Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

dzialanie jajnikow sa one tak jakby w stanie spoczynku czyli nie wypuszczaja z siebie jajeczka ktore mogloby byc zdolne do zaplodnienia !!!! to nie jest jedyny skutek zażywania anty, no właśnie są w spoczynku,ale czasem bywa tak że akurat tabs nie podziała tak jak należy i dużo do obudzenia się z tego spoczynku nie trzeba:( poza tym jak na przyszłego gina to mało on wie:P bo to nie jedyne dzialanie antykon tabletek, sorry ale ja jakoś mu nie wierze, a to że ma nick przyszły gin,to nic nie świadczy, ja moglam sobie wpisać doktor medycyny i już wierzylibyście w kazde moje slowo??? wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
cos mi sie wydaje ze kolega nie mial ulotki w raczkach bo zabezpieczenie napisane na kazdej z nich to 99,9% poza tym jak w sadzie kobieta udowodni to ze brala regularnie tabletki i nie przyjmowala antybiotykow i innych lekow obnizajacych dzialanie poza tym skutecznosc tabletek byla badana na grupie osob zawsze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Patrząc z drugiej strony, jakby jego panna wpadła na tabsach nie z jej winy,czyli znalazła się w tym 1% to też by jej nie uwierzył pewnie i stwierdził że go w dziecko wrobiła??? No ale takim ludziom się nie przetłumaczy, chyba że doświadczą tego na własnej skorze, ale zlośliwa nie jestem i im życzyć tego nie będe. Niech żyją dalej w swoich przekonaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /ykui
aaaaaaa wlasnie ze udajesz najmadrzejsza wsrod tych dziewczyn ktore wielu rzeczy nie wiedza! w dupie bylas i gowno widzialas ot to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /ykui
co do tego dowartosciowania sie to w ten sposob chcesz wywyzszajac sie nad innymi mniej wiedzacymi dziewczynami, ktore po prostu chcialy by sie czegos dowiedziec a nie maja sie do kogo z tym zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...W Cilest tak można, a czy przy innych też, to nie wiem... wakacyjny dylemat...Nie wyrzucaj, mogą Ci się jeszcze przydać...Odłóż gdzieś... \"ale warunek jest jeden... dodatkowe środki antykoncepcyjne... lub celibat uwielbiam ja \"--->To dla Twojego dobra przecież... \"albo czekamy do miesiączki albo kontynuujemy ale dodatkowo się zabezpieczamy bo wtedy tabletki nie działają anty tylko regulująco cykl \"--->To każda powinna wiedzieć:) dziewczynabonda...Ja mam napisane w ulotce, ze mam zabezpieczenie 99% z groszami jeśli przestrzegam wszystkich zasad i ja w to wierze, a nie w to co pisze jakaś panna, bo sobie tak wymyśliła... ayradevill...\"jak w sadzie kobieta udowodni to ze brała regularnie tabletki i nie przyjmowała antybiotyków i innych leków obniżających działanie\"--->I tak by przegrała, bo ma na ulotce to co ma... /ykui...Nie udaję najmądrzejszej, tylko wklejam treść z ulotki jakbyś nie wiedziała, już to tu kiedyś pisałam, nie biorę wszystkiego z głowy, więc mi nie dopisuj, że ja niby myślę, że tak wszystko wiem, tylko najpierw przeczytaj moje wypowiedzi...Rzadko piszę tu coś z własnego doświadczenia, bo wiem, że u każdej jest inaczej i nic to nikomu nie da, ale i tak nie może tego nikt podważyć, bo to jest moje doświadczenie......Co jakiś czas zaznaczam, że coś co napisałam, to info wklejone z ulotek...Jak ktoś jest taki jak Ty, czyli coś Ci się nie podoba i chcesz sobie coś napisać to sobie pisz, mnie to nie przeszkadza, śmieszne to jest trochę, no ale co...Nie masz z kim pogadać to może Ci pomoże pisane na forum do ludzi, których nie znasz i oceniasz ich...Zazdrosna jesteś czy jak, bo nie czaję o co takie gadki do mnie??... \"w dupie byłaś i gówno widziałaś ot to!\"---Powiem Ci, że te Twoje teksty są po chuju inteligentne...Widzę, że płytkość Twoja nie ustępuje...Pisz sobie co chcesz na mój temat, ja wiem swoje i przy tym zostanę..Jeśli sądzisz, że udaje najmądrzejszą to sobie tak sądź, ja wiem jak jest i to mi wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/ykui...Jakbym miała potrzebę dowartościowania się to wierz mi wybrałabym inny sposób...Ty wybrałaś taki na wyrzucenie z siebie czegoś, co Ci w życiu nie pasuje, ja jednak pomyślałabym nad czymś innym niż pisane do dziewczyn czegoś niby super i miałabym się z tego cieszyć...To mnie załamuje, ze dziewczyny biorą tabletki kilka miech ów, lat, itp i nic nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
