Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość niunia_77
Marto, jesli masz jakiekolwiek podbarwione uplawy, to nie powinnas wspolzyc z mezem. Ja tez mialam takie brunatne cos, przez co leze w lozku juz prawie miesiac i tez biore luteine i duphaston (z tym,ze to nie bylo po stosunku). Mozesz brac rutinoscorbin, bo uszczelnia naczynia krwionosne, wiec zapobiega ewentualnym krwawieniom. I glowa do gory, ja tak mialam w 6 i 10 tc i licze, ze juz nie wroci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia77 - co do ząbków..jezeli masz ząb do leczenia kanalowego to trzeba bedzie sie wstrzymac..ja juz mam zatruty ale kanałów mi nie może wypełnić bo do tego trzeba rtg zrobić i to ze 2 razy, a jak wiadomo Rtg jest niewskazany podczas ciąży. Ale podobno juz ok 8 m-ca mozna..w kazdym razie na ten czas zakładają jakis opatrunek z którym można chodzić pół roku. Co do znieczulenia to nie wiem..zawsze mam na żywca robione..brrr :/ mandzia - ja sie w sumie nie martwie, ale juz jestem tak cholernie ciakawa ktory to tydzień.. chce miec za soba te najgorsze 3 miechy, bo naczytalam sie co nieco o nich:( a to moja 1-sza fasolka i jestem malo doswiadczona;) i w ogole juz chce zobaczyc ja na usg i dowiedziec sie co ona tam robi ciekawego...haha chyba swiruje:):):) ale to ze szczescia:) Aha! Czemu wszystkie mamusie na jedzenie nie moga patrzec a ja bym jadla i jadla...O! juz mi burczy w brzuchu a 2 godz. temu zjadlam miche zarcia wieksza niz moj mąż:( rany jak tak dalej pójdzie to mnie greenpeace zgarnie:P Pozdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko80 - ja też jem i jem. nie jesteś więc osamotniona w swym szalonym apetycie. ;) A potem narzekam, że nie mam się w co ubrać. ;) Ale Maleństwu jedzonka żałować nie będę. Sobie także. ;) Tym bardziej, że i tak chciałam przybrać na wadze, bo wyglądam dość anorektycznie. Dzisiaj robiłam badania: krwi oraz moczu. Wyniki jutro, mam nadzieję, że wszystko ze mną w porządku. Jutro też po raz pierwszy zobaczę swoje Maleństwo! Jutro nareszcie usg. A Ty Słonko kiedy planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelko! ja tez jem jem i narzekam narzekam:) musze znaleźć jakies ogrodniczki w rozmairze XXL:) ale tez nie bede żałować dzidziusiowi i sobie..chociaż mi daleko do anoreksji :/ trudno..potem schudne:P A ja odebrałam wczoraj moje wyniki krwi i moczu i chyba wszystko ok. bo wszystkie mieszczą sie w granicach normy..i kiły tyż ni ma:) A co do usg to ja bym chciala jak najszybciej bo juz nie moge sie doczekac, ale nie wiem co moj doktorek powie..ide do niego w piatek i mam nadzieje ze da mi skierowanie czy cuś:) ale Ci fajnie Aurelia ze juz jutro zobaczysz Maleństwo:) napisz jak było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi 83
Czesc dziewczyny! Czytam wasz topik od pewnego czasu i postanowilam sie przyłaczyc.Ja wedlug moich obliczen termin mam na 10 marca.Lekarz mi jeszcze nie powiedzial.Czuje sie różnie.Ogolnie wymiotuje i mam mdlosci i zapachy mi bardzo przeszkadzaja. Mam do was pytanie.Czy skusiłyscie sie na jakas lampke wina badz piwo?Bo ja wypilam piwo imbirowe 4,7%.Mam taka ksiazke ze "Swiata ksiazek"o ciazy i zalecaja na mdłośći.Pozniej wypilam tak zwane bezalkocholwe które ma i tak 1,1%-to bylo takie małe.No i bylo jeszcze to karmi cafe do 0,5%.No i jak to wszystko sobie wypilam(w ciagu dwoch tyg) to przeczytalam ze nawet kropla moze wywylac jakos chorobe.Nie pamietam nazwy.I sie załamałam.Nie moge sobie darowac tych piw.A mialam taka ochote na nie ze szok.Jezyk chcial mi uciec do d..... . Ja nie wiedziałam ze nawet kropla moze zaszkodzic.Gdybym wiedzała to bym napewno nie wypila.Poprostu myslałam ze nie mozna sie upijac i naduzywac alkocholu.Poprostu widzialam jak