Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość mikki32
hej dziewczyny mam pytanie 2 miesiace temu urodzilam dzidziusia i jeszcze nie dostalam okresu czy mogla bym juz zaczac brac tabletki M21 nie karmie piersia czy musze czekac na okres i wziac tabl w pierwszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reflection123...Dziwny lekarz, który twierdzi chyba jako jedyny, że jest błąd w ulotkach...Jak najprawdopodobiej reszta lekarzy mówi, że 1 dzień okresu to ten właściwy na rozpoczęcie antykoncepcji...No oprócz przypadków kiedy się bierze 5 dnia, ale zabezpiecza się dodatkowo... Moim zdaniem to za krótko na owulację... anja28...Nawet jeśli masz rację z tą wątrobą to niech ten \"lekarz\" nie mówi dziewczynie takich bzdur, że jest błąd w ulotce!!!Kto by pozwolił sprzedawać produkt z tak istotnym błędem w ulotce!?... mikki32...Jeśli to zwykłe tabletki anty, to chyba powinnaś wziąść w 1 dzień okresu!?Ale w tej sytuacjio co przedstawiłaś najlepiej byłoby zapytać lekarza!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reflection123
ale co za krotko na owulacje ? bo nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reflection123...Mała pomyłka...Żle skumałam Twoją wypowiedź...Teraz przeczytałam jeszcze raz i to zauważyłam po czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reflection123...To znaczy, że Ty wzięłaś 1 opakowanie i miałaś przerwę 7 dni i zamiast wziąść 8 dnia wzięłaś 2 dni później!?Czy brałaś miecha tabsy, przerwałaś na miesiąc i teraz zaczęłaś brać znowu i zaczęłaś 3 dnia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Ja biore tabletke zawsze o rownej 7 ale dzis zasnelam i wzielam dopiero o 9 (wczoraj bylam na imprezce i splam tylko 3 godziuny) ja wiem ze chyba nic sie nie stalo ale chce to od was uslyszec tak bedzie mi rzniej..nic sie nie stalo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. zmienilam tabsy z yasmin na diane 35....opakowanie skonczylam 4 dni wczesniej czyli w srode....do dzis nie mam krwawienia z odstawki....w sumie do srody mam jeszcze 3 dni ale przy yasmin dostawalam zawsze w sobote rano....:( mialyscie tak???a jesli krwawienie nie wystapi????w ciazy nie jestem bo nie wspolzylam w tym czasie wiec jestem pewna...wiec jeli nie bedzie to w srode zaczac 2-gie opakowanie czy zglosic sie do gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
seniorit zaczac brac tabletki w srode :) przy zmianie tabletek tak jak przy zaczeciu brac przez trzy miesiace moga byc rozne takie wystapienia... jezeli a tej przerwie nie dostaniesz okresu to dostaniesz w nastepnej... jesli jednak w nastepnej sie nie pojawi, natychmiast zglos sie do ginekologa :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🌻 Ara...Nic się nie stało! seniorit...Pamiętaj o 3 pierwszych miesiącach:) Możesz nie dostać okresu! Zacznij 2 opakowanie normalnie!!!Nawet jeśli nie wystąpi krwawienie! A i jeszcze jedno:Czytaj ulotki!Tam masz wszystko napisane!I to, że jak nie będziesz mieć krwawienia to masz normalnie wziąść dalej następne opakowanie!!! Jak nie jesteś na bank w ciąży to nie martw się, bo nie masz czym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia777
Hej witam wszystkich! Mam malutki problemik i zaczyna m sie troche stresowac. Kilka dni temu koczalam sie z moim chlopakiem i pekla nam gumka:( biore tabletki ale trzy dni wczesniej zapomnialam wziąć i wziełam następnego dnia rano. Czy mam powód do stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
asiunia777 to zalezy ile godzin mienelo... jezeli przykladowo bierzesz tabletki o 19 i wzielas ta zapomniana przed 7 rano to wszystko ok. jezeli jednak minelo 12 godzin... czyli wzielam po 7 rano, to jest mozliwosc ze zajdziesz w ciaze, jednak jest to niewielka prawdopodobnosc. A co do powodu do stresu... to zalezy od Ciebie... mi sie wydaje, ze nie powinnas byc w ciazy, takze spokojnie, bo stres bardzo wplywa na nasz organizm i jezeli bedziesz schizowac ze napewno zaszlas w ciaze, to okres w przerwie siedmiodniowej moze Ci sie opozniac i wtedy jeszcze bardziej zaczniesz schizowac, badz w ogole moze sie nie pojawic... a wtedy znajac zycie, bedziesz szlochac w poduche ze wpadlas :) pewnie jestes jeszcze mloda i nie czas na dzidziusia :) pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia777...Jakiś tam powód do stresu możesz mieć, bo w sumie(jak jest napisane w ulocte) każde jedne pominięcie tabletki osłabia działanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie w mojej ulotce Cilest jest napisane tak:\"Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę zwiększa się z każdą pominiętą tabletką w danym cyklu miesiączkowym.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Mam pytanko ja biore moje absy o 7 rano..czy musze cos jesc zanim wezme tabletke??jakos sie tak nauczylam ale teraz zadaje sobie takie pytanie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
