Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Hej dziewczyny! Kto nie dostał fotek to niech mi napisze na emill ckmz@wp.pl. Tam częściej zagladam niż na forum. Bardzo mi się podoba w małżeństwie. Dziś mąż zrobił mi niespodziankę i przyrządził buritto. Wręczył mi różę i prezencik imieninowy:) Odebrałam zdjęcia od fotografa są cudne, niestety nie mam jak je Wam przesłać bo nie mam ich jeszcze na kompie. Dysponuje tylko zdjęciami zrobionymi przez koleżankę. Całuję Was mocno i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kto nie dostał fotek to niech mi napisze na emill ckmz@wp.pl. Tam częściej zagladam niż na forum. Bardzo mi się podoba w małżeństwie. Dziś mąż zrobił mi niespodziankę i przyrządził buritto. Wręczył mi różę i prezencik imieninowy:) Odebrałam zdjęcia od fotografa są cudne, niestety nie mam jak je Wam przesłać bo nie mam ich jeszcze na kompie. Dysponuje tylko zdjęciami zrobionymi przez koleżankę. Całuję Was mocno i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Fotki poszły na maila, kto nie dostał, niech głośno krzyczy, bo już się zgubiłam, niestety zdjęcia skanowałam z albumu, więc są nienajlepszej jakości i są na nich dekety, mogę posłać amatorskie, bo takie mam na płytce. Dziewczyny nic się nie martwcie, przed Wami piękny dzień, sama chciałabym go jeszcze raz przeżyć. Teraz w roli żonki też czuję się dobrze, mąż prznosi róże z samego rana i ogólnie jest pięknie. :D:D:D Pozdrawiam 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made of Sun - dziękuje za zdjęcia - ŚLICZNIE WYGLĄDALIŚCIE!!!! Miałaś przepiekną sukienkę i .... makijaż!!! Ktoś cię malował czy sama jesteś taka zdolna? Dziewczyny nie macie pojęcia jaka jestem dziś szczęśliwa (ale tylko pod jednym względem) - kupiłam dziś buty na ślub!!!! :-D Są całe bialutkie, bardzo skromne i całkiem niedrogie. Jak nigdy udało mi się bardzo szybko zrobić te zakupy. Mogę powiedzieć, że to najważniejsze do ubrania już mam, zostały same dodatki. A ta druga sprawa z której juz się tak nie cieszę to to że mój Wojtek już jest na promie i płynie do Szwecji 😭. Juz tęsknię za nim!!! A co ciekawego u was słychać??? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello gratuluję zakupu bucików, moje teraz stoją na strychu i nie mam co z nimi zrobić :O. Malowała mnie kosmetyczka, na początku nie mogłam się przyzwyczaić, bo nie maluję się tak mocno, ale przekonała mnie, że zdjęcia będą pamiątką ze ślubu i przynajmniej będzie widać podkreślone oko. Nie żałuję, miała racje. :D Monia już posyłam fotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZiewczyny! Stella, dzięki za foteczki, sukienka ze zdjecia jest bardzo podobna do mojej, tylko góra, dół mam prosty, mam podobną aplikację do Sun:) i mam 2 czesciową, bardzo prostą i skromną... Sun, piękne zdjecia, bardzo mi się podobacie, rzeczywiscie wyglądałaś promieniście, pięknie:) Buziaki! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej! 2 tyg. od dziś, Monia, masz stracha?? Bo ja tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cześć... Leti, jeszcze nie czuję , moze w przyszłym tygodniu mi się udzielą nerwy, wszystcy mnie pytają, ale jak ja mam myśleć o ślubie, jak ja dopiero wprowadziłam się do nowego mieszkania i muszę w nim wzstko uporządkować....? hihi.... Czekam na tego przedweselnego stresa, moze mnie najdzie na dniach, wolę, zeby przyszedl jak najszybciej....bo nie chcę sę denerwowac 12 sierpnia:) Buziaki, ;) Trzymajcie się dziewczyny, papapa:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!! :-) W sumie nic wam ciekawego nie mam do powiedzenia, ale chociaż podniosę ten nasz topik, co by się nie zgubił w tłumie ;-) Tak sobie myślę że chyba zacznę wypisywać te nasze zaproszenia - tak po trochę codziennie bo jak Misiek przyjedzie to musi już być wszystko gotowe. Pozdrowienia dla as i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, a ja się \"wzięłam\" i przez jedną z lipcowych sobót napisałam wszystkie zaproszenia :D Monia, u nas też dużo spraw, wstępnie opłaciliśmy organistę i kościelnego, jutro poradnia, być może ostatnia, jeszcze ostateczne rozmowy z kamerzystą i zespołem. Jutro idę zamówić wiązanki i kwiaty dla rodziców. Właśnie, jak dziękujecie Rodzicom na ślubie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Leti, MoniaKat - czy wy sobie zdajecie sprawę że już za tydzień będziecie mężatkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I będzie huczne weselisko i w ogóle!!! I przede wszystkim więcej słoneczka niech będzie, bo nie wiem jak u was ale u mnie strasznie leje cały dzień, tak więc na pewno będzie cieplej :-) A ja siedzę sobie w domku sama i z nudów piszę do was (może to co piszę nie jest ciekawe, ale chociaż topik podniosę do góry ;-) Zastanawiałam się kiedy Domenka ma ślub? A co porabiają Sun, Molinezja, Dagnezja, Newt i Świeczka i jej fasolka???? Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam, jeśli tak to z góry przepraszam. Odezwijcie się czasami panny i panie - już mężatki!!! Pazdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, aktualne wiadomości umieszczam na blogu, ale muszę się Wam przyznać, że ja już czuję nerwy, bo nie wiem czy z wszystkim zdażymy...nie mamy jeszcze podziękowań- naprawde nie wiem co zorganizować tym naszym rodzicom.... Buźka! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! 🖐️ cześć! Już tylko 4 dni, Monia, jak to szybko zleciało!! Wczoraj byłam u fryzjerki, wymyśliłyśmy dość pomysłową fryzurkę :) Musimy zgadać się jeszcze z kamerzystą i zespołem. Jeszcze spotkanie z księdzem i druga spowiedź. Swoje bukiety już mam, jeszcze tylko ustalić wiązanki dla rodziców. (mój pierwszy jest z białych, drugi z herbacianych róż) Z organistą się nie dogadałam, więc nie będzie tak jak chciałam, ale to jest taki prostak, że szkoda o tym mówić, ktoś powinien go kopnąć tak daleko, żeby już nie wrócił!! Jeszcze trochę pracy nad sukienką. W tym tyg. baardzo dbam o siebie. Uważam na paznokcie, stosuję różne maseczki, peelingi, itd. A jeszcze trzeba pomyśleć nad przeprowadzką - nie ma kiedy ;) I jeszcze dziś zaczynam prawko! Buziaczki !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny że baaaardzo zapracowane jesteście i w ogóle sie nie dziwię, to tylko 4 dni. Chciałabym być już na waszym miejscu. Ja sie wybieram w tym tygodniu po jakąś biżuterię i niosę obrączki do graweru, bo jeszcze tam nie doterłam. Leti - już ci życzę żebyś zdała to prawko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobiety!!! :) :) :) Molinezja---- Widzę w Twojej stopce, że zostałaś mężatką 17 czerwca. Jeśli dobrze pamiętam, to był to czas Oktawy Bożego Ciała. Istnieje przeświadczenie, że wtedy jest brzydka pogoda i przechodzą burze. Moje pytanie jest spowodowane tym, iż planujemy ślub 9.06.2007 i to będzie ten sam czas. Napisz, proszę, jaką mieliście pogodę??? Dziękuję i pozdrawiam wszystkich z tego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agi58! Spojrzałam na twój suwak - fajny, jeszcze takiego nie widziałam. A tak poza tym witaj w świecie planowania. Ja jak tutaj pierwszy raz zajrzałam miałam do ślubu 8 miesięcy, teraz zostało tylko 2 z kawałkiem :-) Przeleci że się nie spodziejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stella:) Rzeczywiście czas leci jak szalony. Dopiero było 1,5 roku a od jutra do ślubu dokładnie 9 miesięcy. A tu jeszcze tyle spraw do załatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście 10 miesięcy;) Tracę rachubę w tym zamieszaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti i MoniaKat----- nie wiem czy tutaj jeszcze zajrzycie, ale już dziś pragnę złożyć wam jak najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze życia, oby wam ciągle słoneczko świeciło, aby partnerzy dawali wam tyle miłości i czułości, której wam starczy na całe życie. Wiem że będziecie w tym dniu NAJPIĘKNIEJSZYMI I NAJSZCZĘŚLIWSZYMI PANNAMI MŁODYMI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki 👄 ja tu jeszcze na pewno zajrzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu będę stale zaglądać, moze uda mi się wtedy doradzić nie doswiadczonym jeszcze pannom młodym- jedno Wam powiem- najwięcej roboty jest w ostatnim tygodniu i najlepiej weżcie urlop.... Stella, dzięki serdecznie, ja to jeszcze będę z Wami jakiś czas i do piątku na pewno zajrzę:) Leti- jak się czujesz, ja mam nerwy jak nie wiem....? Buziaki dla Ciebie- wszystko będzie dobrze, jeszcze kilka drobiazgów i wszystko pójdzie jak po maśle (mam nadzieję)...Gratuluję zmobilizowania się do prawka- podziwiam...nienajlepszy moment wybrałaś, choć jazda samochodem może być zabawna, więc się rozerwiesz trochę:) Trzymajcie się, miłego popołudnia:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro \"startują\" do ołtarza!!! Nie wiem czemu ale nawet ja sie denerwuję :-) Sun - tak sobie o tobie myślałam i zastanawiałam się jak tam twoje oczy? Miałaś spokój w dniu ślubu? Zaczerwienienia ustąpiły, bo na zdjęciach nic nie widać, wyglądałaś ślicznie!!!!! Czy nasze mężatki już do nas nie będą zaglądać??? Może jakieś rady? Na końcu jeszcze będzie tak że sama tu zostanę i sama sobie będę radzić tylko nie wiem co 😭 Odezwijcie się proszę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak w przelocie, bo gorączka przygotowań trwa... martwię się o pogodę, bo dziś cały dzien pada - - - Całuję Was mocno, trzymajcie jutro za mnie kciuki ;) Nie obiecuję, że wpadnę szybko, bo przeprowadzka i te sprawy, ale przybędę, jeśli tylko wszystko wróci do normy :) \"ja Was nie opuszczę :P:P:P - - - - aż do śmierci hihi - - \" --------------- coś mi to przypomina hihihihi :D:D:D:D:D:D:D:D pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
i z czego się tak cieszycie, a potem wasi faceci będą was i tak zdradzać ;) na prawo i lewo....to fiuty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×