Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

teora...Dokładnie, powiem Ci szczerze, że masz ogromną rację!Nikt nie robi badań, a później myśli, że to przez tabsy!:) zaniepokojona...Moim zdaniem też nie masz się czym przejmować skoro gumka nie pękła!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona...
Jesteście KOCHANE:* Mam nadzieje, że macie racje:) Bo w sumie niby dlaczego miałoby być inaczej.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona...Jedynie, jeśli już coś, to w śluzie(nie spermie), który się wydobywa podczas stosunku mogą być plemniki(albo nawet i są), ale jeśli założyliście gumkę od razu to nie masz się czym martwić!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert86
Witam was dziewczyny , mam pytanie Czy novynette są skuteczne i czy któraś z was zaliczyła wpadk po ich stosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia122
Hej Dziewczyny :) Mam następujące pytanko: czy okres 7-dniowej przerwy jest czasem kiedy teoretycznie można zajść w ciążę? Ponoć podczas zażywania tabletek antykoncepcyjnych nie występuje owulacja? Mam taki problem, ponieważ ostatnio współżylam ze swoim facetem po zakończeniu okresu, jednak przed rozpoczęciem kolejnego opakowania.... ostatnio bardzo źle sie czuję i mam z tego powodu mieszane uczucia... Mozliwe że to kwestia niedoinformowania... Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona...
Witam!!! A'propos założenia gumki- to nałożona zanim ruszyliśmy do "akcji":) Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi:P Pozdrawiam cieplutko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzałka b.
Witam. Mam taki problem. Biorę pigułki jakiś czas i nie wiem dlaczego, czy jest to naturalne czy też nie: biorę pierwszą w sobotę 3.02 o 22.00 to kolejne opakowanie zaczynam kiedy?? Proszę o odpowiedź bo już się sama zamotałam. Problem głównie jest w tym że raz mam pierwszy dzień okresu w środę, raz w czwartek, raz w piątek więc coś jest nie tak, bo chyba powinnam mieć zawzse tego samego dnia pierwsze kwawienie. Proszę o pomoc w sprawie jak poprawnie brac pigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
małgorzatka, kolejne też o 22, chyba że ta godzina Ci nie odpowiada to przy rozpoczęciu nowego opakowania możesz ją zmienić na inną i o tej zmienionej godzinie brać kolejne tabletki.Ale jeśli nie ma takiej potrzeby to bierz dalej o tej co brałaś do tej pory. ewcia podczas 7dniowej przerwy jest się tak samo zabezpieczonym jak i podczas brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert86...Ja Ci nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo biorę Cilest, ale jak chcesz to wpisz sobie w google Antykoncepcja-POMÓŻCIE!I tam jest dużo napisane o tym leku! ewcia122...Jeśli bierzesz tabletki 21 dni to działają one również w 7-dniowej przerwie, gdyby tak nie było to nie byłoby sensu, żebyśmy je w ogóle brały!:P...Tak podczas brania tabletek nie występuje owulacja!To, że współżyłaś ze swoim facetem po zakończeniu okresu, jednak przed rozpoczęciem kolejnego opakowania to znaczy, że byłaś zabezpieczona(tym bardziej, że zaraz po okresie są dni bezpłodne):)...A źle się możesz czuć właśnie od tabletek, też tak bywa:P małgorzatka b....Kolejne opakowanie musisz zawsze brać w ten sam dzień, niezależnie od tego kiedy masz okres i kiedy Ci się skończy!Ja zaczynam brać każde pierwsze opakowanie zawsze w czwartek!A okres dostaje zazwyczaj w niedzielę! Pozdro dla wszystkich:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa...hehe normalnie mam identycznie jak Ty :P opakowanie zawsze zaczynam w czwartek a w niedziele zawsze okresik sie pojawia :) niezly zbieg okoliczności :P Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Hehe, no to nieźle:D:D:D Ja też cieplutko pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert86...A i jeszcze jedno:)Jeśli Twoja kobieta bierze tabletki dzień po dniu(znaczy, że nie zapomina ich wziąść)i o tej samej porze to myślę, że niezależnie jakie by brała w ciążę zajść nie powinna! Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marthy
Pytanie - niezależnie od tego, czy biorę tabletkina noc, czy w ciągu dnia, mają one NA BANK takie same działanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziełam escapelle i po 9dniach dostalam krwawienia i wzielam 1tabletke anty Rigevidon przez cale opakowanie miałam plamienia ...i pod koniec opakowania dostałam intensywnego plamienia wygladajacego jak normalny okres a w 7dniowej przerwie nie miałam zadnych plamien okresu nic:( ...i zastanawiam się czy wszystko wporządku?...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaję, że przy pierwszym opakowaniu jest to możliwe!Ale nie wiem tego z własnego doświadczenia, więc mogę się mylić! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vianka...Mnie się wydaję, że przy pierwszym opakowaniu jest to możliwe!Ale nie wiem tego z własnego doświadczenia, więc mogę się mylić! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie pamiętam, czy któraś z Was pytała o coś na temat tabletek 3-fazowych!?Tyle tego czytam, że nie wiem czy ktoś na tym właśnie forum o to pytał!:P:)Jeśli tak, to niech napisze(jeśli chce nadal coś wiedzieć na ich temat), bo znalazłam na innej stronie artykuł i tam coś jest!Chyba, że po prostu go tu umieścić:P Tyle, że on jest baaardzo długi:P Pozdrówka dla Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tam cos tam...
