Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Hej daglezja! U mnie nic nowego, trochę się uczę na egzaminy, no i mam zamiar kupić okulary do komputera, bo coraz słabiej widzę i się męczę:(😭. Zapłacę ok.300zł i znów niepotrzebny wydatek niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane 🌼 Co tam u Was ? Macie już dosyć zimy ? Bo ja odliczam już dni do wiosny ;) domenko - z tymi okularami to nie ma żartów lepiej wczesniej je nosić, jeśli są potrzebne tylko do czytania niż zaniedbać tą sprawę i pogorszyć sobie jeszcze bardziej wzrok i trzeba będzie nosić potem cały czas :) Leti - filmowanie u mnie 600 zł (zdjęcia też pstryka, ale dostajemy gratis na płycie), fotograf profesjonalny 350 zł za sesję, a potem płacimy od wywołanego zdjęcia 16 zł. Miałam wczoraj odebrać suknie i okazało się, że jeszcze jest minimalnie przybrudzona i zostawiliśmy do ponownego czyszczenia. Do domu wróciłam z welonem i rękawiczkami hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielik4
Witam ,mam dla Ciebie propozycję. Niedługo WALENTYNKI, więc może czas pomyśleć o swoim facecie??? Co o tym sądzisz??? Jeśli chciałabyś sprezentować mu podarek w ten wyjątkowy dzień wejdź na tą stronkę i nie czekaj, tylko ZARÓB TO SZYBKO!!!!!!!!!Gwarantuje Ci że twoja druga połowa zaniemówi gdy zobaczy tak piękną rzecz!!!!! http://skocz.pl/FajnyPrezent - to jest adres strony na której znajdziesz to czym zrobisz mu ogromną przyjemność!!!!!!! A jeśli się zdecydujesz i zamówisz, zaznacz że dowiedziałaś się o tym od GREG'A pozdrawiam ciepło!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sun ja mam już też dość zimy, jest u mnie okropny mróz, brrrr.I tylko odliczam czas do końca studiów i do ślubu:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co to studia zasłoniły mi cały ślub. Zwłaszcza, że sesja się zaczęła brrrr. Nauki zaczynają się u nas od 2 marca, z drugiej strony patrząc na moją linijkę zaczynam się obawiać, że braknie mi za chwilę czasu na wszystko, ten czas tak szybko leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ty Sun masz już bliziutko do ślubu:) Zazdroszczę:) Ja raczej musiałabym mieć okulary do komputera(takie ochronne) , bo oczy mnie tylko bolą jak patrzę w komputer. Gdybym miała zwykłe okulary to i tak przy komputerze by mi się pogarszał wzrok. Teraz słabo widzę na dal i mnie bolą(razi mnie światło od kompa) a do tego mam strasznie ciemno w biurze bo jest słabiutkie światło:(kurcze powinnam wystąpić o odszkodowanie (pracuję w szkodliwych warunkach:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie wpadłam tutaj na chwilę bo tez sie ucze ale z Prawa Administracyjnegio na egzamin. Ja w tym roku idę na wesele mojej najlerzej przyjaciółki i jedynej 5 sierpnia i juz kombinuje jak sie ubrac mam piękny gorset i spodnice ale planuję jeszcze pewne zmiany czyli malitkie odchudzanie a raczej usunięcie brzuszka i schudniecie ramion i rak bo trzeba przeciez pieknie wygladac ni i oczywiście solarium od czerwca aby sie nie spalić. W końcu to wesele najważniejszej osóbki dla mnie!!! Ja panikuje an wesele przyjaciółki a co bedzie ajk moje sie bedzie zblizać o Mamo!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm wszystkich, nie odzywałam się bo byłam na urlopie (musiałam wziąć, żeby projekty porobić - bo na bieżąco się nie chciało). ja za kamerzyste płace 1000 zł, fotograf 300 (zdjęcia w plenerze i studio). ogladaliśmy zdjęcia tego fotografa - są śliczne. domenko - idź do okulisty. ja nosze okulary, ostatnio nawet zmieniałam i płaciłam tak: - 100 zł szkła - z antyrefleksem (podobno lepsze) - 120 zł oprawki - 50 zł robocizna za kontakty płaciłam ok. 50 zł za miesięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć maniusia. ja chcę na razie tylko do komputera okulary, a jeżeli dalej będe miała słaby wzrok to zacznę używać szkieł kontaktowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, chciałam Ci tylko przybliżyć kwoty :) bo ja też słabo widze z daleka. a