Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

To nie jest długo. ja mam zamiar brac moje do końca następnych wakacji....ale jak to będzie to czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgozatka to wszystko przez tą pogode...... Ja już maluje żarówki na czerwono :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Diane, to te znajome ktore brały byly zadowolone bo cera sie polepszyla itp, i wpadki nie było, tylko ochota na sex spadała i następowała suchość pochwy....i huorek nie dopisywał....to były 3 skutki \"uboczne\" ale to jak pisalam gzieś dopiero po ok2lata brania....ale to tż są tylko 3 przypadki wyjęte z iluś tam kobiet zażywających Diane,na każdgo tabsy dzialają inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a sluchajcie czy test moze wyjsc inaczej to znaczy czy moze oszukiwac oj nie wiem jak to napisac test wyszedl ze nie jestem w ciazy ale brzuch mnie boli troche urusl i juz nie wiem czy ja sie shizuje czy co jest grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
niestety towarzyszy caly czas mi uczucie jakby stalo mi cos w gardle. Od rana do wieczora! a wieczorem wszystko sie nasila. (ok 5 godz. po przyjeciu tabletki) I mam jeszcze jakies dreszcze. Czasami mi sie zakreci w glowce. Tak sie boje. Dzis ostatni dzien brania tabsow przed przerwa siedmiodniowa. Jutro wizyta u ginekologa. To wszystko trwa dla mnie wiecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie:) Małgorzatka24...No gdzieś czeka na pewno:)Masz kogoś gadu oprócz mnie:)Anuli, i janetki i gosieńki!?Jak tak to prześlij mi:) monika2222...Hmm, nie wiem co oznacza \"@\", że niby okres ma trwać tylke, co zwykle!?...Jeśli o to chodzi to u mnie sie skrócił o 1-2 dni i mniej boli, jest też mniej obfity, ale nie zawsze(nieraz mam obfity, ale strasznie rzadko):) anulka156...Elo, elo👄:)🌻🌻🌻 nikusia84...No to siupel:) Masz prawdopodobieństwo jak prawie jedna kobieta na sto, ale tak serio to tam już wyżej pisałam info z ulotki, że jeśli biegunka się utrzymuje ponad 24 h to jest lipa, przeczytaj sobie to co wyżej napisałam(taka większa-bardziej obszerna moja wypowiedź)do jakiejś z dziewczyn:) Wiem o co Ci chodzi, ale wydaje mi się, że test to test i ma jakąś tam wysoką skuteczność, bo musisz skądś wiedziec czy jest w Tobie dzidziuś, żeby na przykład(ewentualnie)odstawić tabletki! Brzuch Ci mógł urosnąć od zatrzymania wody w organiźmie!!! monika2222...Mojej kuzynce Diane poprawiła cerę, ale z deczka przytyła!:/ Małgorzatka24...Nasze prześcieradło czeka na gołe dupy:):P aneta_mloda5...Zobaczysz, wszystko będzie good!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@to skrót od - okresik:P nio ja mam teraz okres tylko 3dni,ale na początku miałam tydzien,przy pierwszym opakowaniu, moja znajoma znowuż dwa tygodnie a teraz mają tak jak ja 3dni i luzik :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia18
Mam pytanie czy ktoras z was zazywa Diane 35 i jaka jest jej pewnosc co do zajscia w ciaze?Stosuje je od nie dawna i troche sie obawiam ze moga nie zadzialacc tak jak powinny.Przyjmuje je regularnie o stalej porze.NA piszcie jak najszybciej.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ - od znanego textu naszego prezydenta \"małpa w czerwonym\" więc okres nazywamy czerwoną małpą ahahah aaa ok zrobione napisałam wsz.numerki jakie mam. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam nad tym czy test pokazal mi prawidlowy wynik rowniez negatywny... jedni mowia ze tabletki maja wplyw na test inni ze nie... ach... do tego mam tyle sluzu ze leci ze mnie ciagle jak nie wiem:( jutro ide do gina... ach juz sie boje... :) ale tylko po nowe opakowanie tabletek mam nadzieje,ze odpowie mi na moje nurtujace pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia18...Jak lekarz Ci takie przepisał to znaczy, że działają!!! Małgorzatka24...Dziękówka za numery:) mychaaaaaa...Ej, ja Was dziewczyny nie kumam!!!Po cholere robicie testy, jak i tak im nie wierzycie, nie ufacie w ich prawidłowość!?Lepiej nie tracić kasy, jeśli Wam i tak to nic nie daje!!!Wyszedł Ci negatywny to się ciesz!!! Jakby wyszedł pozytywny to od razu byś uwierzyła w jego skuteczność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś paranoje!!!Rozumiem, śluz czy coś, to może być problem, że na przykład martwisz się, że masz, ale to, że zrobiłaś test, wyszedł negatywny, a Ty sie pytasz, czy on wyszedł prawidłowo!!!I mówie, wydaje mi się, że dziewczyny, którym wyszedł pozytywny nie zadają takich pytań, tylko stwierdzają, że wyszedł taki jaki wyszedł!!! Tak serio, to skąd ktoś z tego forum może to wiedzieć!!! Pójdziesz do gina to Ci powie co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
