Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Leti, czekam na maila... i co tak ucichłyście dziewczynki ;) ?? parca?? ja też mam, ale nie samą pracą człowiek żyje - no i na szczęście nikt mnie nie kontoluje :D ja sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Mam pytanie: ile w końcu kosztuje kupienie, a ile wypożytczenie sukni? Bo różne mnie głosy dochodzą... W każdym razie mam nową wiadomość: istnieje duże prawdopodobieństwo, że moja suknia zostanie uszyta specjalnie dla mnie przez krawcową :). Dobrze by było, bo strasznie wybredna jestem :). Ale to jeszcze nic pewnego, dlatego pytam o te ceny. Jak to w końcu z nimi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCIACZKU007! Wiesz co różnie z tymi cenami jest, zależy od miasta. U mnie wypożyczenie ok. 500-600zł a kupno no to zależy od modelu w granicach od 1500.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko właśnie ta praca....ale też liczę ile wydam na te składniki do potraw i ciast;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:):):) To znowu ja. Jeśli chodzi o wypozyczenie,to nasza znajoma,która ma wesele w październiku wypożycza i płaci 700 złotych.Ma do tego wszystkie poprawki krawieckie,żeby suknia pasowała jak ulał.Inna zapłaciła 500 zł.Więc chyba takie są ceny. No a nowe suknie od 1500 zł wzwyż. Mnie ostatnio koleżanka doradziła,żebym uszyła.Ona tak zrobiła, znalazła sobie suknie na necie i poszła ze zdjęciem do krawcowej.a jest u nas taki mały salon,gdzie właśnie szyją suknie:):):):) Ona mówiła,że jak sie czegoś nie dało tak jak było na modelu,to krawcowa zaproponowała cos innego.Koleżanka była bardzo zadowolona i zapłaciła za suknię 800 zł.A suknia była naprawde piękna:):):) Więc może warto uszyć.Ale wiadomo,że jakies ryzyko istnieje,czy krawcowej wyjdzie jak na modelu:( Ja sie jeszcze zastanowię:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, policzyłaś już ile Ci wyszło?? cholera czy tylko ja jestem taka nie zapracowana?? może leniwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miej więcej policzyłam, bez owoców, soków i alkoholu wyszło mi ok. 2200zł będą te potrawy jakie ci kiedyś pisałam i jeszcze inne takie jakie ona robi;) Także jestem zadowolona, bo liczyłam drożej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A licząć całe jedzenie i picie(z alkoholami) wydam ok. 3550zł. Także w porównaniu do restauracji to połowa ceny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet mniej niż połowa:P Cieszę się, chyba że przez ten czas wszystko zdrożeje:( Ale i tak liczyłam wszystko trochę drożej w razie czego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko, zdjątka pewnie podeślę wieczorkiem, bo mam trochę pracy w domu i tylko na 5 min wpadłam :D ale już Twój adres mam ;) co do żarełka, mamy w lokalu więc płacimy za prawie wszystko ( sami: ciasta, luby: alkohol ) mamy 110 zł/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście domenko - tanio porównując :) a ja mam taniej niż Leti ;) do końca nie wiem co tam w to wchodzi (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłam robic w restauracji za 7200zł bez ciasta, alkoholi, napojów i o wiele mniej jedzenia także u mnie różnica wyszła duża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz domenko, miałam problem z kompem :( nie wyświetlało mi tej strony... ale już jestem - dziś będę miała płytkę tego zespołu, który chcemy wziąć na wesele - jesteśmy niemal zdecydowani na nich. ale posłuchać nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ja akurat wiem jak mój zespół gra, ale nawet jakbym go nie znała to chciałabym kasetę do posłuchania bo w ciemno to bez sensu a orkiestra jest bardzo ważna, bez niej nikt by sie nie bawił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CIĄGLE ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM SAMOCHODEM, CHYBA PO PROSTU ZAPYTAMY JAKIEGOŚ TAKSÓWKARZA Z ŁADNYM SAMOCHODEM, BO NIGDZIE NIE MOGĘ ZŁAPAĆ NAMIARÓW TAKICH TYPOWYCH WYPOŻYCZALNI W POBLIŻU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dobry pomysł z taxi - tylko u mnie ładnych aut nie ma :) ale mam przyjaciółkę w swoim mieście o ona zajmuje się m.in szukaniem mi samochodu, tortu, wystojem sali, kochana jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×