moje znajome czy ktos z rodziny pił bedac w ciazy i zadne z tych dzieci nie cierpi na zadna chorobe.I to mnie zmyliło. Moja mama nigdy nie lubila piwa ale jak byla z moim 10 letnim bratem w ciazy to piwo piła jak misio miód.Brat to okaz zdrowia w szkole tez m u dobrze idzie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie oki.a jesli nie to nie daruje sobie tego do konca zycia. Pomozcie dziewczyny !!! Ale sie rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff. Ja już spakowana. Wreszcie - myslałam że się nie wygrzebie spod tego syosu rzeczy do zabrania:). Evi - wszystko bez przesady:)). Ja np. wczoraj wypiłam pół redsa - bo przyjechała kuzynka z Zielonej Góry i z tego co wiem jakos nie powinno to szkodzić:)). Tyle, że nie mozna przesadzać:)). A w różnej literaturze tak pisza właśnie po to (chyba) żeby się za bardzo z piciem nie rozpędzać. Wypicie małej ilości niskoprocentowego alkoholu to nie to samo co PICIE alkoholu ciągle i nie wywoła syndromu alkoholowego u dzidzi:)). Chyba wszystkie znajome ciężarówki \"skaziły się\" wypiciem jakiejś niewielkiej ilości i nie zauwazyłam żeby któremukolwiek dziecku to zaszkodziło:)). Także nie zamartwiaj się:))> A ja kochane dziewczynki żegnam się z Wami na całe 10 dni:)). Pewnie sporo będę musiała nadrobic po powrocie:)). Całuję Was mocno i życzę samych miłych dni podczas mojej nieobecności:)). Pozdrawiam:))>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabilo
hej. ja mam termin na 17 marca, tylko strasznie się boje bo to już drugi raz, za pierwszym sie nie udało:( Napiszcie mi jakie macie objawy na tym etapie, bo ja się boję że mam ich za mało i znowu coś jest nie tak...Była u lekarza już 2 razy i mówi że wszystko ok. tylko ja się ciąglę martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stabilo. Jesteśmy na tym samym etapie, mój termin to też 17.03.06. Na pewno wszystko będzie ok. Wiem, że łatwo mi tak mówić tym bardziej, że sama ciągle panikuję ale musi być dobrze. Objawów mam niewiele. Ból piersi i czasami jak dużo zjem i zobaczę coś obrzydliwego w telewizji to ląduje wszystko w toalecie. Mam ogromny apetyt i ciągle nie mogę się zdecydować czy na słodko czy na kwaśno. Na szczęście jakimś cudem nie przytyłam tylko schudłam, ale to chyba z tego zamartwiania się bo w 6 tyg. wylądowałam w szpitalu i teraz muszę ciągle leżeć. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dopisuję się do tabelki. :) Byłam dzis na usg (dopochwowe)- wrażenia nieziemskie, jestem wzruszona i mam 2 fotki Maleństwa. Termin mam na 1-3 marca 2006. NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Aurelia22.......01 (03).03.2006......12..............???...Gorzów Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......06.03.2006...........12................-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Marta76........22.03.2006............10...............0..........Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabilo
hej Słonko, mnie też bolą piersi, ale nie zawsze. Czasami są takie jak zwykle i to mnie zaczyna martwic, na początku tzn w 6-7 tygodniu było mi niedobrze ale obeszło się bez wymiotów. Chce mi się spać, w nocy wstaję do łazienki ale w zasadzie wstawałam zawsze. Czekam na kolejną wizytę dopiero na początku września, biorę leki i czytam Wasze wypowiedzi i robi mi sie lepiej. Dlaczego wylądowałaś w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabilo
hej Słonko, mnie też bolą piersi, ale nie zawsze. Czasami są takie jak zwykle i to mnie zaczyna martwic, na początku tzn w 6-7 tygodniu było mi niedobrze ale obeszło się bez wymiotów. Chce mi się spać, w nocy wstaję do łazienki ale w zasadzie wstawałam zawsze. Czekam na kolejną wizytę dopiero na początku września, biorę leki i czytam Wasze wypowiedzi i robi mi sie lepiej. Dlaczego wylądowałaś w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi 83