U mnie w ulotce nie pisze w jakim procencie sa one skuteczne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odginekologaaaaaaa
a jak sie beirze tabletki antykoncepcyjne to jaki sluz ma niepokoic? jest tak samo jak przy nie braniu tabletek??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assddf
hello, napewno jest tu ktos kto mi powie taka jedna rzecz. biore juz tabletki dlugo o godzinie 18. dzis powinnam wziac pierwsza tabletke z nowego opalowania ale zapomnialam wziac ze sobą ich i dopiero w domu bede ok 23... czy to cos zmieni. czy moge ta pierwsza tabletke wziac o 23 a reszte o 18 jak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
najwazniejsze zeby nieminelo 12h ja w ulotce od yasmin mam napisane ze jesli nie minelo wiecej niz 12h to skutecznosc antykoncepcyjna jest zachowana i trzeba przyjac tabletke jak najszybciej a nastepna o zwyklej porze. natomiast jesli minie wiecej niz 12h to nalezy stosowac dodatkowe zabezpieczenie bo skutecznosc jest zmniejsszona. glowka do gory i jak wrocisz to szybko lykaj pigulke a jutro o 18 normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia25
A czy mozna brac jednoczesnie tabletki antykoncepcyjne(cilest) i chodzic do solarium bez skutkow ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
oj to odpowiedz musza ci udzielic dziewczyny ktore bira te tabletki - niewiem czy w tym przypadku reakcje organizmu maja znaczenie ale wydaje mi sei ze tak ja biore yasmin i chodze do solarium od czasu do czasu, nie mam przebarwien ale jak to bedzie u ciebie i innych ktorz to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perelkaa...A jakie zażywasz? odginekologaaaaaaa...Chodzi Ci o śluz brązowy czy jaki?...W ciągu 3 pierwszych opakowań możesz mieć różne plamienia, itp, nawet w środku opakowania...Jeśli jednak \"coś\" pojawia się po tym okresie, trzeba to zgłosić lekarzowi...Przeczytaj sobie ulotkę, tam powinnaś mieć napisane co i jak... assddf...Zobacz co masz na ten temat w ulotce, bo to różnie bywa...Bierzesz długo, a ulotki jeszcze nie czytałaś?? ayradevill...Ja mam w ulotce tak samo napisane... karolcia25...Ja też brałam Cilest kiedyś i chodziłam na solarium, pytałam lekarza i powiedziała, ze mogę...Ale czy Ty możesz to nie wiem, najlepiej zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Yasminelle biore :P przeszukalam ulotke z ciekawosci i nie widzialam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odginekologaaaaaaa
nie, ja tabletki biore juz dlugo:) tylko pytam o sluz bo ostatnio zauwazylam lekko zolty i troche jakby mnie pieklo wiec czy mam zglosic sie do lekarza czy poczekac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Ja brałam Yasminelle, bawiłam się w plasterki, a teraz jestem na Harmonecie. Mam za sobą trzy przestudiowane od deski do deski ulotki i w żadnej z nich nie było wzmianki o tym, po jakim czasie jest się zabezpieczonym(chodzi o rozpoczynanie), ani o tym, że jest ten % szansy na wpadkę, przy prawidłowym braniu. Nie wszystko jest w tych ulotkach, niestety i trzeba się dowiadywać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
