Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

gębunia dużo cieplych uścisków dla mamy 🌻 co do postinoru i tabletek anty to nie mam pojęcia.....wiem tyle że tabletki bierze się w pierwszy dzień okresu.....pierwsze opakowanie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
Lekarz przepisał mi Cyclo-Menorette jako środek antykoncepcyjny. A jak przeczytałam to widzę ze to jest na menopauzę! Juz sama nie wiem czy mam to w takim razie wykupowac.Moze po prostu sie pomylił nie mam pojęcia! Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka19...Ja Ci niestety nie umiem odpowiedzieć na to pytanie(mam nadzieje, że ktoś inny to uczyni):), choć wydaje mi się, że powinnaś czekać na ten prawodłowy okres!Ceną też się nie orientuje, bo w ogóle pierwsze słyszę o takiej nazwie tabletek:)Każda tabletka wchłania się do 3-4 godzin, wieć po tym czasie jestes już zabezpieczona!:) gębunia...Siema słońce:)Buziaczki mamusi przekaż także ode mnie:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
dzięki dziewczyny za pozdrowionka , powiem wam szczerze ze sama po tym wszystkim chodzę jak opętana mamuśka moja dostała chemię i to już trzecią i o mało co ją ta chemia niezabila ! EWUNIA ty i dzś do gina , bo może faktycznie popiepszylo jej lub mu sie z nazwami leku to zaden wstyd się zapytać możesz rownież zadzwonić do gabinetu i powiedzieć o tym lepiej dwa razy sprawdzic jak jeden raz sie pomylić!pozdrowionka dla wszystkich bywalców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym czacie na onecie \"antykoncepcja\" nikogo nie ma - nigdy!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka555
Witam mam pytanko czasem spozniłam sie z tabletka o godzinke max 2 ale to bylo pare razy teraz staram sie brac regularnie ale w tym momecie to sie spoznilam kochalam sie z moim facetem i on zazwyczaj konczyl we mnie czy jest jakies prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? Prrosze o szybka odpowiedz nawet na meila manka5@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies tam jest..ale ja to od konca nie wiem...po to przeciez bierze sie tabsy by facet mogl konczyc w srodku:) 2 godizny spoznienia az tak duzo nie znacza...skoro wzielas kazda to nie masaz co sie obawiac mim zdaniem..na 99% nie jestes w ciazy:) p.s dziewczyny dzis po poludniu odebriam bete..i albo sie zaplacze na smierc ze smutku..albo stwierdze ze moje tabsy sa the best..heh trzymajcie zam nie kciuki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s Ewunia idz!!! mi kiedys zamaist przeciwbolowego gin jakis na grzybice zapisal!!! pomylil sie...dopiero pielegniarka zweryfikowala...lepiej zpytac jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manka555...Mnie się wydaje, że niekoniecznie musisz być zabezpieczona tym maksymalnym procentem skuteczności, ale wydaje mi się tak, ponieważ na ulotce(przynajmniej mojej)jest napisane, że trzeba brać regularnie, żeby zachować maksymalną skuteczność, ale z drugiej zaś storny jest też napisane, że w wyjątkowej sytuacji można się spóźnić z przyjęciem o 12 godzin!Tak więc mnie się wydaje, że raz na jakiś czas można się spóźnić o te 12 godzin, a te 2 godzinki można traktować różnie! bezmyslna kobieta...Trzymam z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej brać regularnie. wtedy jest największy % zabepieczenia. bezmyslna kobieta napisz nam co i jak jak będziesz znała już odpowiedź,ale wierze że będzie dobrze. dla gosieńki 👄 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