hmmm a nie boicie sie, ze poxniej moga byc jakies problemy z zajsciem w ciaze, albo z bejbikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa: @ to znaczy okres, \"skórcik\" ściągnięty z jakiegoś forum:) Natalia18: ja zaczynam brac Diane za ok. 2 tygodnie i też na razie mam obawy co do skuteczności... Ale lekarz chyba wie co robi :) zastanawiajaca: miałam wielkie obawy związane z problemamy z zajściem czy też ze zdrowiem dziecka, ale lekarz mi to wszystko wyjaśnił i już ich nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiajaca...Myślałam nad tym kilka razy, ale myślę, że jeśli byłoby jakieś zagrożenie, to takie tabletki nie byłyby dostępne na rynku!!! monika2222...Aha, no to nieźle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze swiety...tak poczytałam to forum i stwierdzilam ze niektore dziewczyny w ogole nie powinny zazywac tych tabsow... :/ nie dosc ze strasznie malo o nich wiedza i sa niedoinformowane,to jeszcze tak sie boja ze nie wiem czy jest sens w ogole je zazywac... :/ dziewczyny opanujcie sie,przeciez po to sa te tabletki zeby sie nie schizowac!!Ja zazywam je od pol roku i tez moglabym sie bac bo jestem mloda i ciaza skomplikowala by u mnie wszystko...A jednak nie panikuje bo co sie ma stac to sie stanie,a moja histeria i tak tego nie odwroci...Poza tym pytania w stylu \"jaka jest skutecznosc tabletek\" i \"czy jestem zabezpieczona w ciagu 7dniowej przerwy\" powinny pasc przed rozpoczeciem brania tyc tabletek!! Wyglada na to ze wiele dziewczyn decyduje sie na tabletki na szybkiego,to niestety błąd. Sorki ze tak troche ostrzej pisze niz zwykle ale zirytowalam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia18
pytanie do gosienka 2809. biore tabletki od niedawna i zamiast robic 7 dniowa przerwe ja robilam 5 i zaczynalam nowe opakowanie, po skaczeniu tego opakowania zrobilam 7 dni przerwy czy nadal jestem zabespieczona czy raczej nowe opakowanie ktore zaczne za tydzien zaczac jesc od 1 dnia miesiaczki czy robic 7 dni przerwy jak zawsze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Kochana, masz całkowitą rację, w 100 % się z Tobą zgadzam, a nawet i więcej:PNiektóre to nawet zdaje się, że ulotek nie czytają!!!Jak można na jednym forum zadawać co chwila jedno i to samo BANALNE pytanie!!!I to jeszcze zawarte jak byk w ulotce!!!Dotyczące tak jasnej, oczywistej sprawy(czy w 7-dniowej przerwie jest się zabezpieczonym)No masakra!!!Ręce opadają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do aaaa - powiedz mi, bo jestem analfabetkom, czy w czasie siedmiodniowej przerwy jestem zabespieczona i czy mogem zaiść w cionrze jak muj hłopak się we mnie nie spuścił?:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ha ha ha no nie moge.......Małgośka :P:P:P ----> dobre, dobre :D:D:D Natalia a czemu 5dniową przerwe robiłaś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA --- UWAGA --- UWAGA !!! POdaJE komunikat W CZASIE SIEDMIODNIOWEJ PRZERWY JEST SIĘ TAK SAMO ZABEZPIECZONYM JAK W CZASIE BRANIA TABLETEK!!!!!! po raz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA --- UWAGA --- UWAGA !!! POdaJE komunikat W CZASIE SIEDMIODNIOWEJ PRZERWY JEST SIĘ TAK SAMO ZABEZPIECZONYM JAK W CZASIE BRANIA TABLETEK!!!!!! po raz drugi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA --- UWAGA --- UWAGA !!! POdaJE komunikat W CZASIE SIEDMIODNIOWEJ PRZERWY JEST SIĘ TAK SAMO ZABEZPIECZONYM JAK W CZASIE BRANIA TABLETEK!!!!!! po raz trzeci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka..yyy... no ok, po raz drugi tzreci i czwarty, a co z rezzt dni w czasie siedmiodniowej przerwy,czy w nich też jestem zabespieczona czy muszem na siebie zakładać wiieeelkom prezerwatywem?:P:P:P:P:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie wielką :) wystarcy taka malutka :P albo na drutach zrób sobie jedną a będzies mogła sie kohać bez obaz tez i to pare razy, taka z wełny jest suuuper:P:P:P 🌻 a tak na poważnie...nie no nie da się.......🌻 idem na pifko, pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...Hmm...wież co, myźle, że całkiem jest to możliwe, bo te całe tabletki to tak serio wogule nie działajom na kobity tylko na facetuw:P:P:P...To jest oczywiście żart, bo jeszcze się znajdą takie co w to uwierzą:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×