wydaje mi sie ze nie trzeba, to nie antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka🌻 Ara...Zawsze bierzesz bez jedzenia a teraz się zastanawiasz:) Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia! Poza tym, gdyby to było istotne to byłaby informacja w ulotce!!! Np. Nie zażywać na czczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Was: czy bóle łydek, tak jakby ciarki przechodziły, dreszcze lekkie czy mrówki mogą być od tabletek? Ostatnio mi się tak robi- nie boli mocno, ale jest nieprzyjemne:( Jak byłam z tym u ginekologa to niby powiedział ze to na pewno nie od tabsów... Ale ja nie wiem... Bo nigdy czegoś takiego nie miałam. Dodam że mam tak tylko na całych łydkach? A jeśli nie od tabsów to od czego? Macie jakieś pomysły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
aaa ale ja jem:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2222...Hmm...A co jest w ulocte!? Możliwe, że to coś związanego z żylakami, bo coś mi się kiedyś o uszy obiło, że jak się robią żylaki, to tak może smyrać cośniecoś! Ara...No to luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka -sobie
po polrocznej przeriwe znow biore tabletki.tylko mam pytanie.wczoraj dostalam okres jest bardzo skapy a dzis jeszce go mniej.czy to ma jakies znaczenie? chyba nie prawda? nie mialam 2 miesiace i myslalam ze po takiej przerwie bedzie mocny a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa: w ulotce nic nie pisze o takich objawach, pisze o drętwieniu kończyn, ale mi nie drętwieją tylko \"mrówki przechodzą\"... nie wiem co o tym myśleć... Też się zastanawiałam nad żylakami- może to moja siedząca praca? jak Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły- proszę dać znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tttttuuuuuttttt : a co to jest to cyclo3fort? Można to dostać bez recepty? Ile kosztuje? I co osłania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobile
Witam! Mam problem i prosze o wsparcie! Od 2 miesiecy bralam stediril 30 i teraz lokarz przepisal mi novynette, ale nie powiedzial czy mam zrobic 7 dniowa przerwe, jak zawsze sie robi, czy zazyc tabletke pierwszego dnia krawawienie, zrobilam 7 dniowa przerwe, a 8 wzielam pierwsza tabletke i po jakis 2 dniach kochalam sie z moim chlopakiem bez prezerwatywy, ale nie jestem 100% pewne czy nie powinnam pierwszego dnia miesiaczki wziac tej tabletki i nie wiem czy jestem w pelni zabezpieczona!?! dlatego pytanie czy moge zajsc w ciaze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka -sobie...3 miesiące!!!Wtedy wszystko się może dziać!!! monika2222...No możliwe... mobile...Zawsze bierzesz w 1 dzień okresu 21 tabletek, później 7 dni przerwy i dalej od 8 dnia następne opakowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobile
czyli zmiana tabletek nie wplywa na to czy jestem zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys zmienialam ze stedirilu na mercilon (ma tyle samo hormonow co novynette) tez robiłam przerwe i kochałam sie w pierwszym dniu po przerwie, było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny...tak tak, pamietam o ulotce czytalam ja chyba z 4 razy bo zmienialam tabsy i dlatego wolalam przestudiowac....ale juz sie nie matrwie :) dzis dostalam okresik:) wiec spokoja moja rozczochrana:P mobile......pewnie ze zmiana tabsow nie ma wplywu na skutecznosc zabespieczenia...jestes tak samo zabespieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Ja 10 lipca jade do chlopaka no a 7 lipca koncza mi sie tabsy i mam przerwe na okres kurcze niewiem co zrobic bo zawsze w pierwsze dni ejstesmy tak stesknieni i spragnieni siebie a jestem przy 2 opakowaniu i jakos jeszcze przesuwac okresu ie mam ochoty pozostaje mi tylko przeczekanie tych 2-3 dni a wy co byscie zrobily nba moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×