manka555 no co ty !poto te tabsy wymyślil ktoś abyśmy my glupie spokojnie spały wiem wiem wiem latwiej powiedziec -trudniej to zrobić ALE!!! skoro bieresz regularnie a można spóżnić się max 12 godzin to kobietko kochana śpij spokojnie z facetem lub bez!! aaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaannnnnnnnnnaaaaaaaaaaa ja nie umiem robić ani kwiatuszków ani buziaczków ale wieedzcie kobietki moje kochane że WAM wszystkim je ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
hejeczka dziewczyny -to znowu ja!! dlaczego my sie ciągle mijamy?czy to jakaś nowa gra?hihih pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnaaaa...Właśnie anno, jak się robi kwiatuszki i takie tam inne piękności!?:) Ja też Wam ślę multum wszystkiego:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZSĄDNA p
naprawde tak ufacie swoim facetom???to uwazajcie.ja nauczyłam sie nie ufac juz nikomu w 100% Owszem trzeba miec jako takie zaufanie do partnera ale jesli w gre wchodzi zdrowie a nawet zycie... to wybaczcie. HIV WZWB i inne.i oni moga nawet nie wiedziec ze sa chorzy!! pomyslcie troche dziewczyny. a poza tym tym mozna zarazic sie nie tylko przez seks (czyli gdyby partner okazał sie niewierny...),ale takze przy pobieraniu krwi,w gabinecie kosmetycznym itp. a Wy co? jestescie siebie pewne?? ja nie ,aczkolwiek nie jestem w grupie ryzyka ..ale niczego nie mozna byc pewnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZSĄDNA p...Jeśli nie ufasz ludziom i samej sobie to nie kochaj się z nikim i rób co chcesz...Ja mam zaufanie do swojego faceta (ogólnie do ludzi owszem nie mam zaufania, dlatego w tym Cię poprę)i nie myślałam nigdy nad tym, żeby popadać w taką skrajność jak Ty, ponieważ tak, to musiałabym żyć sama jedna w jednoosobowej komórce, żeby nikogo się nie dotykać, bo przecież może mnie czymś zarazić!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZSĄDNA p
aaaaaaaa.... nie musisz wcale wstrzymywać się od seksu i żyć w jednoososobowej komórce.wystarczy używać prezerwatywy... po prostu.tak nawiasem-ciekawe ilu mężczyzn zdradziło swoje kobiety...jak myślisz,która się tego spodziewała??myślę że żadna bo by z takim nie byla... a wiesz HIV to nie jest katar ani grypa... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbaaga
Sprzedam nowiuśkie opakowanie tabletek anty Jeanine. Sama nie zaczęłam opakowania bo zdecydowałam się na dziecko. Cena w aptece to 30 zł. ja sprzedam za 20! mój mail agniesia774@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZSĄDNA p a Ty zdradzasz swego faceta? Bo wychodzi na to że chyba też masz coś na sumieniu. No nie ważne..... Prezerwatywa nie chroni w 100% przed choróbskami.Aids itp można zlapać wszędzie. Prezerwatywa zawsze może pęknąć. . .i co wtedy??Ja ufam swemu chlopakowi w 100% jakby tak nie bylo, nie byłabym z nim. Nie musi mi przynosić zaświadczenia od lekarza że jest zdrowy..... kochamy się bo kochamy siebie,i sobie ufamy.a nie dlatego żeby zaspokoić swe potrzeby. a zresztą nawet jeśli nie daj Boże byłby chory na jakieś choróbsko to też będę przy nim,i nie będę schizować że się zaraże. a co do 🌻 i 👄 to otóż kobitki to się robi tak [ kwiat ] tylko bez spacji, [i odrazu wpisać kwiat i znowu ] i tyle a buziak to zamiast kwiat wpisuje się usta. innymi slowy (kwiat) tylko zamiast ( ) tych nawiasów te [ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZSĄDNA p