Vianka przy pierwszych opakowaniach to jest jak najbardziej normalne ze mozesz miec plamienia, organizm przyzwyczaja sie do sztucznych hormonw, ale jsli pommo nastepnych opakowan dalej plamisz miedzy miesiaczkami to juz cos jest nie hallo i trzeba isc wtedy do gina i najlepiej zmienic tabsy... a jesli masz watpliwosci udaj sie do gina badz zadzwon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisha
Vianka! Nie martw się. Mój ginekolog powiedział, że prawie zawsze tak jest przy pierwszym opakowaniu bo organizm zaczyna się przyzwyczajać do hormonów. Przy następnym napewno będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODOBNO przez pierwsze 3 opakowania może występować plamienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy chodzi mi o to, że mogą się pojawiać różne zmiany w organizmie dotyczące plamień, krwawień, długich, krótkich, po prostu różnych niż zwykle! Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziałyście dziewczyny!? :( Solidnykopniak, annnnnnaaaa, slonko9053, zaniepokojonaxxx, nadia23, gosienka2809, bella8, oleczka89 i reszta dziewczyn z tego forum!? Nie odwiedzacie forum :( A, no i gdzie podziała się URUSKA... czyżby ją zatkało:P:P:P Hehe, pozdrówka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa123
hej, mam pytanie. kiedy tabletki zaczynaja dzialac? czy od razu po rozpoczeciu brania czy trzeba poczekac jakis czas? prosze o informacje. moze to i glupie pytanie, ale ponoc kto pyta nie bladzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
dzialaja po trzech godzinach od wziecia pierwszej tabletki... ;p aaaaaaa jeszcze mnie nie ukradli ;p zagladam, tylko nic nie pisze ;p tak jak powiedzialam wczesniej, nie udzielam sie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaa123
ok,dziex za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
No ja też nie znikłam, ani nikt mnie nie ukradł :P...tylko mam sesje i nie bardzo mam kiedy siąść na kompa, dziś mam chwilke wolną...ale popołudniu następny egzamin ;( ale cóż......... Pozdrawiam, własnie wzięłam ostatnią tableteczke z opakowania i w nd będe cierpliwie czekać...zapewne z duszą na ramieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko biore Harmonet od niedawna dopiero jakieś 5 dni na razie dobrze reaguje :)Zadnych wymiotów biegunek :P Oczywiście od pirwszego dnia krwawienia i o tej samej godzinie regularnie. Czy moge już uprawiać seks bez prezerwatywy czy lepiej jeszcze poczekać?? (znaczy uprawiać z prezerwatywa :P)Nie wiem może poczekać i zobaczyć jak bedzie wyglądał okres po odstawieniu??? Czy to nic nie przeszkadza? Co o tym myślicie?Prosze o odpowiedz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka-ninka
Hej mam pytanie czy zmiana tabletek antykoncepcyjnych w polowie opakowania(Harmonet) na Gravistat ma wpływ na skutecznosc tabletek w tym cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×