Hej! Byłam dzis u lekarza.Wyniki bardzo dobre.Plod ulozony bardzo dobrze i co najlepsze jest tak ułozony jak na dziewczynke.To nie jest 100%.Ale i tak sie ciesze.Widziałam juz roczki,nozki,glowke.Niesamowite wrazenie.Łzy ze szczescia stały mi w oczach.Bardzo fajny dzien. A słyszalyscie badz moze juz robilyscie badanie na cytomegalię ?Ja narazie nie,ale slyszalam ze to powazna choroba i jak sobie poczytałam w necie to rzeczywiscie. Pozdrawiam trzymajcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Witam wszystkie stare i nowe mamuski:) Wrocilam juz z wakacji i ciezko mi sie chodzi do pracy. Jestem ciagle oslabiona i szybko sie mecze. Mam lekkie mdlosci, ale na szczescie wymiotow nie mam. W sobote ide do lekarza i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Aurelia22.......01 (03).03.2006......12..............???...Gorzów Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......06.03.2006...........12................-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Marta76........22.03.2006............10...............0..........Rzeszów Paula78.........20.03.2006.............8................0..........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula witaj :) Mnie już mdłości nie męczą, jeśli nadal na coś się skarżę- to właśnie na szybkie męczenie się i senność. Ja do lekarza idę dzisiaj, mam nadzieję, że teraz gin założy mi już kartę ciąży. Od wczoraj non stop oglądam zdjęcia swego Maleństwa i się rozczulam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Aurelia mnie tez meczy sennosc. Jak przyjde z pracy to najchetniej polozylabym sie do lozka i juz z niego nie wstawala. Napisz koniecznie jak bylo u lekarza. Ja do swojego ide dopiero drugi raz. Za pierwszym razem stwierdzil tylko wczesna ciaze i kazal brac witaminki. Mam nadzieje ze teraz juz zobacze o wiele wiecej i ulslysze serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Dopisuję się do tabelki. Tak czytam wasze posty i zastanawiam się, dlaczego nie wszyscy lekarze od razu stwierdzają ciążę, tylko każą przyjść później. Mój już w 6 tyg. stwierdził ciążę, zrobił mi usg, dziś idę na dopochwowe- 8 tydz. bo podobno będzie więcej widać. Napiszcie, ile płacicie za wizytę- ja 50, i co ile gin wyznacza wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heellooo mamuski :) Paula milo Cie znowu widziec u nas... co do mdlosci to u mnie pojawily sie niespodziewanie w 7 tygodniu a zniknely w okolo 10 teraz czuje sie juz super i u Ciebie na pewno tez lada dzien przejda ;) wytrwalosci. RRR ja trafilam do lekarza tydzien po spodziewanej @ i tez kazal mi przyjsc tydzien pozniej bo nie chcial potwierdzic pomimo ze mialam robione USG dopochwowe i widoczny byl pecherzyk ale nie bylo jeszcze widac nawet pecherzyka zoltkowego. tydzien pozniej juz byla potwierdzona ciaza 5+2. wiec lekarze potwierdzaja ciaze dopiero na podstawie tego wlasnie pecherzyka. Na drugim USG bylam w 9 tyg. i bylo serducho a dzidzius juz przypominal krewetke a nie kropke ;) teraz ide za 2 tygodnie i mam nadzieje ze zobacze jeszcze wiecej. z niecierpliowscia czekam do konca pierwszego trymestru. bo ponoc najczesciej dochodzi do poronien miedzy 10 a 12 tygodniem zycia dziecka. RRR za wizyte place 50 zl w tym jest badanie i USG a wizyty teraz sa co miesiac a pozniej beda czesciej bo lekarz poinformowal mnie juz o tym na pierwszej wizycie. niechaj ktos mnie dopisze tak przy okazji do tabelki termin mam na 10.03 i zaczynam 12 tydzien a przytylam juz 2 kg . cieplutko pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Stabilo w szpitalu byłam, bo dostałam krwawienia a potem jak już je opanowali to przez dwa tygodnie miałam plamienia. Nie bardzo wiedzą dlaczego, na usg wszytko było ok, serducho biło, kosmówka się nie odkleiła ale na wszelki wypadek, dostaję duphaston, zastrzyki z kaprogestu i muszę grzecznie leżeć w łóżeczku. 