swojego faceta nie zdradzam.nie wiem skad to przypuszczenie..ja nic takiego nie powiedzialam.Nie mówie ze nie moglabym byc z facetem z HIV,bo zarazic sie nie jest łatwo,jesli przestrzega sie pewnych zasad.a zaswiadczenie od lekarza....zakażenie HIV może dopiero wyjsc po kilku miesiacach w wynikach.no fakt nie chroni w 100% prezerwatywa,ale zawsze jest to bezpieczniejsze niz seks bez.trzeba po prostu kupowac porzadne prezerwatywy ,a nie 10 szt. za 3 zł:) pozro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś to w taki sposób.....co do chorób to wiem co nieco, moja mamuśka pracuje 20 lat w szpitalu. a prezerwatyw nie używamy i używać nie będziemy. może mam inne podejście do zycia,ale co ma być to będzie. Mamy siebie i to jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
co do chorob... napewno nie schzuje, mimo ze bylam z czlowiekiem ktory mial wirusowe zapalenie watroby, to tez jest choroba przenoszona droga plciowa, badz przez krew, przez to ze mielismy do siebie ogromne zaufanie ja nie jestem chora, powiedzial mi o swojej chorobie na samym poczatku naszej znajomosci... wiec nie rozumiem Twojego stwierdzenia, ze nikomu nie mozna ufac? :/ no chyba na tyle bedzie, pozdrawiam was wszystkie, mimo ze nie pisze juz na tym forum to caly czas oczywiscie je czytam ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZSĄDNA p...Wiem, że HIV to nie katar!!!Anna ma racje, jak nie zdradzasz swojego faceta, to czemu jako niczym oczywiste traktujesz to, że niby on mógłby Ciebie zdradzić!?A później zarazić!? Ja dokładnie tak samo jak Anna ufam swojemu facetowi w 100% (jakby tak nie bylo, nie byłabym z nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny:) Czytam sobie pomału forum Antykoncepcja - POMÓŻCIE! I jedna z dziewczyn napisała tak(cytuję):\"Dziewczyny,nie sugerujcie sie tymi opiniami zamieszczonymi tutaj odnosnie,czy po zazyciu pierwszej tabletki jest sie w pelni zabezpieczonym,bo to kompletna bzdura.Kazdy lekarz wam to powie,ze minimum przez pierwszy miesiac trzeba jeszcze w gumce bo mozna sie przejechac.Znam taka jedna,co myslala,ze jedna tabletka da jej pewnosc i teraz bawi dzidziusia.Sluchajcie,co lekarz mowi a unikniecie niespodzianki.Pozdrawiam.Pa.\" I tak się teraz zastanawiam, bo mnie moja ginekolog też tak mówiła:)Ja i tak sie kochałam z gumką przez pierwsze kilka miesięcy, ponieważ brałam leki, ale tak serio, to może coś w tym jest, znaczy jakaś prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak z drugiej strony, jakby to było takie naturalne, to przecież byłoby napisane w ulotce(tak jak piszą o innych rzeczach), że przez jakiś tam czas trzeba się zabezpieczać dodatkowo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ONA+
aaaa No pomysl sama.Przeciez to jest tak istotna informacja ,ze powinna byc zawarta w ulotce i zapytaj swojego lekarza jak to jest.Ja tez jutro zapytam z czystaj ciekawosci.Moze to tez zalezy od rodzaju tabletek?Nie mam pojecia.To mniej wiecej tak jak z tym w ktorym dniu zaczac brac 1 tabletke-czy w 1 dniu okresu czy w 7?Kazdy powie Ci co innego a odpowiedzi powinnysmy szukac u lekarzy.Moge zapytac jakie tabletki stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...No ja właśnie wyżej napisałam, że mnie moja ginekolog też tak mówiła!Ja i tak sie kochałam z gumką przez pierwsze kilka miesięcy, ponieważ brałam leki, ale tak serio, to może coś w tym jest, znaczy jakaś prawda!!!I właśnie dalej pisałam tak:Ale tak z drugiej strony, jakby to było takie naturalne, to przecież byłoby napisane w ulotce(tak jak piszą o innych rzeczach), że przez jakiś tam czas trzeba się zabezpieczać dodatkowo!!!\" Ja zażywam Cilest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak serio, to ja mam mieszane odczucie co do tego!Ja nie miałam się czym martwić, bo przy 1 kilku opakowaniach używałam gumki, a teraz to różnie!Ale właśnie nie wiem czy dobrze pamiętam jak mi mówiła ta moja Pani lekarz!To i tak mnie już nie dotyczy, ale zapytać mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×