazji :) daglezjo, co tam na uczelni, bo nie napisałaś.... Pytnie drugie: czy piszecie, że zapraszacie wraz z osobą towarzysząca, czy tego nie trzeba tylko słownie jakoś się dogaduje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaska
a mnie zastanawia ile z was zyjacych w tej przedslubnej euforii po roku lub 2 latach bedzie skldac pozew rozwodowy do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisze!!! A co do uczelni, to napisalam wczesniej ze klapa :( Ale zmiana tematu nie chve mi sie teraz o tym myslec:( a co do gaaski ---> mialam zignorowac a jednak napisze!!! Zaloze sie ze piszesz dlatego ze albo nie masz wogóle faceta a bardzo byś chciała, albo nie zamierza ci sie oswiadczyc, a ty o tym marzysz !!! Albo twoje malzenstwo sie rozpadło... i teraz z zawisci wtracasz swoje głupie uwagi !!! Bo gdybys byla szczesliwa ze slubem czy bez, to nie pisalabys tych uszczypliwych uwag !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety niektórzy lubią być uszczypliwi, bo sami są nieszczęśliwi. Ale mi się zrymowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, mam pytanie, czy któraś z Was rozmyślała już o podróży poślubnej ?? Kiedy ? Na jak długo ? Gdzie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My raczej nie pojedziemy w taką podróż. jakoś wolimy za te zebrane pieniążki coś kupić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy jechać na tydzień (bo ja więcej urlopu nie dostanę) oraz ze względu na koszta, chcemy pojechać nad morze. Zafundować sobie taki hotel. To nasze marzenie, które chcemy spełnić po ślubie. Oto adres, swoją drogą genialnie wykonana strona we flash\'u ;) http://www.faleza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka bardzo ciekawa, miejsce i hotelik też piękne, ale jak dla mnie ceny mnie przeraziły!:( Ale pewnie kto by nie chciał tam pojechać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony Sun teraz np. Wycieczka dwuosobowe np. do Grecji są np. na 2 tygodnie za ok. 2000zł, i to się bardziej opłaca. Dostawałam kiedyś wiele takich ulotek.no i też słyszałam, że wakacje za granicą są tańsze niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj chodzi o sentymet i wspomnienia, mój narzeczony chciałby tam pojechać, ze względu na to, że kiedyś daaaawno temu jak był małym chłopcem zabrał go tam świętej pamięci Ojciec i on chciałby tam wrócić, od tego czasu nie był nad morzem, a chce właśnie do Jastrzębiej Góry, niewiele pamięta z tamtych dni i jak to mówi \" Dałby sobie rękę uciąć, żeby znowu tam powrócić\" Ja znalazłam hotel, który strasznie mi się spodobał oddalony 40 m od morza, w każdym pokoju luneta i tutaj znów, coś co uwielbia moja połówka. Więc wszystko dobrze się składi, a koszta mniejsze niż do Grecji. Jak już się ustatkujemy to pojedziemy na wakacje właśnie gdzieś do Grecji, Włoch lub Chorwacji, ale na to jeszcze czas..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Widze że poruszyłyscie moj ukochany temat - podroż poslubna!!! Ja uwielbiam wyjezdzac!!! Niestety za dużo do tej pory nie pozwiedzalam - troche Niemcy, Slowacja - bylam kilkadziesiat razy chyba, Austria, Chorwacja - 2 razy:) troszke Wegry, no i oczywiscie przepiekna Szwajcaria - tam byłam kilka miesiecy i jestem zachwycona:):):) No i ozywiscie tam kiedys wróce !!! Uwazam ze takie wspomnienia zostaja na zawsze i nie da cie ich wymienic na zaden mebel do pokoju czy nowy telewizor :D No ale gdzie mieszkac trzeba miec, wiec nie polecimy na Dominikane :(:(:( Zrobmy to jakbedziemy bardzo, bardzo bogaci :P Obstawiam Hiszpanie - Lloret de Mar:) Albo Grecje - ale nie wiem gdze dokladnie!!! Nie wiem jak bedzie z czasem, ale najwyzej pojedziemy dopiero we wrzwesniu!!! A po slubie wtedy postaramy sie chociaz na 3 dni wyskoczyc - pewnie beda to ukochane góry !!! :) Nie moge sie doczekac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZYMAJCIE KCIUKI !!! Chociaz nie zdampewnie bo tego sie nie da nauczyc :(:((: Buuuuuuuu Najprawdopodobniej bede miec warunek - na 5 roku :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz rozumiem Sun. Pewnie jakby mnie łączyły wspomnienia to też bym pojechała.I to miejsce też jest śliczne. Daglezjo to ty podróżniczka jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Czas powoli upływa, miło się patrzy na siódemkę w mojej linijce, a jeszcze przyjemniej będzie jak będzie to szóstka :P Wiem zachłanna jestem ;) Dziś powinna się świeczka do Nas odezwać :) Co u Ciebie domenko po weekendzie ?? Wypoczęłaś ?? daglezjo kciuki trzymamy jak zawsze :) 🌼 Wiecie co, jakieś mam obawy, że może mi się moja suknia ślubna już nie podobać. Taką mam naturę, kupię sweterek a on mi się za 3 dni już nie podoba :O......Ehhh a może za bardzo marudzę, topewnie jessienne przesilenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×