Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

ok domenka, w sumie masz rację... my zobaczymy to zalezy o której będzie ksiądz, jak coś to Bartoliniego mama go przyjmie i tylko poświęci nasze gniazdko...:) ja sukni tez raczej nie prasuję bo będę ją miała w maju ew. na pocz. czerwca w domku i będzie wisiała w pokoju (takim co stoi pusty - przyszły dziecinny) - luzem więc się też raczej nie pogniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją sukienkę to wogóle byłyby ciężko wyprasować, ponieważ mam takie marszczenia na spódnicy i źle zaprasowane pewnie by brzydko wyglądały i by się źle układała sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją będę musiała wyprasować. Nie mam samochodu i będzie zapakowana do worka i zgięta w pół, więc jak ją dowiozę to się pogniecie na bank :O Jak mierzyłam ją w salonie to pani mi powiedziała, że będę musiała ją przeprasować. Jest prosta i dół sukni trochę się pogniótł, nawet jak ją mierzyłam. No i sobie trochę tego nie wyobrażam, suknia ma halki przyszyte to jest jednoczęściówka. Może gdzieś można oddać do prasowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Sun czy gdzies prasują:( To kiepsko, że ona się tak gniecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy się jakoś specjalnie gniecie , materiał jest normalny i normalne jest chyba to, że jak mi ją zapakują w pół i dadzą do wora to zanim dojadę autobusem do domu to muszę liczyć się z faktem, że dół sukni będzie pognieciony. Wiem, że obecna żona mojego kuzyna odbierała suknie 4 dni przed ślubem i dzień przed ślubem również ją prasowała, na własną rękę. A ja się boję, że ją spale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jak ustawisz na niski to nie spalisz!Ta moja to już kilka razy ją przymierzałam i się nie pogniotła ani trochę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale mnie dziś tu zasypało śniegiem:D Cały czas pada a zimnooooo, brrrrr. U mnie rano było ok. -15 stopni ale wieczorami jest o wiele zimniej. Wczoraj podpisaliśmy umowę z zespołem i przyjęliśmy tą kolędę:) podpytalismy ile nas będzie kosztować ślub, to powiedział, że 250zł + organista. Na początku lutego mamy podpisać protokół przedmałżeński. Z zabaw na weselu będzie też karaoke a dla rodziców puścimy też naszą piosenkę nagraną na płycie.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :D Cześć Domenko, pracujesz dziś ? 👄 Jesli bolą Cię oczy, to nie zwlekaj z wizutą u okulisty - coś o tym wiem :) Noszę okulary już 4 lata. Przed wakacjami zamierzam je zmienić, na takie bez dolnych oprawek. I oczywiście wcześniej wizyta u okulisty. Nas powoli zasypuje .... mrozik też jest duży! Prawdziwa zima, nie ma co :) W tyg. miałam pobieraną krew na badania ... myślałam, że pani pobierze mniej - a tu takie dwie duże fiolki! I pierwszy raz zdarzyło mi się, że po pobraniu miałam siniaka wokół żyły !! No ale w pon. idę do pana doktorka - bardzo miły gość, sprawdzi mi wyniki, jeszcze pogadamy i coś mi przepisze. Świeczko, bardzo ładna sukienka, oryginalny i pomysłowy krój :) Nie przejmuj się gadaniem koleżanek - to Twoja decyzja! I jak to się stało, że nie mam Twojej fotki, bardzo proszę o zdjęcie - leticia9@interia.pl :D Made of - - - ja suknię muszę prasować ( też się boję ). Była czyszczona chemicznie, wymaga poprawienia kilku drobiazgów igłą i nitką, muszę przyszyć ramiączka ... no i prasowanie. Ale to jeszcze dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Leti. U mnie jak jest troszeczkę jaśniej to mnie oczy już tak nie bolą, może wiosną całkiem mi przejdzie:). Tak niestety jestem w pracy:( Nawet w weekend nie mogę odpocząć, no i muszę się nauczyć na poniedziałkowy egzamin:( A tak mi się nie chce:(😭💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko, powiedz coś więcej o tym protokole. Przez ostatnie kilka dni dużo śpię. Wieczory mam długie, nudne i samotne. Chciałabym, aby luby poświęcał mi sięcej czasu, ale najwyraźniej się nie da. Więc żyję, taka stęskniona :P:P:P:P Jestem zadowolona z moich uczniów (korepetycje), mam swoje pięniądze (wreszcie!). Dziewczyny, czy miałyście po tabletkach jakieś skutki uboczne, np. przytycie, problemy ze skórą lub powiększenie się piersi ? Ja prawdopodobnie będę brała Harmonet i powiem Wam, że trochę się boję.