odginekologaaaaaaa Mi by to wyglądało na jakąś infekcję, skoro Cię piecze. Hmm...a może się mylę, bogatego doświadczenia tu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odginekologaaaaaaa...No ja Ci właśnie napisałam też takie zdanie: Jeśli jednak \"coś\" pojawia się po tym okresie, trzeba to zgłosić lekarzowi...Więc moim zdaniem powinnaś pójść, ja bym poszła...Pewnie masz to co ja kiedyś, też mnie piekło i dała mi maść taka super, że chyba jakoś po 3 dniach mi przeszło, ale to trzeba stosować jeszcze później miesiąc, żeby nie wróciło swędzenie... Diaria...A ja znowu brałam kiedyś Cilest, teraz biorę Regulon i jest info na temat i tego i tego i w tej i w tej ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Ja studiowalam ulotke z Yasminelle mnostwo razy, czego nie wiem - zagladam i juz, ale o tym % sie nie doszukalam. Pisze tylko ze przy prawidlowym stosowaniu tabletek i braku biegunek, wymiotow itd.tabletki sa niezawodne. 'w niniejszej ulotce opisano kilka sytuacji, w ktorych powinno sie zaprzestac stosowania leku Yasminelle, lub w ktorych niezawodnosc Yasminelle moze byc zmniejszona.' tyle ;P Diaria... dlaczego zmienilas yasminelle na cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Prelkaa Z Yasminelle byłam strasznie zadowolona, ale niestety brałam je tyle czasu, że przestały mi trzymać cykl (miałam plamienia pod koniec opakowania). Miałam oblepiać się plastrami, ale nic z tego nie wyszło, więc dostałam inne tabletki, z których również jestem zadowolona:) Swoją drogą Yasminelle mają świetną tą książeczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Ksiazeczke maja fajna, ale nie pisze nic o tym % :P ato jednak powinno byc zawarte w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
właśnie w związku z tym odsyłaniem do ulotek - przecież oczywiste jest ,że nikt nie będzie pytał o coś co jest w ulotce napisane, ale uwierzcie nie wszyscy producenci załączają do tabletek książkę :) ja mam jeanine i tam naprawdę nie ma wszystkich informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka219
Dziewczyny, jeśli możecie mi pomóc to proszę o odpowiedź... Otóż przyjmuję pierwsze opakowanie tabletek Harmonet, zostały mi 2 tabletki i tu pojawia się problem... Kiedy odstawię je na 7 dni aby pojawiła się miesiączka, mogę nadal współżyć bez dodatkowego zabezpieczenia, czy przez ten tydzień nie jestem bezpieczna? Proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
Netka219----- tak, w czasie 7-dniowej przerwy też jesteś zabezpieczona, ale musisz 8-ego dnia zacząć kolejne opakowanie to akurat jest w ulotce , przynajmniej w mojej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ginekologa zapewne masz jakieś zapalenie itp,ja tak miałam tylko ze umnie te stany zapalne powracają,niestety. także sru do gina im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimi
czesc dziewczyny. mam pytanie. biotre tabletki anty ale zapomnialam wziac drugiej tabletki. nastepnie wspolzylam przez trzy kolejne dni bez dodatkowego zabezpieczenia i partner konczyl we mnie. dziasiaj jest 14 dzien od zapomnianej tabletki.jakie sa szanse na ciaze?? i kiedy moge zrobic test?? dopiero jak nie przyjdzie @ czy moge wczessniej?? prosze o odpowiedz. z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Szanse na ciążę bardzo duże, gratuluję:/ Czemu się nie zabazpieczałaś?! Są takie testy wykrywające nawet bardzo wczesną ciążę. Najbardziej wiarygodny jest test zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimi
dzieki za odpowiedz. nie zabezpieczalam sie bo hmm.... za mna to dluga historia. tak naprawde to chce miec dziecko staralam sie od kwietnia ale na poczatku lipca, kiedy juz myslamam ze sie udalo bo nie bylo @ i testy wychodzily pozytywne wyladowalam w szpitalu bo zaczelam krwawic. ciazy nie wykryli tylko cyste na jajniku. i moja gin kazala mi brac te tabletki co mi sie wcale nie usmiecha wiec mi to obojetne czy zapomne tabletki czy nie i dlatego sie nie zabezpieczalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayradevill
a ja sie wkurzylam poszlam wczoraj do apteki po moje yasmin a oni zmienili szate graficzna opakowania i do tego nie ma juz tej fajnej ksiazeczki tylko zwykla ulotka ale najbardziej mnie zdenerwowalo ze nie ma oslonki na tabletki tylko po prosty tabletki grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×