26.08 idę na kontrolę i mam nadzieję, że będę mogła wreszcie wstać i wyjść na świeże powietrze, bo chyba zwariuję w tym łóżku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Aurelia22.......01 (03).03.2006......12..............???...Gorzów Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......06.03.2006...........12................-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Marta76........22.03.2006............10...............0..........Rzeszów Paula78.........20.03.2006.............8................0..........Wrocław Pyśka25........10.03.2006.............12...............2...........???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
Ja bylam u lekarza w 4 tygodniu ciazy, teraz bede w 8. Wizyta kosztuje 50 zł z usg dopochwowym. Na poczatku wizyty sa co miesiac, a pozniej czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj u doktorka i dzidzia ma 6-7 tyg. czyli bede kwietniowa mamusia, wiec do tabelki sie nie wpisuje:( ale spodobalo mi sie u Was dziewczynki wiec bede tu zagladala. Ja narazie mam lekkie mdlosci, ogrooomny apetyt a waga pokazuje mi 2 kg mniej niz przed ciaza..interesujace, bo brzuszek mam zaokraglony:) no i mam napady sennosci - prawie jak narkolepsja:) i siusiam czesto. A co do piersi, to raz bola raz nie i sa jakby troche wieksze - mogłyby takie juz zostac;) Wyniki krwi i moczu mam super. Na kolejne mam przyjsc za miesiac, wtedy tez dostane skierowanie na pierwsze Usg...tylko czemu tak późno?? ja juz sie doczekac nie moge a doktorek powiedzial ze mam zrobic usg miedzy 12 a 13 tyg.:(( musze byc cierpliwa.... Trzymajcie sie cieplutko marcóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
Drogie mamusie, lekarz mi zmienił termin porodu na 4 marca, więc poprawiam tabelkę:-)) NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Aurelia22.......01 (03).03.2006......12..............???...Gorzów Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......04.03.2006...........12................-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Marta76........22.03.2006............10...............0..........Rzeszów Paula78.........20.03.2006.............8................0..........Wrocław Pyśka25........10.03.2006.............12...............2...........??????? http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20719;12/st/20060304/dt/-6/k/851e/preg.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
Słonko 1335 - wiesz spotkało mnie to samo, też się bardzo bałam, że to już koniec. Ja nawet miałam plamienia dwukrotnie w odstępie miesięcznym. Lekarz mi powiedział, że krwawienia w I trymestrze występuje u 25% kobiet i większość kończy się dobrze, o ile nie towarzyszą temu silne skurcze. Często są one w terminach bliskich przypadającym okresom (u mnie tak było), bo dopóki dzidzia nie wypełnia całej macicy, część naszego ciała zachowuje się jak "nie w ciąży". Poza tym czasem z przekrwienia macicy, pękają naczyńka, robią się małe krwiaczki i w ten sposób się opróżniają, że plamimy. Ja miałam takiego krwiaczka i on częściowo się opróżnił, a częściowo zasklepił i teraz mam mały skrzep i czekam cierpliwie aż się wchłonie. Tak więc też leżę już minęły dwa tygodnie a czekają mnie jeszcze dwa. Głowa do góry, przetrwamy to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula78