\\ Mam wizję, że moge przytyć .... a nie mogę przytyć - bo sukienki nie poszerzę ;) Jejku, ale panikuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do której jesteś ?? Czy w każdą sobotę? To sobie pogadamy, bo dziś jestem cały dzień w domu. Ja mam może mniej nauki jako takie, ale dużo lektur do przeczytania, same cegły ... Dziś wieczorem mam jednego ucznia, chociaż nie wiem, jakie wieczorem będą warunki ( jak go \"zasypie\", to może go nie być ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziś do 13.00, fajnie, że chociaż ty jesteś:D O jakim protokole mam ci opowiedzieć, bo chyba jestem dziś niejarząca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o protokół przedmałżeński :P Nie było mnie tyle, bo prąd wyłączyli ( z powodu pogody ). Niedługo obiad - będę jadła pierogi :) A wczoraj znów upiekłam placka, nawet nie jest taki zły ;P Składałyście już życzenia Babciom i Dziadkom, czy robicie to jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Też biegnę na obiad , dziś jadę do jednej i drugiej babci, jutro mam uczelnie :( i jakiś exam, na który nie potrafię się nauczyć , bo to tak zawile jest napisane.........blehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - Harmonet to jedne z najlepszych tabletek! Oczywiście to jak zareaguje organizm to bardzo indywidualna sprawa, ale o przytycie i problemy ze skórą się nie martw, bo ma minimalną dawkę hormonów :-) Strasznie dzisiaj zimno, za oknem mam -20 stopni. Uwielbiam zimę i mrozy, ale dzisiaj nawet ja miałam problem ze zmuszeniem się do wyjścia z domu i przejechania się lodowatym opóźnionym pociągiem :-) Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Leti o tym protokole to za dużo nie wiem. Wiem tylko, że trzeba taki podpisać przed ślubem(para młoda). W niedzielę nie ruszałam się z łóżka, trochę się źle czułam no i trochę się pouczyłam na dzisiejszy egzamin( i tak nic nie umiem😭) A obiadki w weekend robił mój dziubek:) Z nudów poprzyklejałam już naklejki na wódkę:P Ale przynajmiej trochę odpoczęłam:D Ja nigdy nie używałam tabletek anty...także się nie znam.:( A babciom i dziadkom złożyłam telefonicznie życzenia w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! U mnie prawie -30 ... Nic tylko powoli zamarzać! Na dodatek się przeziębiłam i nie pojechałam rano na wizytę u gina. Trudno, ale rano było jeszcze zimniej i wolałam nie ryzykować czegoś gorszego :( Newt 👄 Dzięki. Czy mozesz mi podesłać swoje zdjęcie ?? Do dziadków (rodzice mamy) dzwoniłam, wpadniemy do nich prawopodobnie dziś. Made of - powodzenia ! Ja jutro mam znowu koło z ang ... Uff ... :| Wprawdzie to tylko dwie strony a4 drobnym maczkiem ... Ale to są rzeczy, które ciągle się człowiekowi mylą ;) Powodzenia Domenko! I zdrowia !! Dziś jestem w domu do południa, naprawdę nie chce mi się na zewnątrz 😭 Spróbuję Wam wysłać moje zdjęcie z lubym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Leti -- już dawno miałam Ci wysłać zdjęcia, zapomniałam, ale nadrobię to w najbliższym czasie :-) Tu macie link do strony, z której można sobie ściągnąć protokół, który się spisuje przed ślubem. Niektóre pytania wydają mi sie nieco pozbawione sensu, ale jak trzeba, to trzeba :-) http://www.mlodejparze.com/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid=17 Pozdrawiam i zabieram sie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O newt to nawet nie wiedziałam, że ten protokół dotyczy pytań!!! Zaraz sobie zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Dla pokrzepienia piję gorącą herbatę i modlę się, żeby tylko teraz nie zachorować ( już prawie sesja 😭 ) ... Niestety zdjęć nie wyślę, bo coś mi się porobiło z pocztą. Kiedy chcę coś dołączyć, to znika mi okienko z opcjami (wyślij/zapisz/usuń itd) i nijak nie mogę wysłać :( Nie wiem co to jest Właśnie rozmawiałam z lubym - też jest chory ... bez komentarza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja właśnie też się zaraziłam od mojego dziubka:( Jak to zwykle bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą śmialiśmy się, że wczoraj tylko on był chory :D:D:D:D:D:D:D Tak to już jest 🌻 Domenko, mi też się to nie otwiera :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety nie wiedziałam, że to aż tyle pytań będzie!Ale teraz mam problem, bo na stałe jestem zameldowana w Bydgoszczy ale tam nie mieszkam:( Tu niestety nie mam wogóle zameldowania, i co ja mam zrobić?? Czy prawnie ten ślub będzie wazny, jeżeli moja parafia bydgoska wydała mi tylko zaświadczenie chrztu? Czy nie muszę prosić o żadną zgodę na ślub tutaj z tamtej parafii?? Ogólnie tu byłam bierzmowna i tamta parafia też o tym nic nie wiedziała:( Tutaj chodzę na spowiedzi, mam kolędy, itp. Ale jak tow ygląda prawnie?? czy nie musiałabym być tu zameldowana czasowo??? Nic już nie wiem i się boję:( Znacie się na tym dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko, trochę skomplikowane ;) Myślałam, że jesteś tymczasowo zameldowana. Nie wiem, jak to jest u Was, ale np. u nas jeśli chce się brać ślub w innej parafii niż swoja, to trzeba iść na rozmowę do swojego proboszcza. Ja też myślałam, że jak się pobierzemy, to nie będę musiała się przemeldowywać, ale potem doszłam do wniosku, że tak będzie wygodniej, i jak po ślubie zmienię nie tylko nazwisko, ale i adres. Dzwoniłam przed chwilą, żeby się zarejestrować do lekarza .... .... dopiero na 20 lutego :( Myślałam, że uda się wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×