oczy faktycznie nie bolą. wczoraj cały dzień siedziałam przy komputerze i nie bolały. więc idz do okulisty, niech da Ci ochronne jakieś, do pracy przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma sniegu:( Dziś rano trochę popruszył ale ulicę są czarne, tylko trochę na dach śniegu widać. Teraz świeci słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) wczoraj miałam wolny dzień i pojechaliśmy z moim Mordkiem na wycieczkę po salonach... byliśmy w trzech i mierzyłam chyba z 9 sukien - i wybrałam...:) załączam link - suknia ma kod C-368 - na modelce nie wygląda tak ładnie (pani jest za chuda :p) a jak mój Mordek stwierdził - wyglądam w niej bosko ;) i jest poprostu dla mnie :D oceńcie - oczywiście moim koleżankom z pracy się nie podoba, ale to ich sprawa :) Domenko - ja noszę okulary, do dali i do kompa - ostatnio mój Mordek usiadł ne nie i połamał, więc póki co męczę się bez :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie świeczko sukienka jest bardzo ładna, taka trochę inna, ale śliczna:) My zmienilismy zespół muzyczny.Zapłacimy razem 1500zł z poprawinami, ale zespół jest stąd i chłopak, który w nim śpiewa jest znany również z telewizji, m.in. śpiewał w \"Szansie na Sukces\" piosenkę Stankiewicz \"Orła cień\" i wygrał. Potem śpiewał też w Opolu. Chodziłam z nim razem do liceum i spiewałam kiedyś w zespole w Domu Kultury.Na wesela ma fajny repertuar i myślę, że będzie super:)Umie też rozbawiać gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziękuję domenko...:) mój Mordek przymierzał surdut brytyjski - i tak pięknie wygląda - cudnie ;) śmiałam się, że troszkę jak Gustaw z pszczółki Maji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle co ci faceci mają takiego w sobie, ze zawsze wyglądają w garniturze o niebo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj zimno!!! Normalnie szłam z nosem w szalu a jeszcze mnie bolał! Normalnie odmarznąć szło, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Dobrże, że mam bliziutko do pracy:) Dziś wieczorem idziemy podpisac umowę z tym drugim zespołem a wczesniej mamy kolędę:( Mam nadzieję, że zdążę przyjść z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun. potwornie zimno jest:( Ja nie lubię zimna, a jak jeszcze ma być zimniej to normalnie nic mi się nie będzie chciało. Tak wogóle to jestem straszny zmarźlak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas jest też potworny mróz ok. -22 :o domenko my też mamy dziś kolędę - ale raczej nas nie będzie... bo i jak mamy przyjąć księdza skoro mieszkamy razem bez ślubu?? sama już nie wiem bardzo bym chciała ale nie wiem jak on zareaguje... kiedyś u mojej koleżanki był, a podobna syuacja była, że mieszkali razem do śłubu zopstało im kilka miesięcy i ksiądz tak im prawił niemal z błotem ich zmieszał... więc ja wolę uniknąć podobnej sytuacji... a Ty domenko nie obawiasz się?? już przyjmowaliście z Tomkiem kolędę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie powiemy księdzu, ze mieszkamy razem tylko, że on przyjechał mi towarzyszyć jak już. Mój ksiądz jest całkiem anty takiemuy mieszkaniu przed ślubem, nawet o tym było kazanie.:( Ale znów nie przyjąć, to potem mogą być też problemy przy ślubie, że nie przyjęłam kolędy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będzie kolęda wcześniej to Tomek powie, że jest gościem i że ja będę mogła dopiero przyjąć po 17.00, bo jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie było w tym roku na kolędzie byłam w pracy :) Lece zapłacić za czesne jak mam wyjść na ten mróz to brrrrr....... Mam pytanie, będziecie prasowały wasze suknie ? Bo ja sobie tego nie wyobrażam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale u mnie jak ktoś nie może przyjąć kolędy to ma zawiadomić i jest w innym terminie.Krzywo patrzą na tych co nie przyjęli:( Sun ja raczej nie będe prsować, bo gorset się nie gniecie a dół wisi prosto i się nie pogniótł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×