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Aurelia22.......01 (03).03.2006......12..............???...Gorzów Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź Niunia_77......04.03.2006...........12................-1.............Lublin fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska Marta76........22.03.2006............10...............0..........Rzeszów Paula78.........20.03.2006.............8................0..........Wrocław Pyśka25........10.03.2006.............12...............2..........Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
Hej Paula, widzę, że jesteś z Wrocławia. Ja właściwie też, tylko od roku mieszkam w Lublinie, bo mój ukochany jest z Tąd i jakoś lepiej nam się ułożyło z pracą w Lublinie. Ale uwielbiam Wrocław i jest to moje ulubione miasto na świecie. Choć nawet przez parę lat mieszkałam w Reno u stóp gór Sierra Nevada i w Salt Lake City, to i tak zawsze najchętniej wracałam do ukochanego Wrocławia. Pozdrawiam więc Cię bardzo serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
Acha byłam na usg kobietki;-) Jak moje małe się wierci i pręży, a serducho łomocze, że hoho... Co za wspaniałe uczucie zobaczyć je już takie człekokształtne. Ma dwie rączki i maleńkie, cudowne nóżki. Wymiary się zgadzają, wszystko jak na ten etap jest rozwinięte, więc się uspokiołam. Tylko ten skrzep u ujścia szyjki, ale wiem, że on się wchłonie, muszę tylko poleżeć jeszcze. U małego/ małej przezierność karku odpowiednia 1,03mm przy CRL 50,2mm (choć mój lekarz wszystkim mamom i tak zaleca test pappa, to takie nieinwazyjne badania prenatalne - pobrali mi krew i czekam teraz na wyniki). Poza tym badania moczu i krwi i WR ok, a toksoplazmoza mnie nie atakuje. Słonko 80- ja tez schudłam 2kg, ale lekarz powiedział, że to się zdarza i by się nie martwić. Pociesza mnie tym, że podobno najciężej zrzucić potem kilogramy nabyte w ciągu I trymestru, choć teraz mnie to nie obchodzi i wręcz chcę być okrąglutka. A czy nie przestałaś czasem jeść słodyczy? Bo ja tak i dlatego może..... pozdrowienia dla wszystkich ciężaróweczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane marcówki. Mam już kartę ciąży! :) I w ogóle! Ech. Oraz skierowania na kolejne badania (m.in. grupa krwi i tarczyca). wiem też, że przytyłam- 4 kg!!! Ale nic to, bo przed ciążą ważyłam 49kg. Chodzę tylko w biodrówkach, nie wiem co to będzie we wrezśniu- chyba szykują się wielkie zakupy. Ktoś pytał o koszta wizyt- ja chodzę do lekarza państwowego- nie prywatnie. Prywatnie to wczoraj robiłam usg dopochwowe (60zł). Słonko80- bycie kwietniówką też nie jest złe. ;) Trzymaj się. Ja też czekałam do 12 tyg. na usg. Odrobina cierpliwości, zobaczysz-szybko zleci. Drogie panie- pozwólcie, że uporządkuję tabelkę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO Aurelia22.......01 (03).03.2006......12..............4...Gorzów Magda77....... 03.03.2006...........13................3........Warszawa Niunia_77......04.03.2006...........12................-1.............Lublin Kamilla79.......05.03.2006...........12..................0............Gdańsk Mandzia........05.03.2006...........13.................0...............Łódź fifi30............06.03.2006...........11...............2...........Warszawa Kama............07.03.2006.............9................???..........Kwidzyn Pyśka25........10.03.2006.............12...............2..........Poznań Słonko1335...17.03.2006. ...........10.................0........ Szczecin Paula78.........20.03.2006.............8................0..........Wrocław mi28 ............21.03.2006............10................ 1 ........... Lublin Mysz_31....... 21.03.2006...........10................ 0........Warszawa Marta76........22.03.2006............10...............0..........Rzeszów Kuna ............23.03.2006.............8..............0,5.....Środa Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×